1. 17.12.2008, 23:48 Mesaj #241
    Ben de maratonda gördüm bu haberi. Doğru değildir umarım. Çünkü başka bir yerde de Sivas maçına yetişebileceği söylendi. Eğer uzun süre oynamaycaksa önemli bir kayıp olur.
  2. 18.12.2008, 02:06 Mesaj #242
    Hollanda futbol sitesinde www.voetbalzone.nl Harry kewella ilgili bir haber okumustum bugun. Avustralya milli takimin teknik direktoru Pim Verbeek kewellin 3 a 4 hafta sonra sahalarda olacagini diyordu diye okudum.
  3. 18.12.2008, 02:08 Mesaj #243
  4. 18.12.2008, 02:56 Mesaj #244

Ayşen Bayrakdar, post: 29198 Nickli Üyeden Alıntı

Bugün Skibbe Teknik Yorumda dedi 7-8 hafta sürebilir diye sahalara cikmasi.

O kadar uzun süreceğini sanmıyorum...
  5. 18.12.2008, 14:34 Mesaj #245
    Bunun gibi siteler veya gazeteler her zaman iyi oyuncularımızla ilgili böyle söylentiler çıkarıyorlar.Gs karşıtı medyanın ürünüdür bunlar.İnanmayalım,en iyisini umalım.Kewell kısa sürede dönsün ve o güzel futbolunu sergilesin
  6. 18.12.2008, 14:36 Mesaj #246
  7. 18.12.2008, 15:37 Mesaj #247
  8. 18.12.2008, 16:11 Mesaj #248

Hakan Baysal, post: 29457 Nickli Üyeden Alıntı

eğer Sivas maçına yetişirse harika olur

Sivas maci teylikeli. Oralar hep buz tutar. Bu demek oluyor ki , bir futbolcu yere duserse , bir yerini kirabilir.

Allah korusun...

Hollanda medyasinda Kewell hakinda konustular , ve Kewell 4 hafta icinde sahalara donebilirmis dediler.
  9. 18.12.2008, 17:12 Mesaj #249
  10. 18.12.2008, 20:20 Mesaj #250
    Ben de şöyle bir haber buldum Yahoo News'de

Galatasaray's Kewell comfortable after hernia surgery

SYDNEY (AFP) – Star Australian footballer Harry Kewell expects to return to training within a month following a hernia operation in Sydney, according to national team coach Pim Verbeek.

The former Liverpool player injured himself last month playing for Turkish club Galatasaray and returned home for the minor surgery.

Dutchman Verbeek said the Socceroo was now resting in Sydney after the operation earlier this week.

"Harry is fine and is aiming to start training again in three to four weeks' time," Verbeek said in a statement.

Kewell could have delayed the surgery but decided to treat the problem because Galatasaray are already through to the latter stages of the UEFA Cup and the Turkish league is about to take a winter break.

"Harry's a tough customer and is used to playing with, and through, injury over most of his career," Verbeek said.

"But this is an injury that could be dealt with efficiently."

Kewell, who has scored eight goals in 16 appearances for Galatasaray, has been in outstanding form for the Turkish giants this season.

Verbeek said Kewell was looking forward to playing for the Socceroos, who play their next Asian World Cup qualifier against Japan in Yokohama on February 11, as soon as possible.

"I know from talking to Harry that he is very happy with the medical treatment he has received and he is hoping to be on the park ahead of schedule," Verbeek said.

Kewell is expected to return to Istanbul after spending the Christmas holidays with his family in Australia.

Bu yazıda da Kewell'ın 11 Şubat'taki Avustralya-Japonya milli maçına yetişmesinin beklendiğinden ve 4 hafta sonra çalışmalara başlayacağından bahsediliyor.Bence Kewell Sivas maçına yetişemez.Yetişse bile kış koşullarında sakatlıktan çıkmış birinin oynatılmaması lazım.Uefa maçlarımıza yetişsin o bile yeter.Lige bu kadro fazla bile..
  11. 18.12.2008, 20:27 Mesaj #251

Altan Köse, post: 29601 Nickli Üyeden Alıntı

Sivas maci teylikeli. Oralar hep buz tutar. Bu demek oluyor ki , bir futbolcu yere duserse , bir yerini kirabilir.

Allah korusun...

Hollanda medyasinda Kewell hakinda konustular , ve Kewell 4 hafta icinde sahalara donebilirmis dediler.

Hollanda medyasımı ??
  12. 19.12.2008, 13:39 Mesaj #252
    Kewell müjdesi

Takımımıza Harry Kewell’dan sevindirici haber geldi. Hafta başında sağ kasığından fıtık ameliyatı olan, Avustralyalı yıldızın 1 ay içinde sahalara döneceği açıklandı. G.Birliği maçının ardından ülkesine giderek bıçak altına yatan futbolcunun, sağlık durumunun beklenenden çok daha iyi olduğu ve Şubat ayında formasına kavuşabileceği bildirildi.

Avustralya Milli Takımı Teknik Direktörü Pim Verbeek, Kewell’ın sahalara dönüş süresinin 2-3 ay gibi uzun bir süre almayacağını ifade ederek şöyle dedi:

"Kewell’la konuştuğumda ameliyatının çok başarılı geçtiğini söyledi. En geç 1 ay içinde topla çalışmalara başlayacak. Ayrıca rehabilitasyon tedavisini de İstanbul’da sürdürecek. Şu anda kendisi noel tatili için ülkesi Avustralya’da. Kewell, noeli ailesiyle birlikte geçirecek. Ardından Avustralya’dan hemen İstanbul’a geçecek. Kendisi bir an önce sahalara dönmek istiyor ve bunun için büyük bir gayret gösteriyor. Kewell’ın amacı, 11 Şubat’ta Avustralya ile Japonya arasında oynanacak olan Asya Dünya Kupası eleme maçına yetişmek."

Kaynak: Hürriyet
  13. 20.12.2008, 12:01 Mesaj #253
  14. 20.12.2008, 17:58 Mesaj #254
  15. 20.12.2008, 20:03 Mesaj #255

Yukarı Git