1. 03.10.2009, 12:27 Mesaj #2461
    Cevap: #19 Harry Kewell

Okan DAMGACI, post: 589049 Nickli Üyeden Alıntı

Bunu insanlara düşündüren sensin Aysel bu gibi birçok mesajın var

Belki şaka yapıyorsun ama nereden bilelim ciddi söylemedigini?

Mesela Şebnem öyle bir hava oluşturduki insanlar Şebnemin Barosu sırf tatlı bir çocuk oldugu için sevdigini düşünüyor. Seninkininde ondan farkı yok

Futbolu hic sevmeyen,izlemeyen biri baksa kewell'a ve digerlerine der ki 'VAY BE NE ADAM',Bu bi artidir Okan ve karisini,cocugunu ilgilendirir,ona simdi ben burda yakisikli desem nolur,ya da bu yuzden sevsem nolur? Mantiksiz.

Ek$iSozluk'de tamami erkek olan yuzlerce insan kewell icin 'izlerken kizlari anlamak mumkun,bi adam bu kadarmi karizma olur' laflarini cok okursun,

Samiyende Daddy cool diye inleyen toplulugun kac tanesi bayan?

Dedigim gibi bu bir artidir ve bir yere kadar..Bunun icin de bir adam bu kadar sevilmez.Senin kewell hakkindaki goruslerin hep ayni,aslinda nonda ve baros hakkinda da.Mesela ezberledim dusuncelerini,sen dersin ki genelde,

Barosun nondadan pek bir fazlasi yok,bizi ikisinden de iyi bir forvet lazim,

kewell super otesi bir adamdi,ciddi bir sakatlik gecirdi,seneye takviye sart vs bir kac sey daha eklersin,evet mesajlarin ayni,

her gun yeni bir sey dusunmek zorunda degilsin ama her gun ayni seyi yazmak zorunda da degilsin.

Bir de soyle dusun yahu antu gibi zeka seviyesi yerlerde olan bi forumda benimle alay edecek kadar abartmadimmi objektif olayim derken..Abartiyorsun bazen.
  2. 03.10.2009, 12:28 Mesaj #2462

Kewell'dan bu maç patlama bekliyorum.Ankara'yı sever o.(Tabi oynarsa)
  3. 03.10.2009, 12:30 Mesaj #2463

Onur Albakar, post: 589037 Nickli Üyeden Alıntı

Katılıyorum eminim riberyde bizde kalsaydı onuda severdin..

illa bir futbolcu ya cok cirkin ama super yetenek olacak,ya da sirf karizma ama bouzid ayarinda olucak,

ikisi bir arada oldu mu bir bayanin onu futbolu icin sevmesine inandiramiyorsun arkadaş
  4. 03.10.2009, 12:31 Mesaj #2464

"Kewell bu sistemde yapamiyor" denmesine kesinlikle katilmiyorum. Merkez forveti ikileyebilen, gerektiginde cizgiden siyrilip capraz kosu yapabilen, ortada da oynayan, ayrica "son vurus" olarak en basarili oyuncumuz Kewell.

Frank FCB'ya istemisti, o istedigi zamanda FCB bu sistemi oynuyordu. Kesinlikle Kewell'in sisteme uygun olmamasi gibi birsey soz konusu degil bence.
  5. 03.10.2009, 12:31 Mesaj #2465

Okan (Nonda) Aysel (Kewell) bir de Sebnen (Baros) (yanilmiyorsam) , baska da tanimam.

edit: Emiri (Lincoln) unutmusum )))
  6. 03.10.2009, 12:33 Mesaj #2466

Baris Arslan, post: 589085 Nickli Üyeden Alıntı

Okan (Nonda) Aysel (Kewell) bir de Sebnen (Baros) (yanilmiyorsam) , baska da tanimam.

Tamer İpekgül, post: 589044 Nickli Üyeden Alıntı

Gerçek olan birşey var. Kewell bu sistemin futbolcusu değil yada yapamıyor bu sistemde.

Tamer once bi avatarini degis Ya niye oynayamasin? Sisteme her kes super uyum sagladi da kewell mi uyum saglayamadi
  7. 03.10.2009, 12:43 Mesaj #2467

Aysel Aydın, post: 589089 Nickli Üyeden Alıntı

Tamer once bi avatarini degis Ya niye oynayamasin? Sisteme her kes super uyum sagladi da kewell mi uyum saglayamadi

Uymayanları da eleştirmek gerekiyorsa eleştiriyoruz. Takım olarak zaten kötüyüz. Ben Rijkaard'ın sol tarafa Keita gibi topu alıp gidebilen birini istediğini düşünüyorum. Kewell onu yapamaz. Sene sonu da takımda kalacağını yada Rijkaard'ın Kewell'ı takımda isteyeceğini düşünmüyorum.
  8. 03.10.2009, 12:45 Mesaj #2468

Tamer İpekgül, post: 589104 Nickli Üyeden Alıntı

Uymayanları da eleştirmek gerekiyorsa eleştiriyoruz. Takım olarak zaten kötüyüz. Ben Rijkaard'ın sol tarafa Keita gibi topu alıp gidebilen birini istediğini düşünüyorum. Kewell onu yapamaz. Sene sonu da takımda kalacağını yada Rijkaard'ın Kewell'ı takımda isteyeceğini düşünmüyorum.

Rijkaard'ın oyun felsefesini çözmüşsün helal !
  9. 03.10.2009, 12:48 Mesaj #2469

Tamer İpekgül, post: 589104 Nickli Üyeden Alıntı

Rijkaard kewell gibi bir oyuncuyu her zaman ister,bu sozlesme uzatilsa da kurtulsak
  10. 03.10.2009, 12:51 Mesaj #2470

Aysel Aydın, post: 589113 Nickli Üyeden Alıntı

bu sozlesme uzatilsa da kurtulsak

İnşallah
  11. 03.10.2009, 13:00 Mesaj #2471

Sabaha kadar tartışın, gidin bir cafe'de oturup tartışmaya devam edin yine hiçbir sonuca varamayacaksınız.

Aysel ve Aysel gibi düşünenler kalsın diyecek, Mete gibi düşünenler böyle oynayacaksa gitsin diyecek.
  12. 03.10.2009, 13:05 Mesaj #2472

Valla ben degil 3-5 kisi disinda gitmesini isteyen yok,Sevmeyen hic yok,varsa da islah olsunlar tez zamanda.
  13. 03.10.2009, 13:13 Mesaj #2473
  14. 03.10.2009, 14:19 Mesaj #2474

Bence sorun Kewell'da değil, takım olarak iyi oynamaya başlarsak, doğru paslar atar gereksiz çalımlar yapmazsak Kewell da kalitesini gösterecektir.

Ama maç bir güreş müsabakası gibi olursa onun yapacağı bir şey yok.

Güreşçi futbolcu çok memlekette onlar mücadele eder ama tekniği yoktur, zeki değildir.

Yirtinarak anlatmaya çalıştıgım şey.
  15. 03.10.2009, 15:37 Mesaj #2475

Sene sonu Kewell takımda kalabilir ama sol kanada Keita gibi dinamizmi ön planda biri alınır diye düşünüyorum. Keita sağ tarafı uçururken sol tarafımız durarak oynuyor. Tek kanadı kırık kuşlar gibi takım şu an.

Yukarı Git