1. 27.12.2008, 03:25 Mesaj #346
    Cevap: #19 Harry Kewell

Altan Köse, post: 45234 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar benim korktugum sey , oyuncularimiz feci sekilde sakatlanabilirler. Cunku o Sivas dediginiz yer buz tutacak. Yerler tas gibi olacak , beton gibi. Insallah oyuncularimiza birsey olmaz. Kewell orda oynamamasi lazim bence.

Evet renkdas, lafı ağzımdan aldın... Kar bize yaramıyor... Buz tutmuş sahada mahfoluyoruz... Skibbe'nin buna bir önlem alacağını umuyorum... Ayrıca federasyon ve Sivas kulübüde ellerinden geleni yapmak zorunda...
  2. 27.12.2008, 04:04 Mesaj #347

Bizim Ugur dustugunde dizi kirilmisdi. Oda iste deplasmanda konya maciydi galiba. Hertaraf buz tutmustu , saha resmen beton gibi olmustu. Ve bizim Ugur dustugunde dizi hemen kirildi. Insallah bidaha boyle birsey bizim basimiza gelmez.
  3. 27.12.2008, 11:59 Mesaj #348

Sivasta sahaya mutlaka 11 kişi çıkacak ama onların arasında Kewell yok
  4. 27.12.2008, 12:02 Mesaj #349

Altan Köse, post: 45264 Nickli Üyeden Alıntı

Bizim Ugur dustugunde dizi kirilmisdi. Oda iste deplasmanda konya maciydi galiba. Hertaraf buz tutmustu , saha resmen beton gibi olmustu. Ve bizim Ugur dustugunde dizi hemen kirildi. Insallah bidaha boyle birsey bizim basimiza gelmez.

İşte ondan korkuyoruz hepimiz.Umarım böyle bir aksilik yaşamayız.Ama mecbur yapılacak bu maçlar.
  5. 27.12.2008, 12:06 Mesaj #350

Sivasta oyuncular biraz temkinli oynayacaklardır buda oyunumuza kötü yansıyadak

Kewell iyileşse bile oynayamayacaktır o sahada
  6. 29.12.2008, 09:11 Mesaj #351

Bordeaux'ya yetişiyor

Takımımızda, sakatlığı süren Kewell için seferberlik ilan edildi. Avustralya'da başarılı bir fıtık ameliyatı geçiren ve ülkesinde kontrollerini de aksatmadan yaptıran ünlü oyuncunun UEFA Kupası'nda Bordeaux ile oynanacak maça yetişebileceği öğrenildi. Sağlık heyeti her gün Kewell'ın durumu hakkında bilgi alırken, Avustralya'dan gelen iyi haberler sevinç yaşattı. Yıldız futbolcunun hazırlıklarını 18 Şubat'ta oynanacak ilk Bordeaux maçına göre yaptığı bildirildi.

Ülkesinde yaptığı her açıklamada G.Saray ve Türkiye'den övgüyle bahseden Kewell'ın sarı-kırmızılı takımda bulunmaktan duyduğu memnuniyet ve sakatlığı sırasında sergilediği profesyonel tavır yöneticileri memnun etti. Başkan Polat'ın yakın çevresine, "Bu transfer çok sorgulanmıştı. Ancak o, oyunu kadar saha dışı davranışlarıyla da ne örnek bir futbolcu olduğunu gösterdi" dediği öğrenildi.

Kaynak: Sabah
  7. 29.12.2008, 13:00 Mesaj #352

Sivas maçını başka stadda oynama imkanımız var mı?İnşAllah sahalara çabuk döner.
  8. 29.12.2008, 13:02 Mesaj #353

Burak İlhan Sözgen, post: 48481 Nickli Üyeden Alıntı

Sivas maçını başka stadda oynama imkanımız var mı?

Sebep?..
  9. 29.12.2008, 13:04 Mesaj #354

Aziz Karakuş, post: 48483 Nickli Üyeden Alıntı

Sebep?..

Sahalar buz tutuyor ya ondan dedim.Varsa söyler misin?
  10. 29.12.2008, 13:09 Mesaj #355

Burak İlhan Sözgen, post: 48485 Nickli Üyeden Alıntı

Sahalar buz tutuyor ya ondan dedim.Varsa söyler misin?

Hiç sanmıyorum Burak..Gerçi o günkü koşullar nasıl olur bilemiyorum ama geçen sezon Konya'da o sahada maç yaptırmaya çalıştılarsa bu maçıda Sivas'ta oynatırlar..Hemde Sivas saha avantajını vermek istemez..
  11. 29.12.2008, 16:26 Mesaj #356

Aziz Karakuş, post: 48487 Nickli Üyeden Alıntı

Hiç sanmıyorum Burak..Gerçi o günkü koşullar nasıl olur bilemiyorum ama geçen sezon Konya'da o sahada maç yaptırmaya çalıştılarsa bu maçıda Sivas'ta oynatırlar..Hemde Sivas saha avantajını vermek istemez..

Konya deme be renkdaş.Hala içim acıyo.
  12. 29.12.2008, 17:50 Mesaj #357

Baska stadda oynanmazda ama hakem sertliklere göz yummamasi gerekiyor.

Buz tutmamasi icin bir önlem alinamazmi yoksa önlenemezmi ?

Kari önleyemezsin ama sahanin üstünü örtemezlermi ( bunu nasil yapacaklar bilemiyorum tabi)
  13. 30.12.2008, 17:08 Mesaj #358

KEWELL ANTRENMANLARA NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Galatasaray'ın Avustralyalı yıldızı Harry Kewell, NTV Spor'a özel açıklamalarda bulundu. Devre arasını geçirdiği Sidney'den soruları e-posta yoluyla yanıtlayan Kewell, İstanbul ve sarı-kırmızılı taraftarlar hakkında övgü dolu sözler söyledi.

Liverpool'dan sezon başında transfer edilen ve kısa zamanda Galatasaray taraftarının en sevdiği isimlerden biri haline gelen Harry Kewell, İstanbul'a bulunmaktan çok mutlu olduğunu belirtti.

Galatasaray'a gelirken kafasında bazı soru işarteleri olduğunu ifade eden yıldız futbolcu, “Doğrusu en iyi teklifi İstanbul'dan almıştım. Kariyerimde beyaz bir sayfa açmak istiyordum. İstanbul'da oturmaya başladıktan ve Galatasaray'ı tanıdıktan sonra doğru bir tercih yaptığımı anladım. İstanbul dünya standartlarında bir şehir diğer tüm Avrupa şehirleri kadar modern. Ayrıca başka hiç bir yerde bulamayacağınız tarihi güzelliklere de sahip. Bu şehri herkese görmesi için tavsiye ederim. Taraftarlarımız ise tek kelimeyle inanılmaz. Tutkulu oluşları bizi de saha içinde olumlu etkiliyor. Bize sahada ruh katıyorlar. Yeni yıl için tüm iyi dileklerim onlarla. Umarım sezon sonunda onları bir kaç kupa kazanarak mutlu ederiz" dedi.

Takım olarak her geçen gün iyiye gittiklerini vurgalayan Kewell, UEFA Kupası içinde iddialı konuştu.

Avrupa'daki her takımla çekişebilecek güce sahip olduklarını belirten Kewell, “Sezonun ilk yarısında şansız sakatlıklar yaşadık. Ancak ilk maçtan Beşiktaş karşılaşmasına kadar kendimizi geliştirdik ve futbolumuzu ilerlettik. Sezonun ikinci yarısı bizim için çok daha olumlu geçecektir. UEFA Kupası'nda da birçok takımın elendiği ve kaliteli takımların kaldığı bir dönemdeyiz. Bu turdan sonra hiçbir takım kolay galibiyet beklememeli. Ancak bence biz bu kupayı kaldırabilecek güçteyiz" diye konuştu.

Sağlık durumunun da iyiye gittiğini belirtten Harry Kewell, çalışmalara Ocak ayının ortalarında başlayacağını söyledi.
  14. 30.12.2008, 17:23 Mesaj #359
  15. 30.12.2008, 17:26 Mesaj #360

Yukarı Git