1. 02.09.2009, 02:54 Mesaj #2041
    # 19 Harry Kewell

Gözde renkdaşımızın dün maçtan sonra yazdıkları..

Lord'umu 4 aydan sonra görebildim sonunda..

Buradakileri biraz üzebilir söyleyeceklerim ama yazmasam içimde kalacak çünkü ben de çok üzülüyorum,dünden beri aklıma geldikçe ağlıyorum hatta..

Malesef..Harry eski Harry değil.Geçen Kasım'da beni 10m uzaktan elimde fotoğraf makinasıyla görünce gülümsemesini arttırarak yanıma gelen,Ocak'ta Florya'da takım imza dağıtmıyorken koşusu bitince taraftarın yanına gelen,üstüne fırlattığım formam yere düşünce onu gülümsemesini eksik etmeyerek yerden alıp imzalayan,Mayıs'ta yüzünden gülücük eksik olmayan o Kewell gitmiş.Yine mükemel bir insan,yine Daddy Cool'umuz o,ama bir burukluk bir mutsuzluk var üzerinde.Eskisi gibi gülmüyor.Ona pankart hazırladık dün,"Stay With Us"(Bizimle KAL) yazan Ve takım otelden çıkıp otobüse binince onun olduğu cama gidip pankartı gösterdik,telefonla konuşuyordu ve sinirliydi..Pankartı ilk başta görmedi zaten arkasında oturan Servet ve Serkan uyardı,göz ucuyla baktı belki hepsini okumadı belki de sadece adını gördü,tebessüm etti el salladı ve kafasını çevirdi..Telefonla konuşuyor olsa bile,benim bildiğim,tanıdığım Kewell bunu yapmazdı..Benim tanıdığım Kewell pankartı görünce bize güler,belki birşeyler derdi..Onun o halini görünce yanımdaki arkadaşıma dedim "kesin maçta yedek olacak" diye,ve ne yazık ki yanılmadım.Belli ki canı sıkılıyor yedek olarak başlamasına,Skibbe de onu genelde 90 dk oynatmazdı ama ilk 11de başlamak istiyor anladığım kadarıyla,belki de bu sene dünya kupasına katılacağı için kendini her zamankinden daha fazla göstermek istiyor.Gol sevinçleri eskisi gibi coşkulu değil,yine harika oynuyor,golünü de atıyor ama yüzünde bir hüzün,bir burukluk var..Umarım en kısa zamanda eski neşeli haline geri döner ve bir şekilde ikna edilip en azından 1 sene daha bizimle kalması sağlanır.

..Dun gol attikdan sonra yine Eskisi gibi sevinmiyordu KeweLL,Bugun eski gollerden sonraki sevinclerine,

mac oncesi isinma hareketlerine tekrar tekrar baktim butun videolara,Lincoln,Barosla birlikte sevincleri bile farkliydi Lord'un,

Bu sezon kullandigi penaltilardan sonra son derece keyifsizdi,hakan baltanin asist yaptigi golde de yuzunde kucuk bir tebessum

sadece hakan baltaya tesekkur eder gibi ona dogru gitti,dun de golden sonra Nondaya sarildi,gulmuyor bile,

KeweLL'in geldigi gunden beri her hareketini,bakisini ezbere bilen biri olarak malesef daglar kadar fark goruyorum,

eskiden gozlerinin ici guluyordu ama simdi malesef Gozdenin de dedigi gibi Yine Profosyonel,yine oyuna girip isini yapiyor,

yuzunde kucuk bir gulumseme ama ESKISINDEN ESER Yok.Ne mac oncesi,ne yedek kulubede ne de mac sirasinda,hatta ve hatta Gol atarken de K

EWELL Gecen seneki KeweLL degil,morali bozuk dediler,yedek kaldigi icin dediler,malesef dogru,Kewell mutsuz.

Haliyle ben de,onu seven her kesde,izlerken kahroluyorum.Daha geldigi gun gidecegi gunun korkusu sarmisti,iste bu Hagi'den sonraki ADAM Dedik.

Simdi onunla birlikte Bizler de MUTSUZ'uz.Umarim bu boyle devam etmez,sozlesme yeniler,bizimle kalir,futbolu bizde birakir

Ve ben onu gormeden istanbuldan ayrilmaz...
  2. 02.09.2009, 11:00 Mesaj #2042
    Cevap: # 19 Harry Kewell

Yeniden gözlerindeki o ışıltıyı görmek istiyoruz Harry, senin değerini anlamayan birçok taraftar var klübeye mahkum etmek isteyen. Sen en iyi cevabı her zaman sahada takıma katkınla yapıyorsun, takıma belki de pozitif yönde en büyük katkısı olan Kewell neden huzursuz acaba. Maçtan sonra takımı Ankaradan uğurlamaya gittik, orada da ço havasında değil gibiydi, sadece yorgunluktan kaynaklanan bir duruma da benzemiyordu, aynı durumu ne yazıkki Barosta da gördüm diyebilirim, sadece seslenilince ufak bir tebessüm ama ne kadar içten?
  3. 02.09.2009, 12:47 Mesaj #2043

Kewell gibi bir oyuncu yedek kalmaktan üzgün olabilir,ama oyuna girerken o tebessümü yeter,Kewell bu kadar karakterli olmasa çoktan yol verirlerdi ama ben böyle bir insan görmedim bu kadar uyumlu bu kadar sorunsuz bir yabancı,sevmemek elde değil derler ya hakkaten öyle,ama üzgünüm ki son senesi hem onun için hem bizim için,bu sene onu sevebildiğimiz kadar sevmeliyiz.
  4. 02.09.2009, 12:57 Mesaj #2044

Kewell mükemmel bir oyuncu.Hatta mükemmel bile az kalır.Yeri geliyor takımı için defansa geçiyor, yeri geliyor ilerde oynayıp savaşıyor.Ben görmedim tanımadım böyle bir futbolcu.Bir tek Kewell.. :eek:

Harry Harry Keweeell .. !

5. 02.09.2009, 12:58 Mesaj #2045

Emre Ates, post: 529066 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell mükemmel bir oyuncu.Hatta mükemmel bile az kalır.Yeri geliyor takımı için defansa geçiyor, yeri geliyor ilerde oynayıp savaşıyor.Ben görmedim tanımadım böyle bir futbolcu.Bir tek Kewell.. :eek:

Aynen.İnanılmaz bir profesyonel,çok iyi bir futbolcu,harika bir insan vs vs ..
  6. 02.09.2009, 13:07 Mesaj #2046

Ben Harry Kewell'a bayiliyorum

Adamin futbol zekasi bu kadar olurmu ya?

Bu ligin en klas oyuncusu bence. Bir de o sol ayagi yokmu. Masallah, allah nazarlardan saklasin

Ve ben de farkindayim moreli eskisi gibi olmadigini.

Insallah yønetim Kewell birakmaz, Kewell bizde bitirir kariyerini.

Kewell gibi futbolcu bir daha asla bulunamaz.
  7. 02.09.2009, 21:39 Mesaj #2047
    Cevap: #19 Harry Kewell

4-3 lük bordeaux maçında sabrinin attığı golden sonra ellerini dizlerine koyup bakışları sahaya paralel kafayı bir sallayışı vardı "yokkartıkusainbolt" dercesine... Hiç unutmam o anı, zira bende aynısını yapıyordum. Tipim de benzer zaten Lakin solak değilim...
  8. 02.09.2009, 21:46 Mesaj #2048
  9. 02.09.2009, 21:48 Mesaj #2049
  10. 02.09.2009, 21:50 Mesaj #2050

Barcelona'daki Henry ile Messi arasındaki fark, Kewell ile Keita arasında var.

Kewel'ı Henry gibi yani 2. forvet olarak kullanmamız gerek bu sistemde.

------ Messi (Keita) ----------------------------------------------

---------------- İbrahimovic (Baros) --------- Henry (Kewell) ---
  11. 02.09.2009, 23:37 Mesaj #2051
  12. 02.09.2009, 23:41 Mesaj #2052

Orkun Akyıldız, post: 530210 Nickli Üyeden Alıntı

Barcelona'daki Henry ile Messi arasındaki fark, Kewell ile Keita arasında var.

Kewel'ı Henry gibi yani 2. forvet olarak kullanmamız gerek bu sistemde.

------ Messi (Keita) ----------------------------------------------

---------------- İbrahimovic (Baros) --------- Henry (Kewell) ---

Zaten düsünülen ve beklenen dizilis bu, ama bildigimiz gibi Kewell özel nedenlerden dolayi 90 dakika cikaramiyor.Dogal olarak Rijkaard´da Kewell´i rakibin yorulmaya basladigi anlarda oyuna sokuyor ve bitirici darbeyi vuruyor

Yoksa Kewell´i yedek birakmaya hicbir futbolcunun gücü yetmez..Örnek olarak söylüyorum, Arda bile..Kewell cok klas bir oyuncu..Kadromuzda Arda dahil, kimse yanina yaklasamaz kalite olarak...
  13. 02.09.2009, 23:42 Mesaj #2053

Sinan Arslan, post: 530479 Nickli Üyeden Alıntı

Hayatım boyunca bu golü unutamayacağım gözlerim doldu ya ne andı ama!

O gol ve sonrası.. Gerçekten çok müthişti..
  14. 02.09.2009, 23:45 Mesaj #2054

Utku GEMİCİ, post: 530498 Nickli Üyeden Alıntı

O gol ve sonrası.. Gerçekten çok müthişti..

Ne coşkuydu be hocam izlerken bile duygulanıyorum Allah bu sene Uefa'da daha büyük zaferler yaşatır inşallah,bu taraftar bunu hakediyor.
  15. 03.09.2009, 01:23 Mesaj #2055

Yukarı Git