1. 09.11.2009, 00:03 Mesaj #2986
    Cevap: #19 Harry Kewell

Kewell ile hala sene sonunda sözleşme yenilenmesinden yana değilim.

Bu demek değil ki Kewell kötü oyuncudur demek. Kewell kariyerli karakterli güzel oyuncudur .Herşey tadında güzeldir diyorum ve bizde zamanı bittiğini düşünüyorum Sol kanada daha genç daha hareketli daha çok aktif oyuncu olması lazım BENİM fikrimdir.

Kimsede buraya Kewell kötüdür demedi.
  2. 09.11.2009, 00:03 Mesaj #2987
  3. 09.11.2009, 00:05 Mesaj #2988

Yunus Can DUBLEN, post: 650243 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell ile hala sene sonunda sözleşme yenilenmesinden yana değilim.

Bu demek değil ki Kewell kötü oyuncudur demek. Kewell kariyerli karakterli güzel oyuncudur .Herşey tadında güzeldir diyorum ve bizde zamanı bittiğini düşünüyorum Sol kanada daha genç daha hareketli daha çok aktif oyuncu olması lazım BENİM fikrimdir.

Kimsede buraya Kewell kötüdür demedi.

Okanla fazla mı takıldın..

Daha iyisi her zaman kabulümdür kewellı yedek bırakacak adam tabiki isterim ama kewell bu takımda kalmalı.
  4. 09.11.2009, 00:10 Mesaj #2989

ikinci golde ayağının dışı ile Ardaya attığı pas mükemmeldi. Çok zeki çook. 2 3 pozisyonu önceden görebiliyor.
  5. 09.11.2009, 00:11 Mesaj #2990
  6. 09.11.2009, 00:13 Mesaj #2991
  7. 09.11.2009, 00:21 Mesaj #2992

halil öz, post: 650232 Nickli Üyeden Alıntı

Kewella sene sonu sözleşme yenilenmesi taraftarı değilim..

evet gayet güzel oynadı bugün..

ama kanatta daha yırtıcı adamlar görmek isterim..

Kewell büyük futbolcudur çok büyük yetenektir ama artık yaşı itibariyle çok verimli olmuyor..

Seneye Kewella vereceğimiz şansı Serdar Eylike vermeyi tercih ederim..

Al işte napılır senin gibi adam.

Futbolsuzlar diyorum artık sizin gibi bir insanlara ceza almamak için.

Emin ol Keita nın aynısı olsa veya onun tarzında bi adam olsa sol kanatta bu aldığımız puanlardan bi 6,7 puan düş TSL de.

Serdar Eyilik kimdir ya!!!

Kewell GS ın en verimli oyuncusudur yaşına taktınız adamın adam neredeyse her maç takımın en çok koşan 3,4 oyuncusundan biri.

TSL 11 MAÇ 5 GOL 4 ASİST

Türkiye kupası 1 maç 1 gol

Euro lig 8 maç 4 gol.

Daha nasıl verimli olunur abicim bi anlat hele de dinleyelim.90 dakka oynayamaz dediğiniz adam 4 maçtır üst üste 12 günde 90 dakka çıkardı.

Nankörsünüzz nankör
  8. 09.11.2009, 00:22 Mesaj #2993
  9. 09.11.2009, 00:22 Mesaj #2994

Arzu Keskin, post: 650284 Nickli Üyeden Alıntı

Maşallah diyin forum ahalisi nazar değdireceksiniz

Aynen Sn.modcum
  10. 09.11.2009, 00:26 Mesaj #2995

Fatih Kurt, post: 650345 Nickli Üyeden Alıntı

Al işte napılır senin gibi adam.

Futbolsuzlar diyorum artık sizin gibi bir insanlara ceza almamak için.

Emin ol Keita nın aynısı olsa veya onun tarzında bi adam olsa sol kanatta bu aldığımız puanlardan bi 6,7 puan düş TSL de.

Serdar Eyilik kimdir ya!!!

Kewell GS ın en verimli oyuncusudur yaşına taktınız adamın adam neredeyse her maç takımın en çok koşan 3,4 oyuncusundan biri.

TSL 11 MAÇ 5 GOL 4 ASİST

Türkiye kupası 1 maç 1 gol

Euro lig 8 maç 4 gol.

Daha nasıl verimli olunur abicim bi anlat hele de dinleyelim.90 dakka oynayamaz dediğiniz adam 4 maçtır üst üste 12 günde 90 dakka çıkardı.

Nankörsünüzz nankör

ne alakası var nankörlükle.

adama saygısızlık ettiğim yok benim..

adamın Galatasaraya çok şey verdiğini de inkar etmiyorum, bu sene de oynayacak yeterince..

ama seneye fizik olarak bu kadar düşük birini kanatta görmek istemiyorum..

Ha ben istemiyorum diye yollacaklar mı, kanımca hayır..

Önemli olan Rijkaard ne düşünüyor..
  11. 09.11.2009, 00:32 Mesaj #2996

halil öz, post: 650384 Nickli Üyeden Alıntı

ne alakası var nankörlükle.

adama saygısızlık ettiğim yok benim..

adamın Galatasaraya çok şey verdiğini de inkar etmiyorum, bu sene de oynayacak yeterince..

ama seneye fizik olarak bu kadar düşük birini kanatta görmek istemiyorum..

Ha ben istemiyorum diye yollacaklar mı, kanımca hayır..

Önemli olan Rijkaard ne düşünüyor..

Hala fizik olarak diyosun ya daha napacak adam 4 maçtır üst üste 90 dakka çıkarıyo ve oynadığı her maç golü asisti var 22 yaşında Arda kaldıramıyo bu tempoyu hala gelip fizik diyosunuz.

Sen istemiyosan bırak içinde kalsın insanları tahrik etme.
  12. 09.11.2009, 00:35 Mesaj #2997

Fatih Kurt, post: 650405 Nickli Üyeden Alıntı

Hala fizik olarak diyosun ya daha napacak adam 4 maçtır üst üste 90 dakka çıkarıyo ve oynadığı her maç golü asisti var 22 yaşında Arda kaldıramıyo bu tempoyu hala gelip fizik diyosunuz.

Sen istemiyosan bırak içinde kalsın insanları tahrik etme.

insanlarda tahrik olmasın herkes herşeyi beğenmek zorundamı Allah aşkına..

3-4 maç gol-asist yapmasın Kewell sene başında olduğu gibi 2-3 maçtada puan kaybedelim görürüm sizi..

Skor ve istatistikler...

ne kadar basit kandırıyor insanları..
  13. 09.11.2009, 00:35 Mesaj #2998

Sene sonunda sözleşme yenilenir veya yenilenmez Kewell'la onu bilemeyiz tabiki. Bence tartışmasız takımda kalmalı. Ama bu adamın futbolu bıraktığı gün Galatasaray altyapısında çalışmaya başlaması gerekiyor. Çocuklara top kontrolü, top sürme ve şut çekmeyi öğretse yeter çünkü altyapıdaki çocuklar bu konularda(özellikle şut çekme konusunda) gerçekten yetersizler ve bu eksiklerle A takımlara yükseliyorlar. Kewell'ın da üstüne adam tanımam bu konularda. Kesinlikle 2-3 yıl sonra altyapımızda çalışmaya başlamalı.
  14. 09.11.2009, 00:36 Mesaj #2999

Berkan Yavuz, post: 650423 Nickli Üyeden Alıntı

Sene sonunda sözleşme yenilenir veya yenilenmez Kewell'la onu bilemeyiz tabiki. Bence tartışmasız takımda kalmalı. Ama bu adamın futbolu bıraktığı gün Galatasaray altyapısında çalışmaya başlaması gerekiyor. Çocuklara top kontrolü, top sürme ve şut çekmeyi öğretse yeter çünkü altyapıdaki çocuklar bu konularda(özellikle şut çekme konusunda) gerçekten yetersizler ve bu eksiklerle A takımlara yükseliyorlar. Kewell'ın da üstüne adam tanımam bu konularda. Kesinlikle 2-3 yıl sonra altyapımızda çalışmaya başlamalı.

her yönüyle çok başarılı bir adım olur altyapıda çalışması Kewellın..
  15. 09.11.2009, 00:49 Mesaj #3000

halil öz, post: 650422 Nickli Üyeden Alıntı

insanlarda tahrik olmasın herkes herşeyi beğenmek zorundamı Allah aşkına..

3-4 maç gol-asist yapmasın Kewell sene başında olduğu gibi 2-3 maçtada puan kaybedelim görürüm sizi..

Skor ve istatistikler...

ne kadar basit kandırıyor insanları..

Güzelim bu adam 1.5 yıldır çıkıp topunu oynuyor takır takır daha neyini tartışıyosunz bu adamın!!!

Kewell ı beğenmek zorundasın allah falan karıştırma burda futbolun ilahı var ayıp ayıp!!!!

Yukarı Git