1. 02.11.2009, 16:13 Mesaj #2881
  2. 02.11.2009, 16:15 Mesaj #2882
    Cevap: #19 Harry Kewell

Sanırım sözleşme yenilenmeyecek..Nonda ve kewella..

Yönetim sezon sonuna bırakmazdı sözleşmeleri normalde..Nonda erken sözleşmede yatabiliyor belki ondanda olabilir ama kewell için fazla bi sebep yok..
  3. 02.11.2009, 17:31 Mesaj #2883

Onur Albakar, post: 638797 Nickli Üyeden Alıntı

Sanırım sözleşme yenilenmeyecek..Nonda ve kewella..

Yönetim sezon sonuna bırakmazdı sözleşmeleri normalde..Nonda erken sözleşmede yatabiliyor belki ondanda olabilir ama kewell için fazla bi sebep yok..

Aynen

Defalarca söyledim Rijkaard istemez bunu diye hain olduk

Yaşı kemale ermiş , 90 dkyi kaldıramayan ,geçmişte 2 kez çapraz bağlarından ameliyat olmuş bir adamla Rijkaard gelecek sene en kritik CL maçlarına çıkmak istemez sanırım

Sola Keıta´nın genç versiyonu lazım araştırılırsa bulunur rahat . Porto Hulku Japon liginden buldu . Nereden ne adamlar çıkıyor
  4. 02.11.2009, 18:36 Mesaj #2884

Okan DAMGACI, post: 638904 Nickli Üyeden Alıntı

Aynen

Yaşı kemale ermiş , 90 dkyi kaldıramayan ,geçmişte 2 kez çapraz bağlarından ameliyat olmuş bir adamla Rijkaard gelecek sene en kritik CL maçlarına çıkmak istemez sanırım

Sola Keıta´nın genç versiyonu lazım araştırılırsa bulunur rahat . Porto Hulku Japon liginden buldu . Nereden ne adamlar çıkıyor

Kewell'ın bu takımda her zaman olması gerekir. Bazen kötü oynuyor bende eleştiriyorum ama kesinlikle kadroda tutulması gerekir. Zaten bir tane yabancı kontenjanı hakkımız var. Altyapı'dan gelen Berkin ve Serdar var. Her zaman transfer yapmak gereksiz bana göre.
  5. 02.11.2009, 19:14 Mesaj #2885

Sende olmasan şutları kim çekicek

Frikikleri kim kullanıcak kara kara düşünüyorum
  6. 02.11.2009, 19:19 Mesaj #2886
  7. 02.11.2009, 19:28 Mesaj #2887

ibrahim aydoğan, post: 639062 Nickli Üyeden Alıntı

Sende olmasan şutları kim çekicek

Frikikleri kim kullanıcak kara kara düşünüyorum

O pozisyonda vuracak bir çok isim vardır. Kaleye çok yakın; önündeki baraj yetersiz. H.Balta,M.Topal..

Kewell'in frikik konusunda daha bir artısı yok.

Hareketli toplara çok daha iyi vuruyor.
  8. 02.11.2009, 19:31 Mesaj #2888

kewell sezon sonu takimdan ayrilirsa cok üzülürüm yasi gecmis olabilir ama kalsin ya 2 yil daha izleyelim sonra gidebilir
  9. 02.11.2009, 19:36 Mesaj #2889

Deniz Dere, post: 639088 Nickli Üyeden Alıntı

O pozisyonda vuracak bir çok isim vardır. Kaleye çok yakın; önündeki baraj yetersiz. H.Balta,M.Topal..

Kewell'in frikik konusunda daha bir artısı yok.

Hareketli toplara çok daha iyi vuruyor.

Her türlü vuruyor

Çaprazdan,karşıdan gördümü affetmiyor
  10. 02.11.2009, 20:06 Mesaj #2890

Bu tür işler genelde oyuncunun kafasının dağılmaması için devre arası performansını arttırmak adına yada sezon sonu yapılır ama ben sözleşme yenileneceği konusunda pek ümitli değilim.Hedefler büyüyor Rijkaard sisteminde kanadı Keita gibi kullanan bi adama mı forma verir yoksa belli bi dkdan sonra oyundan düşen birine mi ??Burda Hagi örneği verilebilir ama ikisinin oynadığı pozisyon itibariyle Kewell'ın oynadığı tekniğin yanında güç ve mücadele gerektiren,Hagi'nin ki ise biraz daha tekniğin ve zekanın ön planda olduğu bi pozisyon.

Kewell'la oturulup konuşulur eğer sonradan oyuna dahil olmayı kabul ederse sorun yok ama Kewell'ın buna pek sıcak bakacağını sanmam.
  11. 02.11.2009, 20:10 Mesaj #2891
  12. 02.11.2009, 20:14 Mesaj #2892

Okan DAMGACI, post: 638904 Nickli Üyeden Alıntı

Aynen

Okan tam Sarpla ilgili yorumunu gördüm adam oluyo lan bu çocuk dedim ki pişman oldum Kewell la ilgili yorumunu devam ettirene kadar.

Bak senin futboldan anlamadığın nerden belli biliyomusun??

Sola Keita gibi bir oyuncu istemenden ne demek istediğimi anlamak istiyosan ikisinin son 5 yıldır gol ortalamalarına bak yeter.

Keita nın skorer özelliği çok zayıf futbol zekası ve sonuca gitme bakımından şuan Kewell rakipsiz bir oyuncudur.

Bak gelip desen Kewell ın sol kanada gençliğini bulmalıyız desen gene mantıksız değil derim. Zaten Kewell ın gençliğinin bunun karşılığı C.Ronaldo gibi bir şeydir benim gözümde onu alacak ne bütçemiz var ne okadar büyük bir takımız.

Kewell a allah sakatlık vermesse Aydın ve Serdar Eyilikle dönüşümlü olarak çok rahat 2 yıl daha götürür.

Ş.Ligi maçlarında iyi performans göstemez demek istemissin bak çocuğum; GS ın geçen sene oynadığı Uefa kupası maçlarını tekrardan al izle o maçların çoğunun yıldızı ne Arda ne Lincoln o maçların çoğunu Kewell aldı

Ayrıca hainliğe de devam ediyo gibisin peşindeyim güzelim
  13. 02.11.2009, 20:17 Mesaj #2893

Kewell son 30 dk oynasa takıma daha büyük katkı sağlar çünkü 60 dk bile zor çıkarıyo. Yönetim Kewell ı kolay kolay bırakmaz...
  14. 02.11.2009, 20:24 Mesaj #2894

Fatih Kurt, post: 639212 Nickli Üyeden Alıntı

Ş.Ligi maçlarında iyi performans göstemez demek istemissin bak çocuğum; GS ın geçen sene oynadığı Uefa kupası maçlarını tekrardan al izle o maçların çoğunun yıldızı ne Arda ne Lincoln o maçların çoğunu Kewell aldı

Kewell ın kalmasından yanayım ama şurda bi hata yapmışsın. Geçen sene Kewell Uefada ki hiç bir maçta tek başına almadı. Bordeux maçında mükemmel gol attı ama o maçın yıldızı Ardaydı mükemmel oynadı o maçta. Hamburg maçında Kewell defanstaydı zaten. Arda ve Baros takımın en iyisiydi. Lincoln H.berlin Olmpykos maçlarında çok güzel oynadı. Kewell ın gol attığı maçlar vardı ama alıp götürdüğü hiç bir maçı hatırlamıyorum...
  15. 02.11.2009, 20:31 Mesaj #2895

Kewellın kalmasını bende istiyorum ancak fiziki özellikleri ortada..

6+2 için kalacaksa kalsın..Yoksa sola kuyt babel tuncay gibi kanat/forvet bir oyuncu alınması gerekir..

Yukarı Git