1. 29.03.2010, 23:51 Mesaj #4261
    Cevap: #19 Harry Kewell

Semih Yüksel, post: 1033423 Nickli Üyeden Alıntı

bu provakatörü allaha ve sana emanet ediyorum moderatör, ceza alamayacağım bu herif yüzünden.
  2. 29.03.2010, 23:53 Mesaj #4262

galatasaray takımına katkı vermeyen vede devamlı sakat bir oyuncu ile 2-3 yıl daha imza atılmasını isteyerek klübü 9 milyon euro zarara sokmaya calışan berk n isimli üyenin provokotor olduğunu düşünüyorum, modlar göreve...
  3. 29.03.2010, 23:57 Mesaj #4263

Batuhan Turan, post: 1033443 Nickli Üyeden Alıntı

galatasaray takımına katkı vermeyen vede devamlı sakat bir oyuncu ile 2-3 yıl daha imza atılmasını isteyerek klübü 9 milyon euro zarara sokmaya calışan berk n isimli üyenin provokotor olduğunu düşünüyorum, modlar göreve...

şu an sakat mı sakat? hatta bu gidişle anca dünya kupasına yetişir

ama katkı vermeyen nedir yahu? aç ilk yarıdaki gol ve asistlerine bak adamın
  4. 30.03.2010, 00:03 Mesaj #4264

Çağdaş KÖKSAL, post: 1033457 Nickli Üyeden Alıntı

şu an sakat mı sakat? hatta bu gidişle anca dünya kupasına yetişir

ama katkı vermeyen nedir yahu? aç ilk yarıdaki gol ve asistlerine bak adamın

harry nin GALATASARAY da tutulmasının hiç anlamı yokdur..

evet adam idare ederek oynadı vede kalitesini kullanarak goller attı

ama şimdi dört gözle beklenen hakan baltanın önünde zerre defansa yardım etmeyerek ilk yarı baltayı rezil ettiren birinci sebeb vede yenilen gollerin bir coğundada dolaylı katkısı olan bir diğer YÜRÜYEN futbolcumuz...
  5. 30.03.2010, 00:04 Mesaj #4265

Şu an takımımızda olan lider profilli tek oyuncu, inanıyorum ki sakatılığı olmasa ve ikinci yarıdaki maçlarda o sahada olsa idi şu anki moral bozukluğumuzu yaşamazdık.
  6. 30.03.2010, 00:10 Mesaj #4266

Batuhan Turan, post: 1033472 Nickli Üyeden Alıntı

harry nin GALATASARAY da tutulmasının hiç anlamı yokdur..

evet adam idare ederek oynadı vede kalitesini kullanarak goller attı

ama şimdi dört gözle beklenen hakan baltanın önünde zerre defansa yardım etmeyerek ilk yarı baltayı rezil ettiren birinci sebeb vede yenilen gollerin bir coğundada dolaylı katkısı olan bir diğer YÜRÜYEN futbolcumuz...

boşa koşmaktansa yürüyerek oynamasını tercih ederim ben, adam atıyor attırıyor, ötekiler koşuversin bi zahmet.

ama geçenlerde yazdım, yanlış adamın sözleşmesini fesih etmişiz, sakatlığı madem bu kadar ciddiydi, Nonda kalmalı, Kewell gitmeliydi o zaman. Dünya kupasına anca yetişecek bu gidişle.

sakat olmadığı zaman başımın üstünde yeri vardır koşmayı bırak sahadaki varlığı fark yaratır, her türlü katkısını yapar ama madem bu kadar uzun süre dönemeyecekti, Kewell ın sözleşmesi fesih edilmeliydi
  7. 30.03.2010, 00:14 Mesaj #4267

Çağdaş KÖKSAL, post: 1033505 Nickli Üyeden Alıntı

boşa koşmaktansa yürüyerek oynamasını tercih ederim ben, adam atıyor attırıyor, ötekiler koşuversin bi zahmet.

ama geçenlerde yazdım, yanlış adamın sözleşmesini fesih etmişiz, sakatlığı madem bu kadar ciddiydi, Nonda kalmalı, Kewell gitmeliydi o zaman. Dünya kupasına anca yetişecek bu gidişle.

sakat olmadığı zaman başımın üstünde yeri vardır koşmayı bırak sahadaki varlığı fark yaratır, her türlü katkısını yapar ama madem bu kadar uzun süre dönemeyecekti, Kewell ın sözleşmesi fesih edilmeliydi

sakat olmasa idi zaten hala liverpoolda idi harry..

evet devre arası alınanlar satılanlar fiyaskodur neill dışında ayne yaz dönemi gibi ,devre arasında gönderilmeli , jo vede dos santos yerine orta saha oyuncuları alınmalı idi... harry 1 yaş daha yaşlandı seneye bu yılın yarısı kadarda oynayamaz vede harry ile anlaşma imzalansın diyenler hain provokotörlerdir keza klübün parası sokağa atılsın demektedirler
  8. 30.03.2010, 01:37 Mesaj #4268

Arkadaslar sezon sonu kesin gonderilmelidir.Bu oynadigi futboldan degil maalesef bu sezonun nerseyse 15 macinda oynamayarak sakatligida bu kadar ciddiydi maalesef devre arasinda gonderilmeliydi.Bizim transfer komitemiz acil kendini sorgulamalidir
  9. 30.03.2010, 01:40 Mesaj #4269
  10. 30.03.2010, 02:00 Mesaj #4270

Madem bu vakte kadar dönmeyecekti neden gönderilmedi? Sağlık ekibi bilmiyor muydu dönmeyeceğini, kimse bilmiyordu. Bu nasıl yönetim anlayışı ki 1 futbolcu eksik oynuyoruz, Avrupa'da forvetsiz oynadık kaç hafta forvet yoktu ligde en kritik maçlarımızda?
  11. 30.03.2010, 09:07 Mesaj #4271

Furkan Çakır, post: 1033733 Nickli Üyeden Alıntı

hala kewelldan medet uman hayalperestler var,ilginç.

gercekten taraftar profilinin böyle komedi davranışları varki bunlar afyon yutmuş bülbül gibi iki yıldır şakıyıp duruyorlar , harry kewell iki yılda 6 milyon euroyu cukkaya indirmiş,gecen yıl kendi ortalamasının üstüne cıkarak ama illaki yürüyerek oynamış bu yıl o da hakk getire hepden ortalıkdan tüymüş harryy harry kewell diyen hayalperestler için yinede vaz gecilmez olmuş...

boş işler bunlar,harry devre arası gönderilmeli idi ,gittiler nondayı gönderdiler , şimdi bir arsız utanmaz taraftar taifesi harry ile 2 yıl daha anlaşılsın diyor,ee nede olsa harrye aşıklar ,harry sahada yürüse coğu zaman sakatlansa hiç mühim değil ...
  12. 30.03.2010, 13:22 Mesaj #4272

Kewell sene sonu mutlaka gönderilmeli Çok seviyorum bende diğer taraftarla gibi ama duygusal davranmıyorum Benim için Galatasaray daha önemli Şimdi yabancı hakkımız kullanmamız gereken çok önemli bir bölge olan orta saha var en az 2 yabancı gerekli oraya , 100 tane sol kanat adamı var zaten takımda yaşıda ilerledi ve bildiğim kadarıyla kronik bir sakatlığıda var, Dos Santos´un bonserviside alınacak

Leo gönderilir büyük ihtimal ve yabancılar şöyle olur

Keıta ,Santos,Baros,Yabancı ön libero,Elano,Yabancı orta saha ,Neill,Jo Belki bekleneni veremeyen Elano´da gönderilir yada Leo´nun yerine çok kalıteli bir yabancı kaleci alınır bilemem Ama yabancı sıkıntısını çözmek için 1-2 isim gönderilmeli ve en yakın adayların başında Kewell geliyor bence
  13. 30.03.2010, 13:26 Mesaj #4273

giray toker, post: 1033724 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar sezon sonu kesin gonderilmelidir.Bu oynadigi futboldan degil maalesef bu sezonun nerseyse 15 macinda oynamayarak sakatligida bu kadar ciddiydi maalesef devre arasinda gonderilmeliydi.Bizim transfer komitemiz acil kendini sorgulamalidir

Ne diyorsun sen yahu? Transfer komitesi mi sakatladı adamı?

Sezon sonunda gönderileceğe benziyor zaten. Hala sözleşme yenilemedi. Yaşı da ilerledi. Ama şu 2 sene içinde kendini en çok sevdiren adamdır Kewell futboluyla da, şahsiyetiyle de.
  14. 30.03.2010, 13:28 Mesaj #4274
  15. 30.03.2010, 14:16 Mesaj #4275

Okan DAMGACI, post: 1034207 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell sene sonu mutlaka gönderilmeli Çok seviyorum bende diğer taraftarla gibi ama duygusal davranmıyorum Benim için Galatasaray daha önemli Şimdi yabancı hakkımız kullanmamız gereken çok önemli bir bölge olan orta saha var en az 2 yabancı gerekli oraya , 100 tane sol kanat adamı var zaten takımda yaşıda ilerledi ve bildiğim kadarıyla kronik bir sakatlığıda var, Dos Santos´un bonserviside alınacak

Leo gönderilir büyük ihtimal ve yabancılar şöyle olur

Keıta ,Santos,Baros,Yabancı ön libero,Elano,Yabancı orta saha ,Neill,Jo Belki bekleneni veremeyen Elano´da gönderilir yada Leo´nun yerine çok kalıteli bir yabancı kaleci alınır bilemem Ama yabancı sıkıntısını çözmek için 1-2 isim gönderilmeli ve en yakın adayların başında Kewell geliyor bence

Yabanci'ya gerek yok orta sahada, daha altay dan gelecek Musa Çagiran var, Emre Çolak var..

Yukarı Git