1. 27.01.2010, 17:12 Mesaj #3871
    Cevap: #19 Harry Kewell

Emre Karataş, post: 860312 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell'ın sakatlıgı 3-4 ay sürecekse sözlesmesini feshetmek daha mantıklı. Gelecek sezon için yeni sözleşme imzalansın.

O işi unut Giovani ve Caner´in opsiyonu alınırsa solda 2 tane genç yetenek varken Berkinide katarsak 3 tane genç yetenek varken Rijkaard 32 yaşındaki Kewellı istemez sene sonu Adım gibi eminim Kewell´dan boşalan kontenjana orta saha ister yeni sezon için

Arda´nın satılacağını düşünüyorum onu yazmadım onun için
  2. 27.01.2010, 17:14 Mesaj #3872

Vallahi benim içime doğan Kewell'ın istediği parayı yönetim vermek istemiyor ya da Kewell her durumda aile faktöründen gitmek istiyor ya da Rijkaard önümüzdeki sene için Kewell'ı düşünmüyor olabilir.Sakatlık olayı da çıkınca sözleşme feshedilecek ve yarın resmi sitede Galatasaray'a verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz ve başarılar dileriz duyurusu yayınlanacak gibi geliyor...İnşaallah olmaz bu yazdılarım
  3. 27.01.2010, 17:15 Mesaj #3873

Sözleşme Yenileyelim 2.5 yıllık.

Sonra Donduralım.

Kewell Ailesi ile geçirsin 6-7 ay.

Sonra kampımıza katılsın.Sene sonu Nonda gönderilsin.
  4. 27.01.2010, 17:16 Mesaj #3874

Yunus Emre Çayırlı, post: 860324 Nickli Üyeden Alıntı

O iş orantıyla olmaz. Kewell 2 sezonda 5 ay sakatlandı diyelim. Orantıya vuramayız çünkü belki de adam geriye kalan 4 sezonda sakatlanmadan oynayacak. O zaman 6 sezonda 5 ay etmiş olur. Hasan 6 sezonda 40 ay felan sakattı nereden bakılsa. Eee nasıl oldu şimdi? Yani orantılamak yanlış, Kewell'ın geriye kalan 4 yılda belki hiç sakatlanmayacak veya tamamını sakat geçirecek ??

Birinin gönderilişi değerlendirilirken son 6-7 yılı baz alınıyor, diğeri zaten 1.5 sezondur takımda.

O zaman son 6 yılı diyemezsin. Neye göre bu? Ya Kalli döneminden itibaren bakarsın(en son fayda sağladığı dönemden) yani 2 yıl öncesinden ya da 10-11 yıllık süreçten bakarsın. 6 yılın mantığı nedir? Ayrıca Fatih Terim döneminde başarısız gözükmesinin en büyük sebebi beklenti yüksekliğiydi. Yani dünya kupasını dağıtmış bir adamdan daha büyük işler bekledi herkes. Diğer yıl da takım rezaletti. Koy bakalım Kewell'ın yanına Bratu-Petre önüne Cristian-Lukunkuyu ne yapabilecek? Kesinlikle başarısız bir kariyeri olmadı Galatasaray da... Orantı lafını öylesine söyledim, takılmana gerek yok bu kadar. Sonuçta Kewell'ın çok sakatlandığı aşikar.
  5. 27.01.2010, 17:26 Mesaj #3875

Okan DAMGACI, post: 860340 Nickli Üyeden Alıntı

O işi unut Giovani ve Caner´in opsiyonu alınırsa solda 2 tane genç yetenek varken Berkinide katarsak 3 tane genç yetenek varken Rijkaard 32 yaşındaki Kewellı istemez sene sonu Adım gibi eminim Kewell´dan boşalan kontenjana orta saha ister yeni sezon için

Arda´nın satılacağını düşünüyorum onu yazmadım onun için

Galatasaray yönetimi ve Rijkaard'ın senin gibi düsünmedigine adım gibi eminim. 32 yaşında dedigin Kewell şimdiye kadar takımı sırtlayan isim oldu. En az 4 sene daha futbol oynayabilecegini düsünüyorum. Bütün takımın genç oyunculardan olusması gerekmiyor. Basarılı olabilmek için kadroda Kewell gibi tecrübeli futbolcularında olması gerekiyor. Hagi geldiginde 31 yasındaydı, 36 yasına kadar oynadı. Futbolcuların yaşına takılmayın bu kadar.
  6. 27.01.2010, 17:30 Mesaj #3876

Emre Karataş, post: 860428 Nickli Üyeden Alıntı

Galatasaray yönetimi ve Rijkaard'ın senin gibi düsünmedigine adım gibi eminim. 32 yaşında dedigin Kewell şimdiye kadar takımı sırtlayan isim oldu. En az 4 sene daha futbol oynayabilecegini düsünüyorum. Bütün takımın genç oyunculardan olusması gerekmiyor. Basarılı olabilmek için kadroda Kewell gibi tecrübeli futbolcularında olması gerekiyor. Hagi geldiginde 31 yasındaydı, 36 yasına kadar oynadı. Futbolcuların yaşına takılmayın bu kadar.

Bence Kewell ile 2.5 Yıllık Sözleşme imzalanmalı.

Adam CL'yi haketti.

Bizi en az 5-6 maç tek başına sırtladı adam.
  7. 27.01.2010, 17:30 Mesaj #3877
  8. 27.01.2010, 17:41 Mesaj #3878

kewell gidebilir

nonda gitsin

leo gitsin

eleno sezon sonu iYi bir paraYa gitsin

o paradam santos ve jo bonservisi alinsin
  9. 27.01.2010, 17:42 Mesaj #3879

rakip taraftarı aç kurt gibi bu adam için inş. takımdan yollarlarda biz kaparız diye beklerken biz bu adamı göndermeyi düşünüyoruz ! İntihar olur..

O kadar değerli bir adam ki gittiği takımda izlerken üzülürüz..
  10. 27.01.2010, 19:02 Mesaj #3880

Yani yonetimde bizim kadar futboldan anlıyor yani Galatasaryın ıcınde futbol dahileri var tabi.kewell i bırakıcaklarını sanmıyorum Galatasaray'a guveniyorum
  11. 27.01.2010, 19:07 Mesaj #3881

gonul tabiki gitmesini istemiyor ama mantik gitmeli diyor yapacak bisey yok kontenjan sorunu var ve kewell den sadece 3 4 mac yararlanabilecegiz yonetiminde yapmasi gerekenler var onlarada kizmamak lazim onlarda istemez kewell in gitmesini ama sartlar bunu istiyor malesef eger baska yabanci giderse sevinirim yok kewell giderse güle güle kewell demekten baska yapacak biseyimiz yok güle güle harry asla unutmayacagim seni
  12. 27.01.2010, 19:28 Mesaj #3882

ya sözleşmesini dondursak sonra sezon sonu nondayı gönderip kewela dönsek olmazmı of ya kewell tam zamansız bi sakatlık yasadın gitsende dert gitmesende 32 yasına gelmiş biri ve sende 2,5milyon euro kazanıyor genc yetenekleri kazanmak varen mantıken düşündünmü kewell beklemek de yanlış olabilir nasıl yapsak ama fener yada bjk kapıda bekleyecek eger onlardan biri alırsa of ya ne oluruz . sakatlıgı ve iyileşce bile yuzde yuz performansla oynayamayacak olması herhkesi düşündürüyor ama herşeye ragmen galatasaraya gelmiş faydalı karakterli ve katkı saglayan en iyi yabancılardan biri kewelldır
  13. 27.01.2010, 19:28 Mesaj #3883

Kewell,Kewell from Galatasaray.Söze gerek yok,gitme be Kewell'im sana ihtiyacımız var bizim.
  14. 28.01.2010, 10:15 Mesaj #3884

valla kewell ı kendimi bildiğimden beri takip ediyorum ve aşırı çok seviyorum , bir o kadarda gitmesini istemiyorum fakat gerçekten en mantıklısı kewell ın ayrılması olacak gio transferinden beri kendimi alıştırdım artık kewell ın gideceği açıklanırsa şaşırmayacağım ölümünü bekleyen koç gibiyim aksine nonda gönderilirse şaşırırım keşke birşeyler olsada kewell kalsa ama Galatasaray sevgisi herşeyin üstünde (Hagi futbolu bıraktığında ki burukluk var içimde resmen )
  15. 28.01.2010, 12:36 Mesaj #3885

Can Akkaya, post: 859232 Nickli Üyeden Alıntı

Domain kurabilicek arkadaşlar sesleniyorum ;

www.harrykewellgitmesin.com gibi bi domain kursun, bütün herkes imzasını atar ! Lütfen yahu bu adam herkesin sevgilisi işte daha ne ?

Stay With Us Harry Kewell | Harry Kewell ve Galatasaray Taraftar Sitesidir! adam duymuş sesimi

Yukarı Git