1. 09.11.2009, 00:52 Mesaj #3001
    Cevap: #19 Harry Kewell

Fatih Kurt, post: 650470 Nickli Üyeden Alıntı

Güzelim bu adam 1.5 yıldır çıkıp topunu oynuyor takır takır daha neyini tartışıyosunz bu adamın!!!

Kewell ı beğenmek zorundasın allah falan karıştırma burda futbolun ilahı var ayıp ayıp!!!!

Kimse kimseyi beğenmek zorunda değil ama herkesin görüşüne saygı göstermek zorunda.
  2. 09.11.2009, 00:53 Mesaj #3002

halil öz, post: 650422 Nickli Üyeden Alıntı

insanlarda tahrik olmasın herkes herşeyi beğenmek zorundamı Allah aşkına..

3-4 maç gol-asist yapmasın Kewell sene başında olduğu gibi 2-3 maçtada puan kaybedelim görürüm sizi..

Skor ve istatistikler...

ne kadar basit kandırıyor insanları..

beni gol ve asistleri ile kandırmaya devam etsin renktaş..
  3. 09.11.2009, 02:38 Mesaj #3003

Senin futboluna her zaman çok büyük saygı duydum ve duyacam oz büyücüsü !!!
  4. 09.11.2009, 04:46 Mesaj #3004

halil öz, post: 650384 Nickli Üyeden Alıntı

ne alakası var nankörlükle.

adama saygısızlık ettiğim yok benim..

adamın Galatasaraya çok şey verdiğini de inkar etmiyorum, bu sene de oynayacak yeterince..

ama seneye fizik olarak bu kadar düşük birini kanatta görmek istemiyorum..

Ha ben istemiyorum diye yollacaklar mı, kanımca hayır..

Önemli olan Rijkaard ne düşünüyor..

hoca kusura bakmada şu dediğin yanlış !

şu takımı ilk defa izleyen biri olsam Kewell bu takımın en iyi fiziğine sahip oyuncusu derdim.. BAK bu bir ;

rakip takımla birebir mücadelelerde rakipten sıyrılabilen tek oyuncu Kewell neredeyse, birbir pozisyonlarda topu sonuna kadar kovalayan tek oyuncu Kewell nerdeyse, en iyi yakın top kontrolü Kewell'da nerdeyse, sürat olarak herkesten hızlı, pasları herkesten iyi.. hücumu neredeyse tek başına organize ediyor buna rağmen göbeğe gelip pres yapıyor... her maç 90 dakika oynuyor, takımın hep en iyisi... takımdaki en iyi şutör ayrıca.. profesyonelliği ve iş ahlakı ise Avrupada ilk 10'a girer..

Sen bu adama laf söylüyorsan, Kewell gibi bir ustaya hala laf yetiştiriyorsan kaptan kusura bakmayacan artık...

(bkz: boş söz üretiyon hacıııı)
  5. 09.11.2009, 10:26 Mesaj #3005

2 Yıllık sözleşme imzalanmalı
  6. 09.11.2009, 10:41 Mesaj #3006

oz büyüücüsü dün en ii oynayan oydu

arda kafayla yaptığı asist süperdi
  7. 09.11.2009, 11:10 Mesaj #3007
  8. 09.11.2009, 11:23 Mesaj #3008

Kim ne derse desin adam her türlü katıkı sağlıyor bu sezon çok kritik maçlarda gol attı helal olsun dünde iyiydi baya
  9. 09.11.2009, 13:13 Mesaj #3009
  10. 09.11.2009, 13:17 Mesaj #3010

Şu takım CL yi almaya en büyük aday olur

------------Buffon-----------

Kewell-Kewell-Kewell-Kewell

Kewell-Kewell-Kewell-Kewell

Kewell-Nonda
  11. 09.11.2009, 13:23 Mesaj #3011

Emir Satriani, post: 650750 Nickli Üyeden Alıntı

hoca kusura bakmada şu dediğin yanlış !

şu takımı ilk defa izleyen biri olsam Kewell bu takımın en iyi fiziğine sahip oyuncusu derdim.. BAK bu bir ;

rakip takımla birebir mücadelelerde rakipten sıyrılabilen tek oyuncu Kewell neredeyse, birbir pozisyonlarda topu sonuna kadar kovalayan tek oyuncu Kewell nerdeyse, en iyi yakın top kontrolü Kewell'da nerdeyse, sürat olarak herkesten hızlı, pasları herkesten iyi.. hücumu neredeyse tek başına organize ediyor buna rağmen göbeğe gelip pres yapıyor... her maç 90 dakika oynuyor, takımın hep en iyisi... takımdaki en iyi şutör ayrıca.. profesyonelliği ve iş ahlakı ise Avrupada ilk 10'a girer..

Sen bu adama laf söylüyorsan, Kewell gibi bir ustaya hala laf yetiştiriyorsan kaptan kusura bakmayacan artık...

(bkz: boş söz üretiyon hacıııı)

Katılıyorum. (Yazını okudum kardeş!)
  12. 09.11.2009, 14:26 Mesaj #3012

(Bu yazımın Kewell ile alakası yok. Zamanında eleştirenlere kapak taktığını söyleyenler için. Seviyoruz seni Kewell, orası kesin.)

Sezon başında aldığın 5 toptan sekizini kaybederken, pas yüzden yerlerde sürünürken, güçsüz ve bitikken örneğin beşiktaş maçında yaptığın asist(müthişti) yüzünden sana övgüler düzmediğim, üstüne üstlük bir de çok top kaybediyor, güçsüz dediğim için özür dilerim Kewell... Da merak ettiğim o zaman eleştirilecek futbol oynamıyordu, üstüne bir de gol-asist yaptığı için iyi oynamış oluyordu. O zaman iyiyse şimdi ne yapıyor bu adam? Enteresan...
  13. 09.11.2009, 14:34 Mesaj #3013

futbol eğitimini küçük yaşlardan itibaren mükemmel almış olduğunu sahadaki her

hareketiyle belli eden, düzgün, karakterli, terbiyeli, yıldızlığıda bünyesinde hazmetmiş,

şımarıklıktan uzak, komple her yönüyle insan sonrada futbolcu..
  14. 09.11.2009, 15:51 Mesaj #3014

Ahmet Özgün Güven, post: 651080 Nickli Üyeden Alıntı

(Bu yazımın Kewell ile alakası yok. Zamanında eleştirenlere kapak taktığını söyleyenler için. Seviyoruz seni Kewell, orası kesin.)

Sezon başında aldığın 5 toptan sekizini kaybederken, pas yüzden yerlerde sürünürken, güçsüz ve bitikken örneğin beşiktaş maçında yaptığın asist(müthişti) yüzünden sana övgüler düzmediğim, üstüne üstlük bir de çok top kaybediyor, güçsüz dediğim için özür dilerim Kewell... Da merak ettiğim o zaman eleştirilecek futbol oynamıyordu, üstüne bir de gol-asist yaptığı için iyi oynamış oluyordu. O zaman iyiyse şimdi ne yapıyor bu adam? Enteresan...

O zaman iyiyse, simdi daha iyi? Herhalde
  15. 09.11.2009, 16:09 Mesaj #3015

Mesut Corap, post: 651190 Nickli Üyeden Alıntı

O zaman iyiyse, simdi daha iyi? Herhalde

Yok o zaman iyiyse, şu an uçuyor bence.

Yukarı Git