1. 02.10.2009, 20:02 Mesaj #2446
    Cevap: #19 Harry Kewell

2-3 Haftadir baya form düsüklügü var ama bu böyle devam etmez haftaya yine baslar eski formunu yakalamaya, sana güvenimiz tam Kewell.
  2. 02.10.2009, 21:54 Mesaj #2447

Performansı düşük şu sıralar.. Pekte eleştirilmiyor yani pek dile getirilmiyor..Kewell farklı seviliyor bu takımda
  3. 02.10.2009, 21:59 Mesaj #2448

Sene sonu siyahi bir sol kanat alınmalı Keıtanın sol versiyonu

Kewell yüksek tempoyu kaldıramıyor artık
  4. 02.10.2009, 22:00 Mesaj #2449

Okan DAMGACI, post: 588527 Nickli Üyeden Alıntı

Sene sonu siyahi bir sol kanat alınmalı Keıtanın sol versiyonu

Kewell yüksek tempoyu kaldıramıyor artık

İlk yarı Kewell oyunda olsa idi Elano'nun uzun paslarının(Oyun yönünü değiştirmek için özel olarak attığı paslar) yüzde 80'i isabetli olurdu.

Bknz: Pana maçı.
  5. 02.10.2009, 22:06 Mesaj #2450

Utku GEMİCİ, post: 588532 Nickli Üyeden Alıntı

İlk yarı Kewell oyunda olsa idi Elano'nun uzun paslarının(Oyun yönünü değiştirmek için özel olarak attığı paslar) yüzde 80'i isabetli olurdu.

Bknz: Pana maçı.

Utku abi öncelikle şunu belirteyim Harry Kewell benim hayran oldugum bir oyuncuydu 4-5 sene önce dünyanın sayılı kanat oyuncularından biriydi

Ama çok ciddi bir sakatlık geçirdi ve yaşıda ilerledi Çok agır kalıyor Sırf oyun zekasıyla olmaz bu sistemde
  6. 03.10.2009, 11:30 Mesaj #2451

Okan DAMGACI, post: 588544 Nickli Üyeden Alıntı

Utku abi öncelikle şunu belirteyim Harry Kewell benim hayran oldugum bir oyuncuydu 4-5 sene önce dünyanın sayılı kanat oyuncularından biriydi Ama çok ciddi bir sakatlık geçirdi ve yaşıda ilerledi Çok agır kalıyor Sırf oyun zekasıyla olmaz bu sistemde

Sen bilirsin devam et yazmaya ama farkindamisin Okan bunu 10000000000 kere yazdin yahu,biliyoruz,bilmiyorsak da sayende ezberledik

--

kewell,hagi ve taffarel'den çoook sonra ilk defa kanımın ısındığı,

çok sevdiğim,

içi bizden kimliği başkasından olan,

turuncuyu en çok yakıştırdığım güler yüzlümüzdür.

bulunduğu ve bulunacağı takımın oyuncuları ve taraftarlarınca en çok sevilecek,

en çok sevilmeyi hak eden, en çok saygı duyulan,

en çok saygı duyulmayı hak eden adamı ve doğal lideri ve kaptanıdır..

leeds'de iken kendisine gıcık olmuşsak da o zaman da bu böyleydi,

şimdi tuttuğumuz takımda ve yine hala bu böyle..

takımımda olduğu için çok sevdiğim büyük futbolcu, güzel insan..

umarım futbolu bırakana kadar galatasaray'da kalır ve yine umarım bu olabildiğince geç olur..

layıkıyla hagileri popescuları taffarelleri aratmayacak kadar efendi bir galatasaraylıdır.

geldiği günder beri hiç bir disiplinsizliği gündeme gelmedi.

oyunuyla ne göze battı, ne de sahada kayboldu.

yapması gerekeni yaptı, gözümüze sokmadan, alkış beklemeden.

sakatlandı ameliyat için ülkesine döndü bir süreliğine. ne uğurlayan oldu ne karşılayan.

ama o insanlara kendini unutturduğu o dönemde bile

canla başla çalışarak eski performansını yakaladı, alkış beklemeden.

hemen yeni sözleşme imzalanmasını dilediğim futbolcu.

ayrıca maçlara yedek çıkmasına da alışamam ben.

bir an önce aydın'ı kenara alıp kewell'a oyuna sürsün hoca.

aydın iyi bir yetenek ben de yetişsin istiyorum ama bu kewell'a mal olmasın.

kewell kenarda öyle masum masum oturmasın.

galatasarayla sözleşme uzatmak için görüşmelere başlamış oyuncu.

riva ile floryanın tapusunu verseler gıkımızı çıkartmayız.

wynton rufer ile birlikte okyanusya yılın futbolcusu ödülünü en çok kazanan futbolcu

penaltı kullanıp gol attıktan sonra abartılı sevinmeyen ve abartılı sevilen futbolcu.

golünü yazar yumruğunu sıkar, yüzünde hafif bir gülümseme belirir ve

arkasını kaleye dönerek yavaş yavaş orta yuvarlağa ilerler.

gol attıktan sonra gördüğüm en güzel sevinme mimiklerinden birini yapan üstün yetenektir.

eğer penaltı değil de gerçekten zor bir gol atmışsa yüzünde

hagi'de de gördüğümüz çocuksu gülümseme belirir ve iki elinin yumruklarını sıkar.

bu, yaptığı işi iyi yapan hazımlı birinin kendiyle hesaplaşmasını anlatır bize.

adeta kendisine teşekkür eder ve tebrik eder. bu yüzden hastasıyız bu adamın bu kadar.

topla koşarken aynı anda kafasını kaldırıp, sahayı kesip,

topu kime atsam planını yapabilen nadir süper lig aktörlerindendir.

7. 03.10.2009, 11:45 Mesaj #2452

Kewell adam eksiltemiyor artık. Sadece bitiriciliği kaldı. Bence rotasyon oyuncusu olmalı.
  8. 03.10.2009, 11:48 Mesaj #2453

Aysel Aydın, post: 588991 Nickli Üyeden Alıntı

Sen bilirsin devam et yazmaya ama farkindamisin Okan bunu 10000000000 kere yazdin yahu,biliyoruz,bilmiyorsak da sayende ezberledik

--

Gerçekleri görün diye söylüyorum

Jardelden sonra en çok sevdigim golcu olan Nondaylada yollar ayrılmalı Onunda fazla gücü kalmadı Mesela Ayhanın gücü var,Emre Aşıgın var

Duygusallıgı bir kenara bırakalım Kewell çalım atana kadar mevsimler geçiyor. Bu sistemde kanat adamı Keıta gibi olmalı hızlı,güçlü,yetenekli

Kewellı çok seviyorum karizma ama bu tempoyla en fazla 3 sene oynar

Seneye Kewellın yerine transfer şarttır
  9. 03.10.2009, 11:51 Mesaj #2454

Aysel Aydın, post: 588991 Nickli Üyeden Alıntı

--

ya hakkatten 10000000000 oldu dünde bunu dedim okana ama vazgeçmiyor arkadaş
  10. 03.10.2009, 11:51 Mesaj #2455

Okan DAMGACI, post: 589009 Nickli Üyeden Alıntı

Jardelden sonra en çok sevdigim golcu olan Nondaylada yollar ayrılmalı Onunda fazla gücü kalmadı Mesela Ayhanın gücü var,Emre Aşıgın var

Duygusallıgı bir kenara bırakalım Kewell çalım atana kadar mevsimler geçiyor. Bu sistemde kanat adamı Keıta gibi olmalı hızlı,güçlü,yetenekli

+1905.Nonda ve Kewell özellikle Clde oyanayacaksak bu sistemde oynamamalı.Kewell sadece yedek kulübesinde olması bile çok önemli ama onun yedek kalmasıda beni üzer.O yüzden ailesini de özlediği için yollar ayırlmalı.Güzel bir veda hazırlamalıyız.
  11. 03.10.2009, 11:57 Mesaj #2456

Okan DAMGACI, post: 589009 Nickli Üyeden Alıntı

Kor degiliz,her kes en az senin kadar neyin ne oldugunu goruyor ama ben senin mesajlari isitip isitip benzer cumleler halinde yazmandan bahs ediyorum,farkli bir şey soyle.

Ayrica bu mesaj vasitasiyla da KEWELL KARIZMA EMME Diye baslayan yazilardan da biktigimi soylemek istiyorum,

Bir adam sirf yakisikli diye sevile bilirmi? Mantikli olursak hayir,

Sirf bu yuzden seven varsa da kendi bilir,

bazen diyorum keske Arda,Sabri tipinde olsaydi da yanli anlasilmasaydi ona olan sevgimiz,buna baglanmasaydi..

Adamin karakteristik ozelliklerini ortaya dokmenin alemi yok,

kewellin goruntusu mukemmel diye sevilmesini buna baglamayin,hele bana cevap verirken hic baglamayin.
  12. 03.10.2009, 12:01 Mesaj #2457

Aysel Aydın, post: 589030 Nickli Üyeden Alıntı

Ayrica bu mesaj vasitasiyla da KEWELL KARIZMA EMME Diye baslayan yazilardan da biktigimi soylemek istiyorum,

bazen diyorum keske Arda,Sabri tipinde olsaydi da yanli anlasilmasaydi ona olan sevgimiz,buna baglanmasaydi..

kewellin goruntusu mukemmel diye sevilmesini buna baglamayin,hele bana cevap verirken hic baglamayin.

Katılıyorum eminim riberyde bizde kalsaydı onuda severdin..
  13. 03.10.2009, 12:03 Mesaj #2458

Son birkaç haftadır performansında ciddi düşüş var. Pas hataları yapıyor, adam eksiltemiyor. Bir sorunu var galiba..!
  14. 03.10.2009, 12:08 Mesaj #2459

Kor degiliz,her kes en az senin kadar neyin ne oldugunu goruyor ama ben senin mesajlari isitip isitip benzer cumleler halinde yazmandan bahs ediyorum,farkli bir şey soyle.

Galatasaray taraftarı onu yakışıklı diye sevmiyor ki. Arda ve Sabri tipinde olsaydı da sevilirdi ki zaten seviliyor. Arda'nın sevildiği gibi.

Gerçek olan birşey var. Kewell bu sistemin futbolcusu değil yada yapamıyor bu sistemde.
  15. 03.10.2009, 12:09 Mesaj #2460

Aysel Aydın, post: 0 Nickli Üyeden Alıntı

,

tipi topunun one gece bilen tek varlik hayrimdir

Bunu insanlara düşündüren sensin Aysel bu gibi birçok mesajın var

Belki şaka yapıyorsun ama nereden bilelim ciddi söylemedigini?

Mesela Şebnem öyle bir hava oluşturduki insanlar Şebnemin Barosu sırf tatlı bir çocuk oldugu için sevdigini düşünüyor. Seninkininde ondan farkı yok

Yukarı Git