1. 25.12.2008, 14:59 Mesaj #316
  2. 25.12.2008, 15:07 Mesaj #317
    Cevap: #19 Harry Kewell

Allah senden razı olsun Kewell duygularma tercüman oldun , Servettt çevir çevir oku bu satırları
  3. 25.12.2008, 15:53 Mesaj #318

Tolga Açıkgöz, post: 41469 Nickli Üyeden Alıntı

Allah senden razı olsun Kewell duygularma tercüman oldun , Servettt çevir çevir oku bu satırları

sadece servet değil meira'da okusun !
  4. 25.12.2008, 18:54 Mesaj #319
  5. 25.12.2008, 23:29 Mesaj #320

Sinan Arslan, post: 39729 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell gibi oyuncun olsun 97 milyon dolar borcun olsun ya...!!!

Al benden de o kadar,6 ayda verdikleri aldıklarından çok bu adamın,Servet'e kızmış biraz ama bence de haklı,Servet'e ben de kıl oluyorum,evet rakip defansın dikkatini dağıtıyor ama faul yaptığında bu sefer kendisi geriye dönemiyor,yani ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum bazen,Sonra Skibbe'ye kızıyorum ya hiç mi karışmıyor Servet'e diye,bi taktik bi sistem yok gibi oluyor böyle takımda,Türkiye Ligi bu savunma hatalarını kaldırır belki ama Servetle başımız Avrupa maçlarında çok ağrır,önce adamını kaçırmayacak sonra gol atmayı düşünecek.Yani bilmiyorum çok mu yanlış düşünüyorum,onun ilk görevi adamını tutmak,yoksa 1 gol atmış,ön plana çıkmış kendini göstermiş bunlar fasa fiso.

Avrupa'da bir takıma transfer olsa sahada istediği gibi hücuma kalkamaz Servet,onlar bizim gibi sistemsiz değil ki,anında alırlar kulübeye.
  6. 25.12.2008, 23:39 Mesaj #321

Allah'tan Servet ve Meira son zamanlarda pek ileri çıkmıyodu yoksa başımız çok ağıracaktı
  7. 26.12.2008, 03:47 Mesaj #322

Harry bile Servet'e illallah demiş ahuahu Ey yönetim verin Serveti Avrupaya 10 kağıdamı 7 kağıdamı artık çabuk yau..
  8. 26.12.2008, 04:09 Mesaj #323

müge yılmaz, post: 42345 Nickli Üyeden Alıntı

Al benden de o kadar,6 ayda verdikleri aldıklarından çok bu adamın,Servet'e kızmış biraz ama bence de haklı,Servet'e ben de kıl oluyorum,evet rakip defansın dikkatini dağıtıyor ama faul yaptığında bu sefer kendisi geriye dönemiyor,yani ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum bazen,Sonra Skibbe'ye kızıyorum ya hiç mi karışmıyor Servet'e diye,bi taktik bi sistem yok gibi oluyor böyle takımda,Türkiye Ligi bu savunma hatalarını kaldırır belki ama Servetle başımız Avrupa maçlarında çok ağrır,önce adamını kaçırmayacak sonra gol atmayı düşünecek.Yani bilmiyorum çok mu yanlış düşünüyorum,onun ilk görevi adamını tutmak,yoksa 1 gol atmış,ön plana çıkmış kendini göstermiş bunlar fasa fiso.

Avrupa'da bir takıma transfer olsa sahada istediği gibi hücuma kalkamaz Servet,onlar bizim gibi sistemsiz değil ki,anında alırlar kulübeye.

Bence son zamanlarda kulağı çekilmişe benziyor. Kwell'a yaşlı diyenler, sakat diyenler bu performansına tesadüf mü diyor acaba:p
  9. 26.12.2008, 09:34 Mesaj #324

Kewell’ın fiziksel olarak fazla güçlü olmaması, bazen sağ kanada hapsedilmesi gibi nedenlerle her zaman etkili göremiyoruz. Ama sahip olduğu yüksek iş ahlakı, centilmenliği, her şeyden önemlisi inanılmaz profesyonelliği ile adeta ders veriyor. Kewell belki maç içinde fazla görünmüyor ama topsuz alanda yaptığı işler, durduğu yerler, tavırları ile aslında Türk futbolcusu için inanılmaz bir birikim sunuyor. Sadece onun tavırlarına ve durduğu yerlere bakarak futbolun bir çok yönünü öğrenebilmek mümkün.

Galatasaray’ın tek forvet oynamasının en önemli sebebi olarak Kewell’ın varlığını gösterebiliriz. Çünkü eğer elinizde Kewell, Arda, Lincoln, Baros gibi oyuncularınız varsa bu oyuncuları muhakkak oynatmak zorundasınızdır. Eğer çift forvet ile oynamak isterseniz forvet arkasında olması gereken oyuncular Kewell, Arda ve Lincoln olacaktır. Ama böyle bir şablon teknik yönü güçlü oyuncuların fazlalığı nedeniyle takımı defansif anlamda yumuşatacaktır. Bu şablon hücum anlamında inanılmaz bir dizilim olabilir ama defansif anlamda inanılmaz risklidir. Aynı zamanda intihar anlamına gelir.

Bu takımın hücum anlamında en önemli dişlileri Arda, Lincoln, Kewell ve Baros’tur. Bu oyuncular kadroda muhakkak yer bulacaklardır. Kewell fizik olarak adı geçen oyuncular kadar güçlü olmasa bile sahip olduğu yeteneklerle çok tehlikeli bir silah. Ona yer açmak ve defansı sağlama almak gerektiği için Galatasaray mecburen tek forvet oynamaktadır. Nitekim Kewell sakatlandıktan sonra Galatasaray çift forvet ile oynayabilme şansını elde etmiştir. Ama bu da sağ kanattaki eksilme nedeniyle başka bir sisteme karşılık gelmiştir. Defansın sağındaki oyuncuya tüm sağ koridor teslim edilerek oynanan bir sistem: 3-5-2…
  10. 26.12.2008, 10:36 Mesaj #325

Hiç denenmedi ama ben Kewell ve Ardayı, aynı anda solda oynatmalıyız diye düşünüyorum..

Özellikle Linderoth dönünce aklımdaki kadro şu ;

................De Sanctis.................

...............................................

Barış..............Meira.............Hakan

................................................

........Linderoth--Topal...Ayhan......

..............Lincoln......Arda............

..............................................

..............Baros.....Kewell.............

(Kusura bakmayın, ben Servet'i asla koymam ilk 11'e)

Bu gördüğünüz şablon 3-3-2-2 gibi deli bir sistem gibi gözüksede orta sahada bazı oyuncular yeri geldiğinde defansif oynayacak.. Bir anda 4-5 defans, bir anda kalabalık bir hücum hattı oluşacak.. Özellikle deli gibi koşan Linderoth, Topal, Ayhan'dan oluşan bir orta sahanın defansta açık vereceğini sanmıyorum... İsterseniz bana deli diyin ama şu kadroyu birkere denemek isterim.. Arda'nında, Kewell'ında yeri sol kanat.. İkisinide arka arkaya orda denemeliyiz.. Sağ çizgidede Barış ve Linderoth götürür... 3 defans zayıf gibi gözüksede orta sahadaki oyuncuların yeri geldiğinde defansa çekileceğini hatırlatıyım..

Bence şu dizilişte bir kere denemeliyiz... Kuvvetli orta saha herşeydir...
  11. 26.12.2008, 12:43 Mesaj #326

Emir Satriani, post: 43441 Nickli Üyeden Alıntı

Hiç denenmedi ama ben Kewell ve Ardayı, aynı anda solda oynatmalıyız diye düşünüyorum..

Özellikle Linderoth dönünce aklımdaki kadro şu ;

................De Sanctis.................

Barış..............Meira.............Hakan

................................................

........Linderoth--Topal...Ayhan......

..............Lincoln......Arda............

..............................................

..............Baros.....Kewell.............

(Kusura bakmayın, ben Servet'i asla koymam ilk 11'e)

Bu gördüğünüz şablon 3-3-2-2 gibi deli bir sistem gibi gözüksede orta sahada bazı oyuncular yeri geldiğinde defansif oynayacak.. Bir anda 4-5 defans, bir anda kalabalık bir hücum hattı oluşacak.. Özellikle deli gibi koşan Linderoth, Topal, Ayhan'dan oluşan bir orta sahanın defansta açık vereceğini sanmıyorum... İsterseniz bana deli diyin ama şu kadroyu birkere denemek isterim.. Arda'nında, Kewell'ında yeri sol kanat.. İkisinide arka arkaya orda denemeliyiz.. Sağ çizgidede Barış ve Linderoth götürür... 3 defans zayıf gibi gözüksede orta sahadaki oyuncuların yeri geldiğinde defansa çekileceğini hatırlatıyım..

Bence şu dizilişte bir kere denemeliyiz... Kuvvetli orta saha herşeydir...

Bu kadroyla çıkalım her maç 3 tane yeriz ama 6 tane atarız...!!!
  12. 26.12.2008, 17:00 Mesaj #327

Sinan Arslan, post: 43528 Nickli Üyeden Alıntı

O zaman sorun yok.
  13. 26.12.2008, 18:00 Mesaj #328
  14. 26.12.2008, 20:42 Mesaj #329

Osman Korkmaz, post: 44201 Nickli Üyeden Alıntı

Bencede bol gollü olsun maçlar

İddiada hep üst oynarız. Yediğimizden fazlasını atalımda gerisi önemli değil.
  15. 26.12.2008, 21:19 Mesaj #330

Sinan Arslan, post: 43528 Nickli Üyeden Alıntı

Defansı birazcik TSl nin üstünde olan bir takımdan da 5 yeriz 1 atarız...

Yukarı Git