1. 26.01.2010, 11:14 Mesaj #3751
    Cevap: #19 Harry Kewell

Arkadaşlar artık Kewell için yapacağımız tek şey onun için bol bol dua etmek.Bu yüzden bol bol sureler okumalıyız dua etmeliyiz.Bol miktarda İhlas,Felak,Nas,Ayetel Kürsi,Amenerrasulü vs okumalıyız.Lütfen,belki hep birlikte Allah'a dua edersek dualarımız kabul olur.Sizden tek ricam takımımızdaki hasta ve sakatlar için bol bol dua.Bu çağrımı cevapsız bırakmamanızı rica ediyorum...
  2. 26.01.2010, 11:20 Mesaj #3752

E.İrem-Çam, post: 851747 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaşlar artık Kewell için yapacağımız tek şey onun için bol bol dua etmek.Bu yüzden bol bol sureler okumalıyız dua etmeliyiz.Bol miktarda İhlas,Felak,Nas,Ayetel Kürsi,Amenerrasulü vs okumalıyız.Lütfen,belki hep birlikte Allah'a dua edersek dualarımız kabul olur.Sizden tek ricam takımımızdaki hasta ve sakatlar için bol bol dua.Bu çağrımı cevapsız bırakmamanızı rica ediyorum...

Bence sağlık kurulunu da bir gözden geçirelim
  3. 26.01.2010, 11:22 Mesaj #3753

Celal Özben, post: 851759 Nickli Üyeden Alıntı

Bence sağlık kurulunu da bir gözden geçirelim

Evet ama topluca dua etmemiz şuan bizim için daha iyi.İman birliği olur hem
  4. 26.01.2010, 12:15 Mesaj #3754
  5. 26.01.2010, 13:07 Mesaj #3755

bu kewell gönderme işi iyiden iyiye dillenmeye başladı ntvsporda söyledi dos santosla anlaşılmış kewell gönderilcek diye yönetim sözleşmeyi dondurmayı düşünmüyormu acaba al mustafa pektemeki gönder nondayı bunu yapabilecek güç yokmu bizim yönetimde...yoksa hepsi yalan habermi
  6. 26.01.2010, 13:23 Mesaj #3756

E.İrem-Çam, post: 851747 Nickli Üyeden Alıntı

duanın küçümsenemez bir gücü var doğru. fakat amel, yani davranış olarakta desteklenmeli.

ikisi beraber olmalı, hayatın gerçekleri var önümüzde, sağlık kurulu bir felaket.

adam nisan'da dönecek sahalara, şimdi sözleşmesinin fesh edilip

sezon sonu Kewell ile tekrardan sözleşme yapılmasından yanayım.
  7. 26.01.2010, 13:26 Mesaj #3757

MeSUT YILMAZ, post: 852339 Nickli Üyeden Alıntı

bu kewell gönderme işi iyiden iyiye dillenmeye başladı ntvsporda söyledi dos santosla anlaşılmış kewell gönderilcek diye yönetim sözleşmeyi dondurmayı düşünmüyormu acaba al mustafa pektemeki gönder nondayı bunu yapabilecek güç yokmu bizim yönetimde...yoksa hepsi yalan habermi

sevgili biraderim ne diyorsun Allah aşkına ne pektemek'i

pektemek hayatında kaç uluslararası maç oynamış basit mi bu kadar

"al pektemeki gönder nonda'yı" bütün mesele halloldu yani öylemi?
  8. 26.01.2010, 13:36 Mesaj #3758

Beyler sağlıklı düşünün yönetim Kewell'i göndermez, sadece dondurur sözleşmesini. Neden dondurur ? Forvet kalmadı takımda tek forvet tanımlı Nonda var, o da pek oynayamıyor ama durum bu. Kewell'i çok çok severim ben takımda en çok sevdiklerimden biridir fakat son 4-5 maç oynayacakmış, sakatlıktan çıktıktan sonra hemen iyi oynaması da beklenemez kendisinden. Yaşı da gerçekten ilerledi. Madem yararlanamayacağız, o yüzden donduralım sözleşmesini diyorum ben. Yararlanamayacağımız biri sonuçta Kewell bu sene unuttum ben onu ne yazık ki, bu durumda takımda tutmak anlamsız ve gereksiz olur. Ha takımda tutarsın, sözleşmesini dondurursun, sene sonu oturur konuşursun. Fakat sözleşme de yenilemeyecek galiba yönetim.

32 yaşına gelmiş Kewell. Bu yaşta sol kanat oyuncusunun yapacağını bu sene kaldırıyordu çok süper şekilde. Seneye ise 33 olacak ve kariyerinde son yıllarına girmiş olacak. O zaman performansının da düşmesi çok olası. Bu durumda neler olur biliyor musunuz ? Eğer kötü performans sürdürürse taraftarın aklında o kötü performansı da kalabilir. Bülent Korkmaz bile teknik direktör iken ıslıklanmıştı düşünün yani. İşte durum böyle olunca ne bileyim zaten bu 2 senelik performansı ile taraftarın unutulmazları arasına bile girdi kendisi. Unutulamayan futbolcular arasında bile gösterilebilir kendisi takım tarihinde...

Bu yüzden Dos Santos genç ve gelecek vaadeden birisi. Kewell'dan vazgeçmek kolay olmayacak ama sene sonu gidecek %99. Hiç bir belirti yok kalacağı ile ilgili. Sakatlık olayı da girdi işin içine, iyice durum çıkmaza girdi. Kewell zaten 2 sene içerisinde tüm Türkiye'nin rakip takım taraftarları dahil neredeyse onların bile gönlünde taht kurdu, görevini ve işini süper şekilde yaptı. Sözleşme uzatmayacağını düşünüyorum, uzatırlarsa da Rijkaard ve yönetimin bildiği iş vardır deriz, desteklemeye son gaz devam ederiz Kewell'ımızı ...
  9. 26.01.2010, 13:56 Mesaj #3759

Sezon sonu sözleşme uzatacaksa başımızın üstünde yeri var.Ama şu an için mantıklı bakarsak ayrılması veya sözleşmesi dondurulması gereken ilk adam.
  10. 26.01.2010, 13:58 Mesaj #3760

Kewell'a 33 yaşında diye yaşlı diyenlere Hagi'yi hatırlatırım ve üstelik yeni transfer gelicek diye bunu söyleyenlere de yazıklar olsun derim...
  11. 26.01.2010, 14:22 Mesaj #3761

Kewell gitmesin diyenler adamın durumunun ciddi olduğunu, nisan-mayıs ayına kadar sahaya inemeyeceğini bilmiyor mu Allah aşkına! Yerine Rijkaard onaylı, Barça etiketli, 20 yaşında, civa gibi bir oyuncunun geldiğini de mi bilmiyorlar! 32 yaşına gelmiş, devamlılığı olmayan Kewell'ın maliyeti de bilinmiyor heralde! Buna rağmen gerek görülürse sezon sonu Kewell ile yeni sözleşme imzalanacağı da akıl edilemiyor mu? (Sezon sonu Nonda nasıl olsa gidecek)

İşin başında Rijkaard, Neeskens ve Haldun Üstünel gibi isimler var. Sinir, stres, heyecan yapmayın! Rahat olun ve en önemlisi OYUNA GELMEYİN!!
  12. 26.01.2010, 14:51 Mesaj #3762

Emre Gürkan Turan, post: 852699 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell'a 33 yaşında diye yaşlı diyenlere Hagi'yi hatırlatırım ve üstelik yeni transfer gelicek diye bunu söyleyenlere de yazıklar olsun derim...

Katılıyorum sana.Tamam ona bakarsanız Ayhan Akman 33,Leo 33,Emre Aşık 36,Lucas Neill de 32 yaşında.O zaman bunlar da yaşlı bu kişiler de gitsin.

Başarı,yetenek yaşa mı kalmış ya! Adam ister 50 yaşında olsun oynayabiliyorsa oynar kardeşim.Kewell'a yaşlı deyip kestirip atamazsınız!
  13. 26.01.2010, 15:09 Mesaj #3763
  14. 26.01.2010, 15:29 Mesaj #3764

Yasin Yurt, post: 852461 Nickli Üyeden Alıntı

sevgili biraderim ne diyorsun Allah aşkına ne pektemek'i

pektemek hayatında kaç uluslararası maç oynamış basit mi bu kadar

"al pektemeki gönder nonda'yı" bütün mesele halloldu yani öylemi?

sevgili renktaşım nondayı gönderdik varsayalım dos santosta geldi bize bi tane türk forvet lazım sercan olmuyosa pektemek gayet tabi olabilir adam ümit milli yetmemi kaç uls maç yaptı diyosun herşey uefa şl değilki ona bakarsan latin amerikadan topçu getirmeyelim...mantıklı olarak kewell sözleşmesi dondulabilir ama feshetmeyelim derim...
  15. 26.01.2010, 17:16 Mesaj #3765

bugun hasta ise yarın iyileşir ve her zaman istekli oynar o tam bi profesyonel linderothu kac yıl beklettik allah askına bu adami neden bi 2 ay bekleyemiyoruz sanki

Yukarı Git