1. 04.04.2010, 21:53 Mesaj #4351
  2. 04.04.2010, 21:55 Mesaj #4352
    Cevap: #19 Harry Kewell

Hayri Cund, post: 1049666 Nickli Üyeden Alıntı

1.8 milyon euro aliyor.

hayri, pek az alıyormuş yahu , seneye vefa mefa diyelim 3 ödüyelim ,ne olacak kewell gibi karakterli adama az bile 3 milyon euro hatta vefalı taraftar para toplasın ,kampanya düzenlesin vede kewellin hesabına yatırsın..

keyifler alaaaaaa...
  3. 04.04.2010, 21:56 Mesaj #4353

Kewell olsa simdi isler farkli olurdu bunu da unutmayalim. Ondaki futbol zekasi takimda kimsede yok.
  4. 04.04.2010, 21:56 Mesaj #4354

Batuhan Turan'a tag cezası gelmeli (:
  5. 04.04.2010, 21:57 Mesaj #4355

Takımda aldığı parayı hakeden birileri varsa kewell bunların içinde başı çeker.. Böyle bişeyin derdine düştüyseniz hedef değiştirin kardeşim.. Ayrıca Bonservisine para mı verdin? Kewell'a herhangi bir şekilde olumsuz yorum yapanın maçları nereleriyle izledikleri aşikar..
  6. 04.04.2010, 21:58 Mesaj #4356

Batuhan Turan, post: 1049656 Nickli Üyeden Alıntı

senmi ödüyorsun cebinde o paraları..

hangi başarıyı yakaladık kewelle ,lincolle

gecen sene idare eden bu sene coğu macda yatan kewelle onca parayı verin cebinizden ondan sonra duygusalız martavalını atın ortaya...

ben hayatım boyunca hiç bir oyuncuyu ıslıklamadım gittiğim maclarda ,hiç bir oyuncuyu yuhalamadım ama gitmesi gereken oyuncular gitsin dedim.. işi biten gider keza florya emekliler vede sakatlar bakım evi değil beyefendi...

Şurada anlaşalım; ikimizde ödemiyoruz parasını.

Adamın her sakatlığında ortaya çıkıp 2 milyon € alıyor bu adam ve hep hasta demek işin kolay tarafı tabii. Bunu neden Kewell ilk yarıda tek başına takımı sırtlarken dile getirmediniz acaba? Bunu şimdi söylüyorsanız; iyi gün taraftarısınız demektir.

sakatlarmış, bakım eviymiş, gülüyorum bunlara. sahada tüm adamların kondisyonu tükenirken Kewell kıçını yırtıyordu köşe bayrağında topu biraz daha tutayımda, zaman geçsin ve kazanalım.

nerede Kewell'sız Galatasaray takımının ruhu?

yuhalama mevzusu hakkında genel olarak belirttim. o tribünde yuhalayanlara. gitmesi gereken biri varsa gönderirler, merak etme. ona teknik direktörümüz karar veriyor. ha, birde; kewell bu takımdan gitmesi gereken en son adamdır.
  7. 04.04.2010, 21:59 Mesaj #4357

Hayri Cund, post: 1049685 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell olsa simdi isler farkli olurdu bunu da unutmayalim. Ondaki futbol zekasi takimda kimsede yok.

yok yahu bizim takımın hepsi futbol zekası küpü maşallah...

elano dersen öyle

kewell aynen

arda aynen

gio aynen

jo da aynen..

maaaşallah kırkbir kere maaşallahda

yahu sahada ayağı yürüyen koşan kalmadı geriye...
  8. 04.04.2010, 22:02 Mesaj #4358

Şu takımı bi oynatamadık.

Sabri-Neill-EmreG.-HakanB.

------M.Topal

----Elano-Arda

Keita-----------Kewell

------Baros
  9. 04.04.2010, 22:04 Mesaj #4359

Batuhan Turan, post: 1049704 Nickli Üyeden Alıntı

yok yahu bizim takımın hepsi futbol zekası küpü maşallah...

elano dersen öyle

kewell aynen

arda aynen

gio aynen

jo da aynen..

maaaşallah kırkbir kere maaşallahda

yahu sahada ayağı yürüyen koşan kalmadı geriye...

Tamam Kewell o kadar kosmaz falan ama ilerde olmasi bile pozisyona girmemiz, topu orada tutmamiz demek. Adam nerede duracagini, topa nasil vuracagini bilen ender adamlardan. Bir forrvet oynadi adam, Baros'u Nonda'yi aratmadi. Defansa koyduk orda da oynadi. Simdi ona diyelim 2.5 vermemek icin Caner'in bonservisine 4 milyon euro mu verecegiz? Boyle bir adam bizim icin nimettir. Kosmamasini, arkasindaki beki yalniz birakmasini falan ben de elestiriyorum ama tecrubesiydi, zekasiydi falan daha iyisini bulamayiz.
  10. 04.04.2010, 22:07 Mesaj #4360

Alex de koşmuyor ama Fb taraftarı gram laf etmiyor.
  11. 04.04.2010, 22:08 Mesaj #4361

Hayri Cund, post: 1049732 Nickli Üyeden Alıntı

Tamam Kewell o kadar kosmaz falan ama ilerde olmasi bile pozisyona girmemiz, topu orada tutmamiz demek. Adam nerede duracagini, topa nasil vuracagini bilen ender adamlardan. Bir forrvet oynadi adam, Baros'u Nonda'yi aratmadi. Defansa koyduk orda da oynadi. Simdi ona diyelim 2.5 vermemek icin Caner'in bonservisine 4 milyon euro mu verecegiz? Boyle bir adam bizim icin nimettir. Kosmamasini, arkasindaki beki yalniz birakmasini falan ben de elestiriyorum ama tecrubesiydi, zekasiydi falan daha iyisini bulamayiz.

Katılıyorum. Bu ülke Alex diye bir adam gördü. Hafif kaslı birini gördüğü zaman toptan kaçan. Sadece pas ve şut tekniğiyle bu ligde başarılı olan. Kewell'ı bu tarz adamlarla aynı tartıya koyduğumuzda çok ağır basıyor. Özellikle ilk yarıdaki performansıyla.
  12. 04.04.2010, 22:10 Mesaj #4362

Hayri Cund, post: 1049732 Nickli Üyeden Alıntı

yok dostum olmayacak duaya amin deme...

kewell gol atar iyi pozisyona girer ama takımı 1 kişi eksik oynatır ,ilk yarı pnun yüzünden hakan balta paspasa döndü...rakibin üstüne falan gidip adam gecemez, kewell futbol bilgisine güvenir iyi pozisyon alır,iyi vuruşları vardır ama o kadar keza vucudu onu kaldırmıyor,kaldırmadığı gibi bizim en büyük sorunumuz olan temposuzluk ,duran futbol oynama derdimize artı 1 olarak katkıda bulunuyor..

caner konusunu tartışmaya gerek yok ama dünya futbolunda artık tek yönlü oyuncuların iyi takımlarda yeri yok , biraz hucum biraz defans vede illaki tempo fiziksel aktivite şart .. bu koşullar altında bakınca ne gio nede kewell canerin alternatifi bile olamazlar ama neylersin bizi 2-3 yıldan beri bir yıldız heyacanı sardıki ,nereye gittiğimizin farkında bile değiliz onca harcanan para rağmen...
  13. 04.04.2010, 22:14 Mesaj #4363

Batuhan Turan, post: 1049771 Nickli Üyeden Alıntı

yok dostum olmayacak duaya amin deme...

kewell gol atar iyi pozisyona girer ama takımı 1 kişi eksik oynatır ,ilk yarı pnun yüzünden hakan balta paspasa döndü...rakibin üstüne falan gidip adam gecemez, kewell futbol bilgisine güvenir iyi pozisyon alır,iyi vuruşları vardır ama o kadar keza vucudu onu kaldırmıyor,kaldırmadığı gibi bizim en büyük sorunumuz olan temposuzluk ,duran futbol oynama derdimize artı 1 olarak katkıda bulunuyor..

caner konusunu tartışmaya gerek yok ama dünya futbolunda artık tek yönlü oyuncuların iyi takımlarda yeri yok , biraz hucum biraz defans vede illaki tempo fiziksel aktivite şart .. bu koşullar altında bakınca ne gio nede kewell canerin alternatifi bile olamazlar ama neylersin bizi 2-3 yıldan beri bir yıldız heyacanı sardıki ,nereye gittiğimizin farkında bile değiliz onca harcanan para rağmen...

Bu söylediğin ilk yarıdaki Kewell değil. İlk transfer ettiğimiz dönemdeki Kewell
  14. 04.04.2010, 22:18 Mesaj #4364

Geçen sene Kewell 8 gol attı.

Bu sezon ilk yarı 14 maçta falan 9 gol attı.

Her maç 90 dakika oynamadı.

Çoğu maç yedekten girdi.

Asistleri de var kaç tane bilmiyorum.
  15. 04.04.2010, 22:21 Mesaj #4365

Yukarı Git