1. 04.12.2008, 00:19 Mesaj #181
    İyiydi,fakat hala yeterli görmüyorum.Umarım kendini geliştirir ve bir Ayhan olmaz...
  2. 04.12.2008, 00:21 Mesaj #182

s. Serhat türkel, post: 5677 Nickli Üyeden Alıntı

bu laf da 2. Dünya savaşı'nın almanya kanadındaki askeri dehası erwin rommel'den gelsin:

[sıze="2"]"insanlar temelde 4 özelliğe sahiptir; [sıze="3"]zeki veya aptal, hırslı veya tembel.[/sıze] [sıze="3"]aptal ve hırslı olanlar tehlikelidir, ben onlardan kurtulurum.[/sıze] aptal ve tembel olanlara önemsiz görevler veririm. Zeki ve hırslı olanlarını ekibime katarım. Zeki ve tembel olanları ise kumandan yaparım."[/sıze]

3. 04.12.2008, 00:26 Mesaj #183
    Maçın tekrarı Fransız bir kanal'dan izliyorum,fransız bir bayan yorumcu bazı renkdaşlarımız gibi Barış'ı Gattuso'ya benzetti.
  4. 04.12.2008, 00:32 Mesaj #184
    Çok iyi oynadı Ayhan dan kat kat iyi olduğu kesin geçen maçlardaki orta sahayı göz önünde tutun ondan sonra yorum yapın Mehmet-Barış ikilisine
  5. 04.12.2008, 00:33 Mesaj #185
    bozuk saat bile günde 2 kez doğruyu gösterir. bugün ilk yarı iyiydi, evet. ama ikinci yarı yine vasattı. özellikle kafasının üstünden kaçırdığı topta 2'ye 1 yakalandık. Pantelic şut denese golü yemiştik. maçın ilk yarısındaki oyunundan dolayı, ara veriyorum laflarıma.

ayrıca Barış'tan çok Mehmet Topal iyiydi. gizli kahraman. Mehmet Topal'ın soğukkanlılığı ve daha defansif oyunu hem defansı rahatlattı, hem Lincoln ve Barış'ın rahat ilerlemesini sağladı. böyle alan kapatan oyuncu her takıma lazım.
  6. 04.12.2008, 00:36 Mesaj #186

S. Serhat Türkel, post: 13701 Nickli Üyeden Alıntı

bozuk saat bile günde 2 kez doğruyu gösterir. bugün ilk yarı iyiydi, evet. ama ikinci yarı yine vasattı. özellikle kafasının üstünden kaçırdığı topta 2'ye 1 yakalandık. Pantelic şut denese golü yemiştik. maçın ilk yarısındaki oyunundan dolayı, ara veriyorum laflarıma.

ayrıca Barış'tan çok Mehmet Topal iyiydi. gizli kahraman. Mehmet Topal'ın soğukkanlılığı ve daha defansif oyunu hem defansı rahatlattı, hem Lincoln ve Barış'ın rahat ilerlemesini sağladı. böyle alan kapatan oyuncu her takıma lazım.

güzel kardeşim orda olması gereken adam Meira ama bizim sevet-meira kafasına göre çıkıyo bence barış gayet iyi oynadı..Mehmet e kesinlikle katılıyorum bunun yerine Skibbe Ayhan ı oynatır merak etme haftaya oynatmaz.Mehmet bu takımda banko oynar...
  7. 04.12.2008, 00:43 Mesaj #187

S. Serhat Türkel, post: 13701 Nickli Üyeden Alıntı

Gel itiraf et rahatla hadi... mehmet barıştan nasıl daha iyiydi sende biliyorsun lincolnden sonra barış sahanın iyisiydi..
  8. 04.12.2008, 00:45 Mesaj #188
  9. 04.12.2008, 00:47 Mesaj #189

erkut sözeri, post: 13740 Nickli Üyeden Alıntı

Gel itiraf et rahatla hadi... mehmet barıştan nasıl daha iyiydi sende biliyorsun lincolnden sonra barış sahanın iyisiydi..

Mehmet Topal'ın Barış'tan daha iyi oynadığını anlayabilecek futbol bilgin olduğunu düşünmüyorum. bu sebeple, Mehmet Topal'ın oyununu 90 dakika boyunca mükemmel şekilde oynadığını anlamanı beklemiyorum.
  10. 04.12.2008, 00:49 Mesaj #190
  11. 04.12.2008, 00:49 Mesaj #191

S. Serhat Türkel, post: 13751 Nickli Üyeden Alıntı

Mehmet Topal'ın Barış'tan daha iyi oynadığını anlayabilecek futbol bilgin olduğunu düşünmüyorum. bu sebeple, Mehmet Topal'ın oyununu 90 dakika boyunca mükemmel şekilde oynadığını anlamanı beklemiyorum.

Futbol bilgisi gazıyla gördüğümümü değiştireceksin biraz futboldan sen anlıyorsan bugün mehmet topal barıştan iyi dememelisin bugün lincoln1 barış2 gerisini tartışalım.
  12. 04.12.2008, 01:08 Mesaj #192
    evet ya işte bu..hatta arkadaşlar bence bu orta sahanın daha % 60 ile oynadığını düşünüyorum..maçın sonlarına doğru yoluldu Barıs-m.topal ama ilerleyen günlerde daha da iyi olacaklar..özelikle Barış insanın yüreğine su serpiyo kayarak aldığı toplarla...Anti barışcılar sussun artık..hatta onlara kapak olsun)
  13. 04.12.2008, 01:10 Mesaj #193
    cok iyiydi bastı kostu sorumluluk aldı gerci yine tehlikeli yerlerde calıma girdi ama onuda söylemiyelim morali bozulmasın aferin barıs aynen devam
  14. 04.12.2008, 01:17 Mesaj #194
    Bazıları At Gözlükleri İle Maç Seyrediyor.

F.Meira - Ayhan İkiliside Oynarken Meira Daha Defansıf Oynayıp Ayhan Sürekli İleri Çıkışlar Yapıyordu.

Ayhan - Barış Hacettepe Maçındada Ayhan Defansız Barış İleri Çıkarak Oynuyordu

Bu Maçtada M.Topal Doğal Olarak Defansiz Görev Yaptı Barış İse Sürekli İleri Çıkarak Hucuma Zenginlik Kattı

Barış Hucumda İlerdeki Oyuncularımızla Pas Alış Verişi Yaptı Onları Rahatlatan Koşular Yaptı Ve Sürekli Oyun İçerisindeydi

Savunma Yönünü Ve Kazandıgı Topları Saymıyorum Bile

Bazı Arkadaşların At Gözlüklerini Çıkartmalarını İstiyorum Çünkü At Gözlükleri İle Aynı Yere Baktıkları İçin Sağa Sola Dagılan Kapakları Toplamakta Zorluk Çekebilirler :rolleyes:
  15. 04.12.2008, 01:20 Mesaj #195

Selçuk Ceylan, post: 13666 Nickli Üyeden Alıntı

Maçın tekrarı Fransız bir kanal'dan izliyorum,fransız bir bayan yorumcu bazı renkdaşlarımız gibi Barış'ı Gattuso'ya benzetti.

inanılmaz pres yaptı,benzetme normal.Ben son zamanlarda bu kadar mantıklı koşular ve müdehaleler yapan Gsli oyuncu görmedim inşallah gerisi gelir sakatlanmaz umarım...!!!