1. 14.12.2008, 11:38 Mesaj #301
  2. 14.12.2008, 11:41 Mesaj #302

metin kaya, post: 20046 Nickli Üyeden Alıntı

ilk geldigi gibi değil kesinlikle cok geliştirdi kendini.artık banko oynamalı.iki yönde de cok etkili oynuyor cok faydalı oluyor.hırsı bile yetiyor.kalli'yi sırf bu adamı getirdigi için bile yararlı görüyorum

Yoo ilk geldiginde de gayet iyiydi. Sag kanatta ilk 5 macta falan gayet iyi oynamisti.
  3. 14.12.2008, 11:53 Mesaj #303

Sinan_Arslan, post: 24101 Nickli Üyeden Alıntı

A Milli Takım için büyük bir kayıp...!!!

Bencede.
  4. 14.12.2008, 12:07 Mesaj #304
    hala kendini geliştirmesi lazım..

dinamik güçlü çok koşuyo süratide fena değil..

off the ball olayını çözmüş ama decision eksikliği var..(ah fm ah )
  5. 14.12.2008, 15:33 Mesaj #305
    ne yapacaksak yapalım da su yıldız dayı arkadası

sag back den kurtaralım

orta dahada yani yerinde oynamalı tum futbolcular

her futbolcu yerine oynarsa kendisini gelistirmesini

tamamlayabiliyolar
  6. 14.12.2008, 15:42 Mesaj #306
    Barış Özbek'e MİLLİ TAKIM yasak!

G.Saray'ın genç yıldızı Barış Özbek'in "Milli Takım'da olmalıyım" sitemine Fatih Terim'in yardımcısı Metin Tekin'den yanıt geldi..."Barış milli takımda oynayamaz"

Metin Tekin, Barış Özbek'in açıklamalarını yalanlayarak kendisini çok önceden uyardıklarını söyledi. Tekin şunları söyledi: "Özellikle genç gurbetçilerimizde bu tür sorunlarla karşılaşıyoruz. Barış Özbek daha önce Alman Ümit Milli Takım forması giymiş bir futbolcu. FİFA 21 yaşına girene kadar A Milli düzeyinde futbolculara ülke seçme şansı tanımaktadır. Biz Barış'ı 21 yaşına girmeden 1 ay önceden ikaz etmiştik. Tercihini yapması konusunda kendisiyle görüştük. Fakat uyarımızı dikkate almadı... Net olarak şunu söyleyebilirim. Barış Özbek Türkiye A Milli Takım forması giyemez. Bu şansını kaybetti."

BARIŞ ÖZBEK NE SÖYLEMİŞTİ?

Türkiye ve Almanya milli takımları arasındaki tercihini çok önceden yaptığını vurgulayan Barış Özbek şunları söylemişti... ''Ağabeylerimi Avrupa Şampiyonası'nda izledim. Ben de orada olmalıydım diye düşünüyorum. Beni görmediler mi yoksa benimle ilgilenmediler mi bilmiyorum. Ben de gidip (beni alın) diyemem ki. Beni kimse çağırmadığı için Almanya Milli Takımı'nda forma giydim
  7. 14.12.2008, 20:20 Mesaj #307

"Barış kafa karıştırıyor"

Galatasaraylı futbolcu Barış Özbek'in "A Milli Takım'da oynamak istiyorum, ama hocalarım beni görmüyor herhalde, ilgilenmiyorlar" sözlerine Milli Takım antrenörlerinden cevap geldi.

Milli Takım Yardımcı Antrenörü Müfit Erkasap, Barış Özbek'in sözlerini şaşkınlıkla karşıladığını belirterek, daha önce 21 yaşını doldurduğunda Alman Milli Takımı'nı seçen ve böylece Türk Milli Takımı'nda forma giyme şansını kaybetmiş olan Galatasaraylı Barış Özbek'in yaptığı son açıklamayla futbol kamuoyunun kafasını karıştırdığını söyledi.

Erkasap, "Barış Özbek, yıllarca Genç Milli Takımlarımızın teknik ekipleri tarafından dikkatle izlenmiş bir oyuncu. Ünal Karaman ve Ümit Davala hocalarımız, kendisini Ümit Milli Takımımızın değişik kamplarına defalarca davet ettiler ve hep aynı cevabı aldılar.

'Ben zaten Alman Ümit Milli Takımı'nda oynuyorum. Türk A Milli Takımı'na çağırılırsam gelirim. 'Milli formayı asla pazarlık konusu yapmayan anlayışımız doğrultusunda, Barış'ın olgunlaşmasını ve son tercih hakkını kullanacağı 22 yaşına gelmesini bekledik. Kurallar gereği, çifte pasaportu olan bir sporcu 21 yaşını doldururken, hangi milli takımı seçmişse daha sonra orada devam etmek durumunda. Barış'ı bu konuda uyardık. Kendisi yol ayrımına geldiğinde, Ümit Milli Takım için yaptığımız çağrılara yine olumlu yanıt vermedi. Biz de onun tercihine saygı duyduk. Ancak Türk Milli Takımı'nda oynama şansı kalmamış bir oyuncunun şu anda kuralları bilmiyormuş gibi açıklamalar yapması ve kamuoyunu yanlış yönlendirmesi, kabul edilebilir bir şey değil" dedi.

Milli Takım Yardımcı Antrenörü Oğuz Çetin ise, "Barış'ı son olarak 21 yaşının dolmasına 15 gün kala, Ağustos 2007'de bir kez daha Ümit Milli Takıma çağırdık. Bu davete olumlu yanıt vermemesi durumunda gelecekte Türk Milli Takımı'nda oynama şansını yitireceğini, Galatasaray Kulübü'nün genel müdürü Adnan Sezgin aracılığıyla kendisine ilettik. Bu çağrımız da cevapsız kaldı ve Barış'ın Türk Milli Takımı'nda forma giyme olasılığı ortadan kalktı" dedi.

Barış Özbek'i Ümit Milli Takım'a davet eden ve ret cevabı alan teknik adamlardan Ünal Karaman da, "Barış, federasyonun Almanya bürosu aracılığıyla erken yaşlardan itibaren izlediğimiz bir genç. Kendisine ve ailesine ulaştırdığımız teklifleri, Türkiye'ye ancak A Milli Takım'a davet edilmesi halinde evet diyebileceği gerekçesiyle reddetti. Bu cevabı kamuoyuna taşımadık; 'Bir insan kendini ne hissediyorsa, odur' diyerek, olayı kapattık. Sanırım Barış, şimdi yanlış yaptığını düşünüyor. Bir sporcu yanlışları varsa onlara da sahip çıkmasını, dik durmasını bilmeli. İnsanların kafasını bulandırmamalı" ifadelerini kullandı.

14.12.2008

Barış'tan da bunu beklerdim.
  8. 14.12.2008, 20:39 Mesaj #308
    İyide aynı hesap barış benim ümit milli takıma çağırmadılar demediki amilliye çaırmadılar dedi..Almanya ümit milli takımının kendisiyle daha fazla ilgilendiğini a milli takıma alınabileceğini ama türkiyeden bir cevap gelmediğini söyledi..

Orta sahada barış ve aurelio çok iş yapardı bence..
  9. 14.12.2008, 21:07 Mesaj #309

Onur Albakar, post: 24717 Nickli Üyeden Alıntı

İyide aynı hesap barış benim ümit milli takıma çağırmadılar demediki amilliye çaırmadılar dedi..Almanya ümit milli takımının kendisiyle daha fazla ilgilendiğini a milli takıma alınabileceğini ama türkiyeden bir cevap gelmediğini söyledi..

Orta sahada barış ve aurelio çok iş yapardı bence..

Türkiye Ümit Milli Takım'ın neyini beğenmemiş?

neyse zaten. milli takımda olmaması benim açımdan iyidir. göz zevki bir yerde.
  10. 14.12.2008, 21:16 Mesaj #310
    Baris bence Türk milli takimina uyan bir oyuncu tipi degil. ama Galatasaray'da iyi isler yapiyor. alman milli takimi sansi zaten yok. Önümüzdeki yillarda Galatasaraya versin kendini. bos hayaller filan görmesin.
  11. 14.12.2008, 21:17 Mesaj #311
    Aklı sıra uyanıklık yapıyor. Barış'ın anlaması lazım, hamaldan baska birsey olmaz kendinden Alman a milli takımında oynaması hayal ya da Ugur Yıldırım gibi 1 maçlık milli takım kariyeri olur. Kendini cok yukseklerde goruyor...
  12. 14.12.2008, 22:37 Mesaj #312

S. Serhat Türkel, post: 24778 Nickli Üyeden Alıntı

Türkiye Ümit Milli Takım'ın neyini beğenmemiş?

neyse zaten. milli takımda olmaması benim açımdan iyidir. göz zevki bir yerde.

Emrenin oynadığı milli takımda barış rahat oynar
  13. 14.12.2008, 22:38 Mesaj #313

mehmet yalcin, post: 24789 Nickli Üyeden Alıntı

Aklı sıra uyanıklık yapıyor. Barış'ın anlaması lazım, hamaldan baska birsey olmaz kendinden Alman a milli takımında oynaması hayal ya da Ugur Yıldırım gibi 1 maçlık milli takım kariyeri olur. Kendini cok yukseklerde goruyor...

Hamal dediğin adam döndükten sonra takımımızın direnci artı adam hamal değil futbolcu.
  14. 14.12.2008, 22:41 Mesaj #314
    g.zan emre sakatoğlu v.demirel u.barol ın oynadığı miilli takımda çok rahat oynar..Zaten bu mevkde oyuncu yokki h.çimşiri mi çağıracaz..Ayhan var barış ayhanı 10 la çarpar..
  15. 14.12.2008, 23:11 Mesaj #315
    barış'a bakınca iyi bir aile cocuğu tipi görüyorum ki bence kendiside çok çalışkan ve gece hayatında işi olmayan birisine benziyor. Tek sorunu en ufak bir sakatlık durumunda çok kıvranıyo diğer arkadaşları bile inanmıyor bakıyo aa barışmı geç yapıyolar