1. 04.01.2009, 20:19 Mesaj #421
    Cevap: #19 Harry Kewell

Fatih Kurt, post: 57324 Nickli Üyeden Alıntı

Avrupa kupası maçlarında OLympiacos ve Hertha maçlarında ikisindede kazanmamızı sağlayan oyuncu oldu.Kewellsız Avrupa hayal

Bizim avrupa maceramız bir oyuncuya endeksli olmamalı.Kewell'sızda idare edebilymeliyiz.
  2. 04.01.2009, 20:36 Mesaj #422

Kewell tabiki avrupa için çok önemli bir oyuncudur bize gerek tecrübe gerekde oyunu ile fayda sağlıyor ama Doruk arkaşımızında dediği gibi avrupa maceramız bir oyuncuya endexli değildir..Benfica maçıda bunun örneği olabilir..O maçta kewell yoktu ama 2 farklı skorla yendik hatta maç dahada farklı olabilirdi..Tabi burdan kewell faydasız oyuncu dediğimi kimse sanmasın ama onsuzda olabilirmiş.
  3. 04.01.2009, 20:38 Mesaj #423

Faruk Demirtas, post: 57395 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell tabiki avrupa için çok önemli bir oyuncudur bize gerek tecrübe gerekde fayda sağlıyor ama Doruk arkaşımızında dediği gibi avrupa maceramız bir oyuncuya endexli değildir..Benfica maçıda bunun örneği olabilir..O maçta kewell yoktu ama 2 farklı skorla yendik hatta maç dahada farklı olabilirdi..Tabi burdan kewell faydasız oyuncu dediğimi kimse sanmasın ama onsuzda olabilirmiş.

Haklısın Faruk katılıyorum.Sadece Kewell için değil,avrupada bi yere gelmek istiyosak başarımız hiç bi oyuncumuzun oluşuna yada olmayışına endeksli olmamalı.
  4. 04.01.2009, 21:45 Mesaj #424

kewell özlettin kendini çık sahaya at yine golleri yap arkadaşlarına asistleri mutlu et seni sevenleri
  5. 04.01.2009, 21:50 Mesaj #425

Ben aslinda Harry Kewell´in Milan Baros´un yaninda forvet oynamasini isterdim.

En yararli bölgesi forvet bence.

Sola Arda gecer, sagda da Baris oynar.

Avrupa maclarinda tecrübesinden yararlanamayacagimiz kesin, ama cogu maclarda tek forvet oynayacagimiza göre pek bi olumsuzluk yasayacagimizi düsünmüyorum.

Yeterki Arda sakatlanmasin.Kewell saglam oldugu zaman öyle bi garantimiz vardi.O yüzden alindi zaten aslinda.

Arda saglam oldugu sürece bi sorun yasamayiz...

Ama en kisa zamanda geri dönmesi tabiki takimimiz icin asiri yararli olur.

Gecmis olsun yeniden Büyücü
  6. 05.01.2009, 09:59 Mesaj #426

"BÖYLE TARAFTAR YOK"

Avustralyalı yıldızımız Harry Kewell, Avustralya Fox Sports kanalına verdiği röportajda ülkemizi övdü.

Galatasarayımızın Avustralyalı yıldızı Harry Kewell, Avustralya Fox Sports kanalına verdiği röportajda, "İstanbul'da futbol kariyerimde ve yaşamımda yeni bir sayfa açtım" dedi. Boş günlerinde Kapalıçarşı'da gezdiğini ve elma çayı içtiğini söyleyen tecrübeli futbolcu, "Türkiye'ye transfer olmak farklı bir şeydi. Türk insanı çok içten, sıcakkanlı" ifadesini kullandı. İstanbul'da kendisini en çok camilerin etkilediğini belirten 30 yaşındaki oyuncu, "Ben de bir camiye yakın oturuyorum. Camiler nefes almanızı sağlıyor. Ezan ise insanı oldukça yatıştırıyor" şeklinde konuştu.

'25 MİLYON G.SARAYLI VAR'

Türkiye'de 25 milyon Galatasaray taraftarı olduğunu kaydeden Kewell, "Türkiye'de insanlar gelip 'merhaba' diyor ve imza istiyor. Ardından sizi yalnız bırakıyor. İyi ve kibar insanlar, size nasıl davranacaklarını çok iyi biliyorlar. Benim açımdan buraya gelmek harika bir değişiklik" yorumunu yaptı. Türkiye'deki futbolun İngiltere Premier Ligi'ne benzediğini iddia eden Avustralyalı yıldız, "Türkiye'de futbol hızlı ve hırslı. Hücum futbolu ön planda. İyi bir mentaliteniz varsa çok gol atma şansınız oluyor. Premier Ligi ile aynı kalibrede oyuncular olmasa da, Türkiye'deki futbol kalitesi oldukça yüksek. Süper Lig gerçekten itibarlı bir lig" dedi. Türkiye Ligi'nin İspanya, İtalya ve İngiltere'nin hemen ardından sıralanacak kalitede olduğunu da ekleyen Kewell, "Türkiye'de futbolda tek ve üzerine çalışılması gereken sorun savunma. Ancak ligde çok kaliteli oyuncular var ve lig her geçen gün biraz daha kalite kazanıyor" ifadesini kullandı.

Tüm yabancıların Türk kahvesini ve çayını sevdiğini kaydeden yıldız oyuncu, "Ama ben akşam yemeklerinin ardından capuccino içiyorum. Oğlum ise adeta bir İngiliz gibi sürekli çay içiyor" dedi. Galatasaray'ın öncesinde Roma, Spartak Moskova ve Portsmouth takımlarının gündemine gelen Kewell, taraftarımıza da övgüler yağdırdı: "Liverpool taraftarını Galatasaray seyircisiyle karşılaştıramazsınız bile. Galatasaraylılar benim hayatımda gördüğüm takımına en bağlı taraftarlar. Almanya'da Hertha Berlin maçında 62 bin taraftarın 40 bini Galatasaraylı idi. Taraftarlar takımına çok bağlı ve futbolcular olarak bu destekten çok memnunuz."

Kaynak: Sabah
  7. 05.01.2009, 11:38 Mesaj #427

Rezzan Kiraz'a göre futbol hayatı bitecekmiş Kadın dün gece bitirdi Galatasaray'ı ya...!!!
  8. 05.01.2009, 14:18 Mesaj #428

Sinan Arslan, post: 57727 Nickli Üyeden Alıntı

Rezzan Kiraz'a göre futbol hayatı bitecekmiş Kadın dün gece bitirdi Galatasaray'ı ya...!!!

En güzel cevabı rejiden verdiler acaba yolda görse tanırmı kewelli diye sacma sapan işler yok gunes tam zıt oluomus yok söyle oluomusta ondan böyle olacakmıs
  9. 05.01.2009, 14:28 Mesaj #429

Murat KILIÇ, post: 57869 Nickli Üyeden Alıntı

En güzel cevabı rejiden verdiler acaba yolda görse tanırmı kewelli diye sacma sapan işler yok gunes tam zıt oluomus yok söyle oluomusta ondan böyle olacakmıs

Teyze f5li galiba bitirdi Galatasaray'ı ya fitil oldum ağzından bir hayır çıksın be kadın yok Baros sakatlanacak Arda gidicek sinirlerim bozuldu
  10. 05.01.2009, 16:16 Mesaj #430

Onur Yilmaz, post: 57493 Nickli Üyeden Alıntı

Ben aslinda Harry Kewell´in Milan Baros´un yaninda forvet oynamasini isterdim.

En yararli bölgesi forvet bence.

Sola Arda gecer, sagda da Baris oynar.

Avrupa maclarinda tecrübesinden yararlanamayacagimiz kesin, ama cogu maclarda tek forvet oynayacagimiza göre pek bi olumsuzluk yasayacagimizi düsünmüyorum.

Yeterki Arda sakatlanmasin.Kewell saglam oldugu zaman öyle bi garantimiz vardi.O yüzden alindi zaten aslinda.

Arda saglam oldugu sürece bi sorun yasamayiz...

Ama en kisa zamanda geri dönmesi tabiki takimimiz icin asiri yararli olur.

Gecmis olsun yeniden Büyücü

Tamamen katılıyorum.
  11. 05.01.2009, 17:29 Mesaj #431

Doruk Özyer, post: 57344 Nickli Üyeden Alıntı

Bizim avrupa maceramız bir oyuncuya endeksli olmamalı.Kewell'sızda idare edebilymeliyiz.

Bizim gibi orta düzey takımlar için bir oyuncu yu bırak oyuncunun maç içinde bile sakatlanması bize çok büyük zararı olur.

Sonuçta biz Barça değiliz,Manu değiliz bizde eto çıktıktan sonra Henry girmiyo=)
  12. 05.01.2009, 19:22 Mesaj #432

Fatih Kurt, post: 58085 Nickli Üyeden Alıntı

Bizim gibi orta düzey takımlar için bir oyuncu yu bırak oyuncunun maç içinde bile sakatlanması bize çok büyük zararı olur.

Sonuçta biz Barça değiliz,Manu değiliz bizde eto çıktıktan sonra Henry girmiyo=)

Ama avrupada başarı istiyosak bu böyle olmalı.Tek oyuncuya endeksli başarı sağlayamazsın.
  13. 05.01.2009, 21:58 Mesaj #433

Doruk Özyer, post: 58266 Nickli Üyeden Alıntı

Ama avrupada başarı istiyosak bu böyle olmalı.Tek oyuncuya endeksli başarı sağlayamazsın.

Dedikleri bir bakıma doğru
  14. 05.01.2009, 22:16 Mesaj #434
  15. 06.01.2009, 18:38 Mesaj #435

kewell = büyücü onun bilekleri olayım be sakatlığıda düzeldi biraz gözümüzün pasını silsin

Yukarı Git