1. 18.08.2009, 09:45 Mesaj #1891
    Cevap: # 19 Harry Kewell

ülkedeki en karizmatik futbolcu...

oyun zekası olsun, tecrübesi olsun, kalitesi olsun ülkede ondan daha iyisi var mı ??

ve takımda ikinci kaptanlığa en çok yakışan oyuncudur.

takım arkadaşına sert faul yapılında sinirlenir, maçta arbede çıktığında "bazıları" gibi izlemez ayırmaya çalışır.

kısa zamanda taraftarın en çok sevdiği oyunculardan biri olması raslantı değil...

futbol oynamasa gençler bu adamın profesyonelliğini ornek alsa bile ülke futboluna katkısı olacak oyuncudur.

i love you harry kewell

daddy cool....
  2. 18.08.2009, 10:05 Mesaj #1892

Taha Yusuf Karakaş, post: 470188 Nickli Üyeden Alıntı

Herry Kewell çok iyi bir oyuncu.Ama dün ki maçta Keita'ya ayıp etti

Bana göre de Keita ayıp etti sanki.
  3. 18.08.2009, 11:44 Mesaj #1893

Denizli maçında ilk yarı sonunda en çok koşan 3 futbolcudan biriydi.

Koşmuyor diye ezbere yorum yapan TV yorumcularına..
  4. 18.08.2009, 12:08 Mesaj #1894

Okan DAMGACI, post: 473343 Nickli Üyeden Alıntı

O 4-5 sene önceydi Sinan yaşı ilerledi artık 4-5 sene önceki kondisyonunu beklemek yanlış olur

Gümbür gümbür gelen Aydın var farketmez!
  5. 19.08.2009, 18:29 Mesaj #1895
  6. 19.08.2009, 20:57 Mesaj #1896

Harry Kewell gol atınca 'Daddy Cool' çalıyor artık stadımızda.

Harry,Harry Kewell...
  7. 19.08.2009, 21:40 Mesaj #1897
  8. 19.08.2009, 23:05 Mesaj #1898
  9. 19.08.2009, 23:23 Mesaj #1899

Erşan Kuneri, post: 478393 Nickli Üyeden Alıntı

Bu aşk bizi yorar...

Ne yani Yoruldun mu
  10. 19.08.2009, 23:28 Mesaj #1900

Aysel Aydın, post: 478442 Nickli Üyeden Alıntı

Ne yani Yoruldun mu

Evet...
  11. 19.08.2009, 23:43 Mesaj #1901
  12. 19.08.2009, 23:44 Mesaj #1902

gokhan erensoy, post: 473971 Nickli Üyeden Alıntı

Bana göre de Keita ayıp etti sanki.

ne ayıp etmesi arkadaşlar mahalle maçı mı bu yaptıran penaltıyı atar yada her topu eline alan penaltıyı atar vs vs gibi saçma sapan şeyler...

herşey önceden bellidir 1. penaltıcı 2. penaltıcı vs...

hele hele o barış yok mu topa doğru koşturdu... skibbe var sanki herhalde bir an sonra Arda geldi şarj etti kendine geldi...
  13. 19.08.2009, 23:57 Mesaj #1903

Hüseyin Özçelik, post: 478496 Nickli Üyeden Alıntı

ne ayıp etmesi arkadaşlar mahalle maçı mı bu yaptıran penaltıyı atar yada her topu eline alan penaltıyı atar vs vs gibi saçma sapan şeyler...

herşey önceden bellidir 1. penaltıcı 2. penaltıcı vs...

hele hele o barış yok mu topa doğru koşturdu... skibbe var sanki herhalde bir an sonra Arda geldi şarj etti kendine geldi...

rahatsiz herhalde cocuk, bugünki mactada penalti olunca hemen topu eline aldi yine kendisi atmak istiyordu
  14. 20.08.2009, 02:10 Mesaj #1904

Gol attıktan sonra gördüğüm en güzel sevinme mimiklerinden birini yapan üstün yetenektir. eğer penaltı değil de gerçekten zor bir gol atmışsa yüzünde hagi'de de gördüğümüz çocuksu gülümseme belirir ve iki elinin yumruklarını sıkar. bu, yaptığı işi iyi yapan hazımlı birinin kendiyle hesaplaşmasını anlatır bize. adeta kendisine teşekkür eder ve tebrik eder. bu yüzden hastasıyız bu adamın bu kadar.

gerçekten de asalet kelimesinin insan denen şeye bürünmüş hâlidir. yahu o kadar futbolcu gördüm, seksen tane ligi orda burda sabah 7'de gece 4'te durmadan izledim. hatta basketbol, bilardo, tenis, voleybol, yüzme, poker, triatlon, bisiklet, heptathlon ve aklıma gelmeyen onlarca spor & oyun branşını izlemekten keyif duyarım ve mümkün oldukça izleyeceğim, içinde olacağım.ama bu kewell kadar asil, sağlam, kaliteli, düzgün bir adam görmedim lan! yok yani, en yeteneklisi de var, en genci de, en yaşlısı da, en iyi geri dönüş yapmış olanı da, en güçlüsü de, en hızlısı da fakat onun kadar kendinden emin ve her şeyiyle takımına bağlı çok az sporcu gördüm. gördüysem de farketmemişimdir belki, kendi takımımda olmadıkça. bu adam bana gerçekten hagi'yi hatırlatıyor. bir takıma ruh olarak verebildikleri şey aynı hemen hemen.Galatasaray'ın futbol hayatında geldiği 3. takım olduğunu tekrar hatırlatırım; leeds ve liverpool'dan sonra. inşallah sözleşmesi uzatılır da ortaokulda hayranı olup şimdi canlı canlı izlediğimiz bu adamı daha çooook izleriz.

oz büyücüsü, gönüllerin kaptanı. kampanya bile başlatabilirim bunun için. bir kere bile olsa bir maçta kaptanlık bandıyla çıkması için delirdiğim adam.

şu an itibariyle turkcell süper liginin en karizmatik futbolcusu.

gelişinin üzerinden bir sene geçmesine rağmen ben hala takımımda oynadığına inanamazken, insanlar bu sene yedek oturacağına inanmış bile

türkiye'deki en iyi sol açık oyuncusudur. kıymeti bilinesidir

çok güzel bir şarkıdır. öyle zamanlar öyle şekilde kulağınıza çalınır ki işte budur dersiniz. bazen ona eşlik ederken bulursunuz kendinizi, onbinlerle üstelik.

...Ve daha neler neler..Bir an once sozlesmesi uzatilsin,ciddi ciddi karnim agriyor yahu,gece sabaha kadar kivraniyorum yerimde,

soyle bir 3 sene uzatilsa da rahat rahat izlesem maclari..Bu kadar dua'yi kendime etsem cennet garantiydi,bana da yazik valla.

Beni onsuz birakmayin.Yedek kalinca bile icim yaniyor bir de sozlesme yenilenmedikce bunalima giriyorum
  15. 20.08.2009, 02:36 Mesaj #1905

Aysel Aydın, post: 478937 Nickli Üyeden Alıntı

...Ve daha neler neler..Bir an once sozlesmesi uzatilsin,ciddi ciddi karnim agriyor yahu,gece sabaha kadar kivraniyorum yerimde,

soyle bir 3 sene uzatilsa da rahat rahat izlesem maclari..Bu kadar dua'yi kendime etsem cennet garantiydi,bana da yazik valla.

Beni onsuz birakmayin.Yedek kalinca bile icim yaniyor bir de sozlesme yenilenmedikce bunalima giriyorum

sakin olun ben de hastasıyım ama kader kısmet bu işler...kendisi için hangisi güzel olacaksa o olsun...çünkü aşk fedakarlık ister

Yukarı Git