1. 21.09.2009, 12:13 Mesaj #2221
  2. 21.09.2009, 13:37 Mesaj #2222
    Cevap: #19 Harry Kewell

Ahmet Özgün Güven, post: 567586 Nickli Üyeden Alıntı

top kewell'a geldiğinde rahat olamıyorum açıkçası. Şimdi bu tarz adamlar vardır, hiç sahada gözükmezler bir anda efektifliklerini konuşturur tabelayı değiştirirler, topla fazla oynar gözükmeseler de çok top kaybı da yapmazlar en iyi örnek alex tir buna.Belki şu an kewell kadar iyi oynayamazlar ama günü değil, geleceği kurtarmak adına serdar ya da aydının oynaması taraftarıyım.

Bu dusunceye sahip dunya uzerinde bi 5 kisi vardir herhalde,biri sen

Ne alakasi var,Kewellin ayagina top geldiginde rahatliyoruz tam tersine,alex attigi/attirdigi zaman tahammul edile bilen bi oyuncu,

kosmuyor,yuruyor ve bu sezon de berbat performans sergiliyor,kewell GS Oyuncusu oldugu surece yedegi ne serdar ne de aydin degildir,olamazlar da.

Ferhat BİRLİK, post: 568747 Nickli Üyeden Alıntı

Gün geçtikçe enerjisi azalıyor

Hangi maclarda gozlemledin bunu,gittikce azaldigini enerjisinin,kac mac kac dk oynadi da boyle dusunuyorsun..

--

Turkiye liginin en zeki oyuncusudur Kewell ayni zamanda,Barosun verdigi pasi elanoya o sekilde aktarmasi,

bjk macinda barosun 2'ci golunde ofsaytda kalmamak icin yaptigi hamle..
  3. 21.09.2009, 13:44 Mesaj #2223

Valla artık giresim gelmiyor Kewell konusuna, üzülmemek elde değil yapılan haksız ithamları gördükçe, nedir ki beklenti, anlamış değilim.
  4. 21.09.2009, 14:22 Mesaj #2224

Deniz Akdeniz, post: 569044 Nickli Üyeden Alıntı

Valla artık giresim gelmiyor Kewell konusuna, üzülmemek elde değil yapılan haksız ithamları gördükçe, nedir ki beklenti, anlamış değilim.

Aynen.Bu baslikdaki bos,anlamsiz,haksiz yazilari gormekten biktim.Icerigi olmayan,gunu birlik,skora dayali,evet skor taraftarisiniz evet,biz cok objektifiz modunda yapilan yorumlar.
  5. 21.09.2009, 14:25 Mesaj #2225

Arkadaşlar Harry Kewell 2 kere çapraz baglarından ameliyat oldu+ Harry Kewell 31-32 yaşında

Bunları kafanızda canlandırın ona göre eleştirinizi olumlu yada olumsuz yönde yapın

Elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor Kewell
  6. 21.09.2009, 14:26 Mesaj #2226
  7. 21.09.2009, 14:29 Mesaj #2227
  8. 21.09.2009, 14:31 Mesaj #2228

Utku GEMİCİ, post: 569094 Nickli Üyeden Alıntı

Hiç bir şey yapmadan dursa sahada,gülüşü yeter . . .

2 tur G.Saray taraftari var,Bunu anlayan ve anlayamayan (anlamayan degil bakin)

Herkes Kewell'a hayran olmak zorunda mi? Sanirim evet
  9. 21.09.2009, 14:34 Mesaj #2229

Aysel Aydın, post: 569098 Nickli Üyeden Alıntı

2 tur G.Saray taraftari var,Bunu anlayan ve anlayamayan (anlamayan degil bakin)

Herkes Kewell'a hayran olmak zorunda mi? Sanirim evet

Kewell bu hayranlığı sonuna kadar hak ediyor.
  10. 21.09.2009, 14:43 Mesaj #2230

Kewell ın tipine hayranız canım, adam karizma ama popülizme kaçan herşeyden rahatsız olduğum gibi kewell dan da rahatsız olmaya başladım. Yaptığı işten çok tipiyle, karizmasıyla, profesyonelliği, sempatikliğiyle falan konuşuluyorsa orada bir yalnış vardır. Sesi güzel olmayan bir şarkıcının diğer özelliklerinden dolayı(!) zirvede olması gibi. İşin bu kısmına karşıyım. Herkese bu muamele yapılsa tamam, ama sabriye saydırıp kewell a sevgi selleri doğru değil... Beni çok alakadar etmez kaşına gözüne göre değer veren versin diyorum ama rahatsız da oluyorum. Örneğin lincoln konusunda emir in söyledikleri yüzünden en iyi döneminde bile tam olarak sevemedim lincoln ü. Hatta söylemiştim ona senin ,yüzünden lincoln den nefret ettim diye. Kewell dan kimse nefret etmemi sağlayamaz . Ama eğer ,artık işlerini yapamıyorlar diye sövüp saymalar(ve kafalara atılan telefonlar) eşliğinde Ümit Karan ve Hasan Şaş ı(örnektir bu isimler,çoğaltılabilir) büyük bir zevkle gönderebiliyorsak, ve üstüne "takımdaki arızalar temizlendi" diyebiliyorsak, kewell a da bunu yapmalıyız,yapabilmeliyiz. En azından eleştirebilmeliyiz. Belki de ben yalnış düşünüyorum, olabilir tabii...
  11. 21.09.2009, 15:03 Mesaj #2231

Arkadaşlar biz Kewell'ı sırf karizması nedeniyle sevmiyoruz bu yanlıs bir kanı.. Kewell TSL'nin gördüğü en zeki 3-5 oyuncudan biridir.Skora katkısı, asla performansının belli seviyeye düşmemesi, mac basına sut denemesi ve kaleyi bulma oranı, atak baslatma sayısı, kritik maclarda skora etkisi, top kullanma becerisi ve asist sayıları..geçen yıl özellikle çoğu maçta ilk onbir çıkmamasına, en az 10 macta 30 dk'nın altında kalmasına rağmen TSL'de 9 gol atmış, bir çuval asist yapmış, TSL'de maç çevirebilecek kabiliyetteki 2-3 adamdan birinden bahsediyoruz.

Ha üstüne bu adam sempatik, karizmatik, alçakgönüllü, yakışıklı ve profesyonel olunca da tabi ki hayranlıklar artıyor..

Ben Kewell'ın bir Kazım gibi, Guiza gibi, Serkan Kurtuluş ya da Lincoln gibi takıma zarar verecek kadar kotü olduğu tek bir maç bile hatırlamadım.

Sahada olsun karizması yeter dememiz bu yüzdendir..
  12. 21.09.2009, 15:05 Mesaj #2232

Ahmet Özgün Güven, post: 569115 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell ın tipine hayranız canım, adam karizma ama popülizme kaçan herşeyden rahatsız olduğum gibi kewell dan da rahatsız olmaya başladım. Yaptığı işten çok tipiyle, karizmasıyla, profesyonelliği, sempatikliğiyle falan konuşuluyorsa orada bir yalnış vardır. Sesi güzel olmayan bir şarkıcının diğer özelliklerinden dolayı(!) zirvede olması gibi. İşin bu kısmına karşıyım. Herkese bu muamele yapılsa tamam, ama sabriye saydırıp kewell a sevgi selleri doğru değil... Beni çok alakadar etmez kaşına gözüne göre değer veren versin diyorum ama rahatsız da oluyorum. Örneğin lincoln konusunda emir in söyledikleri yüzünden en iyi döneminde bile tam olarak sevemedim lincoln ü. Hatta söylemiştim ona senin ,yüzünden lincoln den nefret ettim diye. Kewell dan kimse nefret etmemi sağlayamaz . Ama eğer ,artık işlerini yapamıyorlar diye sövüp saymalar(ve kafalara atılan telefonlar) eşliğinde Ümit Karan ve Hasan Şaş ı(örnektir bu isimler,çoğaltılabilir) büyük bir zevkle gönderebiliyorsak, ve üstüne "takımdaki arızalar temizlendi" diyebiliyorsak, kewell a da bunu yapmalıyız,yapabilmeliyiz. En azından eleştirebilmeliyiz. Belki de ben yalnış düşünüyorum, olabilir tabii...

Sen yalnış düşünüyorsun.

aykut turhan, post: 569140 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaşlar biz Kewell'ı sırf karizması nedeniyle sevmiyoruz bu yanlıs bir kanı.. Kewell TSL'nin gördüğü en zeki 3-5 oyuncudan biridir.Skora katkısı, asla performansının belli seviyeye düşmemesi, mac basına sut denemesi ve kaleyi bulma oranı, atak baslatma sayısı, kritik maclarda skora etkisi, top kullanma becerisi ve asist sayıları..geçen yıl özellikle çoğu maçta ilk onbir çıkmamasına, en az 10 macta 30 dk'nın altında kalmasına rağmen TSL'de 9 gol atmış, bir çuval asist yapmış, TSL'de maç çevirebilecek kabiliyetteki 2-3 adamdan birinden bahsediyoruz.

Ha üstüne bu adam sempatik, karizmatik, alçakgönüllü, yakışıklı ve profesyonel olunca da tabi ki hayranlıklar artıyor..

Ben Kewell'ın bir Kazım gibi, Guiza gibi, Serkan Kurtuluş ya da Lincoln gibi takıma zarar verecek kadar kotü olduğu tek bir maç bile hatırlamadım.

Biz alismisiz kisitli meziyetleri olan adamlara,cirkin ama iyi futbolcu,populer ama kotu futbolcu ve.s Her yonuyle 4-4'luk bi KEWELL Bizim neremize
  13. 21.09.2009, 15:15 Mesaj #2233

Kewella laf yok

yok adam geçemiyormuş felan sana ne sen asistlerine şutlarına vs bak
  14. 21.09.2009, 15:17 Mesaj #2234

Aysel Aydın, post: 569147 Nickli Üyeden Alıntı

Sen yalnış düşünüyorsun.

Sadece bu cevabı verebilmen için yazmıştım son cümleyi ve beni yanıltmadın. Beklediğim cevaptı bu

aykut turhan, post: 569140 Nickli Üyeden Alıntı

Bu yönlerden bakarsak Türkiye'nin en iyi ve zeki futbolcusu Alex tir. En kötü maçında bile çok fazla top kaybetmez, saçma sapan işler yapmaz. Hatta en kötü maçlarında gol, asist yapmışlığı vardır. VE emin ol kewell ın bir maçta yaptığı top kaybını alex üç maç toplamında ya yapar ya yapmaz(alex 33 yaşında)... Beşiktaş maçında 5 tane isabetsiz şut çekti, ki bu da her maç aynı standartta olmadığının kanıtı. Yani düşüşler yaşıyor bu adam ve bu da takıma yansıyor.

Kewell çuvalla asist de yapmadı benim bildiğim kadarıyla tam bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. Geçen sezon kaç asist yaptı kewell???
  15. 21.09.2009, 15:22 Mesaj #2235

Kewell sayfalarını okuyun, iyi ve kötü maçlardan sonra neler yazıldığına ve övgülerin ne yönde olduğuna dikkat edin. Aynısını sabri için de yapın. Ne demek istediğimi rahatlıkla anlayacaksınız.

Yukarı Git