1. 26.09.2009, 12:50 Mesaj #2341
    Cevap: #19 Harry Kewell

Sinan Arslan var forumda o söylüyordu, eğer Kewell burada kalırsa bu taraftar onuda üzer. Gitmesini en iyisi, tadında bıraksın demişti.

Şimdi yavaş yavaş anlıyorum neden böyle birşey dediğini.
  2. 26.09.2009, 18:19 Mesaj #2342
  3. 26.09.2009, 22:47 Mesaj #2343

Okan DAMGACI, post: 576873 Nickli Üyeden Alıntı

şuan sahada pili bitmek üzere gibi bir görüntüsü var

Nerde o goruntu bi gostersene bana?

-

Konusmak hatrina konusmayin,ya da bu basligi bunun icin kullanmayin,GSC Kafede takilin mesela,Kewell da Kewell,

sanki her seyimiz mukemmel bi kewell kotu,bu takimda iyiden kotuye bir liste yapacaksak emin olun kewell'a gelene kadar o liste uzar gider.
  4. 26.09.2009, 22:51 Mesaj #2344

Aysel Aydın, post: 578160 Nickli Üyeden Alıntı

Nerde o goruntu bi gostersene bana?

-

Konusmak hatrina konusmayin,ya da bu basligi bunun icin kullanmayin,GSC Kafede takilin mesela,Kewell da Kewell,

sanki her seyimiz mukemmel bi kewell kotu,bu takimda iyiden kotuye bir liste yapacaksak emin olun kewell'a gelene kadar o liste uzar gider.

Ben şuanki halinden bahsediyorum

Kewellın kalıtesine lafım yok Leedsde iken hayrandım 4-5 sene önce dünyanın en iyi kanat oyuncularından biriydi

Ama sonra 2 kez çapraz baglarından ameliyat oldu ve yaşı 30u geçti

Eski gücünde degil tamam Kewellı çok seviyoruz ama gerçekleride görmezden gelmeyelim
  5. 26.09.2009, 22:56 Mesaj #2345

Okan DAMGACI, post: 578167 Nickli Üyeden Alıntı

Ben şuanki halinden bahsediyorum

Kewellın kalıtesine lafım yok Leedsde iken hayrandım 4-5 sene önce dünyanın en iyi kanat oyuncularından biriydi

Ama sonra 2 kez çapraz baglarından ameliyat oldu ve yaşı 30u geçti

Eski gücünde degil tamam Kewellı çok seviyoruz ama gerçekleride görmezden gelmeyelim

Kewell bu takimda oldugu surece futbol bilgisinden yararlanmamiz lazim,3.macdir 90 dakka oynayan bi kewell var ayrica,

bu adam 50 dk oynar diyenler de susmus izliyor,oynadigi zaman da faydali olmak icin elinden geleni yapiyor,son macta biri gelisine,

biri de kafasiyla vurdugu 2 pozisyon gol olsa eskisehir macina kadar yine burda Wizard nagralari atacakdi her kes,kimse de hizina filan deyinmezdi.
  6. 26.09.2009, 22:57 Mesaj #2346
  7. 26.09.2009, 23:00 Mesaj #2347

Aysel Aydın, post: 578178 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell bu takimda oldugu surece futbol bilgisinden yararlanmamiz lazim,3.macdir 90 dakka oynayan bi kewell var ayrica,

bu adam 50 dk oynar diyenler de susmus izliyor,oynadigi zaman da faydali olmak icin elinden geleni yapiyor,son macta biri gelisine,

biri de kafasiyla vurdugu 2 pozisyon gol olsa eskisehir macina kadar yine burda Wizard nagralari atacakdi her kes,kimse de hizina filan deyinmezdi.

Ben öncelikle tabelacı zihniyetlerdende degilim

Önceki mesajlarıma bakarsanda Kewell elinden geleni yapıyor dedim

Saglıklı bir Kewell bize herzaman faydalı olur ama diri olması lazım

Bak mesela Henryde müthiş bir oyuncu ama Barcada çok eleştiriliyor neden?

Kewell gibi oda güçsüz kaldıgı için
  8. 26.09.2009, 23:14 Mesaj #2348

Okan DAMGACI, post: 578188 Nickli Üyeden Alıntı

Ben öncelikle tabelacı zihniyetlerdende degilim,Önceki mesajlarıma bakarsanda Kewell elinden geleni yapıyor dedim

Saglıklı bir Kewell bize herzaman faydalı olur ama diri olması lazım

Bak mesela Henryde müthiş bir oyuncu ama Barcada çok eleştiriliyor neden?

Kewell gibi oda güçsüz kaldıgı için

45 maçta 18 gol atmis,kewell'dan 20 yasindaki halini bekleyemeyiz zaten.

Nonda eski gucunde olsa,kewell eski gucunde olsa gibi cumleler kursak bu isin sonu nereye gider dusunelim,

mevcut halleriyle yarar sagliyorlarmi? Evet,zarar veriyorlarmi? hayir,o dereceye gelmediler,gelince asariz
  9. 26.09.2009, 23:16 Mesaj #2349

Aysel Aydın, post: 578231 Nickli Üyeden Alıntı

45 maçta 18 gol atmis,kewell'dan 20 yasindaki halini bekleyemeyiz zaten.Nonda eski gucunde olsa,kewell eski gucunde olsa gibi cumleler kursak bu isin sonu nereye gider dusunelim,mevcut halleriyle yarar sagliyorlarmi? Evet,zarar veriyorlarmi? hayir,o dereceye gelmediler,gelince asariz

Sende haklısın
  10. 26.09.2009, 23:42 Mesaj #2350

çok pas hatası yapıyor aldığı topu geri veriyor ve çoğu zaman da yanlış yerlere ama çapraz koşuları çok iyi yapıyor gol pozisyonuna giriyor biraz daha cesaretli oynasa biraz çalım atsa..
  11. 26.09.2009, 23:42 Mesaj #2351

Kewella kesinlikle devam edilmeli. Her hareketiyle takıma ve gençlere örnek oluyor öncelikle. Takımın en iyi şut atan adamı tek eksiği çevikliğini ve hızını kaybetti. Zaten o da olsa hala Liverpooldaydı. Onun zekası bize hep lazım.
  12. 27.09.2009, 00:20 Mesaj #2352
  13. 27.09.2009, 14:01 Mesaj #2353

Aysel uzatmaya gerek var mı?

2 maç sonra girer 90'a takar topu millet yine doluşup, ''Kewell ile ömür boyu sözleşme imzalansın'', ''Rijkaard futbolu bilmiyor, oynatmıyor'', ''OHaaaaa Kewelll'', ''aslaaan''

gibi yorumlar yapılır. Bekliyorum yani. Hatta sonra basına laf atan çıkar. ''Hani 90 dk. kaldıramazdı laaan, bakın, 90 dk. oynadı gol attı vs vs''. Daha önce oldu hep bunlar.
  14. 27.09.2009, 14:12 Mesaj #2354

Okan Çelik, post: 579251 Nickli Üyeden Alıntı

Aysel uzatmaya gerek var mı?

2 maç sonra girer 90'a takar topu millet yine doluşup, ''Kewell ile ömür boyu sözleşme imzalansın'', ''Rijkaard futbolu bilmiyor, oynatmıyor'',''Ohaaa Kewell'', ''aslaaan''

gibi yorumlar yapılır. Bekliyorum yani. Hatta sonra basına laf atan çıkar.

''Hani 90 dk. kaldıramazdı laaan, bakın, 90 dk. oynadı gol attı vs vs''. Daha önce oldu hep bunlar.

Haklisin ama dayanamiyorum.Foruma girerken bu basliga 'hic bakma,sinirleniyorsun' diyorum kendi kendime,bakinca da sayfalarca tartisma cikiyor ortaya.

Bugun de gol/asist bir seyler yaparsa 1 hafta rahatim,WIZAAAARD diye baslarlar :rolleyes:
  15. 27.09.2009, 14:29 Mesaj #2355

Harry Kewell gibi bir adamı da tartışıyoruz ya artık pes diyorum.Karakteriyle,efendiliğiyle,alçak gönüllülüğüyle,futboluyla,zekasıyla,karizma sıyla,kısacası herşeyiyle bu adam gördüğüm en mükemmel insanlardandır.Ve Hagi'den sonra ilk defa bir oyuncumuzu bu kadar çok sevdim.

Yukarı Git