1. 21.09.2009, 17:57 Mesaj #2251
    Cevap: Harry Kewell

Ahmet Özgün Güven, post: 569443 Nickli Üyeden Alıntı

Hastayım biraz. Ama emin ol cevap yazarım sonra. Tekrar teşekkürler.

Cevabini beklerim,cifte standart hep vardir,olacakdir da,her kesin esit oldugu bi dunya yok

Geçmiş olsun..
  2. 21.09.2009, 17:57 Mesaj #2252

Ahmet Özgün Güven, post: 569443 Nickli Üyeden Alıntı

Tartışmak yararsız. Ben bir çifte standart gördüm ve buna hayatın her alanında karşıyım. Sen böyle bir çifte standart olmalı diyorsun. Saygı duyarım. Ama yazdıklarına daha sonra cevap vermeye çalışacağım. Hastayım biraz. Ama emin ol cevap yazarım sonra. Tekrar teşekkürler.

O zaman neden en başından itibaren tartışma amaçlı , özellikle Kewell gibi kalitesi diğer futbolcularla kıyaslanmayacak bir futbolcuya laff attın ki ?. Karşılığında da tepki görürsün bu gayet doğal.
  3. 21.09.2009, 17:59 Mesaj #2253

Aysel Aydın, post: 569454 Nickli Üyeden Alıntı

Cevabini beklerim,cifte standart hep vardir,olacakdir da,her kesin esit oldugu bi dunya yok

Geçmiş olsun..

Muhtemelen haklısın. Teşekkürler
  4. 21.09.2009, 18:00 Mesaj #2254

Şebnem Başaran, post: 569455 Nickli Üyeden Alıntı

O zaman neden en başından itibaren tartışma amaçlı , özellikle Kewell gibi kalitesi diğer futbolcularla kıyaslanmayacak bir futbolcuya laff attın ki ?. Karşılığında da tepki görürsün bu gayet doğal.

Özür dilerim, haklısın. Geberiyorum ya hakkaten
  5. 21.09.2009, 23:23 Mesaj #2255
    Cevap: #19 Harry Kewell

Şaşırtmaya devam ediyor. Kötü olmasına rağmen arka arkaya 3. 90 dakika çıkardı
  6. 22.09.2009, 00:04 Mesaj #2256

Kapatalım bu Kewell konusunu ya, baktıkça üzülüyorum, hep eleştirel bakarsak anlamak daha da güçleşir verdiği katkıyı.
  7. 22.09.2009, 00:51 Mesaj #2257
    burak tatlı
    Misafir
    • burak tatlı
    • Misafir

ilk yarı sağ kanatta sağı çökertti ikinci yarı solda solu çökertti...son 3-4 maçtır takıma hiç katkısı yok...kimse kusura bakmasın sadece karizmayla efendilikle iyi futbolcu olunmaz..böle devam ederse önce kulübeye mahkum kalır sonra da kendi kalmak istese de satılır!
  8. 22.09.2009, 00:53 Mesaj #2258
  9. 22.09.2009, 00:54 Mesaj #2259

burak tatlı, post: 570989 Nickli Üyeden Alıntı

ilk yarı sağ kanatta sağı çökertti ikinci yarı solda solu çökertti...son 3-4 maçtır takıma hiç katkısı yok...kimse kusura bakmasın sadece karizmayla efendilikle iyi futbolcu olunmaz..böle devam ederse önce kulübeye mahkum kalır sonra da kendi kalmak istese de satılır!

3-4 maçtır bjk maçının asistini ben yaptım demi
  10. 22.09.2009, 00:57 Mesaj #2260

Maçları izliyor musun ? :S
  11. 22.09.2009, 00:59 Mesaj #2261

Zaten Kewell da dergilere verdiği pozlarla iyi futbolcu olmaya çalışıyor, biraz ciddiyet lütfen.
  12. 22.09.2009, 01:01 Mesaj #2262

3'cu mesajinizi boyle hayirli,objektif,olumlu,verimli,komik,dusundurucu ve bicir bicir bir yoruma harcadiginiz icin tebrik ediyor,devamini diliyorum..
  13. 22.09.2009, 01:31 Mesaj #2263

Rijkaard, Kewell'ı karizmatik ve efendi diye oynatıyor zaten. Kulübeye mahkum kalmaz kendisi, bir gülümser Rijkaard'a, hooop sahaya!

Öte yandan Nonda, Uğur gibi adamlar çok iticiler, bu yüzden kenarda oturuyorlar. Uğur biraz kilo verip saçını uzatırsa, birkaç tane tribal dövme yaptırırsa, kendisine ilk 11 yolu görünebilir.

Merakla bekliyoruz.
  14. 22.09.2009, 01:33 Mesaj #2264
    burak tatlı
    Misafir
    • burak tatlı
    • Misafir

asıl siz biraz objektif olun lütfen...kewell i ben de seviyorum ama şu 90 dk da ofansta aksayan tek oyuncu kewell idi...pana maçında da bi esprisini göremedim...şu maçta bi tane olumlu bi hareketini gösterin?? duygusal bağ kurmuşsunuz anlaşılan ayrıca bu forumda 3. mesajım olması futbola dair hayatımda 3. kez düşünüyorum anlamına gelmediğini idrak edebiliyosundur umarım.yeni üyeler önce yalakalık mı yapmalı anlamadım doğrusu...kişisel saldırıya dökmeyin futbol konuşuyoruz şurda..ne yani beğendniz mi kewell i?
  15. 22.09.2009, 01:34 Mesaj #2265
    burak tatlı
    Misafir
    • burak tatlı
    • Misafir

Erdem Erkan, post: 571185 Nickli Üyeden Alıntı

Rijkaard, Kewell'ı karizmatik ve efendi diye oynatıyor zaten. Kulübeye mahkum kalmaz kendisi, bir gülümser Rijkaard'a, hooop sahaya!

Öte yandan Nonda, Uğur gibi adamlar çok iticiler, bu yüzden kenarda oturuyorlar. Uğur biraz kilo verip saçını uzatırsa, birkaç tane tribal dövme yaptırırsa, kendisine ilk 11 yolu görünebilir.

Merakla bekliyoruz.

çok zekice tebrikler...yaş kaçtı usta?

Yukarı Git