1. 22.09.2009, 02:56 Mesaj #2281
    Cevap: #19 Harry Kewell

Eklenti 685

Kewell ilk defa sinirliydi sahada neden olduğunu hepimiz biliyoruz zaten .Hakem Pozisyonlarda Kewell 'a dikkat etseydi doğru kararları verirdi

Çünkü hiçbir zaman emek hırsızlığı yapmaz,hakemle uğraşmaz,işini yapar...İtiraz ediyorsa gerçekten olmuştur o olay...

Bu arada 270 dakika sahada kaldı Bjk,Pana,Kasımpaşa...

ve veriler gösteriyor ki koşmuş bu adam ....Koşmaz diyenlere inat sakat diyenlere inat..Üstünde parçalısıyla terini,gücünü akıtmış...

iyi ki varsın Daddy Cool.....
  2. 22.09.2009, 03:05 Mesaj #2282

caner cok kosmus ama bos kosmus be , hic bir faydasi yoktu bu macta. Kewellde oyun cok golden sonraki sevinci mutlu etti beni tekrar eski havasina girmis bjk ve panaya full oynamak yaramis herhalde
  3. 22.09.2009, 03:15 Mesaj #2283

Tamer İpekgül, post: 571506 Nickli Üyeden Alıntı

Sadece 3 kelime. Abdül Kader Keita.

yine aynı Kewell kaç yaşında Keita kaç yaşında +Kewell büyük sakatlık geçirmiş bir oyuncu.. bence bu kadar oynaması bile yeter.
  4. 22.09.2009, 11:26 Mesaj #2284

Kewell kondisyon eksiği var,seneye daha da yorulur.Yollanmalı seneye.Zenci ve yırtıcı kanat oyuncusu alınmalı.Keita gibi.
  5. 22.09.2009, 12:14 Mesaj #2285

Kewell o talihsiz sakatlıgı geçirmeseydi Türkiyenin yanından bile geçmezdi

yapmayın beyler Harry Kewelldan bahsediyoruz

6. 22.09.2009, 12:39 Mesaj #2286

Okan DAMGACI, post: 571795 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell o talihsiz sakatlıgı geçirmeseydi Türkiyenin yanından bile geçmezdi

yapmayın beyler Harry Kewelldan bahsediyoruz

Abi gelmeseydi o zaman zorla mı getirdik? O sakatlığı yaşamasaydı diyorsun ikide bir, e tamam yaşamasaydı da yaşadı ve bu sakatlığında sonuçları oldu. Bunu yazmaktaki amacını anlayamıyorum.
  7. 22.09.2009, 12:41 Mesaj #2287

ozgursener, post: 571496 Nickli Üyeden Alıntı

defansif özelliği olmayan Kewell a defans yap diyorsun . O zaman karar verelim defansa mı yardım etsin ileriye mi . her ikisini de yapsın deme bunu yapan futbolcular nadirdir.

bunu yapsaydı suan barca da olurdu buna ınan.
  8. 22.09.2009, 12:44 Mesaj #2288

Ahmet Özgün Güven, post: 571842 Nickli Üyeden Alıntı

Abi gelmeseydi o zaman zorla mı getirdik? O sakatlığı yaşamasaydı diyorsun ikide bir, e tamam yaşamasaydı da yaşadı ve bu sakatlığında sonuçları oldu. Bunu yazmaktaki amacını anlayamıyorum.

Kewellın yaşı ve saglık durumu için gitmesini isteyenler var bende diyorum ki 4-5 yıl önce saglıklı bir Kewell dünyanın sayılı kanat oyuncularından biriydi ve o sakatlıgıda geçirmese gelmezdi Kewell 31 yaşında çok yaşlı degil abartmamak lazım
  9. 22.09.2009, 12:46 Mesaj #2289

Kewell'a defans yap diyen yok,Barcelona'da oynayan kanatlara da ... Kafanızda nasıl bir kanat oyuncusu profili yarattıysanız artık. Ne Henry'i ne de Messi'yi kademeye girerken görmedim ben,gören varsa helal olsun.
  10. 22.09.2009, 12:48 Mesaj #2290
    Cevap: Harry Kewell

Aysel Aydın, post: 569430 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell anlamsiz yere şişirilen bi futbolcu degil ki rahatsiz olasin..

Mesela hayatinda hic Hagi'den rahatsiz oldunmu? Soyledigin populizm'i kotu anlamda algiliyorum ben,

Mesela Kazim'a ronaldo demek gibi,Ardaya messi demek gibi,bunlara ben de karsiyim.hak ettiginden fazla ne yapmisiz ki kewell'a..?.

Hak ettiğinden fazla birşey yapılmadı aslında, bazı hak ettikleri yapılmadı, yapılmıyor. İnsan hep iyi şeyler hak etmez. Bazen eleştirilmeyi hak eder. Ama sen kewell için böyle bir opsiyonu reddediyorsun, ki sorun burada başlıyor. Sorun demeyelim de anlaşmazlık.

Kewell geldigi gunden beri elinden geleni yapmaya calisiyor,stoper oynattik biz bu adami,oynatmadik zaman zaman,

kimse kusura bakmasin ama kewell isim olarak degil tecrube ve su an ki oynadigi futbol olarak da aydin veya x birinin yedegi degildir.

O Ola ola Lincolnu kaptan da yaptik.Ama KEWELL 'KALMAK ISTIYORUM,PARADA INDIRIM BILE YAPILSA SORUN DEGIL' Diyen birisi.

Kotu oynadigi maclari soylermisin..

Hic bir varlik gosteremedigi,hatta hata yaptigi ve.s bir kac mac...[/QUOTE]

Genel olarak skora katkısını saymazsan beğendiğim çok az maçı vardır, bu kadar basit top kaybı yapan futbolcuların takıma bazı bölümlerde zararlı olduğunu görüyorum. Koşmasın, ben defansa gelsin falan da demiyorum, klasını konuştursun, fazla top kaybı yapmasın gerektiğinde işi bitirsin. Madem driblingle adam geçemiyorsun artık deneyip top kaybetme mesela. O yüzden alex örneğini verdim. Serdar ya da aydını söyleme nedenim de geleceği kurtarmak adına. Çünkü kewell ın seneye daha da büyük düşüşler yaşayabileceğini göz önüne almak gerekir.

Sabriye niye kizar,dalga gecerdik 3 hafta oncesine kadar? Yapmak isteyip,yapamadigi,yapamadigini gordugu halde yapmaya devam ettigi hareketler yuzunden.

Niye kizmiyoruz? Yapa bildigi neyse yaptigi icin,superman'ligi biraktigi icin.

Hepsi ayni takimda forma giyiyor diye ayni muameleyi goremez.Alpaslan,serkan,sabri neyse Kewell,keita odur diye bilirmisin..

Sabri de daha iyisi olmadigi icin oynuyor emin ol,sabri G.Saray'da oynaya bilecek bi futbolcu degil,

Umarim milli takimda 3-5 mac ust uste cosar ve gelen ilk teklifde de satilir...[/QUOTE]

Sahaya çıktıkları an hiçbirinin benim açımdan farkı kalmaz. Düşündüm sevmediğim, hatta futbolunu hiç beğenmediğim bir tane bile Galatasaray lı oyuncu yok. Hepsinde iyi bir yön bulup çıkartmışım. Ama maç maç eleştiririm ben. Sabri'nin çok çok iyi bir futbolcu olduğunu düşünüyorum, rijkaard kolay kolay formayı ondan başkasına vermeyecektir.

Elinden geleni yapmaya calisan futbolcular kimdir..Ayhan,Mustafa Sarp,Emre Asik.Hepsi de orta yasli,yerli futbolcular.

Hasan sas ve umit karan kimdi son senelerinde..? Umit karan 'beni bi rijkaard gorseydi,sonra yollasalardi' gibi bir cumle bile kura bilmisdir..

Hasan sasin da konusmalari malum.Bu ornegin de kewell'la hic bir sekilde alakasi yok.Milan baros'la kiyaslasan anlarim,o elestiriliyorsa bu neden elestirilmesin,

ortaya mantiksiz cevaplar cikar,kewell abartili derecede sevilen birisi AMA Hasan sasin durumu cok baska konular.

Hasan Şaş ve Ümit Karan ın eleştiribilitesi varken Kewell ın olmamasını doğru bulmadığımı belirtmek için verdiğim örneklerdi.

Tekrar teşekkürler, hepsine cevap vermeye çalıştım. Bu başlığa da olumsuz eleştri yazmamaya çalışacağım bundan sonra. İnsanlar bundan ciddi ciddi rahatsız oluyorlar. Saygı duyarım.
  11. 22.09.2009, 14:12 Mesaj #2291

Ahmet Özgün Güven, post: 571842 Nickli Üyeden Alıntı

Sakatligi olmasa daha iyi olurdu deyince gelmeseydi o zaman diyorsun..

Elano da milli takimina cagrilmak icin geldigini soyledi,kotu oynasa bizi kullaniyor,gelmeseydi mi diyecegiz..Laflari surekli olumsuz yerlere cekiyorsun bence..

Uzadikca da uzuyor o yuzden tartismanin anlami yok,Cunki bardagin bos tarafindan bakiyorsun,saygi duyuyorum ama.

En azindan fistik kadar kapasiteyle mac sonrasi bu topige 1-2 cumle halinde yazmak hatrina yazanlardan daha seviyeli buldum tarzini..

Bugun KEWELL'in dogumgunu,bu baslikta da soylemessem olmaz:

Iyi ki dogdun,

Iyi ki varsin,

Gulusun hic solmasin

Daddy CooL..!
  12. 22.09.2009, 14:13 Mesaj #2292

Aysel Aydın, post: 572028 Nickli Üyeden Alıntı

Iyi ki dogdun,

Iyi ki varsin,

Gulusun hic solmasin

Daddy CooL..!

Gerçekten mi ? O zaman Mutlu yıllar Harry, Mutlu yıllar Daddy Cool..
  13. 22.09.2009, 15:20 Mesaj #2293

Kewell e kaptanlık pazubandı vermek lazım. İnşallah Arda oyundan çıkarken bi ara Ayhan ve Emre Olmaz sahada ve Bant Kewell in koluna takılır.
  14. 22.09.2009, 15:46 Mesaj #2294

Aysel Aydın, post: 572028 Nickli Üyeden Alıntı

Sakatligi olmasa daha iyi olurdu deyince gelmeseydi o zaman diyorsun..

Elano da milli takimina cagrilmak icin geldigini soyledi,kotu oynasa bizi kullaniyor,gelmeseydi mi diyecegiz..Laflari surekli olumsuz yerlere cekiyorsun bence..

Uzadikca da uzuyor o yuzden tartismanin anlami yok,Cunki bardagin bos tarafindan bakiyorsun,saygi duyuyorum ama.

En azindan fistik kadar kapasiteyle mac sonrasi bu topige 1-2 cumle halinde yazmak hatrina yazanlardan daha seviyeli buldum tarzini..

Iyi ki dogdun,

Iyi ki varsin,

Gulusun hic solmasin

Daddy CooL..!

,

O yazdıklarımın kewell la alakası yok. Kimle ilgili olsa aynı tepkiyi veririm. Okan sürekli aynı şeyleri yazıyor nonda ve kewell konusunda. "Sakatlanmasalardı buraya gelmezlerdi", buna ne diyebiliriz. Sakatlandığı için geldi zaten. Yani eski güzel günlerini biliyoruz biz de. Bunu yazmaktaki ve özellikle sürekli yazmaktaki amacı anlayamadım(hala anlamıyorum). O yüzden sordum. Dediğim gibi başka olumsuz kewell yorumu yazmayacağım bundan sonra, rahatsız oluyor insanlar ben de buna saygı duyuyorum. iyi ki doğrun kewell da diyelim bu arada.
  15. 22.09.2009, 15:50 Mesaj #2295

Alper Önal, post: 572207 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell e kaptanlık pazubandı vermek lazım. İnşallah Arda oyundan çıkarken bi ara Ayhan ve Emre Olmaz sahada ve Bant Kewell in koluna takılır.

Ben de pazubandi 1 mac olsun Kewell'da gormeden olmek istemiyorum

Ahmet Özgün Güven, post: 572293 Nickli Üyeden Alıntı

başka olumsuz kewell yorumu yazmayacağım bundan sonra,

rahatsız oluyor insanlar ben de buna saygı duyuyorum. iyi ki doğrun kewell da diyelim bu arada.

Beynim diyor ki, 'Istedigini yaza bilirsin,burasi objektif bir forum filan falan',

Kalbim diyor ki, 'Yazma Ahmet,Zaten mactan maca bu topige girip,sinirlerimi alt ust eden onca ademoglu varken sen yapma bari'

:p

Yukarı Git