1. 02.11.2009, 20:34 Mesaj #2896
    Cevap: #19 Harry Kewell

Onur Albakar, post: 639242 Nickli Üyeden Alıntı

Kewellın kalmasını bende istiyorum ancak fiziki özellikleri ortada..

6+2 için kalacaksa kalsın..Yoksa sola kuyt babel tuncay gibi kanat/forvet bir oyuncu alınması gerekir..

Serdar Eylik, Emre Çolak ve Berkin Arslan gibi isimler geliyor alttan hiç gerek yok.
  2. 02.11.2009, 20:38 Mesaj #2897

EMRE TURUNÇ, post: 639228 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell ın kalmasından yanayım ama şurda bi hata yapmışsın. Geçen sene Kewell Uefada ki hiç bir maçta tek başına almadı. Bordeux maçında mükemmel gol attı ama o maçın yıldızı Ardaydı mükemmel oynadı o maçta. Hamburg maçında Kewell defanstaydı zaten. Arda ve Baros takımın en iyisiydi. Lincoln H.berlin Olmpykos maçlarında çok güzel oynadı. Kewell ın gol attığı maçlar vardı ama alıp götürdüğü hiç bir maçı hatırlamıyorum...

H.Berlin maçı kaç kaç bitti 1-0 penaltıyı yaptıran oyuncu kim??söyliyim Kewell.

Olympiakos maçı kaç kaç bitti 1-0 golü atan kim??Söyliyim Kewell.

Bordeux maçında 1-0 yenilirken Topal ın sakatlanması sonucu oyuna gören ve girmesiyle ilk yarı bitiminde skoru 2-1 e getiren adam kim??Söyliyim Kewell

Bu yıl ki uefa kupası performansıda mükemmel gidiyor.

Stoper oynarken bile kimse penaltı kullanma cesaretini gösteremezken hamburg maçında çıkıp golünü atmıştır.

Ünlü düşünür Turgay Şeren in sözüyle bitiriyorum E.A ali sami alkış adam daha napsın güzel kardeşim.

İşte anlamadığınız bi nokta var adam direk sonuca etki yapıyo Lincoln no look pas atar,Arda çizgiyi arkasına alır 5 kişiyi çalımlar,Keita çılgınlar gibi adam geçer sağ kanatta çılgın atar ama Kewell ya gol atar ya gol attırr
  3. 02.11.2009, 20:40 Mesaj #2898

Semih Yüksel, post: 639246 Nickli Üyeden Alıntı

Serdar Eylik, Emre Çolak ve Berkin Arslan gibi isimler geliyor alttan hiç gerek yok.

Gelemediler bir türlü..

Arda 19 yaşından beri oynuyor ilk 11de Bunların hepsi o yaşta..

Ben emre çolaktan ümitliyim oda oyun kurucu zaten..
  4. 02.11.2009, 20:48 Mesaj #2899

Semih Yüksel, post: 639246 Nickli Üyeden Alıntı

Bu oyuncuların en büyük şanslarından biri Harry Kewell'dır.Takımda kaldığı sürece onun futbol birikiminden faydalanmalılardır.Zamanı gelince de Rijkaard onlara gerekli şansı tanıyacaktır zaten.
  5. 02.11.2009, 20:51 Mesaj #2900

Onur Albakar, post: 639260 Nickli Üyeden Alıntı

Gelemediler bir türlü..

Arda 19 yaşından beri oynuyor ilk 11de Bunların hepsi o yaşta..

Ben emre çolaktan ümitliyim oda oyun kurucu zaten..

Berkin 17, Emre 18 yaşında.

Serdar Eylik'de 19 yaşında ve oynamaya başladı.

Sorun nerde acaba?
  6. 02.11.2009, 20:56 Mesaj #2901

Semih Yüksel, post: 639284 Nickli Üyeden Alıntı

Berkin 17, Emre 18 yaşında.

Serdar Eylik'de 19 yaşında ve oynamaya başladı.

Sorun nerde acaba?

Serdar 19 yaşında hala banko değil..

Emreden umutlu olduğumu zaten belirttim..Ancak oda oyun kurucu sol açık değil..

19-20 yaşına kadar banko olamazsa zaten o gençlerden hayır gelmiyor..

Çok ekstra yetenekler dışında hiçbir büyük kulüp alt yapıdan oyuncuya göre transferini engellemez..
  7. 02.11.2009, 20:59 Mesaj #2902

Fatih Kurt, post: 639212 Nickli Üyeden Alıntı

Okan tam Sarpla ilgili yorumunu gördüm adam oluyo lan bu çocuk dedim ki pişman oldum Kewell la ilgili yorumunu devam ettirene kadar.

Bak senin futboldan anlamadığın nerden belli biliyomusun??

Sola Keita gibi bir oyuncu istemenden ne demek istediğimi anlamak istiyosan ikisinin son 5 yıldır gol ortalamalarına bak yeter.

Keita nın skorer özelliği çok zayıf futbol zekası ve sonuca gitme bakımından şuan Kewell rakipsiz bir oyuncudur.

Bak gelip desen Kewell ın sol kanada gençliğini bulmalıyız desen gene mantıksız değil derim. Zaten Kewell ın gençliğinin bunun karşılığı C.Ronaldo gibi bir şeydir benim gözümde onu alacak ne bütçemiz var ne okadar büyük bir takımız.

Kewell a allah sakatlık vermesse Aydın ve Serdar Eyilikle dönüşümlü olarak çok rahat 2 yıl daha götürür.

Ş.Ligi maçlarında iyi performans göstemez demek istemissin bak çocuğum; GS ın geçen sene oynadığı Uefa kupası maçlarını tekrardan al izle o maçların çoğunun yıldızı ne Arda ne Lincoln o maçların çoğunu Kewell aldı

Ya ben senin gibi biriyle muhatap olmak istemiyorum.Benim postlarımı alıntı yapma

Fatih Kurt, post: 639212 Nickli Üyeden Alıntı

Ayrıca hainliğe de devam ediyo gibisin peşindeyim güzelim

Aferin sana Bravo Sen ancak böyle boş işlerle uğraşırsın zaten
  8. 02.11.2009, 21:06 Mesaj #2903

Onur Albakar, post: 639290 Nickli Üyeden Alıntı

Serdar 19 yaşında hala banko değil..

Emreden umutlu olduğumu zaten belirttim..Ancak oda oyun kurucu sol açık değil..

19-20 yaşına kadar banko olamazsa zaten o gençlerden hayır gelmiyor..

Çok ekstra yetenekler dışında hiçbir büyük kulüp alt yapıdan oyuncuya göre transferini engellemez..

Altyapıdan çıkan her çocuk yıldız olacak diye bir kaide yok. Serdar seneye birçok maçta 11'de oynayabilir. Keza Berkin de öyle.

Özellikle Berkin'i bekliyorum ben sabırsızlıkla çok yetenekli ve fiziği çok iyi bir futbolcu.

Artık bu sistem'e geçmemiz gerekir. Bakın Barça'nın 11'ine çoğu altyapıdan yetişme. (Messi, Xavi, İniesta, Puyol, Pique, Valdes)

Bizim altyapımızda da bu kadar yetenekli oyuncular varken değerlendirmemiz gerekir diye düşünüyorum. Unutmayalım Tugay'lar, Emre'ler, Bülent'ler de bu altyapıdan çıktı.

Her sene yıldız transfer yapmak bize zarar verir.
  9. 02.11.2009, 21:16 Mesaj #2904

Okan DAMGACI, post: 639298 Nickli Üyeden Alıntı

Ya ben senin gibi biriyle muhatap olmak istemiyorum.Benim postlarımı alıntı yapma

Aferin sana Bravo Sen ancak böyle boş işlerle uğraşırsın zaten

Ozaman sallamayacaksın topçulara adam olacaksın yada olduracaz güzelim...
  10. 02.11.2009, 21:17 Mesaj #2905

Semih Yüksel, post: 639305 Nickli Üyeden Alıntı

Altyapıdan çıkan her çocuk yıldız olacak diye bir kaide yok. Serdar seneye birçok maçta 11'de oynayabilir. Keza Berkin de öyle.

Özellikle Berkin'i bekliyorum ben sabırsızlıkla çok yetenekli ve fiziği çok iyi bir futbolcu.

Artık bu sistem'e geçmemiz gerekir. Bakın Barça'nın 11'ine çoğu altyapıdan yetişme. (Messi, Xavi, İniesta, Puyol, Pique, Valdes)

Bizim altyapımızda da bu kadar yetenekli oyuncular varken değerlendirmemiz gerekir diye düşünüyorum. Unutmayalım Tugay'lar, Emre'ler, Bülent'ler de bu altyapıdan çıktı.

Her sene yıldız transfer yapmak bize zarar verir.

Seneye yer bulurlar yavaş yavaş. Kewell da zorlanır artık art arda maçlarda.
  11. 03.11.2009, 09:58 Mesaj #2906
  12. 03.11.2009, 12:37 Mesaj #2907

İstediğiniz kadar bi tarafınızı yırtın yönetim hertürlü sözleşme yeniler Kewell'la

Adamın sahada durması bile fayda ne zımbaladı ama off off
  13. 03.11.2009, 12:55 Mesaj #2908

Mesut Corap, post: 640069 Nickli Üyeden Alıntı

Harry Kewell'in sutunun hizini Maraton'da gøstermedilermi??

112km.
  14. 03.11.2009, 13:07 Mesaj #2909

Fatih Kurt, post: 640250 Nickli Üyeden Alıntı

112km.

Bana gøre 130-140 gitti o top.

Bir renkdas yazmis 2 yorum yukariya, cok guzel Zimbaladi
  15. 03.11.2009, 18:21 Mesaj #2910

Bu takımın olmazsa olmazlarındandır kimseye hakkını yedirtmem o Oz'dur Büyücü'dür.

Edit: Kewell'a yaşlı diyen zihniyet Carlos'un bayramda elini öpsün.

Yukarı Git