1. 09.04.2010, 00:39 Mesaj #4426
    Cevap: #19 Harry Kewell

Kewell'i severim ama giderse pek fazla üzülmem acikcasi. Bi yandan sakatliklar, diger yandan yasinin ilerlemesi. Sonra onuda ilerde bu "mükemmel" taraftar hakaretlerle felan yollamasin.
  2. 09.04.2010, 09:41 Mesaj #4427

Yusuf Köse, post: 1062122 Nickli Üyeden Alıntı

Harry Kewell giderse ben de gider..

Gidene yol yakışır. Ya adam kendini hiç riske etmedi, dünya kupası için milli takımını düşünüp birşeyler vermedi Galatasarayımıza. Artık şampiyonluk gitmiş,kupalarda yokuz gelirse ne ala gelmezse mualla.
  3. 09.04.2010, 10:02 Mesaj #4428

C. Ayberk Çetin, post: 1063092 Nickli Üyeden Alıntı

Gidene yol yakışır. Ya adam kendini hiç riske etmedi, dünya kupası için milli takımını düşünüp birşeyler vermedi Galatasarayımıza. Artık şampiyonluk gitmiş,kupalarda yokuz gelirse ne ala gelmezse mualla.

Kaptanın dediğin Arda ne verdi bu sene? Baros ne verdi o zaman? ULAN ADAMLAR SAKATTI! SAKAT!

Aç bak Arda mı daha yararlı olmuş Kewell mı?

Ona da laf söylesene, onu da göndersene... Ayrım yapma birader!

Arda oynamış 50 maç, toplamda talinn tobol maçları dışında sahada yok...

Kewell oynamış 15 20 maç sene başında, adam hepsinde faydalı, ne konuşuyorsun hala?
  4. 09.04.2010, 11:02 Mesaj #4429

Berk Nalçacıoğlu, post: 1063115 Nickli Üyeden Alıntı

Kaptanın dediğin Arda ne verdi bu sene? Baros ne verdi o zaman? ULAN ADAMLAR SAKATTI! SAKAT!

Kewell oynamış 15 20 maç sene başında, adam hepsinde faydalı, ne konuşuyorsun hala?

Hey Baros keyfine taktırdı o platini bunu herkes biliyor. Kewell önce eşim dedi, sonra Cimbom diyemedi. Kewell'ın kalitesini tartışcak kadar salak değilim ama Kewell'cı da değilim, Kewell'a kim asist yaptı Kewell'la kim en iyi anlaştı.Kewell bile söyledi takımda en iyi Arda ile anlaşıyoruz pas yapabiliyoruz. Kewell gitti Arda'da gitti yalan mı dostum ? Bağlantıyı kurabildin mi ? O zaman Bülentler, Hakanlar,Ergünler vs. sakat sakat oynadığı ameliyatlarını sezon sonu oldukları dönemleride unutmadık. Bu takımda kimler gittide Kewell gitmesin ben yollamıyorum ayrıca bunuda bilesin ben git deyince gitmeyecek kal deyincede kalmayacak buna klübümüz karar verecek. Son sözde ruhsuz topçulara; siz böyle devam edin bizde burda tartışalım.
  5. 09.04.2010, 11:42 Mesaj #4430

Narkozun etkisiyle böyle şeyler yazdığını düşünüyorum arkadaşın,kendine gelince o da bize hak verecektir.
  6. 09.04.2010, 12:49 Mesaj #4431

Murat Durgun, post: 1063236 Nickli Üyeden Alıntı

Narkozun etkisiyle böyle şeyler yazdığını düşünüyorum arkadaşın,kendine gelince o da bize hak verecektir.

ben mi ? ya ben zaten kewell düşmanı değilim ki !!!! sadece giden gidebilir diyorum.
  7. 09.04.2010, 13:02 Mesaj #4432
  8. 09.04.2010, 17:45 Mesaj #4433
  9. 09.04.2010, 17:47 Mesaj #4434

Berk Nalçacıoğlu, post: 1063115 Nickli Üyeden Alıntı

Arda süper lig'de asist kralı şu an

Birini överken diğerine çamur atmayın
  10. 09.04.2010, 17:49 Mesaj #4435

Mustafa Yanar, post: 1063971 Nickli Üyeden Alıntı

Ne zaman dönecek benim daddy cool'um yaa kesin bir tarih yok mu ?

Raporlarda "Harry Kewell’ın tedavisine devam ediliyor." yazıyor.2 hafta sonra oynar...:rolleyes:
  11. 09.04.2010, 17:53 Mesaj #4436

Adam gibi adam ama cok sakatlaniyor gitmesini bende istemiyorum ama genclerin onunu acmis oluyor oyle.. ama ote yandan icimde bi ses Harrrrrrryyy Harrrrrryy Kewell diye haykiriyor zor bi secim..
  12. 09.04.2010, 20:36 Mesaj #4437

Onur İnce, post: 1063973 Nickli Üyeden Alıntı

Arda süper lig'de asist kralı şu an

Birini överken diğerine çamur atmayın

Maçlarda alex gibi hiçbişi yapmayıp, sonra 2 asist yapan topçu mu sever oldunuz artık?

iyice fenerbahçe yolunda gidiyoruz...
  13. 09.04.2010, 20:38 Mesaj #4438

Berk Nalçacıoğlu, post: 1064431 Nickli Üyeden Alıntı

Maçlarda alex gibi hiçbişi yapmayıp, sonra 2 asist yapan topçu mu sever oldunuz artık?

iyice fenerbahçe yolunda gidiyoruz...

Golleri de var tabi onu da ekleyelim.
  14. 10.04.2010, 00:31 Mesaj #4439

adam zaten ailesiyle olmak vs nedeniyle sözleşme yenilemek istemiyordu,sakatlanmada önce de...''ne kadar istiyorsa verilsin'' anlayışı çocukça geliyor bana;gönülsüz adamı ederinin çok üzerinde para vererek elde tutarsan verim alamazsın...ben şahsen iş,seyahat,arkadaşlık,aşk ya da sex yapacağım insanın önce bunu benim kadar istemesini gözetirim...sakatlandığında da nisan ortasından önce oynayamayacağı bilinen bir şeydi ki kalan 3-4 maçın hepsinde 5 er gol atsa ne fayda,tüm hedefler kaybedildi işte...kulüp menfaatleri düşünülerek nonda değil kewell ın sözleşmesinin dondurulması gerekiyordu,anlaşma sağlanır seneye de kalır,olmazsa da yollar tamamen ayrılırdı,kimler gitmedi?...''harry de harry'' diyenler yöneticileri de tesir altına alarak sebep oldukları durumdan gurur duyadursunlar...hem ''harry'' çok karizmatik,karakterli vs idide nonda çok mu karaktersiz adamdı? herhangi bir yanlış hareketini,sorun çıkarmışlığını hatırlamıyorum,son şampiyonluktaki katkısı bir tarafa...kewell ''antrenman yapayım,birkaç maç da olsa oynayayım da dünya kupasına hazır olayım'' diye düşünmüş olabilir,ama şampiyonluğun belki de hiç olmadığı kadar önemli olduğu bir sezonda kulüp menfaatleri elbette bu hesapların üzerinde tutulmalıydı...
  15. 10.04.2010, 00:47 Mesaj #4440

Neill'la birlikte sahaya çıktıklarını göremedim ya ona yanıyorum.Bu adamlar bireysel olduklarından çok takımı ateşleyici olarak çok mühimler,abilik yapıyorlar,diğer oyunculara güven veriyorlar.Kewell'ın oynamamasının takımın şu anki kötü haline büyük katkısı var bence.Arda bu takımın kalbiyse Kewell da beynidir.Biz aslında Arda'dan beyin olmasını bekledik ama o kaptanlığın ağırlığını kaldıramadı,yapması gerekenden fazlasını yapmaya çalıştı,yani tam profesyonel davranamadı,tökezledi.Kewell tam tersi,ne yapması gerekiyorsa onu yapıyor.Şu an Arda'ya da sorsanız takımdaki en büyük eksiklik ne diye muhtemelen Kewell'ı söyler

Aman Kewell gitmesin,giderse biteriz biz falan demeye getirmiyorum ama bu takım için bizim görebildiğimizden daha da mühim gibi

Yukarı Git