1. 14.12.2008, 19:10 Mesaj #211
    Genclerbirliği oyuncular maçtan önce aralarında konuşuyorlar diyor bir futbolcu iyi ki Kewell yok ya adam bir gidiyor topla tutabilene aşk olsun Kewell'ın Galatasaray forması giymesi rakibi tedirgin etmeye yetiyor...!!!
  2. 14.12.2008, 20:14 Mesaj #212
    bizde şans yok ki arkadaş,en azından şubata yetişsin çok zorlu ve tecrübe isteyen maçlara çıkacağız ona da çok ihtiyacımız var.
  3. 14.12.2008, 21:07 Mesaj #213
  4. 14.12.2008, 21:22 Mesaj #214
  5. 15.12.2008, 15:58 Mesaj #215

Sağlık Raporu: Harry Kewell

Oyuncumuz Harry Kewell bu sabah Avustralya'da başarılı bir kasık fıtığı ameliyatı geçirmiştir. Genel durumu gayet iyi olan Kewell iki gün boyunca hastanede dinlendirilecek, ameliyat ertesi rehabilitasyon çalışmalarına ise bu hafta sonu başlanacaktır.

www.galatasaray.org

6. 15.12.2008, 15:59 Mesaj #216
  7. 15.12.2008, 16:03 Mesaj #217
  8. 15.12.2008, 16:19 Mesaj #218
  9. 15.12.2008, 17:38 Mesaj #219
  10. 15.12.2008, 18:38 Mesaj #220
  11. 15.12.2008, 18:50 Mesaj #221
  12. 16.12.2008, 12:17 Mesaj #222
    Dönüşü muhteşem olacak!

Avustralya´da başarılı bir fıtık ameliyatı geçiren Kewell´dan mesaj var: "Gayet iyiyim, süper bir dönüş yapacağım"

Yüreklere su serpti

Ankaragücü ile suni çimde oynanan maç sonrası sakatlığı nükseden ve operasyon için ülkesine giden Harry Kewell; dün sabah saatlerinde başarılı bir kasık fıtığı ameliyatı geçirdi. Genel durumu gayet iyi olan Avustralyalı yıldızın iki gün boyunca hastanede dinlendirileceği, ameliyat ertesi rehabilitasyon çalışmalarına da bu hafta sonu başlayacağı açıklandı. Geçirdiği operasyonun ardından ilk iş olarak Galatasaray taraftarına mesaj gönderen Kewell, yüreklere su serpti:

‘O bildiğiniz Harry’

“Kendimi gayet iyi hissediyorum. Tek üzüntüm, uzun süre sonra istikrarlı bir şekilde forma giyip, takımıma katkı sağlarken, arkadaşlarımdan uzak kalmak oldu. Ama bunu da atlatacağımı biliyorum. Taraftarları şimdiden özlediğimi söyleyebilirim. Onlara verebileceğim en güzel mesaj, döndüğümde yine o bildikleri Harry’yi göreceklerini müjdelemem olabilir sanırım. Sakatlığım süresince bana destek olan ve yalnız bırakmayan yöneticilere de ayrıca teşekkürlerini gönderiyorum.”

KEWELL’IN PERFORMANSI

Kulvar maç gol asist

Türkiye Kupası 1 - -

Süper Lig 13 6 1

Avrupa 5 2 -

Süper Kupa 1 1 -

Fanatik
  13. 16.12.2008, 15:49 Mesaj #223
    Dönüşü muhteşem olacak!

Avustralya´da başarılı bir fıtık ameliyatı geçiren Kewell´dan mesaj var: "Gayet iyiyim, süper bir dönüş yapacağım"

Yüreklere su serpti

Ankaragücü ile suni çimde oynanan maç sonrası sakatlığı nükseden ve operasyon için ülkesine giden Harry Kewell; dün sabah saatlerinde başarılı bir kasık fıtığı ameliyatı geçirdi. Genel durumu gayet iyi olan Avustralyalı yıldızın iki gün boyunca hastanede dinlendirileceği, ameliyat ertesi rehabilitasyon çalışmalarına da bu hafta sonu başlayacağı açıklandı. Geçirdiği operasyonun ardından ilk iş olarak Galatasaray taraftarına mesaj gönderen Kewell, yüreklere su serpti:

‘O bildiğiniz Harry’

“Kendimi gayet iyi hissediyorum. Tek üzüntüm, uzun süre sonra istikrarlı bir şekilde forma giyip, takımıma katkı sağlarken, arkadaşlarımdan uzak kalmak oldu. Ama bunu da atlatacağımı biliyorum. Taraftarları şimdiden özlediğimi söyleyebilirim. Onlara verebileceğim en güzel mesaj, döndüğümde yine o bildikleri Harry’yi göreceklerini müjdelemem olabilir sanırım. Sakatlığım süresince bana destek olan ve yalnız bırakmayan yöneticilere de ayrıca teşekkürlerini gönderiyorum.”
  14. 16.12.2008, 16:18 Mesaj #224
  15. 17.12.2008, 11:16 Mesaj #225
    Kewell Sivas'a yetişiyor

Kasığındaki fıtık nedeniyle ülkesi Avustralya’da bıçak altına yatan yıldız oyuncumuz Harry Kewell, taraftarlarımıza gayet iyi olduğu mesajını vermişti. Ameliyatın ardından 2 gün hastanede kontrol altında tutulan tecrübeli futbolcunun durumunun her geçen gün daha iyiye gittiği, hatta devre arasındaki Antalya kampına bile yetişeceği öğrenildi. Avustralya’daki doktorlarla sürekli temas halinde olan Galatasaray’ın sağlık ekibi, teknik heyetle yapılan görüşme sonrası, Kewell’ın Sivasspor’la 25 Ocak’ta oynanacak olan 17. hafta maçında forma giyme ihtimalinin bulunduğunu bildirdiği belirlendi. Devre arası tatilini İngiltere’de geçirmeyi planlayan Harry Kewell’ın doğrudan Antalya kampına katılması bekleniyor.

Kaynak: Fanatik

Yukarı Git