1. 22.09.2009, 01:34 Mesaj #2266
    Cevap: #19 Harry Kewell

Kewell o talihsiz sakatlıgı geçirmeseydi Türkiyenin yanından bile geçmezdi

yapmayın beyler Harry Kewelldan bahsediyoruz
  2. 22.09.2009, 01:36 Mesaj #2267

Ya biraz düşünerek yorum yapın kewell ağır sakatlıklar geçirdi ve yaşı 32 Türkiyeye gelince futbol hayatı bittik dediler 1 maç oynar 10 maç oynamaz dediler. Bence çok zeki ve elinden geleni yapmaya çalışan bir futbolcu bence bugüne kadar taptıkları ile takıma yeterli katkıyı sağlamıştır.
  3. 22.09.2009, 01:39 Mesaj #2268

burak tatlı, post: 571202 Nickli Üyeden Alıntı

çok zekice tebrikler...yaş kaçtı usta?

Teşekkürler. Yaş 24.

Bu arada Kewell yerine kim oynamalıydı bugün?
  4. 22.09.2009, 01:42 Mesaj #2269
  5. 22.09.2009, 01:47 Mesaj #2270
    burak tatlı
    Misafir
    • burak tatlı
    • Misafir

Erdem Erkan, post: 571225 Nickli Üyeden Alıntı

Teşekkürler. Yaş 24.

Bu arada Kewell yerine kim oynamalıydı bugün?

başlarken kewell la başlanabilirdi zira skor üstünlüğü elde edilseydi beşiktş maçındaki gibi kontralara kalsaydı maç, kewell farkını ortaya koyardı ama ilk yarıdan sonra elano sola çekilip kewell keita değişikliği yapılabilirdi.kapanan defansa karşı etkisiz kalıyo kewell..kimse yanlış anlamasın kewell i ben de çok seviyorum ama son maçlarda olduğu kanat çok aksıyo ben mi yanlış görüyorum..ilk yarı sağ kanattan tek atak yapamadık ama keita girince orası otabana döndü.aynen ikinci yarı da solda etkili değildi...o geçen yıl ki performansını göremiyorum...
  6. 22.09.2009, 01:48 Mesaj #2271

Deniz Özer, post: 571233 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell bugün özellikle 2.yarı gerekeni yaptı bana göre.

Aynen öyle. Bizim basın tutturmuş, Galatasaray hücumcuları geri dönmüyor diye...Kör herifler; biraz "dikkatli" baksalar Keita, Kewell, Arda gibi hücumcularımızın, top rakibe geçer geçmez savunmadaki yerlerini aldıklarını görebilirler.

Bu arada Kewell her geçen maç güçleniyor ve iyileşiyor. Eskişehir'e karşı çok iyi oynayacağını tahmin ediyorum.
  7. 22.09.2009, 01:49 Mesaj #2272

burak tatlı, post: 571254 Nickli Üyeden Alıntı

başlarken kewell la başlanabilirdi zira skor üstünlüğü elde edilseydi beşiktş maçındaki gibi kontralara kalsaydı maç, kewell farkını ortaya koyardı ama ilk yarıdan sonra elano sola çekilip kewell keita değişikliği yapılabilirdi.kapanan defansa karşı etkisiz kalıyo kewell..kimse yanlış anlamasın kewell i ben de çok seviyorum ama son maçlarda olduğu kanat çok aksıyo ben mi yanlış görüyorum..ilk yarı sağ kanattan tek atak yapamadık ama keita girince orası otabana döndü.aynen ikinci yarı da solda etkili değildi...o geçen yıl ki performansını göremiyorum...

Aynen böyle bir cevap bekliyordum senden. Durum şu ki güzel kardeşim, Rijkaard futbolu senden, benden, bu forumdaki herkesin toplamından daha iyi biliyor.

Onun için rahat ol, arkana yaslan, takımı izle.
  8. 22.09.2009, 01:51 Mesaj #2273
    burak tatlı
    Misafir
    • burak tatlı
    • Misafir

Erdem Erkan, post: 571265 Nickli Üyeden Alıntı

Aynen böyle bir cevap bekliyordum senden. Durum şu ki güzel kardeşim, Rijkaard futbolu senden, benden, bu forumdaki herkesin toplamından daha iyi biliyor.

Onun için rahat ol, arkana yaslan, takımı izle.

tamam mantık buysa senin yorumlarına dikkat ederim bundan sonra umarım oyuncu değişkliği taktik vb. teknik konularda herhangi bir yorum yapmazsın yoksa hatırlatırım söylediklerini.
  9. 22.09.2009, 02:00 Mesaj #2274

burak tatlı, post: 571273 Nickli Üyeden Alıntı

tamam mantık buysa senin yorumlarına dikkat ederim bundan sonra umarım oyuncu değişkliği taktik vb. teknik konularda herhangi bir yorum yapmazsın yoksa hatırlatırım söylediklerini.

Yorum yapmak var, yorum yapmak var... Üslup önemli.

Biri gidip Usain Bolt'a "Kardeş yanlış koşuyorsun, önce solunu vur, sonra sağını. O ayakkabı yanlış, şunu giy!" derse, adam o kişinin yüzüne güler. Bilmem anlatabildim mi?

Neyse, sen beni takip et bakalım.
  10. 22.09.2009, 02:02 Mesaj #2275

elbette herkes istediği futbolcuyu eleştirebilir sonuç da burası fikir paylaşım formu ama eleştirirken lütfen saygıda kusur etmeyelim.
  11. 22.09.2009, 02:38 Mesaj #2276
  12. 22.09.2009, 02:44 Mesaj #2277

Çok basit top kayıpları yaptı. Yediğimiz golde Sabri 'nin boşluğunu kapatmaya geldi ama görevini yarım bırakıp adamını kovalamadı. Kewell beni hayalkırıklığına uğratıyor. Umarım çabuk düzelir.
  13. 22.09.2009, 02:49 Mesaj #2278

Refik Akkülah, post: 571480 Nickli Üyeden Alıntı

Çok basit top kayıpları yaptı. Yediğimiz golde Sabri 'nin boşluğunu kapatmaya geldi ama görevini yarım bırakıp adamını kovalamadı. Kewell beni hayalkırıklığına uğratıyor. Umarım çabuk düzelir.

defansif özelliği olmayan Kewell a defans yap diyorsun . O zaman karar verelim defansa mı yardım etsin ileriye mi . her ikisini de yapsın deme bunu yapan futbolcular nadirdir.
  14. 22.09.2009, 02:50 Mesaj #2279

ozgursener, post: 571496 Nickli Üyeden Alıntı

defansif özelliği olmayan Kewell a defans yap diyorsun . O zaman karar verelim defansa mı yardım etsin ileriye mi . her ikisini de yapsın deme bunu yapan futbolcular nadirdir.

Defans yap demedim. Madem gelmişsin Sabri 'nin açığını kapatmaya bari tam yapsaydın 3 metre daha kovalasaydın dedim.
  15. 22.09.2009, 02:52 Mesaj #2280

ozgursener, post: 571496 Nickli Üyeden Alıntı

Sadece 3 kelime. Abdül Kader Keita.

Yukarı Git