1. 19.09.2009, 02:59 Mesaj #2191
    Cevap: #19 Harry Kewell

kewell gitmez yada göndermezler öyle söyleyeyeim.

taraftar bu kadar onu severken. ayrıca adam da Galatasaray'ı çok benimsemiş.

son 2 maçtır 90 dk. oynuyor. sakat oynayamaz bir var biyok diyenler utansın.

çok şanslıyız ki bence dünyanın en yetenekli sol ayaklarından birine sahibiz
  2. 19.09.2009, 03:01 Mesaj #2192

Muhammet GÜLHAN, post: 564305 Nickli Üyeden Alıntı

Rjikaard Barca'da iken Kewell'ı transfer etmek istiyordu niye yollasın adamı Gidecekse kendi gidecek ki biz hiç bir yere bırakmıyoruz. :cool:

Ama o zamanki Kewell'ın sağlık sorunları yoktu. Onu geçtim, gençti, güçlüydü, çok iyi tempo yapıyordu ve çok hızlıydı. Şimdi ise bu özellikleri olmasa da saf akıl, pozisyon bilgisi, üst düzey deneyim ve futbol beyni var. Olay tempo meselesi diyelim.
  3. 19.09.2009, 03:18 Mesaj #2193

Atilla Çelik, post: 564365 Nickli Üyeden Alıntı

Ama o zamanki Kewell'ın sağlık sorunları yoktu. Onu geçtim, gençti, güçlüydü, çok iyi tempo yapıyordu ve çok hızlıydı. Şimdi ise bu özellikleri olmasa da saf akıl, pozisyon bilgisi, üst düzey deneyim ve futbol beyni var. Olay tempo meselesi diyelim.

Evet Kewell'ın o zamanlarınıda az çok hatırlıyorum hatta bir yorumcu Kewell için Leeds United'ı tutma nedenidir bu adam demişti. O söz hiç çıkmaz aklımdan.
  4. 19.09.2009, 03:46 Mesaj #2194

Aysel Aydın, post: 564342 Nickli Üyeden Alıntı

iyi ki varsin dunyanin en guzel gulusune sahip 'ADAM'

İşte olay budur ya,Hagi'den sonra ilk defa bir adamı bu kadar çok sevdim,hayran oldum.Bizi bırakma Harry...
  5. 19.09.2009, 16:19 Mesaj #2195

Atilla Çelik, post: 564365 Nickli Üyeden Alıntı

Bütün samimiyetimle söylüyorumki Leeds teki yerine şu anki Kewell ı tercih ederim. O fırtınalar estirdiği yıllarda tabiki beğenmeyeni yoktu, kanadı paramparça edebilecek bir hızı ve gücü vardı, daha da önemlisi çok çabuktu. Bu özelliklerden asıl kaybolan çabukluğu oldu ama takım oyununa katkısını daha fazla hissettirecek özellikleri gelişti, profesyonelliği, oyun zekası, liderlik özellikleri, sahayı görüşü ve kilit açıcı rolü artık ön planda. Bunların hepsini ortaya koyunca varsın temposu eskisi gibi olmasın, temposu olan ve yerine düşünülebilecek adamların hiçbirinde de saydığım özelliklerin yarısı yoktur sanırım. Tabi sonuçta buna karar verecek adam Rijkaarddır, her halükarda saygı duyarım ama gene de inanmıyorum Kewell'ın yerini doldurabileceğimizi.
  6. 19.09.2009, 16:49 Mesaj #2196
    #19 Harry Kewell

özel futbolcular vardir,extra bir sey yapmalarina gerek yoktur,hatta abarttigimi dusune bilirsiniz ama elestiriye kapali insanlardir,varlıgi yeter,

3-5 kisi 'bana yetmez' diye bilir,elestirir ama milyonlarca taraftara yeter.yedek kulubede olmasi,gulumsemesi gol atmiscasina sevindirir,

o kadroya alinmamissa fark atsak da bi burukluk olur.Kewell da o futbolculardan birtanesi,

Hagi ile kesinlikle kiyaslamiyorum ama hagi'den sonra hic bir futbolcu bu kadar sevilmedi bu da bi gercek,bu bambaska bir duygu.

Bu mac iyiydi,kotuydu filan falan,boyle seylerin muhattapi degildir kewell,gidecegi gune kadar Kiymetini bilin,

ciktigi her idman,oynadigi her mac,yedek kulubesinde gordugunuz her dakika nimettir..
  7. 19.09.2009, 17:03 Mesaj #2197
  8. 19.09.2009, 17:05 Mesaj #2198

Mert Erak, post: 565266 Nickli Üyeden Alıntı

Harry bir yere gitmez rahat olun.

O sozlesme imzalanacağı gune kadar bu karin ağrısi bitmez
  9. 19.09.2009, 17:43 Mesaj #2199
  10. 19.09.2009, 18:36 Mesaj #2200

Aysel Aydın, post: 565232 Nickli Üyeden Alıntı

özel futbolcular vardir,extra bir sey yapmalarina gerek yoktur,hatta abarttigimi dusune bilirsiniz ama elestiriye kapali insanlardir,varlıgi yeter,

3-5 kisi 'bana yetmez' diye bilir,elestirir ama milyonlarca taraftara yeter.yedek kulubede olmasi,gulumsemesi gol atmiscasina sevindirir,

o kadroya alinmamissa fark atsak da bi burukluk olur.Kewell da o futbolculardan birtanesi,

Hagi ile kesinlikle kiyaslamiyorum ama hagi'den sonra hic bir futbolcu bu kadar sevilmedi bu da bi gercek,bu bambaska bir duygu.

Bu mac iyiydi,kotuydu filan falan,boyle seylerin muhattapi degildir kewell,gidecegi gune kadar Kiymetini bilin,

ciktigi her idman,oynadigi her mac,yedek kulubesinde gordugunuz her dakika nimettir..

kesinlikle katılıyorum sana.. her maç ilk önce Kewell oynuyor mu ona bakıyırum valla farkında olmadan. ne zaman stada gitsem sahada hep onu görmek istiyorum.. o cok özel bir futbolcu.. bu taraftar onu cok sevdi.. ama sanki hakettiği değeri vermiyormuşuz gibi geliyor bana nedense
  11. 19.09.2009, 18:37 Mesaj #2201

Çağlar İpekli, post: 565364 Nickli Üyeden Alıntı

1000. mesajım Harry ' e olsun.

Seviyoruz seni !

cok iyiydi 100. mesajımda seni taklit etmeyi düşünüyorum kızmazsın umarım he he
  12. 19.09.2009, 18:43 Mesaj #2202

aykut turhan, post: 565481 Nickli Üyeden Alıntı

kesinlikle katılıyorum sana.. her maç ilk önce Kewell oynuyor mu ona bakıyırum valla farkında olmadan. ne zaman stada gitsem sahada hep onu görmek istiyorum.. o cok özel bir futbolcu.. bu taraftar onu cok sevdi.. ama sanki hakettiği değeri vermiyormuşuz gibi geliyor bana nedense

Insan yani basindaki nimetlere her zaman kordur zaten,gitme ihtimali bile beni urkutuyor ama bazi insanlar kendini hincal zannedip klavyeden salliyor.

Cok guzel bi pankart acila bilir kendisine..Hazir dogumgunu geliyor,mutlu etmeliyiz O'nu..
  13. 20.09.2009, 13:38 Mesaj #2203
  14. 20.09.2009, 18:08 Mesaj #2204

Çok fazla top kaybı yapıyor. Güçsüzse en azından geriye dönsün top kaybı yapılmamış olsun. Ben top kewell a geldiğinde rahat olamıyorum açıkçası. Şimdi bu tarz adamlar vardır, hiç sahada gözükmezler bir anda efektifliklerini konuşturur tabelayı değiştirirler, topla fazla oynar gözükmeseler de çok top kaybı da yapmazlar en iyi örnek alex tir buna. Kewell da öyle olabilir de, bu sefer de bizim sisteme uymaz yani ikinci bir forvet gibi bekleme şansı yok ama topu ayağına aldığında da çok olumlu işler yapamıyor. Skor yorumu falan demeyin buna zira Galatasaray 3 ten aşağı atmıyor. Belki şu an kewell kadar iyi oynayamazlar ama günü değil, geleceği kurtarmak adına serdar ya da aydının oynaması taraftarıyım. Zaten arda sola kayacak büyük ihtimalle elano ortaya kayınca. Bunları da tartışmaya gerek kalmayacak.
  15. 21.09.2009, 04:02 Mesaj #2205

son 5/6 maç dikkat ediyorumda sol taraftan çizgiye kadar iniyor ama ortaları ya savunmadan dönüyor yada yerden kötü bir şekilde kaleciye gidiyor

Yukarı Git