1. 17.12.2009, 00:38 Mesaj #1111
 2. 17.12.2009, 01:05 Mesaj #1112
  Cevap: #76 Servet Çetin  satılsa yerine kim alınacak mesele o,

  satılacağına yanına iyi bir adam alınsın, servet yerli bir oyuncu yabancı hakkımızı dengesizce kullanmayalım.  adam yerine değil, yanına alınsın.

  yoksa servetin yerine gelecek defans oyuncusuyla şu paçoz defans tüy dikmiş olur.

  tek başına servet mi şu defansın halinin sorumlusu.

  servet bilmediğimiz bir adam değil formsuz o kadar.
 3. 17.12.2009, 01:21 Mesaj #1113
  Cevap: #76 Servet Çetin  Yasin Yurt, post: 720855 Nickli Üyeden Alıntı

  satılsa yerine kim alınacak mesele o,

  satılacağına yanına iyi bir adam alınsın, servet yerli bir oyuncu yabancı hakkımızı dengesizce kullanmayalım.  adam yerine değil, yanına alınsın.

  yoksa servetin yerine gelecek defans oyuncusuyla şu paçoz defans tüy dikmiş olur.

  tek başına servet mi şu defansın halinin sorumlusu.

  servet bilmediğimiz bir adam değil formsuz o kadar.  Sabri-Yabancı teknik stoper-Ali turan-H.balta  En kötü ihtimal bu olur ortak  Servet hantal bi oyuncu bu sezonda inanılmaz düşüş icinde yasıda geliyor mutlaka satmalıyız.
 4. 17.12.2009, 01:38 Mesaj #1114
  Cevap: #76 Servet Çetin  servet bu yil cok kotu ve bide cok baska seylere kalkisiyor sen topu iyi kullanamiyorsun servet niye zorluyorsun anlamiyorum
 5. 17.12.2009, 01:51 Mesaj #1115
  Cevap: #76 Servet Çetin  Servet'in kafası başka yerde. Bu açık şekilde belli bağırıyor.  Muhtemelen sezon başı. Sıcak bir yaz günü. Avusturya'da yada Hollanda'da kampta. Belki laptopunda açıyor haber sitelerini.. "Servet Marsilya'da ,Marsilya ile anlaşılıyor" haberleri. Servet ellerini ovuşturuyor. Fransa , Avrupa yepyeni başlangıç diyor içinden. Şampiyonlar Ligi büyüsünü düşünüyor içinde. Alllaaah diyor. Kolay değil 2 sene önce Sivas'ta mücadele veriyordu. Oh diyor gidiyorum diyor . Çat . Marsilya geri çekiliyor.. Servet'in tüm morali çöküyor , demoralize oluyor.  Bu demoralizeyi atlatmaya yaklaşırken , tekrar Arsenal , Milan vs. tekrar kafası karışıyor. Yine hayallerde Servet. "Ocak geliyor.. Transfer dönemi belki bi daha isterler ulan ! " diyor içinden.  Hikayeci bir dille anlattım. Olayı anlamayacak bişey yok. Konsantre olamıyor maçlara.. Ocak'ta gidemezse, çok iyi performans gösterir. Giderse gideceği yer tartsın olayını..
 6. 17.12.2009, 08:43 Mesaj #1116
  Cevap: #76 Servet Çetin  Meric Babacan, post: 720994 Nickli Üyeden Alıntı

  Servet'in kafası başka yerde. Bu açık şekilde belli bağırıyor.  Muhtemelen sezon başı. Sıcak bir yaz günü. Avusturya'da yada Hollanda'da kampta. Belki laptopunda açıyor haber sitelerini.. "Servet Marsilya'da ,Marsilya ile anlaşılıyor" haberleri. Servet ellerini ovuşturuyor. Fransa , Avrupa yepyeni başlangıç diyor içinden. Şampiyonlar Ligi büyüsünü düşünüyor içinde. Alllaaah diyor. Kolay değil 2 sene önce Sivas'ta mücadele veriyordu. Oh diyor gidiyorum diyor . Çat . Marsilya geri çekiliyor.. Servet'in tüm morali çöküyor , demoralize oluyor.  Bu demoralizeyi atlatmaya yaklaşırken , tekrar Arsenal , Milan vs. tekrar kafası karışıyor. Yine hayallerde Servet. "Ocak geliyor.. Transfer dönemi belki bi daha isterler ulan ! " diyor içinden.  Hikayeci bir dille anlattım. Olayı anlamayacak bişey yok. Konsantre olamıyor maçlara.. Ocak'ta gidemezse, çok iyi performans gösterir. Giderse gideceği yer tartsın olayını..  Doğru, sonra büyük hatalar yapıyor, sonraki maç yedek oluyor, belki hiç kadroya alınmıyor tafra yapıyor..
 7. 17.12.2009, 15:12 Mesaj #1117
  Cevap: #76 Servet Çetin  Servet'i isteyen bir kulüp varsa dünkü maçı mutlaka izlemiştir. Hiç bir yere satamayız. Elimizde kaldı.
 8. 17.12.2009, 16:46 Mesaj #1118
  Cevap: #76 Servet Çetin  Bence Avrupa'ya gidemedikten sonra kendini toparlayamadı.
 9. 17.12.2009, 17:17 Mesaj #1119
  Cevap: #76 Servet Çetin  Servet sanki Puyol gibi top oynuyordu ya ulan adamın karsısına öyle Martins Ronaldo Messi gibi cok hızlı degil biraz hızlı adamı koyun geçiyor arkasına neredeyse her forvet kacabiliyor nasıl iyi defans rakibe arkasını dönüp topun auto cıkmasını bekliyor teknik hic yok uzaga iyi pas hic yok birde calıma kalkısıyor ya top sürmeyi bilmeden aslında işin tuhafı taraftarın bazısı diyorki Servetin yanına adam gerek Servetin yanına degil yerin adam gerek gibi duruyor
 10. 17.12.2009, 18:11 Mesaj #1120
  Cevap: #76 Servet Çetin  Targutay Sabancı, post: 721881 Nickli Üyeden Alıntı

  Servet sanki Puyol gibi top oynuyordu ya ulan adamın karsısına öyle Martins Ronaldo Messi gibi cok hızlı degil biraz hızlı adamı koyun geçiyor arkasına neredeyse her forvet kacabiliyor nasıl iyi defans rakibe arkasını dönüp topun auto cıkmasını bekliyor teknik hic yok uzaga iyi pas hic yok birde calıma kalkısıyor ya top sürmeyi bilmeden aslında işin tuhafı taraftarın bazısı diyorki Servetin yanına adam gerek Servetin yanına degil yerin adam gerek gibi duruyor  Türkiye Portekiz maçında Ronaldoya karşı oynadı Ronalda hiç bişey yapamadı. Bir maçlık hata ile hemen oyuncu gönderilmez. Ayrıca buda insan bütün maçlarda ilk onbirde oynuyor her maç yanında değişik bi adam oynuyor. Performansının düşmesi gayet normal...
 11. 17.12.2009, 19:11 Mesaj #1121
  Cevap: #76 Servet Çetin  Senin gibi yönetim olmadıgı iyi birşey yoksa bu takım amatöre kadar düşer

  Zaten biri cıksında portekiz macında ronaldo birşey yapamadı der diye düsünüyordum

  Taner gülleri yaptı

  Sturm grazın adamları yaptı

  yüzlerce adam daha yaptı

  ronaldoda yapar

  messi daha kötüsünü yapabilir

  sercan bile yapar

  semih yapar

  alex yapıyor

  makukula yapar vs iş yapıp yapmama meselesi degil yani bu adam bu takım futbolcusu degildir
 12. 17.12.2009, 19:21 Mesaj #1122
  Cevap: #76 Servet Çetin  Targutay Sabancı, post: 722160 Nickli Üyeden Alıntı

  Senin gibi yönetim olmadıgı iyi birşey yoksa bu takım amatöre kadar düşer

  Zaten biri cıksında portekiz macında ronaldo birşey yapamadı der diye düsünüyordum

  Taner gülleri yaptı

  Sturm grazın adamları yaptı

  yüzlerce adam daha yaptı

  ronaldoda yapar

  messi daha kötüsünü yapabilir

  sercan bile yapar

  semih yapar

  alex yapıyor

  makukula yapar vs iş yapıp yapmama meselesi degil yani bu adam bu takım futbolcusu degildir  Skor a göre yorumlar yapıyorsun. Servet bi kaç maç iyi oynasın Servet Servet diye bağırırsın, Türkiye nin en iyi defansı felan dersin. Kötü bi maç oynasın gitsin defolsun kazma gibi yorumlar yaparsın. Sen Terry nin Puyol un yaptığı hataları görmüyosun heralde(Servet le bunları karşılaştırmıyorum) her oyuncu hata yapar. Yönetim senin gibi düşünse takımda oyuncu kalmaz...
 13. 17.12.2009, 19:24 Mesaj #1123
  Cevap: #76 Servet Çetin  Skora göre yorum yapmıyorum Servet iyi defans degil futbolcu dahi degil adam ileri cıkarken herkes cem yılmazın bir tad bir dokusunu izliyo gibi gülüyo kendi taraftarımız dahil kendini Hagi sanıyor sanırım calım atma ileri cıkma sevdası var adamda eksiklerini kapatmaktan ziyade taraftar adam ileri cıkınca dalgaya karısık servet diye bagırıyor oda sanıyorki ben süper topcuyum saygı duy yorumlara biz sana saygı duyuyoruz degilmi türkiyenin en kötü futbolcularından biri servettir (tanınmayla orantılı olarak)
 14. 17.12.2009, 19:27 Mesaj #1124
  Cevap: #76 Servet Çetin  Targutay Sabancı, post: 722190 Nickli Üyeden Alıntı

  Skora göre yorum yapmıyorum Servet iyi defans degil futbolcu dahi degil adam ileri cıkarken herkes cem yılmazın bir tad bir dokusunu izliyo gibi gülüyo kendi taraftarımız dahil kendini Hagi sanıyor sanırım calım atma ileri cıkma sevdası var adamda eksiklerini kapatmaktan ziyade taraftar adam ileri cıkınca dalgaya karısık servet diye bagırıyor oda sanıyorki ben süper topcuyum saygı duy yorumlara biz sana saygı duyuyoruz degilmi türkiyenin en kötü futbolcularından biri servettir (tanınmayla orantılı olarak)  En kötü oyuncularından biri diyosun Dünya Kupasına gidemedik adam eleme maçlarının en iyi 11 oyuncusundan biri seçildi. Marsilya 8 milyon euro veriyodu son anda başkan değişti transfer yattı...
 15. 17.12.2009, 19:29 Mesaj #1125
  Cevap: #76 Servet Çetin  EMRE TURUNÇ, post: 722184 Nickli Üyeden Alıntı

  Skor a göre yorumlar yapıyorsun. Servet bi kaç maç iyi oynasın Servet Servet diye bağırırsın, Türkiye nin en iyi defansı felan dersin. Kötü bi maç oynasın gitsin defolsun kazma gibi yorumlar yaparsın. Sen Terry nin Puyol un yaptığı hataları görmüyosun heralde(Servet le bunları karşılaştırmıyorum) her oyuncu hata yapar. Yönetim senin gibi düşünse takımda oyuncu kalmaz...  Skorla ne alakası var Servet Bu sistemde bu oyun anlayışıyla Galatasaray'da oynayamaz.Servet benim gözümde hiçbirzaman iyi oyuncu olmadı ki zaten bir Son şampiyonluğumuzda parlamıştı oda sonra yok.Ne hız var ne oyun kurabilir ne top kesebilir ne uzun top yolluyabilir sadece fiziği ile oynuyan dümdüz bir oyuncu.Ayrıca bir maçla değil Servet bu sezon hep böyleydi.Sadece biz değil Milli takımda sorun yaşıyor defansında yeni gelecek olan teknik direktör büyük ihtimal çağırmaz artık kadroya.

  Yani Servetten nezaman kurtuluruz ozaman başarı gelir.

Yukarı Git