1. 03.04.2010, 20:08 Mesaj #4321
  2. 03.04.2010, 20:17 Mesaj #4322
    Cevap: #19 Harry Kewell

Çağdaş KÖKSAL, post: 1045246 Nickli Üyeden Alıntı

haldun üstünel in transferleri kafasına göre yaptığını hiç zannetmiyorum.

o zaman kim karar veriyorsa o fiyasko yapıyor...
  3. 03.04.2010, 20:20 Mesaj #4323

Semih Yüksel, post: 1045258 Nickli Üyeden Alıntı

Neill ? Kewell ? Elano ? Keita ? Baros ? Gio ?

Ortada bir komiklik varsa oda senin yazdıklarındır.

hepsini yazalım : lincoln -linde-meira-kewell-leo franco-keita-gio-jo -baros...

keita başarı sayılabilir ama 9 milyon euroya onu herkes alabilirdi

baros ok

neill ok

gerisi hikaye ,kewellmiş ,devamlı sakat almak adam başarımı ,iki yılda 6 milyon euro veriliyor adama...
  4. 03.04.2010, 20:29 Mesaj #4324

Devamlı sakat dediğiniz adam sadece 2 aydır sakat.

Biz sakatladık adamı hala konuşuyorsunuz.

Kaç maçı kewell ile kazandık hala konuşuyorsunuz.

Yapmayın Lincoln diyorsunuz hala.

Kewell gibisini görmedim ben.

Bi Hagi vardı onun gibi.

Hagi efsaneydi zaten.
  5. 03.04.2010, 21:59 Mesaj #4325

Medyada iyi kışkırttı Galatasaray taraftarını futbolcularına..

Bir mağlubiyet hoop alemci Jo,küçük Kaptan Arda,çakal Kewell,kova Franco...

Bir ara Kanaltürk diyordu Beşiktaş taraftarı İlhan Mansızın paçasını aşağı aldı Galatasaray taraftarı Jo'nun paçasını niye aşağı almıyor diyordu...
  6. 04.04.2010, 03:14 Mesaj #4326

Kewell dön de seni beğenmeyenlere kapağı tak, tekrar Daddy Cool şarkısında senin adını bağırsınlar, belki utanırlar kendilerinden...

Sürekli sakatlanıyor denilen adam geçen sene neredeyse bütün maçlarda oynadı, bu sene de ocağa kadar her maç sahadaydı, Baroş bu adamdan daha fazla sakat zaman geçirdi Galatasaray futbol kulübünde, hadi o da sakat, onu da yollayın o zaman?
  7. 04.04.2010, 03:25 Mesaj #4327

Berk Nalçacıoğlu, post: 1046469 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell dön de seni beğenmeyenlere kapağı tak, tekrar Daddy Cool şarkısında senin adını bağırsınlar, belki utanırlar kendilerinden...

Sürekli sakatlanıyor denilen adam geçen sene neredeyse bütün maçlarda oynadı, bu sene de ocağa kadar her maç sahadaydı, Baroş bu adamdan daha fazla sakat zaman geçirdi Galatasaray futbol kulübünde, hadi o da sakat, onu da yollayın o zaman?

Ben Kewelli begeniyorum( su an icin kimsenin begenmeme olasiligi oldunu sanmiyorum) ama Barosun gelecek seneler icin Kewellden daha cok katkisi olur diye düsünüyorum.

Bi kere Baros 28 yasinda Kewell 31, Baros saglikli Kewell hasta.
  8. 04.04.2010, 12:51 Mesaj #4328
  9. 04.04.2010, 12:53 Mesaj #4329
  10. 04.04.2010, 12:56 Mesaj #4330

Uzat şu kontratını getirme beni oraya Seviyoruz lan işte deli gibi daha ne istiyorsun
  11. 04.04.2010, 13:30 Mesaj #4331

Zaten ben bizim Türk taraftarini,Türk medyasini hayatimda anlamis degilim.

Hayatlarinda nezaman görmüsler böyle bir Kadroyu Türkiyede?

Birakin Kadroyu,nezaman görmüslerki Premier Leagueden gelen Genc topculari.

Onu birakin,nezaman görmüsler Keita gibi adami Süper Ligde.

Kewell gibi isim (Hagi haric) nezaman görülmüs Türkiyede?

Baska büyük kulüpleride tercih edebilebilirdi,ama nezaman görmüslerki Rijkaard gibi adami Türkiyede antrenör olarak?

Basta gelen gideni 4 gol atip postalarken onlardan büyügü yoktu,ozamanda Rijkaard daha yolun basinda olduklarini vurgulamisti ve sabir istemisti.

Simdi takim biraz formsuz diye bizim medya ve taraftarlara kalsa böyle görülmemis bir kadroyu yollariz ve Cihan,Inamoto,Carrusca,Lukunkuya döneriz.

Aklinizi basiniza toplayin,biraz sabir.

Sezon basinda Rijkaard geldiginde hepimiz birlikte Sampiyon olmasakta,Rijkaardlan devam parolasiylan cikmamismiydik bu yola?

Rijkaard geldiginde size bütün kupalarimi söz verdi ilk senede?Sadece 3 kupayida istiyoruz demisti,ancak bu sene mecbur diye birsey demedi.

Bu sene olmazsa seneye,seneye olmazsa birdahaki sene.

Takim Rijkaarda,Rijkaardda Türkiyeye alissin ilerleyen zamanda bu takimin tadina doyulmaz.

Tabiki bir kac takviye daha gerekli!
  12. 04.04.2010, 13:32 Mesaj #4332
  13. 04.04.2010, 13:46 Mesaj #4333

Batuhan Turan, post: 1045347 Nickli Üyeden Alıntı

o zaman kim karar veriyorsa o fiyasko yapıyor...

Yaşınıza bakarak İnamoto gibi transferleri gördüğünüzü düşünüyorum.Onlardan sonra böyle transferlere geçebilmek bile çok büyük yönetim başarısıdır.

Asıl konu olan Kewell'a gelirsek 2-3 ay önce efsane ilan edilen,Hagi'den sonra gelmiş en büyük oyuncu olduğu söylenen Kewell sakatlandı diye bu taraftar onu yollayabiliyor.Bu sene cidden soğudum ya taraftardan.
  14. 04.04.2010, 16:26 Mesaj #4334

Oray Us, post: 1047051 Nickli Üyeden Alıntı

Yaşınıza bakarak İnamoto gibi transferleri gördüğünüzü düşünüyorum.Onlardan sonra böyle transferlere geçebilmek bile çok büyük yönetim başarısıdır.

Asıl konu olan Kewell'a gelirsek 2-3 ay önce efsane ilan edilen,Hagi'den sonra gelmiş en büyük oyuncu olduğu söylenen Kewell sakatlandı diye bu taraftar onu yollayabiliyor.Bu sene cidden soğudum ya taraftardan.

olaylara tek acıdan bakarsanız haklısınız.

evet inamoto,lukunku ,petre daha cok eskilerdeki fiyaskolar knup vs vs

neler gördü bu gözler..

şimdi inamoto ,petre transferleri isimsiz ama son derece gereksiz transferlerdi,bize bir getirileri olmadı ama harcanan parada sınırlı idi öte yandan son 2 yıldan beri harcanan tonla paraya vede adı yıldız içi boş oyuncularında bir getirisi olmadı ama inanın götürüsü ..inamoto şu bu gibi fiyasko transferlerin en az 5 katı oldu...

pinto yu genc diye alan yanlış yapmışdır

almaguer gibi meksikalı bir 35 e dayanmış transferi yapan yanlış yapmışdır

lincoln de öyle elanoda aynen öyle...

bu mantığı gececeksiniz bizim ne kafadan salla vasat oyuncu alma lüksümüz nede içi boşalmış 30 civarı tonla yıldız eskisi alma lüksümüz var...

örnekmi arıyorsunuz ,arsenal ... bizim klüp arsenalden zenginmi,arsenalin harcadığı paranın yarısını harcayabiliyormu .. hayır....

arsenal ,benifica-porto örnekler burada ve aklın yolu bir,gerisi hikayedir...
  15. 04.04.2010, 16:55 Mesaj #4335

Tamam da son yapılan transflerin hangisinin içi boşalmış? Asıl öyle gözükenler gelince çok daha iyi performans ortaya koydu.Kewell,Baros,Keita gibi oyuncular bitti denirken burada çok sağlam performans ortaya koydular.Ama onlardan daha iyi durumda olan Elano,Lincoln,Meira gibi oyuncular aynı katkıyı veremedi,verdilerse de kısa süreli oldu.Kimi alırsan al tutup tutmayacağını bilemiyorsun maalesef.Bu nedenle transfer çok riskli birşey.Yine de bu transferlerin hepsi yönetim başarısıdır.

Yukarı Git