1. 03.07.2009, 15:30 Mesaj #1621
  2. 03.07.2009, 15:32 Mesaj #1622
    Cevap: # 19 Harry Kewell

Oğuz Derici, post: 337157 Nickli Üyeden Alıntı

....Kewell'in de Pazartesi günü kampa katılması bekleniyor.

https://www.maraton.com.tr/news.php?news_id=81493

koçum benim...
  3. 03.07.2009, 16:09 Mesaj #1623

Oğuz Derici, post: 337157 Nickli Üyeden Alıntı

....Kewell'in de Pazartesi günü kampa katılması bekleniyor.

https://www.maraton.com.tr/news.php?news_id=81493

oh be
  4. 03.07.2009, 16:18 Mesaj #1624

burda bazilari kusura bakmasin ama kück ergenlik cagindaki kizlar gibi futbolculara hayranlik duyuyorlar, hatda hayran olduklari oyuncularin teknik direktör tarafindan oynatilmadigi taktirde galatasarayimizin maclarini boykot edeceklerini söylüyorlar. yok efendim kewell olmazsa , yok lincoln olmazsa, yok baska bilmem x futbolcu olmazsa teknik direktöre, yönetime yaziklar olsun gibi laflar, cok ama cok üzücü. o zaman bence en iyisi hic takim tutmayin. futbolcular profesyonel, sizde profesyonel olun o zaman. yarin birgün delilerce hayran oldugunuz futbolcu fenerbahcede de olabilir o zaman ne yapicaksiniz?

hayranligin da bir siniri olmasi lazim bence. bazi futbolculara cifte standart yaparak yürümez bu isler. sakin yanlis anlamayin. benim lincoln disi hic bir x futbolcuyla bir problemim yok. kewell da simdiye kadar cogu mac iyi oynamisdir ve takdirimi kazanmistir. yine iyi oynarsa elbetde formaya kapicaktir aksi taktirde öteki futbolcular nasil yedek oturabiliyorsa oda yedek oturacaktir. saygilarimla!
  5. 03.07.2009, 16:29 Mesaj #1625

Ersoy Hamdi Yerlikaya, post: 337268 Nickli Üyeden Alıntı

burda bazilari kusura bakmasin ama kück ergenlik cagindaki kizlar gibi futbolculara hayranlik duyuyorlar, hatda hayran olduklari oyuncularin teknik direktör tarafindan oynatilmadigi taktirde galatasarayimizin maclarini boykot edeceklerini söylüyorlar. yok efendim kewell olmazsa , yok lincoln olmazsa, yok baska bilmem x futbolcu olmazsa teknik direktöre, yönetime yaziklar olsun gibi laflar, cok ama cok üzücü. o zaman bence en iyisi hic takim tutmayin. futbolcular profesyonel, sizde profesyonel olun o zaman. yarin birgün delilerce hayran oldugunuz futbolcu fenerbahcede de olabilir o zaman ne yapicaksiniz?

hayranligin da bir siniri olmasi lazim bence. bazi futbolculara cifte standart yaparak yürümez bu isler. sakin yanlis anlamayin. benim lincoln disi hic bir x futbolcuyla bir problemim yok. kewell da simdiye kadar cogu mac iyi oynamisdir ve takdirimi kazanmistir. yine iyi oynarsa elbetde formaya kapicaktir aksi taktirde öteki futbolcular nasil yedek oturabiliyorsa oda yedek oturacaktir. saygilarimla!

tamam.
  6. 03.07.2009, 16:35 Mesaj #1626

ersoy hamdi yerlikaya, post: 337268 Nickli Üyeden Alıntı

burda bazilari kusura bakmasin ama kück ergenlik cagindaki kizlar gibi futbolculara hayranlik duyuyorlar, hatda hayran olduklari oyuncularin teknik direktör tarafindan oynatilmadigi taktirde galatasarayimizin maclarini boykot edeceklerini söylüyorlar. Yok efendim kewell olmazsa , yok lincoln olmazsa, yok baska bilmem x futbolcu olmazsa teknik direktöre, yönetime yaziklar olsun gibi laflar, cok ama cok üzücü. O zaman bence en iyisi hic takim tutmayin. Futbolcular profesyonel, sizde profesyonel olun o zaman. Yarin birgün delilerce hayran oldugunuz futbolcu fenerbahcede de olabilir o zaman ne yapicaksiniz?

Hayranligin da bir siniri olmasi lazim bence. Bazi futbolculara cifte standart yaparak yürümez bu isler. Sakin yanlis anlamayin. Benim lincoln disi hic bir x futbolcuyla bir problemim yok. Kewell da simdiye kadar cogu mac iyi oynamisdir ve takdirimi kazanmistir. Yine iyi oynarsa elbetde formaya kapicaktir aksi taktirde öteki futbolcular nasil yedek oturabiliyorsa oda yedek oturacaktir. Saygilarimla!

7. 03.07.2009, 23:53 Mesaj #1627

Galatasaray'ın yapancı oyuncularından Nonda bugün kampa dahil oldu, Kongolu futbolcu akşam antrenmanında yer alacak. Avustralyalı Kewell'ın pazar günü kampa katılacağı açıklanırken, sarı kırmızılı takım çalışmalara başlayalı 11 gün olmasına rağmen Brezilyalı futbolcu Cassio Lincoln kampa hala katılmadı.

DHA
  8. 03.07.2009, 23:57 Mesaj #1628

Cenk Yelkenci, post: 336440 Nickli Üyeden Alıntı

bu adam bu sene yedek kalırsa o Frank Rijkaard'a yazıklar olsun şimdiden söyleyeyim...Bir takımın iskelet oyuncuları vardır...Galatasaray'ın ilk 11'îni kurarken Servet-Hakan Balta-Arda-Kewell-Baros olacak! sonra diğer oyuncuları dizeceksin..Bir konuda daha söylemiştim yine söylüyorum ki Kewell bu sene yedek kalırsa Galatasaray'ın hiç bir maçını izlemem...

İyi bir takımda her oyuncunun yeri doldurulur.Aksi olursa günlük başarılar elde edersin.Kewell benim çok sevdiğim bir futbolcu,adam gibi adam.Ama kondisyonu da ortada.

Rijkaard'ın gençlere önem vereceğini düşünürsek yedek olabilir.Tabi bülent korkmaz gibi 90+1 de sokarsa problem olur,o ayrı.
  9. 04.07.2009, 21:11 Mesaj #1629

Bugün İstanbul’da sağlık kontrolünden geçen Harry Kewell, yarın Galatasaray’ın kampına dahil olacak.

Kaynak: https://www.galatasaray.org/futbol/h...haber/4210.php
  10. 04.07.2009, 21:39 Mesaj #1630

Oğuz Derici, post: 340854 Nickli Üyeden Alıntı

Bugün İstanbul’da sağlık kontrolünden geçen Harry Kewell, yarın Galatasaray’ın kampına dahil olacak.

Kaynak: https://www.galatasaray.org/futbol/h...haber/4210.php

Gelsin KOÇUM..!!
  11. 05.07.2009, 22:45 Mesaj #1631

Harry Kewell Kampa Katıldı

Yeni sezon hazırlıklarının Hollanda ayağını tamamlayan Galatasaray, Zayton Kupası’nda oynadığı ilk maçın ardından Bochum’da kamp yapacağı otele yerleşti.

Galatasaray kampına futbolcumuz Harry Kewell da bu akşam dahil oldu.

https://www.galatasaray.org/futbol/h...haber/4218.php
  12. 05.07.2009, 23:07 Mesaj #1632
  13. 05.07.2009, 23:10 Mesaj #1633

Kamptan fotoğraflar;

Eklenen Resimler Eklenen Resimler
  14. 05.07.2009, 23:15 Mesaj #1634

Ceyda Aydoğmuş, post: 338855 Nickli Üyeden Alıntı

İyi bir takımda her oyuncunun yeri doldurulur.Aksi olursa günlük başarılar elde edersin.Kewell benim çok sevdiğim bir futbolcu,adam gibi adam.Ama kondisyonu da ortada.

Rijkaard'ın gençlere önem vereceğini düşünürsek yedek olabilir.Tabi bülent korkmaz gibi 90+1 de sokarsa problem olur,o ayrı.

Genç oyuncu oynatacaksa,ayhan'ın yerine barış'ın yerine oynatsın...takımın en klas,en aklı başında futbol oynayan,en çok premier lig tecrübesi olan adamın yerine değil...Genç oyuncular ne zaman ki Kewell'ın performansının üzerine çıkarlarsa o zaman oynasınlar.Bu takımda en iyiler oynamalı,gençlerin gelişmesini istiyorlarsa kiraya verebilirler...(Bkz.Arda,Uğur Uçar ...vsvs)
  15. 05.07.2009, 23:23 Mesaj #1635

Cenk Yelkenci, post: 345313 Nickli Üyeden Alıntı

Genç oyuncu oynatacaksa,ayhan'ın yerine barış'ın yerine oynatsın...takımın en klas,en aklı başında futbol oynayan,en çok premier lig tecrübesi olan adamın yerine değil...Genç oyuncular ne zaman ki Kewell'ın performansının üzerine çıkarlarsa o zaman oynasınlar.Bu takımda en iyiler oynamalı,gençlerin gelişmesini istiyorlarsa kiraya verebilirler...(Bkz.Arda,Uğur Uçar ...vsvs)

Maalesef Harry Kewell'ı yedek tutabilecek bir oyuncu yok henüz Galatasaray'da. Belki 2-3 yıl sonra... Belki !

Kewell'ı iyice küçümseyenler türedi yeni yeni, bu adam'ı koy sol açığa bu yıl göreyim bakayım Rakibi ne şekle sokacak.

Ver Keita yı sağa, ver Kewell ı sola..

Ver coşkuyu ver coşkuyu, Bindirsinler sağlı sollu, kessinler ortaları Baros'a.

Allahım Sana Geliyorum !
    :p

Yukarı Git