1. 03.04.2010, 01:51 Mesaj #4306
    Cevap: #19 Harry Kewell

harrynin yerinde olsam yatla dünya turuna cıkar ,balık malık tutardım ... yok kardeşim adam fiziksel olarak bitmiş,harry takımla birlikde calışmalara katılacakda ,fiziksel olarak hazır olacakda (aman aman hazır olmasın sene onuna kadar zaten gücsüz birde bu haliyle oynarsak bir kişi daha eksik oluruz sahada)
  2. 03.04.2010, 13:10 Mesaj #4307

Okan Alkan, post: 1043609 Nickli Üyeden Alıntı

Bu adamın diğer kanat oyuncularından(mesela keita) ayıran en önemli özelliği gol vuruşları ve futbol zekası(nerede duracağı-yaptığı arka direk koşuları...)

Bir de centilmen bi adam.

Daha magazinde hiç duymadım adını.

Giderse gerçekten üzülürüm.

her sene düzenli olarak aynı bölgeden sakatlanıp 4 5 ay sahalardan uzak kalan adamı kimse almaz merak etme...
  3. 03.04.2010, 14:22 Mesaj #4308

Kendisine gösterilen bu sevgiye rağmen önümüzdeki sezon kalacağına dair net bir tavır koymaması insanı kızdırmıyor değil. Sakat olmasına rağmen takımda tutularak Nonda'nın gönderilmiş olması bile ona verilen değerin açık bir ıspatıdır. Buna rağmen sezon sonu giderse yazıklar olsun. (Ailevi nedenler işin içine girerse ayrı)
  4. 03.04.2010, 14:26 Mesaj #4309

ÇETİN KAYA, post: 1044294 Nickli Üyeden Alıntı

Kendisine gösterilen bu sevgiye rağmen önümüzdeki sezon kalacağına dair net bir tavır koymaması insanı kızdırmıyor değil. Sakat olmasına rağmen takımda tutularak Nonda'nın gönderilmiş olması bile ona verilen değerin açık bir ıspatıdır. Buna rağmen sezon sonu giderse yazıklar olsun. (Ailevi nedenler işin içine girerse ayrı)

giderse neden yazıklar olsunki, gitmesi gayet normaldir dahası kendisi gitmek istemeyecekdir keza aldığı ücret 2,5-3 milyon euro bunu ona bu haliyle

dünya üzerinde verecek kac klüp vardırki?

gitmek istemeyecek ama gönderilecekdir keza furbo profosyonel bir olgudur

kimse kimse ye 2,5 milyon euyor tipine - adamlığına bakıp vermez,veremez..
  5. 03.04.2010, 14:42 Mesaj #4310

kewell son haftalarda dönsünde görecem ben gitsin diyenleri:rolleyes:
  6. 03.04.2010, 14:45 Mesaj #4311

Batuhan Turan, post: 1044303 Nickli Üyeden Alıntı

giderse neden yazıklar olsunki, gitmesi gayet normaldir dahası kendisi gitmek istemeyecekdir keza aldığı ücret 2,5-3 milyon euro bunu ona bu haliyle

dünya üzerinde verecek kac klüp vardırki?

gitmek istemeyecek ama gönderilecekdir keza furbo profosyonel bir olgudur

kimse kimse ye 2,5 milyon euyor tipine - adamlığına bakıp vermez,veremez..

Futbolun profesyonel bir olgu olduğu gerçeğini bilmekten mahrum değilim. Kendisi gitmek istemeyecekse neden gönderilsin ki? madem yönetimin böyle bir

planı olduğu kanaatindesin o zaman neden devre arası o gönderilmedi de, sapasağlam Nonda gönderildi. Kewell'in gönderilmeme sebebi mantıklı değil tamamen duygusal bir olaydır. Camia tarafından çok seviliyor diye gönderilmediğini herkes tahmin edebiliyordur sanırım. Zira mantıklı davranılsaydı Nonda bırakılır, Kewell gönderilirdi. Sakatlığı zaten herkesçe malum. Bunun farkında olduğu halde gidecekse eğer bu davranışını "profesyonel futbolcudur hoş görmek lazım" diye yorumlayamam ben. Bu sıradan bir olay değil çünkü.
  7. 03.04.2010, 14:55 Mesaj #4312

ÇETİN KAYA, post: 1044351 Nickli Üyeden Alıntı

Futbolun profesyonel bir olgu olduğu gerçeğini bilmekten mahrum değilim. Kendisi gitmek istemeyecekse neden gönderilsin ki? madem yönetimin böyle bir

planı olduğu kanaatindesin o zaman neden devre arası o gönderilmedi de, sapasağlam Nonda gönderildi. Kewell'in gönderilmeme sebebi mantıklı değil tamamen duygusal bir olaydır. Camia tarafından çok seviliyor diye gönderilmediğini herkes tahmin edebiliyordur sanırım. Zira mantıklı davranılsaydı Nonda bırakılır, Kewell gönderilirdi. Sakatlığı zaten herkesçe malum. Bunun farkında olduğu halde gidecekse eğer bu davranışını "profesyonel futbolcudur hoş görmek lazım" diye yorumlayamam ben. Bu sıradan bir olay değil çünkü.

niye tutulsun

bir sene daha yaşlanmış

sakatlığı malum bir oyuncu neden tutulsun..

cok duygusal takılmadan önce 2,5-3 milyon euronun ne anlama geldiğini hiç düşündünüzmü yoksa florya sakatlar vede emekliler bakım evimi???

kewell karakterliymiş ,yahu kardeşim sen onca zaman sakatsın senin 100 bin euronu kesiyorum deyinde ondan sonra uefada karakterlilik neymiş onun dersini alın.. geçin bu boş lakırdıları kardeşim..
  8. 03.04.2010, 15:22 Mesaj #4313

Batuhan Turan, post: 1044400 Nickli Üyeden Alıntı

niye tutulsun

bir sene daha yaşlanmış

sakatlığı malum bir oyuncu neden tutulsun..

cok duygusal takılmadan önce 2,5-3 milyon euronun ne anlama geldiğini hiç düşündünüzmü yoksa florya sakatlar vede emekliler bakım evimi???

kewell karakterliymiş ,yahu kardeşim sen onca zaman sakatsın senin 100 bin euronu kesiyorum deyinde ondan sonra uefada karakterlilik neymiş onun dersini alın.. geçin bu boş lakırdıları kardeşim..

Ben de diyorum ki bütün bunlar yönetim tarafından bilindiği halde neden gönderilmedi devre arasında? Sezon sonuna kadar Florya'da tedavisine devam edilsin diye mi bırakıldı?
  9. 03.04.2010, 18:18 Mesaj #4314

ÇETİN KAYA, post: 1044480 Nickli Üyeden Alıntı

Ben de diyorum ki bütün bunlar yönetim tarafından bilindiği halde neden gönderilmedi devre arasında? Sezon sonuna kadar Florya'da tedavisine devam edilsin diye mi bırakıldı?

devre arası gönderilmemesi fiyaskodur

nonda en azından maclara cıkabiliyordu...

nondayı gecdim sakat kewell elde tutulup hangi akılla orta saha alınmadı..
  10. 03.04.2010, 18:19 Mesaj #4315
  11. 03.04.2010, 19:36 Mesaj #4316

Batuhan Turan, post: 1044783 Nickli Üyeden Alıntı

devre arası gönderilmemesi fiyaskodur

nonda en azından maclara cıkabiliyordu...

nondayı gecdim sakat kewell elde tutulup hangi akılla orta saha alınmadı..

ne yazıkki yönetimde taraftar gibi duygusal düşündü...

veya neden leo franco gönderilmedi...
  12. 03.04.2010, 19:56 Mesaj #4317

Hüseyin Özçelik, post: 1045116 Nickli Üyeden Alıntı

ne yazıkki yönetimde taraftar gibi duygusal düşündü...

veya neden leo franco gönderilmedi...

yönetim 2 yıldan beri transfer secimlerinde fiyasko kararlara imza atıyor...

umarım bu yaz haldun efsanesinin komik transferleri yerine td ve futbolu bilen

bir ekibin kararları ile futbolcu alınır.. tugay altyapının yanında buradada belirleyici vede etkili kararlar alınmasına yardım edebilir ,haldun üstünel ancak belirlenen isimlerin transferinde görevlendirilmeli ama kesinlikle futbolcu transfereinde kimlerin alınacağına karar vermemelidir...
  13. 03.04.2010, 19:58 Mesaj #4318

Batuhan Turan, post: 1045233 Nickli Üyeden Alıntı

bir ekibin kararları ile futbolcu alınır.. tugay altyapının yanında buradada belirleyici vede etkili kararlar alınmasına yardım edebilir ,haldun üstünel ancak belirlenen isimlerin transferinde görevlendirilmeli ama kesinlikle futbolcu transfereinde kimlerin alınacağına karar vermemelidir...

haldun üstünel in transferleri kafasına göre yaptığını hiç zannetmiyorum.
  14. 03.04.2010, 20:00 Mesaj #4319

Batuhan Turan, post: 1045233 Nickli Üyeden Alıntı

Neill ? Kewell ? Elano ? Keita ? Baros ? Gio ?

Ortada bir komiklik varsa oda senin yazdıklarındır.
  15. 03.04.2010, 20:07 Mesaj #4320

Kewellın yokluğu demek takımda ruh eksikliği demek.. Hep yakındığımız şey değil midir? Deli gibi ruhuyla oynayan bir takımımız ne zaman kaybetti de biz taraftar olarak gıkımızı çıkardık.. O'nun ölüsü yeter... Oynadığı futbolu, karakterini, zekasını yeterince sentezleyemeyen arkadaşlar onun hakkında ileri geri konuşacaktır.. Ben şahsen umursamıyorum bu yorumları.. Çünkü tutarlı dayanağı yok

Yukarı Git