1. 20.10.2009, 14:42 Mesaj #2641
    Cevap: #19 Harry Kewell

mehmetgünen, post: 610677 Nickli Üyeden Alıntı

Arayan bulur tabiki

Neyse ben Kewellın seneye CL temposunu falan kaldırabilceğini düşünmüyorum

Sola Keıtavari bir adam lazım gönül istiyor Solomon Kalouyu ama çok zor Haldun faktöründen zor diyorum yoksa imkansız Yaşıda çok genç
  2. 20.10.2009, 14:54 Mesaj #2642

Okan DAMGACI, post: 610692 Nickli Üyeden Alıntı

Neyse ben Kewellın seneye CL temposunu falan kaldırabilceğini düşünmüyorum

Sola Keıtavari bir adam lazım gönül istiyor Solomon Kalouyu ama çok zor Haldun faktöründen zor diyorum yoksa imkansız Yaşıda çok genç

Anlıyoruz Okan. Kalou lazım. Kewell yetersiz. Şampiyonlar Ligini kaldıramaz.
  3. 20.10.2009, 14:57 Mesaj #2643

Ahmet Özgün Güven, post: 610704 Nickli Üyeden Alıntı

Anlıyoruz Okan. Kalou lazım. Kewell yetersiz. Şampiyonlar Ligini kaldıramaz.

Dalgaya devam et sen

Kewellın bu tempoyla CLyi kaldıracağını düşünerek ancak kendinizi kandırıyorsunuz . Ben inandığım doğruyu konuşuyorum ve adam gibi cevaplar istiyorum
  4. 20.10.2009, 14:59 Mesaj #2644

Okan DAMGACI, post: 610706 Nickli Üyeden Alıntı

Dalgaya devam et sen

Kewellın bu tempoyla CLyi kaldıracağını düşünerek ancak kendinizi kandırıyorsunuz . Ben inandığım doğruyu konuşuyorum ve adam gibi cevaplar istiyorum

Biz cogu Galatasaraylı Kewell'i parçalı formayla görmek istiyoruz Okan sen de bunu anla artık....
  5. 20.10.2009, 15:04 Mesaj #2645

Okan DAMGACI, post: 610706 Nickli Üyeden Alıntı

Dalgaya devam et sen

Alakası yok. Bende kewell ı eleştiriyorum zaten. Ha kaldırır kaldıramaz o tartışılır, önce ş.ligine kalmamız lazım tabii. Benim onu yazmaktaki amacım yine kendini tekrar etmeye başladığını anlatmak istememdi. Anlıyoruz, zenci lazım, kalou lazım, kewell yetersiz. En azından çapraz bağ veya sakatlık yazmıyorsun, bu da bir aşama.
  6. 20.10.2009, 15:11 Mesaj #2646

kalou zor yaşı genç ve oynuyor chelseada haldun abinin prensiblerine uyan bi oyuncu değil bana sürpriz mancini gibi geliyor :rolleyes: mourinhonun gelişiyle geçen sene ve bu sene çok az forma şansı buluyor içime çok pis doğdu mancini kaç günden beri tam haldun ağabeylik transfer
  7. 20.10.2009, 15:28 Mesaj #2647
  8. 20.10.2009, 15:52 Mesaj #2648

Ya Okan başlatma şimdi temposundan, Harry Kewell diyorum. Gerek duruşuyla gerekte futboluyla diyorum. Adamı çıplak gözle izleyince daha bir heyecan verdi bana. Ligin 10. haftasındayız. Adam iyi oynasada sen buraya gelip yok Keita'nın aynısından sola lazım, Kalou malou istiyorum diyorsun. Geç bunları.
  9. 20.10.2009, 15:55 Mesaj #2649

Kewell istiyorsa oynamasın tribünde taraftara el sallasın üçlü çektirsin ama bu takımdan gitmesin.Parçalının bu kadar yakıştığı başka oyuncu yok.
  10. 20.10.2009, 17:29 Mesaj #2650

Muhammet GÜLHAN, post: 610793 Nickli Üyeden Alıntı

Ya Okan başlatma şimdi temposundan, Harry Kewell diyorum. Gerek duruşuyla gerekte futboluyla diyorum. Adamı çıplak gözle izleyince daha bir heyecan verdi bana. Ligin 10. haftasındayız. Adam iyi oynasada sen buraya gelip yok Keita'nın aynısından sola lazım, Kalou malou istiyorum diyorsun. Geç bunları.

Zaten Kewell´ın bize duruşu ve karizması maç kazandıracak ya

Asıl siz geçin bunları Karizmaysa 2-3 sene sonra futbolu bırakacak Beckham´ı getirelim Seyrine doyamassınız

Heralde temposu , fiziği , oyun zekası , sürati falan önemli benim için banane karizmasından
  11. 20.10.2009, 17:31 Mesaj #2651

Beyler duygusal bakmayın performans olarak değerlendirin,Harry Kewell'ı sevmeyen yok ama ben o adam Cl maçında kötü oynayıp oyundan düşünce küfür yemesini istemiyorum herşey güzel bitsin.
  12. 20.10.2009, 17:32 Mesaj #2652

Elano forma girdiginde ve alistiginda zaten yedek kalacak Kewell o yuzden birbirinize girmenize gerenk yok..
  13. 20.10.2009, 17:32 Mesaj #2653

Okan DAMGACI, post: 610980 Nickli Üyeden Alıntı

Asıl siz geçin bunları Karizmaysa 2-3 sene sonra futbolu bırakacak Beckham´ı getirelim Seyrine doyamassınız

Heralde temposu , fiziği , oyun zekası , sürati falan önemli benim için banane karizmasından

Halen karizma diyorsun ya, Kewell'ın bu seneki istatistiklerini yazarsan sevinirim. Futbolundan da bahsediyorum ben.
  14. 20.10.2009, 18:02 Mesaj #2654

muthis formda.

kewell fenev macinda banko oynayacaktir.

bakarsiniz arda yedek baslar

cok formsuz
  15. 20.10.2009, 18:03 Mesaj #2655

Okan DAMGACI, post: 610980 Nickli Üyeden Alıntı

kewell konusunda aynen katılıyorum bu yoruma...çok duygusal bakıyo millet...kewell ölmüş milletin haberi yok...ben de çok severim hayranıyımdır ama takıma bi katkısını göremiyorum...hemen gol attı falan savunmaları istemiyorum servet de gol attı ona bakarsanız...keita nın yarısı kadar oynasa yeter bana...hırs falan kalmamış adamda bu sezon hep bi durgunluk...sanırım (ve böyle devam edecekse umarım) gidici...

Yukarı Git