1. 07.12.2009, 14:09 Mesaj #3211
    Cevap: #19 Harry Kewell

Okan DAMGACI, post: 703416 Nickli Üyeden Alıntı

Müdür o postum Pana maçından sonraydı sinirlenme hemen :p

Kusura bakma hocam yaf, büyük pot kırdım.
  2. 07.12.2009, 14:49 Mesaj #3212
  3. 07.12.2009, 17:15 Mesaj #3213
  4. 07.12.2009, 17:20 Mesaj #3214

Kewell ilk yarı çok etkiliydi, pozisyonlar yarattı, mücadele etti. İkinci yarı biraz düştü ama golünüde attı. Baros yokken Kewell mutlaka oynamalı. Daha öncede söyledim bunu. Kewell olmasaydı dün gol atamayabilirdik. Çünkü pozisyon zekası çok yüksek bir oyuncu. Nerede durması gerektiğini biliyor ve her maç golünü atarak takımını sırtlıyor.

Misal Kewell'ı kesip Keita'yı koyarsın 11'e. Galatasaray gol yollarında gerçekten sıkıntı çeker. Pozisyona yine girer ama Keita'da da malesef pozisyon zekası üst düzey bir oyuncu değil. Nonda'da durağan olunca işler böyle oluyor malesef...

Baros düzelirse o zaman Kewell'ı kulübeye çekebilir Rijkaard.
  5. 07.12.2009, 17:23 Mesaj #3215

Muhammet GÜLHAN, post: 703755 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell ilk yarı çok etkiliydi, pozisyonlar yarattı, mücadele etti. İkinci yarı biraz düştü ama golünüde attı. Baros yokken Kewell mutlaka oynamalı. Daha öncede söyledim bunu. Kewell olmasaydı dün gol atamayabilirdik. Çünkü pozisyon zekası çok yüksek bir oyuncu. Nerede durması gerektiğini biliyor ve her maç golünü atarak takımını sırtlıyor.

Misal Kewell'ı kesip Keita'yı koyarsın 11'e. Galatasaray gol yollarında gerçekten sıkıntı çeker. Pozisyona yine girer ama Keita'da da malesef pozisyon zekası üst düzey bir oyuncu değil. Nonda'da durağan olunca işler böyle oluyor malesef...

Baros düzelirse o zaman Kewell'ı kulübeye çekebilir Rijkaard.

En azından rakip kesinlikle 10 kişi kalırdı Keita'yı faulsüz durdurmanın yolu yok,zaten İ.B.B ile oynuyorsun takım komple savaşıyor çıkar Barış'ı al Keita'yı öyle başla maça ne kaybedersin ha berabere ha mağlubiyet!
  6. 07.12.2009, 17:25 Mesaj #3216

Sinan Arslan, post: 703762 Nickli Üyeden Alıntı

En azından rakip kesinlikle 10 kişi kalırdı Keita'yı faulsüz durdurmanın yolu yok,zaten İ.B.B ile oynuyorsun takım komple savaşıyor çıkar Barış'ı al Keita'yı öyle başla maça ne kaybedersin ha berabere ha mağlubiyet!

Keita'yı şuan ancak forvette oynatabilir Rijkaard. Ya da Keita sağda, Arda veya Kewell forvette. Bu durumda yapabilecek başka birşey yok malesef. Baros'un alternatifsizliği Rijkaard'ı çaresiz bırakıyor.
  7. 07.12.2009, 17:33 Mesaj #3217

Muhammet GÜLHAN, post: 703770 Nickli Üyeden Alıntı

Keita'yı şuan ancak forvette oynatabilir Rijkaard. Ya da Keita sağda, Arda veya Kewell forvette. Bu durumda yapabilecek başka birşey yok malesef. Baros'un alternatifsizliği Rijkaard'ı çaresiz bırakıyor.

Bence Rijkaard kendini alternatifsiz bırakmamak için Keita'yı oturtuyor

Messi'yi oturt orada bak bakayım ne oluyor.Takımın en kuvvetli,en seri,en kıvrak oyuncusunu yedek bırakmak bir nevi silahı alıp kafana dayayıp tetiğe basmaktır.
  8. 07.12.2009, 17:36 Mesaj #3218

Sinan Arslan, post: 703791 Nickli Üyeden Alıntı

Bence Rijkaard kendini alternatifsiz bırakmamak için Keita'yı oturtuyor

Messi'yi oturt orada bak bakayım ne oluyor.Takımın en kuvvetli,en seri,en kıvrak oyuncusunu yedek bırakmak bir nevi silahı alıp kafana dayayıp tetiğe basmaktır.

İnter maçında Messi, Ibra kenardaydı. Ama Barca yine oyunu domine etti, müthiş ataklar yaptı. Futbolundan gram zevk eksilmedi. Bence artık bazı şeyleri sorgulamamalıyız. Rijkaard'da biliyordur Keita'nın ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu.
  9. 07.12.2009, 17:46 Mesaj #3219

Bu takımın en önemli oyuncusu Arda´dır sonra Keıta ,sonra Sarp sonra Baros

Kewell onlardan sonra gelir bana göre
  10. 07.12.2009, 17:47 Mesaj #3220
  11. 07.12.2009, 17:49 Mesaj #3221

Muhammet GÜLHAN, post: 703770 Nickli Üyeden Alıntı

Ama Messi'nin hafif sakatlığı vardı ve El Clasico vardı o hafta sonu,biz hafta içi kiminle oynayacağız Şl maçımız varda biz mi bilmiyoruz.
  12. 07.12.2009, 17:55 Mesaj #3222

Sinan Arslan, post: 703825 Nickli Üyeden Alıntı

Ama Messi'nin hafif sakatlığı vardı ve El Clasico vardı o hafta sonu,biz hafta içi kiminle oynayacağız Şl maçımız varda biz mi bilmiyoruz.

Zamanında Messi'de yedek oturdu Ronaldinho'da Eto'oda rahat o yönden Sinan.
  13. 07.12.2009, 17:59 Mesaj #3223

Yaser Aydın, post: 703837 Nickli Üyeden Alıntı

Zamanında Messi'de yedek oturdu Ronaldinho'da Eto'oda rahat o yönden Sinan.

Hiç Messi'nin 4 maç yedek oluşuna tanık oldun mu? Müdür anlatmak istediğim elbette Keita yedek oturabilir,formsuzsa,isteksizse,bitikse,ama en diri adamlarımızdan biri ve bu kadar kaliteli olduğunu herkes biliyorken aklım almıyor ya,Fr teknik olarak desin ki böyle böyle bu sebeplerden dolayı oynatmıyorum,çıkmış yok efendim Pana maçında 11 oyuncu çok iyi oynadı oynamayı hakettiler bu nasıl bir mantık çözemedim,futbolculara kızıyoruz ama Fr'de bu aralar formsuz aklı eşi ve yeni doğan çocuğunda sanırım...
  14. 07.12.2009, 18:48 Mesaj #3224
  15. 08.12.2009, 08:45 Mesaj #3225

Sinan Arslan, post: 703743 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell varsa Keita yok!

Kewell'i forvet oynatabilir gerci bu aralarda, Baros yokken. Nonda'da sonradan girince daha iyi isler yapiyor.

--------Kewell

Arda - Elano - Keita

Yukarı Git