1. 18.09.2009, 22:26 Mesaj #2176
    Cevap: #19 Harry Kewell

Deniz Dere, post: 563633 Nickli Üyeden Alıntı

Son maç için eleştirenlerden biri de benim .Bence çok kötü oynadı. Zaten fizik anlamında geri gelmelerde zorluk çekiyordu;ama geçen sezon Avrupa maçlarında çok daha tempoluydu belki de bu 2-3 maç sonra değişir.

Yaptığı pas hataları da çok fazlaydı. Özellikle dripling konusunda çok zayıftı. Geçen sezon çok rahat topu atıp fırlayabiliyordu.

En önemlisi(kendi kendime sorun yaratmış olabilirim) isteksiz görünmesi..

Bütün bunlara rağmen sol açık da bu sezon ilk 11'in banko ismidir.

Seneye kalıp kalmaması konusunda kararsızım; yerine kimin geleceğine bağlı. Keita stilinde bir gelicekse istemem açıkcası. Bu Keita beğenmememden değil; gelicek sol açık Kewell kadar skorer olması gerekir. Ne Arda ne de Keita; hatta Caner,Aydın ; Kewell kadar skorer değil, ceza sahasına girmeyi sevmiyorlar. Kewell'ın oynadığı maçlarda en çok Baros rahatlıyor. Kewell sağ taraftan gelen her atakta arka direkte yerine alıyor. 2. forvet gibi oynuyor.

Tam Keita tarzında, onun dinamizmine sahip biri gelmeli bana göre Heleki Keita gibi hem ofansı üst düzey hem de defansta her topa ayak sokmaya çalışsan bir adam olursa değmeyin keyfime

Sabri-Keita enerjisini sol kanada da yaratmak lazım.

Hayalimdeki sağ ve sol kanatlar: Sabri(Uğur)-Keita ve Caner-X 'dir. 2 kanadın da gücü yerinde olursa gol rekoru kırma hedefimiz gerçekleşebilir. Ayrıca Keita ve Sabri 'nin performansı sezon içinde düştüğünde kullanabileceğimiz ikinci bir güç olacak.

Aklımda sol kanat için defansa ve ofansa yardım edebilecek bir isim var aslında. Ama şimdi söylesem biri çıkıp Kewell 'ı istemedi X 'i istedi diye biri bişey yazabilir. Kewell daha fazla oyunda olsun değil X 'i kimseyi istemem orası ayrı mevzu
  2. 18.09.2009, 22:27 Mesaj #2177

Tam Keita tarzında, onun dinamizmine sahip biri gelmeli bana göre

Birisi Babel mi dedi ?
  3. 18.09.2009, 22:30 Mesaj #2178

Murat Durgun, post: 563671 Nickli Üyeden Alıntı

Birisi Babel mi dedi ?

Ben mütevazi adamım uçamam o kadar Hoş Türkiye standartlarına göre Rijkaard, Elano, Baros, Keita, Kewell geldi bunlar da boru değil ama.
  4. 18.09.2009, 22:33 Mesaj #2179

Refik Akkülah, post: 563681 Nickli Üyeden Alıntı

Ben mütevazi adamım uçamam o kadar Hoş Türkiye standartlarına göre Rijkaard, Elano, Baros, Keita, Kewell geldi bunlar da boru değil ama.

Babel uçmaksa harbiden baya mütevazisin Refik.Babel nedir ki yav,5 kuruşluk oyuncu.

ben de çok mütevaziyim,ben de nişantaşı çocuğuyum
  5. 18.09.2009, 22:42 Mesaj #2180

Refik Akkülah, post: 563669 Nickli Üyeden Alıntı

Tam Keita tarzında, onun dinamizmine sahip biri gelmeli bana göre Heleki Keita gibi hem ofansı üst düzey hem de defansta her topa ayak sokmaya çalışsan bir adam olursa değmeyin keyfime

Sabri-Keita enerjisini sol kanada da yaratmak lazım.

Hayalimdeki sağ ve sol kanatlar: Sabri(Uğur)-Keita ve Caner-X 'dir. 2 kanadın da gücü yerinde olursa gol rekoru kırma hedefimiz gerçekleşebilir. Ayrıca Keita ve Sabri 'nin performansı sezon içinde düştüğünde kullanabileceğimiz ikinci bir güç olacak.

Aklımda sol kanat için defansa ve ofansa yardım edebilecek bir isim var aslında. Ama şimdi söylesem biri çıkıp Kewell 'ı istemedi X 'i istedi diye biri bişey yazabilir. Kewell daha fazla oyunda olsun değil X 'i kimseyi istemem orası ayrı mevzu

Keita gibi biri geldiğinde ;kanattaki dinamizm konusunda haklı olabilirsin; ama skor bulma konusuna pek katılmıyorum.

Belki de sizin söylediğiniz oyucnu tarzı takıma daha faydalı olucak; ama benim düşüncem Kewell tarzı 2.forvet konumuna geçebilcek bir sol açık daha iyi olur.

X'i merak ettim açıkcası.
  6. 19.09.2009, 00:03 Mesaj #2181
  7. 19.09.2009, 00:11 Mesaj #2182

Goksu Toprak, post: 563940 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell i Rijkaard yollarsa Neeskens le beraber oda yollanir!

O kadar uleyn!

Yaşa sen :cool:
  8. 19.09.2009, 00:16 Mesaj #2183

Kewell´i kim yollamaya calisiyor ki burda. ?

o Tecrübesi ve durusu ile Galatasaray´imiza zaten cok büyük fayda sagliyor. Kewell ile yeni sözlesme imzalanacaktir bundan eminim.
  9. 19.09.2009, 00:21 Mesaj #2184

Ek$isozluk'deki bazi yazarlarin ellerine saglik,icimdeki kewell sevgisini kelimelere dokmekden aciz biriyim,

bir sayfayi defalarca okudugum oluyor,oyle guzel anlatiyorlar ki WIZARD'i..
  10. 19.09.2009, 00:40 Mesaj #2185

Deniz Dere, post: 563733 Nickli Üyeden Alıntı

Keita gibi biri geldiğinde ;kanattaki dinamizm konusunda haklı olabilirsin; ama skor bulma konusuna pek katılmıyorum.

Belki de sizin söylediğiniz oyucnu tarzı takıma daha faydalı olucak; ama benim düşüncem Kewell tarzı 2.forvet konumuna geçebilcek bir sol açık daha iyi olur.

X'i merak ettim açıkcası.

Kewell 'a tabiki herkes gibi hayranım, sihirli ayaklarının olduğunu kabul ediyorum. Kewell 'ın tecrübesine, yeteneğine her zaman ihtiyaç var. Ama Rijkaard 'ın aklında daha enerjik biri olabileceğini düşünüyorum gelecek sene için. X 'in pek önemi yok aslında. Murat 'ın dediği kadar yabancı değildi benim aklımdaki. Dinamizmi yüksek, kuvvetli, çalışkan birine ihtiyaç var.
  11. 19.09.2009, 00:41 Mesaj #2186
  12. 19.09.2009, 00:45 Mesaj #2187

Deniz Özer, post: 564044 Nickli Üyeden Alıntı

Gitmeyecek.Hissediyorum bunu.

İnşallah
  13. 19.09.2009, 02:27 Mesaj #2188

Goksu Toprak, post: 563940 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell i Rijkaard yollarsa Neeskens le beraber oda yollanir!

O kadar uleyn!

Rjikaard Barca'da iken Kewell'ı transfer etmek istiyordu niye yollasın adamı Gidecekse kendi gidecek ki biz hiç bir yere bırakmıyoruz. :cool:
  14. 19.09.2009, 02:33 Mesaj #2189

Kewell ve gitmek.Bu iki kelime bir birine hic yakismiyor.O Bizim ASLANTEPE'de kaptanimiz olacak,aciyin burdaki hastaya*,yazmayin boyle seyler.

*Kewell virusu degil bahs ettigim nalet grip.
  15. 19.09.2009, 02:48 Mesaj #2190

Yukarı Git