1. 28.09.2009, 18:46 Mesaj #2371
    Cevap: #19 Harry Kewell

Kewell, sözleşmesinin sezon sonu bittiğini biliyor. Bana öyle geliyorki yönetimin ona hala sözleşme uzatma teklifi yapmaması moralini bozuyor. Kendini 2. plana itilmiş hissediyor olabilir. Kendisi bizde kalmayı çok istediğini her röportajında dile getiriyor çünkü.
  2. 28.09.2009, 18:50 Mesaj #2372

Semih Yüksel, post: 581543 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell, sözleşmesinin sezon sonu bittiğini biliyor. Bana öyle geliyorki yönetimin ona hala sözleşme uzatma teklifi yapmaması moralini bozuyor. Kendini 2. plana itilmiş hissediyor olabilir. Kendisi bizde kalmayı çok istediğini her röportajında dile getiriyor çünkü.

Kesinlikle katılmıyorum

Yaş oldu 32 , 2 kez çapraz baglarından ameliyat oldu

Bence bunlar Kewellı etkileyen en önemli faktörler
  3. 28.09.2009, 19:21 Mesaj #2373

Okan DAMGACI, post: 581550 Nickli Üyeden Alıntı

Kesinlikle katılmıyorum

Yaş oldu 32 , 2 kez çapraz baglarından ameliyat oldu

Bence bunlar Kewellı etkileyen en önemli faktörler

Evet cok dogru zaten kewell dan bunlardan daha fazlasını beklemek bence yanlıs dıye dusunuyorum, dınlenmesıde sart gıbı duruyor
  4. 28.09.2009, 19:21 Mesaj #2374

Sezon basında Kewell'dan artık as 11 oyuncusu olmaz dedigimizde, yemedigimiz laf kalmamıstı(özellikle de ismini hatırlamadıgım bayan bir üyeden ).

Serdar Eylik gibi, bana göre futbol mentalitesi Arda'dan daha yüksek bir oyuncu varken bitik bir Kewell veya hızından baska hic bir olumlu yönü olmayan Aydın da ısrar edilmesi gercekten akıl isi degil. Rijkaard'ın bir bildigi vardır deyip gecmek lazım herhalde.
  5. 28.09.2009, 19:44 Mesaj #2375

Aydın'ın durumu Ayhan ile aynıydı. Sakatlığı söz konusu.

Serdar Eylik ise evet şu ana kadar bir Türk futbolcuda gördüğüm (Arda dahil) en hızlı çalım atabilme yeteneğine sahip gibi duruyor.

Ancak ne olursa olsun, Kewell varken Serdar oynamaz. Hele böyle ilk 11 asla başlamaz. Belki sonradan girer...

Zaten Serdar Eylik A2'de oynuyor...

En geç gelecek sezon olmadı 2 sezon sonra forma giymeye başlar.
  6. 28.09.2009, 19:48 Mesaj #2376

Mete Alparslan, post: 581612 Nickli Üyeden Alıntı

Sezon basında Kewell'dan artık as 11 oyuncusu olmaz dedigimizde, yemedigimiz laf kalmamıstı(özellikle de ismini hatırlamadıgım bayan bir üyeden ).

Serdar Eylik gibi, bana göre futbol mentalitesi Arda'dan daha yüksek bir oyuncu varken bitik bir Kewell veya hızından baska hic bir olumlu yönü olmayan Aydın da ısrar edilmesi gercekten akıl isi degil. Rijkaard'ın bir bildigi vardır deyip gecmek lazım herhalde.

% 1 milyon Aysel ' dir
  7. 28.09.2009, 19:59 Mesaj #2377

Kewell çok güçsüz ve yorgundu dün, takımda el freni gibiydi. Rotasyona sokulması lazım.
  8. 28.09.2009, 20:45 Mesaj #2378

Kewellin ölüsü bile ilk 11 oynamali diyor cogu Galatasarayli. Ben buna kesinlikle karsiyim.

Adami formda degilken oynatmak, ne ona faydali oluyor nede Galatasarayimiza. Öyleyse yedek kulubesinde yerini almali. 2 mactir tek kelime ile berbat oyniyor.

Birde morali bozuk oldugu apacik ortada. Bunu kötü performansina bagliyorum. "Rijkaard beni oynatmiyor oynatmicak" diye küsecek yada moralini bozucak biri degil Kewell.
  9. 28.09.2009, 20:48 Mesaj #2379

Semih Yüksel, post: 581543 Nickli Üyeden Alıntı

Olabilir. Ayrica Rijkaard simdiden karar vermek, yani hersey iyi giderken sözlesme uzatmak vs yanlis olur diyor. Karari verecek olan da Rijkaard zaten, bu yuzden ben rahatim.
  10. 28.09.2009, 20:51 Mesaj #2380

Baris Arslan, post: 581746 Nickli Üyeden Alıntı

Kewellin ölüsü bile ilk 11 oynamali diyor cogu Galatasarayli. Ben buna kesinlikle karsiyim.

Adami formda degilken oynatmak, ne ona faydali oluyor nede Galatasarayimiza. Öyleyse yedek kulubesinde yerini almali. 2 mactir tek kelime ile berbat oyniyor.

Birde morali bozuk oldugu apacik ortada. Bunu kötü performansina bagliyorum. "Rijkaard beni oynatmiyor oynatmicak" diye küsecek yada moralini bozucak biri degil Kewell.

Morali bozuk oldıgu falan hikaye kardeşim aynı şeyleri söyleyip durmayın

Kewell dedigin adam gelmiş 32 yaşına ve 2 kez çapraz baglarından ameliyat olmuş en önemli faktörler bunlar

Kafanızdan senaryolar üretmeyin
  11. 28.09.2009, 21:56 Mesaj #2381

adı yeter Kewellın ilk 11de oynaması için bir de Bordoya attığı gol, ikisi beraber 90dk oynamasına yeter her maç :S
  12. 29.09.2009, 14:44 Mesaj #2382

Arkadaşlar bir futbolcu hep iyi oynayacak diye birşey yok. Haftarlarca iyi oynayıp son haftalarda düşüşe geçmesi normal. Futbolcuda insan yorulabilir. Biz taraftar olarak bu kadar anlayışız olup, en ufak sendelemede futbolcumuzun boynuna ipi geçireceksek takımda futbolcu kalmaz bu anlayışla. Kewell 1-2 hafta dinlensin eşi ve çocuklarıyla zaman geçirsin göreceksiniz sezon başındaki Kewell geri dönecek. Geçen sezon aynısı oldu 1-2 hafta yedek kalması Kewell'a müthiş yaradı.
  13. 29.09.2009, 15:46 Mesaj #2383

Avrupa kupalarına, Bülent'e rağmen katılmamızı sağlayan geçen sezon en kritik gollere imza atan isim.
  14. 29.09.2009, 18:03 Mesaj #2384

Mete Alparslan, post: 581612 Nickli Üyeden Alıntı

Çağlar İpekli, post: 581648 Nickli Üyeden Alıntı

% 1 milyon Aysel ' dir

Noluyoruz? Yine 1 mac yuzunden birileri WIZARD'I kiraya mi verdiniz,Adaya mi gonderdiniz,neler oluyor
  15. 29.09.2009, 18:06 Mesaj #2385

Kewell sanki bana kendine iyi bakmıyor gibi geldi

Tamam yaşı ilerledi ama bukadarda güçsüz kalmasına bir sebep degil

Çok seviyorum ya umarım taraftarımız kötü bir zamanımızda 2-3 hatasıyla onu yuhalamak gibi bir saçmalık yapmaz

Yukarı Git