1. 20.10.2009, 18:05 Mesaj #2656
  2. 20.10.2009, 18:05 Mesaj #2657
    Cevap: #19 Harry Kewell

Kewell profesyoneldir karizmatikdir ama Keita kadar tempolu değil üstte Sinan'ın dediği gibi duygusal bakmayalım derim hiçbirimiz Kewell'ı yuhlamak veya ona küfretmek istemeyiz.
  3. 20.10.2009, 18:10 Mesaj #2658

Thierry Henry gibi bir futbolcunun bile sonu geldi Barca'da.

Yerine genç Pedro oynamaya başlıyor yeteneği Henry kadar olmasa bile, sırf hızlı ve tempolu diye.

Kewell çok yetenekli ama ancak kondisyon, fiziki açıdan yeterli değil maalesef.

Seneye Keita benzeri bir oyuncunun alınmasından yanayım...

Ahh ah...

Paran olacak verecen ganileri alacan Agüero'yu.
  4. 20.10.2009, 18:23 Mesaj #2659

Harry Kewell

Avrupa liginde 4 maç 2 gol 1 asist

Türkiye liginde 8 maç 4 gol 2 asist

Keita

Avrupa ligi 3 maç 3 gol 0 asist

Türkiye ligi 0 gol 6 asist

YORUMSUZ CAHİLLER SİZİ.

Bu kıstas Kewell ın yetersiz olduğunu düşünenlere gelsin.
  5. 20.10.2009, 18:24 Mesaj #2660

Orkun Akyıldız, post: 611048 Nickli Üyeden Alıntı

Thierry Henry gibi bir futbolcunun bile sonu geldi Barca'da.

Yerine genç Pedro oynamaya başlıyor yeteneği Henry kadar olmasa bile, sırf hızlı ve tempolu diye.

Kewell çok yetenekli ama ancak kondisyon, fiziki açıdan yeterli değil maalesef.

Seneye Keita benzeri bir oyuncunun alınmasından yanayım...

Ahh ah...

Paran olacak verecen ganileri alacan Agüero'yu.

Cahil cahil konuşma bahsettiğin takım BARCELONA siz de futboldan anlıyorum diye gelip burda yorum yazıyosunuz ya aferin size...
  6. 20.10.2009, 18:24 Mesaj #2661

Hey Allah'ım bundan 3-4 sene önce buraya Kewell yazsan, adam bilgisayar başında dumur kalır, kahkahalar atardı.
  7. 20.10.2009, 18:43 Mesaj #2662

sezon başından beri izliyorum kewell'ı ne bi calım ne bi depar attıgını gördüm.sadece boş alanlara iyi kaçıp, şut cekiyor.çok güçsüz. fener maçında ilk 11 de olmaması gerekiyor BENCE.
  8. 20.10.2009, 18:45 Mesaj #2663

cenk sayli, post: 611109 Nickli Üyeden Alıntı

ee tamamda 3-4 seneki kewella şimdiki kewell aynı değil.sezon başından beri izliyorum kewell'ı ne bi calım ne bi depar attıgını gördüm.sadece boş alanlara iyi kaçıp, şut cekiyor.çok güçsüz. fener maçında ilk 11 de olmaması gerekiyor BENCE.

Tabiki aynı değil ama burda gelip yerine alınabilecek adamları yazmanız gerçekten komik oluyor. Kewell Trabzonspor maçında da gayet iyiydi. Sadece fizik eksikliği var. Onun dışında her an herşeyi yapabilecek bir futbolcu. Ayrıca benim görüşüm Kadıköy'de ki en önemli kozlarımızdan birisi Kewell olacak.
  9. 20.10.2009, 18:50 Mesaj #2664

Harry Kewell

Avrupa liginde 4 maç 2 gol 1 asist

Türkiye liginde 8 maç 4 gol 2 asist

Dos Santos

Avrupa liginde 4 maç 4 gol 0 asist

Türkiye liginde 9 maç 1 gol 1 asist

Yorumsuz...
  10. 20.10.2009, 18:53 Mesaj #2665

Yahu kewella kimse kötü adam demiyorki diyende cahildir zaten..Rijkaarda bunun farkında kewell ardarda 90 dakika çıkarabilecek ve 90 dakika tam verimli olabilecek durumda değil..

Kaldıki defansımız s.o.s veriyor koşmayan bir oyuncuya pek tahammül edemeyiz..Şu durumda..
  11. 20.10.2009, 19:04 Mesaj #2666

Çok tempolu, uçak motoru taktığına bile kanaat getirilen Keita'ya bakıyorum ilk yarıda en çok koşan 5 oyuncu içerisinde göremiyorum..

Yürüyecek hali kalmamış, tempodan eser yok denilen Kewell ilk yarıda en çok koşan 3. oyuncu

Desteksiz atmayalım, hislerimize yenik düşmeyelim.. Keita çok hızlı top sürüyor olması çok koştuğu anlamına gelmiyor.. Aksine çok savruk oynuyor. Bize yararı tartışılmaz ama şova yönelik oynadığı da aşikar

Kewell 2. santrafor gibi oynuyor, takımda bitiriciliği en iyi oyuncu, taktiksel zekasıyla, oyunu okumasıyla, yarattığı alanlarla, hep gol noktalarında olmasıyla.. Bence görünenden çoook fazla katkı veriyor..

İlk saniyelerdeki volesi, 1-0ken kaçırdığı şutu gol olsaydı, hat-trickle maçı tamamlasaydı bugün ne yorumlar yapılacaktı kim bilir..

Kewell umarım bizde bırakırsın futbolu :rolleyes:
  12. 20.10.2009, 19:07 Mesaj #2667

Ugur Daltaban, post: 611149 Nickli Üyeden Alıntı

Çok tempolu, uçak motoru taktığına bile kanaat getirilen Keita'ya bakıyorum ilk yarıda en çok koşan 5 oyuncu içerisinde göremiyorum..

Yürüyecek hali kalmamış, tempodan eser yok denilen Kewell ilk yarıda en çok koşan 3. oyuncu

Desteksiz atmayalım, hislerimize yenik düşmeyelim.. Keita çok hızlı top sürüyor olması çok koştuğu anlamına gelmiyor.. Aksine çok savruk oynuyor. Bize yararı tartışılmaz ama şova yönelik oynadığı da aşikar

Kewell 2. santrafor gibi oynuyor, takımda bitiriciliği en iyi oyuncu, taktiksel zekasıyla, oyunu okumasıyla, yarattığı alanlarla, hep gol noktalarında olmasıyla.. Bence görünenden çoook fazla katkı veriyor..

İlk saniyelerdeki volesi, 1-0ken kaçırdığı şutu gol olsaydı, hat-trickle maçı tamamlasaydı bugün ne yorumlar yapılacaktı kim bilir..

Kewell umarım bizde bırakırsın futbolu :rolleyes:

Kewell hücüm anlamında koşar abi..Topu koşturmaz..

Alexte en çok koşan adamlardandır baktığında..

Ha defans orta alan dirençli olsa orta saha mücadele etmesede olur..Ama lewell da olunca iyice orlanıyoruz.
  13. 20.10.2009, 19:58 Mesaj #2668

harry harry kewelll çok seviyorum seni..tam galatasaraya yakışan bir oyuncusun..başarıların sonsuz olsun
  14. 20.10.2009, 21:21 Mesaj #2669

Muhammet GÜLHAN, post: 610986 Nickli Üyeden Alıntı

Halen karizma diyorsun ya, Kewell'ın bu seneki istatistiklerini yazarsan sevinirim. Futbolundan da bahsediyorum ben.

İstatistik mini etek gibidir çok şey gösterir ama asıl görünmesi gereken şeyi göstermez Sir Alex Ferguson

Sizden bir Keıtaya bakmanızı rica ediyorum nasıl tempolu, mücadeleci ve hızlı bir oyun sergiliyor Birde Kewell Keıtanın bu yaptıklarını sahada nasıl yapıyor.

Ayrıca karizma marizmayıda gündeme getiren sizsiniz
  15. 20.10.2009, 23:51 Mesaj #2670

Bu sene Harry Kewell'dan yararlanıyoruz ama ben ilerisi için yani sezon sonunda sözleşmesinin uzatılacağını düşünmüyorum. Keita'nın sağ açıktaki performansından sonra herkes kewell'dan da aynı performansı bekliyor bu da kewell'ın elini güçsüzleştiriyor gelecek adına.Sanırım 4-3-3'ün selameti açısından rijkaard sezon sonunda buraya keitanın sol ayaklısı gibi bir kanat oyuncusu isteyecektir.

Yukarı Git