1. 04.12.2008, 16:11 Mesaj #226

Burak Bestas, post: 14527 Nickli Üyeden Alıntı

Tamam dün kötüydü, ama bir maçlık performans için Barış'ı Arda'ya örnek gösteremezsin.Barış'ta çok koşuyor tamam ama Arda'nın da ondan aşşağı kalır bir yönü yok.

Arkadaşım 1 maçlık olmadıgını bu sefer kırmızı ile yazıyorumki iyi oku diye ben son 1 ay hatta daha öncesinden itibaren kötü diyorum mesela lincoln 3 aydır müthiş bunu anlatmak istiyorum
  2. 04.12.2008, 16:14 Mesaj #227

Targutay Sabancı, post: 14535 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaşım 1 maçlık olmadıgını bu sefer kırmızı ile yazıyorumki iyi oku diye ben son 1 ay hatta daha öncesinden itibaren kötü diyorum mesela lincoln 3 aydır müthiş bunu anlatmak istiyorum

Tamam abi anladım diyorum bende ama Barış'ta her maç böyle oynamıyor ki diyorum ben.
  3. 04.12.2008, 16:17 Mesaj #228

Burak Bestas, post: 14542 Nickli Üyeden Alıntı

Tamam abi anladım diyorum bende ama Barış'ta her maç böyle oynamıyor ki diyorum ben.

Doğru oynamıyor ben bundan önceki macımızı izleyemedim barıs cok elestirildi mesela bu dogrultuda barısın bu macta oynaması bir teknik adam hatasıydı cünkü son 2 mac önce sakatlıktan cıkmıs barıs ve 2 mactır kötü oynamıs böylesine önemli macta oynamamalıydı ama bu macla kendini buldu iste bilinmez diger maca kim ne yapar dilegimiz hepsi iyi oynasın.
  4. 04.12.2008, 16:19 Mesaj #229

Targutay Sabancı, post: 14547 Nickli Üyeden Alıntı

Doğru oynamıyor ben bundan önceki macımızı izleyemedim barıs cok elestirildi mesela bu dogrultuda barısın bu macta oynaması bir teknik adam hatasıydı cünkü son 2 mac önce sakatlıktan cıkmıs barıs ve 2 mactır kötü oynamıs böylesine önemli macta oynamamalıydı ama bu macla kendini buldu iste bilinmez diger maca kim ne yapar dilegimiz hepsi iyi oynasın.

Aynen.Biri kötü oynarken öteki kötü oynamasın hepsi iyi oynasın zaten yenemeyeceğimiz takım yokta.Ama her maçın bir yıldızı olduğu gibi, kamburu da oluyor.
  5. 04.12.2008, 16:38 Mesaj #230
    Dün gece tartısmasız sahanın yıldızıydı,1-baris 2-lincoln 3-servet m.topalla birlikte nasıl ön libero olunur dersini verdiler bide linderoth geldinmi avrupanın ust duzey takımlarıyla bas edebılcek duruma geliriz..
  6. 04.12.2008, 18:41 Mesaj #231

Caner Akdemirci, post: 14153 Nickli Üyeden Alıntı

Merak Ediyorum Ankaragücüne

M.Topal-Barış-Ayhan Üçlüsünden Hangi İkisini Sahaya Sürecek

Arda, Kewell, Serveti ve diger mac yogunlugundan direnci dusmus oyunculari dinlendirmek adina soyle bir kadro cikarilali.

-------De Sanctis-------

Sabri-Meira-EmreG-Hakan

-------Baris-Topal-------

Aydin--------------Ayhan

---------Linc10---------

---------Baros----------

veya

---------Aykut----------

Sabri-EmreA-EmreG-Hakan

Aydin--------------Ayhan

---------Linc10---------

---------Baros----------

Ayhan'i bu maclik Hagi'nin oynattigi gibi sol acikta oynatmaliyiz.

Dun gece dinlenmeyi fazlasiyla hakettiler. Hafta sonu olan maci kaybetsekte sorun degil. 2. yari fark takariz nasil olsa
  7. 04.12.2008, 19:31 Mesaj #232

Mete Alparslan, post: 14665 Nickli Üyeden Alıntı

Arda, Kewell, Serveti ve diger mac yogunlugundan direnci dusmus oyunculari dinlendirmek adina soyle bir kadro cikarilali.

-------De Sanctis-------

Sabri-Meira-EmreG-Hakan

Aydin--------------Ayhan

---------Linc10---------

---------Baros----------

veya

---------Aykut----------

Sabri-EmreA-EmreG-Hakan

Aydin--------------Ayhan

---------Linc10---------

---------Baros----------

Ayhan'i bu maclik Hagi'nin oynattigi gibi sol acikta oynatmaliyiz.

Dun gece dinlenmeyi fazlasiyla hakettiler. Hafta sonu olan maci kaybetsekte sorun degil. 2. yari fark takariz nasil olsa

İlk kadro çıkmalı maça.
  8. 04.12.2008, 22:44 Mesaj #233
    Maçta cok mücadeleci , hırslı ve dengeli bir oyun oynadı.Böyle istikrarlı bir şekilde devam eder umarım , takıma cok şey katıyor , hem ofansta hem de defansta iyi.
  9. 04.12.2008, 23:41 Mesaj #234
    Sabri Maçta Yok Yerine Barış Oynayıp

Orta Alana Ayhan - M.Topal İkilisini Koycak Galiba
  10. 05.12.2008, 00:29 Mesaj #235

Caner Akdemirci, post: 15048 Nickli Üyeden Alıntı

Sabri Maçta Yok Yerine Barış Oynayıp

Orta Alana Ayhan - M.Topal İkilisini Koycak Galiba

hazır sabri sakatken serkan kurtuşu oynatsın bence.

sene başında kondisyon eksiği deniyordu. 3 aydır full idman yapıyor.
  11. 05.12.2008, 00:46 Mesaj #236
  12. 05.12.2008, 20:11 Mesaj #237

Mete Alparslan, post: 15110 Nickli Üyeden Alıntı

Serkan'in hucum yonunu cok begeniyorum. Hizli ve Sabri'ye nazaran ceza sahasina cok iyi ortalar gonderiyo.

Hız olarak çok zayıf ve güçlü değil çok kolay yıkılıyor.
  13. 05.12.2008, 20:38 Mesaj #238

Mesut Çelik, post: 14962 Nickli Üyeden Alıntı

Maçta cok mücadeleci , hırslı ve dengeli bir oyun oynadı.Böyle istikrarlı bir şekilde devam eder umarım , takıma cok şey katıyor , hem ofansta hem de defansta iyi.

Katiliyorum..

Macin yildizlarindan biriydi, hepsi cok iyiydi ama en cok göze batanlardan biri Baris'ti.

Mücadelesine hayran kaldim gercekten, özellikle sakatlik döneminden sonra böyle bir performans yakalamasi takdir edilmesi gerekir. "Abileri" örnek alsin...
  14. 06.12.2008, 01:13 Mesaj #239
  15. 06.12.2008, 02:33 Mesaj #240
    Arda Ve Kewell'dan Daha Çok Tartışılmış Barış :p :rolleyes: