1. 28.11.2008, 20:51 Mesaj #91

İnsanlar temelde 4 özelliğe sahiptir; zeki veya aptal, hırslı veya tembel. Aptal ve hırslı olanlar tehlikelidir, ben onlardan kurtulurum. Aptal ve tembel olanlara önemsiz görevler veririm. Zeki ve hırslı olanlarını ekibime katarım. Zeki ve tembel olanları ise kumandan yaparım.

Sana Laf Anlatcaz Diye 10 Sayfayı Geçti Be..

Caner Akdemirci, post: 5989 Nickli Üyeden Alıntı

Barış Konusu Lincoln Konusunu Geçicek

Hemde Fuzuli Yere

Barış Bu Takımda Her Türlü Oynar,Oynayacakta Ki Oynuyor Zaten ...

Burda 10'lar Kişi Bilmiyor Hadi Bizi Geçtim ..

Bunu Transfer Edenler Bilmiyor Hadi Onlarıda Geçtim

Skibbe Bilmiyor Hadi Onuda Geç..

Kallide Bilmiyor

Bu Bilmeyenleri İstede Göre Uzatabilirim

Bu Bilmeyenler Bilmiyor Sen Biliyorsun Dimi

Bir Laf Bulmusun Papagan Gibi Yazıyosun. Barış Aptal Ve Hırslımı,Hayır Barış Zeki Ve Hırslı

Barış Bu Takımda Oynar Oynuyor Ve Oynayacakkk. Sen İstedigim Kadar Boş Laf Et Lafı Geçmez Zaten Herkez Farkında:rolleyes:
  2. 28.11.2008, 20:54 Mesaj #92

erkut sözeri, post: 6096 Nickli Üyeden Alıntı

Okuduğun tek kitap bu galiba senin.

Okusaydı Öyle Bir Cümle Kurmazdı
  3. 28.11.2008, 20:56 Mesaj #93

Caner Akdemirci, post: 6108 Nickli Üyeden Alıntı

Sana Laf Anlatcaz Diye 10 Sayfayı Geçti Be..

Bu Bilmeyenler Bilmiyor Sen Biliyorsun Dimi

Bir Laf Bulmusun Papagan Gibi Yazıyosun. Barış Aptal Ve Hırslımı,Hayır Barış Zeki Ve Hırslı

Barış Bu Takımda Oynar Oynuyor Ve Oynayacakkk. Sen İstedigim Kadar Boş Laf Et Lafı Geçmez Zaten Herkez Farkında:rolleyes:

onlar bilseydi, her sene şampiyonlar ligi'nde final oynuyor olurduk. ahahahaha.
  4. 28.11.2008, 20:57 Mesaj #94
    Ben Serhat kadar ağır düşünmesemde Barış'ın koşmak ve pres yapmaktan başka bişey yaptığını sanmıyorum
  5. 28.11.2008, 21:02 Mesaj #95

S. Serhat Türkel, post: 6120 Nickli Üyeden Alıntı

onlar bilseydi, her sene şampiyonlar ligi'nde final oynuyor olurduk. ahahahaha.

:eek::eek:

Ha Sen Biliyorsun O Zaman Takımın Başına Geçte Bizi CL Final Oynatsana

Her Allahım :rolleyes:

Kimse Bulundugu Yerlere Tesadüfen Gelmez.
  6. 28.11.2008, 21:04 Mesaj #96

Caner Akdemirci, post: 6140 Nickli Üyeden Alıntı

:eek::eek:

Ha Sen Biliyorsun O Zaman Takımın Başına Geçte Bizi CL Final Oynatsana

Her Allahım :rolleyes:

Kimse Bulundugu Yerlere Tesadüfen Gelmez.

Fm oynamış CL şampiyonu yapmıştır çocuk öyle deme.
  7. 28.11.2008, 21:24 Mesaj #97

erkut sözeri, post: 6143 Nickli Üyeden Alıntı

Fm oynamış CL şampiyonu yapmıştır çocuk öyle deme.

açıkça söyliyim, FM serilerinde sürpriz sonuç bile alamıyorum. Galatasaray, Werder Bremen, Lazio, Ajax, Atletico Madrid aldığım 5 takım. hiçbiriyle doğru düzgün başarı elde edemiyorum. çünkü FM serileri gerçek hayata benzemiyor. gerçekçilikten çok uzak. CL finalini geçtim Uefa'da bile başarılı değilim.

çocuk mocuk kime diyosun bi de?
  8. 29.11.2008, 01:47 Mesaj #98
    Bu barış dediğiniz adam bu sene olmayan mücadeleyi gecen sene 90 dk bıkmadan yorulmadan yapıyordu bize savaşcı lağzım barış daha genç ve bize çok şey katacaktır. Alman ümit milli takımı boşuna bu adamın peşinde koşmuyo. ama biz onlardan daha iyi biliyoruz ya futbolu işe yaramaz diye gönderiyoruz. Dün ki oynadığı futbol çok kötüydü ama aylardır oynamıyor ilk maçında ne bekliyosunuz biraz sabredin..
  9. 30.11.2008, 11:12 Mesaj #99
  10. 30.11.2008, 13:01 Mesaj #100
    Barış topçu felan değil tam bir tiyatrocu ne işi var bu takımda oynuyor anlamış değilim kendini numaradan atmalar felan ,başka takım oyuncusu yapsa çirkef olur siz arkasında durun tarafsızsınız ya(?)
  11. 30.11.2008, 13:15 Mesaj #101

Sinan_Arslan, post: 7944 Nickli Üyeden Alıntı

barıs oynadıkça kendini bulacaktır ama yetenekleri sınırlı bir oyuncu...!!!

yetenek??!! Barış'ta gram yetenek varsa, Arda, Lincoln, Kewell falan peygamberdir.
  12. 30.11.2008, 13:44 Mesaj #102
    arkadaslar baris daha 22 yasinda ve banko onbir oynayabilecek bir oyuncu. Orta sahada dinamo istiyorsaniz barisi oynatmalisiniz.

----topal----ayhan-----

baris-----lincoln----arda

bu benim orta saham.
  13. 30.11.2008, 13:50 Mesaj #103
    Barış dinamo falan değil,Barış bir flipper topu kapiyor ama pas verirken nereye verdini bile bilmiyor öylesine atiyor.

14. 30.11.2008, 13:52 Mesaj #104
    e onuda biraz gencligine ve tecrubesizligine baglayalim artik. Ayhan i zaten goruyoruz adam gelmis 32 yasinda anca top dagtmayi ogreniyor.

ben inaniyorim ki baris bizim icin gelecekte cok onemli bir oyuncu olacak.
  15. 30.11.2008, 13:57 Mesaj #105
    Barıs iyidir yahu Hep general ler olacak degil biraz da askerler olsun degilmi ama

Orta sahamızda gerekli olan birisi Barıs bir enerjisi var en azından Mehmet güven mi Barısmı derseniz elbette Barıs derim. Ha Mehmet topalmı Barısmı derseniz işler deigşir tabi ama Barıs bu takımda iyi bir yedek olabilir.