1. 17.12.2009, 00:38 Mesaj #1111
  2. 17.12.2009, 01:05 Mesaj #1112
    Cevap: #76 Servet Çetin

satılsa yerine kim alınacak mesele o,

satılacağına yanına iyi bir adam alınsın, servet yerli bir oyuncu yabancı hakkımızı dengesizce kullanmayalım.

adam yerine değil, yanına alınsın.

yoksa servetin yerine gelecek defans oyuncusuyla şu paçoz defans tüy dikmiş olur.

tek başına servet mi şu defansın halinin sorumlusu.

servet bilmediğimiz bir adam değil formsuz o kadar.
  3. 17.12.2009, 01:21 Mesaj #1113

Yasin Yurt, post: 720855 Nickli Üyeden Alıntı

satılsa yerine kim alınacak mesele o,

satılacağına yanına iyi bir adam alınsın, servet yerli bir oyuncu yabancı hakkımızı dengesizce kullanmayalım.

adam yerine değil, yanına alınsın.

yoksa servetin yerine gelecek defans oyuncusuyla şu paçoz defans tüy dikmiş olur.

tek başına servet mi şu defansın halinin sorumlusu.

servet bilmediğimiz bir adam değil formsuz o kadar.

Sabri-Yabancı teknik stoper-Ali turan-H.balta

En kötü ihtimal bu olur ortak

Servet hantal bi oyuncu bu sezonda inanılmaz düşüş icinde yasıda geliyor mutlaka satmalıyız.
  4. 17.12.2009, 01:38 Mesaj #1114

servet bu yil cok kotu ve bide cok baska seylere kalkisiyor sen topu iyi kullanamiyorsun servet niye zorluyorsun anlamiyorum
  5. 17.12.2009, 01:51 Mesaj #1115

Servet'in kafası başka yerde. Bu açık şekilde belli bağırıyor.

Muhtemelen sezon başı. Sıcak bir yaz günü. Avusturya'da yada Hollanda'da kampta. Belki laptopunda açıyor haber sitelerini.. "Servet Marsilya'da ,Marsilya ile anlaşılıyor" haberleri. Servet ellerini ovuşturuyor. Fransa , Avrupa yepyeni başlangıç diyor içinden. Şampiyonlar Ligi büyüsünü düşünüyor içinde. Alllaaah diyor. Kolay değil 2 sene önce Sivas'ta mücadele veriyordu. Oh diyor gidiyorum diyor . Çat . Marsilya geri çekiliyor.. Servet'in tüm morali çöküyor , demoralize oluyor.

Bu demoralizeyi atlatmaya yaklaşırken , tekrar Arsenal , Milan vs. tekrar kafası karışıyor. Yine hayallerde Servet. "Ocak geliyor.. Transfer dönemi belki bi daha isterler ulan ! " diyor içinden.

Hikayeci bir dille anlattım. Olayı anlamayacak bişey yok. Konsantre olamıyor maçlara.. Ocak'ta gidemezse, çok iyi performans gösterir. Giderse gideceği yer tartsın olayını..
  6. 17.12.2009, 08:43 Mesaj #1116

Meric Babacan, post: 720994 Nickli Üyeden Alıntı

Servet'in kafası başka yerde. Bu açık şekilde belli bağırıyor.

Muhtemelen sezon başı. Sıcak bir yaz günü. Avusturya'da yada Hollanda'da kampta. Belki laptopunda açıyor haber sitelerini.. "Servet Marsilya'da ,Marsilya ile anlaşılıyor" haberleri. Servet ellerini ovuşturuyor. Fransa , Avrupa yepyeni başlangıç diyor içinden. Şampiyonlar Ligi büyüsünü düşünüyor içinde. Alllaaah diyor. Kolay değil 2 sene önce Sivas'ta mücadele veriyordu. Oh diyor gidiyorum diyor . Çat . Marsilya geri çekiliyor.. Servet'in tüm morali çöküyor , demoralize oluyor.

Bu demoralizeyi atlatmaya yaklaşırken , tekrar Arsenal , Milan vs. tekrar kafası karışıyor. Yine hayallerde Servet. "Ocak geliyor.. Transfer dönemi belki bi daha isterler ulan ! " diyor içinden.

Hikayeci bir dille anlattım. Olayı anlamayacak bişey yok. Konsantre olamıyor maçlara.. Ocak'ta gidemezse, çok iyi performans gösterir. Giderse gideceği yer tartsın olayını..

Doğru, sonra büyük hatalar yapıyor, sonraki maç yedek oluyor, belki hiç kadroya alınmıyor tafra yapıyor..
  7. 17.12.2009, 15:12 Mesaj #1117

Servet'i isteyen bir kulüp varsa dünkü maçı mutlaka izlemiştir. Hiç bir yere satamayız. Elimizde kaldı.
  8. 17.12.2009, 16:46 Mesaj #1118

Bence Avrupa'ya gidemedikten sonra kendini toparlayamadı.
  9. 17.12.2009, 17:17 Mesaj #1119

Servet sanki Puyol gibi top oynuyordu ya ulan adamın karsısına öyle Martins Ronaldo Messi gibi cok hızlı degil biraz hızlı adamı koyun geçiyor arkasına neredeyse her forvet kacabiliyor nasıl iyi defans rakibe arkasını dönüp topun auto cıkmasını bekliyor teknik hic yok uzaga iyi pas hic yok birde calıma kalkısıyor ya top sürmeyi bilmeden aslında işin tuhafı taraftarın bazısı diyorki Servetin yanına adam gerek Servetin yanına degil yerin adam gerek gibi duruyor
  10. 17.12.2009, 18:11 Mesaj #1120

Targutay Sabancı, post: 721881 Nickli Üyeden Alıntı

Servet sanki Puyol gibi top oynuyordu ya ulan adamın karsısına öyle Martins Ronaldo Messi gibi cok hızlı degil biraz hızlı adamı koyun geçiyor arkasına neredeyse her forvet kacabiliyor nasıl iyi defans rakibe arkasını dönüp topun auto cıkmasını bekliyor teknik hic yok uzaga iyi pas hic yok birde calıma kalkısıyor ya top sürmeyi bilmeden aslında işin tuhafı taraftarın bazısı diyorki Servetin yanına adam gerek Servetin yanına degil yerin adam gerek gibi duruyor

Türkiye Portekiz maçında Ronaldoya karşı oynadı Ronalda hiç bişey yapamadı. Bir maçlık hata ile hemen oyuncu gönderilmez. Ayrıca buda insan bütün maçlarda ilk onbirde oynuyor her maç yanında değişik bi adam oynuyor. Performansının düşmesi gayet normal...
  11. 17.12.2009, 19:11 Mesaj #1121

Senin gibi yönetim olmadıgı iyi birşey yoksa bu takım amatöre kadar düşer

Zaten biri cıksında portekiz macında ronaldo birşey yapamadı der diye düsünüyordum

Taner gülleri yaptı

Sturm grazın adamları yaptı

yüzlerce adam daha yaptı

ronaldoda yapar

messi daha kötüsünü yapabilir

sercan bile yapar

semih yapar

alex yapıyor

makukula yapar vs iş yapıp yapmama meselesi degil yani bu adam bu takım futbolcusu degildir
  12. 17.12.2009, 19:21 Mesaj #1122

Targutay Sabancı, post: 722160 Nickli Üyeden Alıntı

Senin gibi yönetim olmadıgı iyi birşey yoksa bu takım amatöre kadar düşer

Zaten biri cıksında portekiz macında ronaldo birşey yapamadı der diye düsünüyordum

Taner gülleri yaptı

Sturm grazın adamları yaptı

yüzlerce adam daha yaptı

ronaldoda yapar

messi daha kötüsünü yapabilir

sercan bile yapar

semih yapar

alex yapıyor

makukula yapar vs iş yapıp yapmama meselesi degil yani bu adam bu takım futbolcusu degildir

Skor a göre yorumlar yapıyorsun. Servet bi kaç maç iyi oynasın Servet Servet diye bağırırsın, Türkiye nin en iyi defansı felan dersin. Kötü bi maç oynasın gitsin defolsun kazma gibi yorumlar yaparsın. Sen Terry nin Puyol un yaptığı hataları görmüyosun heralde(Servet le bunları karşılaştırmıyorum) her oyuncu hata yapar. Yönetim senin gibi düşünse takımda oyuncu kalmaz...
  13. 17.12.2009, 19:24 Mesaj #1123

Skora göre yorum yapmıyorum Servet iyi defans degil futbolcu dahi degil adam ileri cıkarken herkes cem yılmazın bir tad bir dokusunu izliyo gibi gülüyo kendi taraftarımız dahil kendini Hagi sanıyor sanırım calım atma ileri cıkma sevdası var adamda eksiklerini kapatmaktan ziyade taraftar adam ileri cıkınca dalgaya karısık servet diye bagırıyor oda sanıyorki ben süper topcuyum saygı duy yorumlara biz sana saygı duyuyoruz degilmi türkiyenin en kötü futbolcularından biri servettir (tanınmayla orantılı olarak)
  14. 17.12.2009, 19:27 Mesaj #1124

Targutay Sabancı, post: 722190 Nickli Üyeden Alıntı

Skora göre yorum yapmıyorum Servet iyi defans degil futbolcu dahi degil adam ileri cıkarken herkes cem yılmazın bir tad bir dokusunu izliyo gibi gülüyo kendi taraftarımız dahil kendini Hagi sanıyor sanırım calım atma ileri cıkma sevdası var adamda eksiklerini kapatmaktan ziyade taraftar adam ileri cıkınca dalgaya karısık servet diye bagırıyor oda sanıyorki ben süper topcuyum saygı duy yorumlara biz sana saygı duyuyoruz degilmi türkiyenin en kötü futbolcularından biri servettir (tanınmayla orantılı olarak)

En kötü oyuncularından biri diyosun Dünya Kupasına gidemedik adam eleme maçlarının en iyi 11 oyuncusundan biri seçildi. Marsilya 8 milyon euro veriyodu son anda başkan değişti transfer yattı...
  15. 17.12.2009, 19:29 Mesaj #1125

EMRE TURUNÇ, post: 722184 Nickli Üyeden Alıntı

Skor a göre yorumlar yapıyorsun. Servet bi kaç maç iyi oynasın Servet Servet diye bağırırsın, Türkiye nin en iyi defansı felan dersin. Kötü bi maç oynasın gitsin defolsun kazma gibi yorumlar yaparsın. Sen Terry nin Puyol un yaptığı hataları görmüyosun heralde(Servet le bunları karşılaştırmıyorum) her oyuncu hata yapar. Yönetim senin gibi düşünse takımda oyuncu kalmaz...

Skorla ne alakası var Servet Bu sistemde bu oyun anlayışıyla Galatasaray'da oynayamaz.Servet benim gözümde hiçbirzaman iyi oyuncu olmadı ki zaten bir Son şampiyonluğumuzda parlamıştı oda sonra yok.Ne hız var ne oyun kurabilir ne top kesebilir ne uzun top yolluyabilir sadece fiziği ile oynuyan dümdüz bir oyuncu.Ayrıca bir maçla değil Servet bu sezon hep böyleydi.Sadece biz değil Milli takımda sorun yaşıyor defansında yeni gelecek olan teknik direktör büyük ihtimal çağırmaz artık kadroya.

Yani Servetten nezaman kurtuluruz ozaman başarı gelir.