1. 18.09.2009, 20:03 Mesaj #2161
    Cevap: #19 Harry Kewell

Kewellin bu takimda alternatifi yoktur,Kewell oldugu surece Kewell oynar,oynamali,gerisi hikayedir.
  2. 18.09.2009, 21:11 Mesaj #2162

Kewell'in pasini galiba unutdunuz? Milan Baros ilk yarida , Kaleciyle teke tek kalmisti. Ama cok yanlis bir vurus ile , disariya gonderdi topu.
  3. 18.09.2009, 21:34 Mesaj #2163

Bazı arkadaşlarımız çok garip gerçekten. Kewell çok tempolu oyuncu değildir, orası doğrudur ama ondaki futbol aklı da çok az topçuda vardır. Yok, illa dünkü bazı maç alacaksanız Kewell Keita'dan çok daha etkiliydi. Hatta Keita etkili olamadı ama Kewell elinden gelen şeyi yaptı. Özellikle ilk yarı gayet beğendim Kewell'ı.

Yönetim Kewell'ı takımda tutmak istiyor ama zannedersem sözleşme süresi ile ilgili bir sorun var. Orada uyuşamıyorlar. Normalde yönetimden yana sorun yok ama tek patron Rijkaard olunca.
  4. 18.09.2009, 21:48 Mesaj #2164

Atilla Çelik, post: 563531 Nickli Üyeden Alıntı

Bazı arkadaşlarımız çok garip gerçekten. Kewell çok tempolu oyuncu değildir, orası doğrudur ama ondaki futbol aklı da çok az topçuda vardır. Yok, illa dünkü bazı maç alacaksanız Kewell Keita'dan çok daha etkiliydi. Hatta Keita etkili olamadı ama Kewell elinden gelen şeyi yaptı. Özellikle ilk yarı gayet beğendim Kewell'ı.

Yönetim Kewell'ı takımda tutmak istiyor ama zannedersem sözleşme süresi ile ilgili bir sorun var. Orada uyuşamıyorlar. Normalde yönetimden yana sorun yok ama tek patron Rijkaard olunca.

Bu başlıkda seni daha sık gormek ister bu gönül
  5. 18.09.2009, 21:57 Mesaj #2165

kewell çok iyi oynadı en az 2 sene daha bizimle oynar.
  6. 18.09.2009, 22:00 Mesaj #2166

Atilla Çelik, post: 563531 Nickli Üyeden Alıntı

Atilla abi eğer Allah korusun seneye de şampiyonlar ligine gidemezsek Keweel'in kalacağını hiç sanmıyorum.
  7. 18.09.2009, 22:02 Mesaj #2167

Can Tansü, post: 563602 Nickli Üyeden Alıntı

Atilla abi eğer Allah korusun seneye de şampiyonlar ligine gidemezsek Keweel'in kalacağını hiç sanmıyorum.

Yok, Kewell kalmak istiyormuş zannedersem. Asıl Rijkaard onu bir seneden fazla kabul edecek mi asıl halletmemiz gereken bu.
  8. 18.09.2009, 22:05 Mesaj #2168
  9. 18.09.2009, 22:06 Mesaj #2169

Atilla Çelik, post: 563605 Nickli Üyeden Alıntı

Yok, Kewell kalmak istiyormuş zannedersem. Asıl Rijkaard onu bir seneden fazla kabul edecek mi asıl halletmemiz gereken bu.

Valla hocam şu anki yapılanma sürecinde Kewell gibi lider ve kişilikli oyunculara ihtiyaç var,o yüzden yabancı kontenjanında sorun olmadığı sürece göndereceğini zannetmiyorum.

Kewell'da zaten yedek beklemeyi sorun eden bir oyuncu değil,ama 2.kaptanlık yakışır seneye
  10. 18.09.2009, 22:07 Mesaj #2170
  11. 18.09.2009, 22:09 Mesaj #2171

Ne yalan söyleyeyim ben Kewell 'ın daha çok oyunda olması istiyorum. Özellikle Mustafa Sarp-Mehmet Topal ikilisi ortada oynarken ve bizde kısa paslarda çıkmakta zorlanırken, baskı yerken Kewell 'ın devreye girmesi topu ayağında tutması ve saklaması, faul kazandırması, isabetli pas oranını artırmasını istiyorum. Kewell süperman değil, hepsini yapamaz belki ama ne kadar yapsa o kar.

Kısacası Kewell 'ı daha çok oyunda görmek istemek hakkımız, tıpkı Keita 'yı gördüğümüz gibi.
  12. 18.09.2009, 22:11 Mesaj #2172

Rijkaard,Kewell,Baros,Elano,Leo Franco .. Bunlar güzel adamlar,değerlerini bilmek lazım,yararlanmayı da.Hiç biri tam anlamıyla Avrupa'da doğmuş olmasa bile Avrupalı olmayı başarmışlar - tam anlamıyla kelimesini Baros için kullanmıştım - Takıma getirdikleri hava,duruşları,sevinçleri,üzüntüleri bile başka.

Ne bileyim,harbiden güzel adamlar.Michael Owen'ın gelmesini de pek dillendirmesem de içten içe istemiştim,bu adamlar başka oluyor yahu.

ne diyorum ben.
  13. 18.09.2009, 22:13 Mesaj #2173

Son maç için eleştirenlerden biri de benim .Bence çok kötü oynadı. Zaten fizik anlamında geri gelmelerde zorluk çekiyordu;ama geçen sezon Avrupa maçlarında çok daha tempoluydu belki de bu 2-3 maç sonra değişir.

Yaptığı pas hataları da çok fazlaydı. Özellikle dripling konusunda çok zayıftı. Geçen sezon çok rahat topu atıp fırlayabiliyordu.

En önemlisi(kendi kendime sorun yaratmış olabilirim) isteksiz görünmesi..

Bütün bunlara rağmen sol açık da bu sezon ilk 11'in banko ismidir.

Seneye kalıp kalmaması konusunda kararsızım; yerine kimin geleceğine bağlı. Keita stilinde bir gelicekse istemem açıkcası. Bu Keita beğenmememden değil; gelicek sol açık Kewell kadar skorer olması gerekir. Ne Arda ne de Keita; hatta Caner,Aydın ; Kewell kadar skorer değil, ceza sahasına girmeyi sevmiyorlar. Kewell'ın oynadığı maçlarda en çok Baros rahatlıyor. Kewell sağ taraftan gelen her atakta arka direkte yerine alıyor. 2. forvet gibi oynuyor.
  14. 18.09.2009, 22:14 Mesaj #2174

Murat Durgun, post: 563630 Nickli Üyeden Alıntı

Rijkaard,Kewell,Baros,Elano,Leo Franco .. Bunlar güzel adamlar,değerlerini bilmek lazım,yararlanmayı da.Hiç biri tam anlamıyla Avrupa'da doğmuş olmasa bile Avrupalı olmayı başarmışlar - tam anlamıyla kelimesini Baros için kullanmıştım - Takıma getirdikleri hava,duruşları,sevinçleri,üzüntüleri bile başka.

Ne bileyim,harbiden güzel adamlar.Michael Owen'ın gelmesini de pek dillendirmesem de içten içe istemiştim,bu adamlar başka oluyor yahu.

ne diyorum ben.

Seni seviyorum varan II!

15. 18.09.2009, 22:15 Mesaj #2175

Atilla Çelik, post: 563636 Nickli Üyeden Alıntı

Seni seviyorum varan II!

seviyorum üleeeyn

Yukarı Git