1. 05.10.2009, 22:02 Mesaj #2581
    Cevap: #19 Harry Kewell

Arzu Keskin, post: 592803 Nickli Üyeden Alıntı

Aaa Emre aşkolsun bu forumda kaç tane Teknik Direktör var bilmiyormuşsun gibi yazmışsın(!!!) Neden ilginç olsun ki şu anda takımın 90% kovuluyor teknik direktörlerimiz tarafından.Geri kalanlar oyuncularımızda elbet 1-2 maçta kötü oynarlar onlara kapı gösterilir zaten... Bazı Teknik Direktörlerimiz de transfer görüşmeleri için yurtdışına çıkıyor.

Gelişmeleri bende merakla takip ediyorum...

Ben Tobol macindan sonra Sarp'a edilen hakaretlerden sonra gosterdigi performansla birlikte cogu kisinin dersini aldigini dusunuyordum, yanlis dusunmusum.
  2. 05.10.2009, 22:21 Mesaj #2582

Fizik açıdan daha iyi bir Kewell gördüm Ankara maçında. Sn.Emre Peker'in dediği gibi aslında bu sisteme en çok uyan adam Kewell'dır. Düşünüyorumda 4-5 sene önceki tempolu Kewell bizde olsaydı, sağda Keita ile beraber. Hayali bile güzel.
  3. 14.10.2009, 18:42 Mesaj #2583

Kewell'daki form düşüklüğünün sebebi, kendinden kaynaklanmıyor... Oyuncuların Rijkaard'ın saha içi dağılım anlayışını anlayamamasından kaynaklanıyor... Özellikle son zamanlarda... Adam dönüyor, pas verecek adam yok... pozisyonlarda yanlız kalıyor vs... Kewell Galatasaray'ın en iyi oyuncularından biri, belkide en iyisi, ancak bu adamdan maximum verim almak için, orta sahayı sürekli kalabalık tutup hücum hattını desteklemeniz lazım.. Orta sahanın pres yapıp top kapması, kaptırmaması lazım...

Bana göre Kewell her maç 90 dakika oynamalıdır ! ve yeri sol açıktır...

Keita-----Baros-------Kewell'dır olay...

Arkalarında, Elano, Linderoth, Arda...

bu Galatasaray'ın ana iskeleti olmalıdır... ayrıca bu 3 orta saha oyuncusu, tempolarını yükseltmeli, özellikle Elano ve Arda bol bol pres yapmalıdır... ozaman Kewell yıldırım olur...
  4. 14.10.2009, 18:54 Mesaj #2584

Emir Satriani, post: 604110 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell'daki form düşüklüğünün sebebi, kendinden kaynaklanmıyor... Oyuncuların Rijkaard'ın saha içi dağılım anlayışını anlayamamasından kaynaklanıyor... Özellikle son zamanlarda... Adam dönüyor, pas verecek adam yok... pozisyonlarda yanlız kalıyor vs... Kewell Galatasaray'ın en iyi oyuncularından biri, belkide en iyisi, ancak bu adamdan maximum verim almak için, orta sahayı sürekli kalabalık tutup hücum hattını desteklemeniz lazım.. Orta sahanın pres yapıp top kapması, kaptırmaması lazım...

bu Galatasaray'ın ana iskeleti olmalıdır... ayrıca bu 3 orta saha oyuncusu, tempolarını yükseltmeli, özellikle Elano ve Arda bol bol pres yapmalıdır... ozaman Kewell yıldırım olur...

Problem malesef Kewell'ın kendisinde. Bütün özelliklerini yitirmeye başladı yavaş yavaş. Sadece bitiriciliği kaldı diyebilirim. Yapmak istediği hiçbir şeyi yapamıyor. Geçen seneyi çok aratıcak gibi bu sene. İnşallah yanıltır beni.
  5. 14.10.2009, 19:24 Mesaj #2585

Semih Yüksel, post: 604127 Nickli Üyeden Alıntı

Problem malesef Kewell'ın kendisinde. Bütün özelliklerini yitirmeye başladı yavaş yavaş. Sadece bitiriciliği kaldı diyebilirim. Yapmak istediği hiçbir şeyi yapamıyor. Geçen seneyi çok aratıcak gibi bu sene. İnşallah yanıltır beni.

Yanıltır rahat ol sen
  6. 14.10.2009, 19:36 Mesaj #2586

Emir Satriani, post: 604110 Nickli Üyeden Alıntı

Elano,Linderoth,Arda 3 lüsü'nün Pres yapması için 5-6 yıl lazım.:eek:.Ama sen pres yapan 3 lü istiyorsan satalım 3'ünü de 30 Milyon Euro'ya Toplam,yerine 2-3 tane deli topçu alalım Pres Manyağı.Benim hayalim'deki orta saha her zaman.

--------------Emana----Hamit------Elano------------------

---Keita----------------------------------Arda------------ dır.

-Tabi önlerine de -----E.Dzeko---------------------------------
  7. 17.10.2009, 10:59 Mesaj #2587

Haklı çıkmaya başladım arkadaşlar Kewell fizik gücü olarak çok kötü durumda,dk 80'de oyuna girse eli belinde top bekliyor hiç pres yapıp top kaptığını görmedim anca yalancı koşular gölge presleri ben Kewell'ı bu sene zayıf halkamız olarak görüyorum yaptıklarına minnettarım ama gerçekten daha etkili bir oyuncuya ihtiyacımız var.
  8. 17.10.2009, 11:00 Mesaj #2588

Sinan Arslan, post: 606848 Nickli Üyeden Alıntı

Haklı çıkmaya başladım arkadaşlar Kewell fizik gücü olarak çok kötü durumda,dk 80'de oyuna girse eli belinde top bekliyor hiç pres yapıp top kaptığını görmedim anca yalancı koşular gölge presleri ben Kewell'ı bu sene zayıf halkamız olarak görüyorum yaptıklarına minnettarım ama gerçekten daha etkili bir oyuncuya ihtiyacımız var.

ee yaş 32 oldu deyince kızıyorlar bana:rolleyes:
  9. 17.10.2009, 11:02 Mesaj #2589

Sinan Arslan, post: 606848 Nickli Üyeden Alıntı

Üzülerek söylüyorum ama Rıjkaard Kewell'ın sözleşmesini büyük ihtimalle uzatılmasını istemeyecek.
  10. 17.10.2009, 11:05 Mesaj #2590

Okan DAMGACI, post: 606851 Nickli Üyeden Alıntı

ee yaş 32 oldu deyince kızıyorlar bana:rolleyes:

Giggs 35 Kewell'dan 2 kat fazla istekli oynuyor.

Adil Cem EKİNCİ, post: 606853 Nickli Üyeden Alıntı

Üzülerek söylüyorum ama Rıjkaard Kewell'ın sözleşmesini büyük ihtimalle uzatılmasını istemeyecek.

Ben onun yerine Fransa'dan bir sol açık bekliyorum tutacağı kesin ve zenci olsun mümkünse.
  11. 17.10.2009, 11:07 Mesaj #2591

Sinan Arslan, post: 606855 Nickli Üyeden Alıntı

Ben onun yerine Fransa'dan bir sol açık bekliyorum tutacağı kesin ve zenci olsun mümkünse.

Sende ki zenci sevdası nedir be Sinan
  12. 17.10.2009, 11:09 Mesaj #2592

Sinan Arslan, post: 606855 Nickli Üyeden Alıntı

Lyon'dan alırsak iyi olur.Oradan aldığımız oyunculardan maximum verim alıyoruz.Zaten bir takım hiç transfer bilmiyor olsa gitsin Lyon ve Porto'da tutunamayan oyuncuları alsın.Porto'da tutunamayan Luis Fabiano için Milan 20mllik teklif yaptı.Diego 30a Juve'ye gitti.Biraz dikkat yeterli.
  13. 17.10.2009, 11:10 Mesaj #2593

Tamer İpekgül, post: 606858 Nickli Üyeden Alıntı

Sende ki zenci sevdası nedir be Sinan

Hacı çok iyi oynuyorlar ya yaradan onlara fizik gücünü azmini veriyor hakkaten kullanacaksın.Bak Keita'ya bayılıyoruz bir adamımız daha olsun fena mı
  14. 17.10.2009, 11:12 Mesaj #2594

Adil Cem EKİNCİ, post: 606861 Nickli Üyeden Alıntı

Lyon'dan alırsak iyi olur.Oradan aldığımız oyunculardan maximum verim alıyoruz.Zaten bir takım hiç transfer bilmiyor olsa gitsin Lyon ve Porto'da tutunamayan oyuncuları alsın.Porto'da tutunamayan Luis Fabiano için Milan 20mllik teklif yaptı.Diego 30a Juve'ye gitti.Biraz dikkat yeterli.

G.Saray Fransız Ekolü madem Ribery,Keita,Mondragon,Perez hepsi cuk!

Fred'i alabilseydik keşke ülkesine dönmüş,şuanda isim veremicem ama özet görüntüleri 1 kere izlesem topçular belli ediyor kendini elbet bir sağ bek ve sol açık Fransa'dan olmalı Tsl fizik gücü fena oyuncularla dolu oldukça sert,dinsizin hakkından Fransız gelir
  15. 17.10.2009, 11:28 Mesaj #2595

Yukarı Git