1. 10.04.2010, 03:37 Mesaj #4441
    Cevap: #19 Harry Kewell

Onur İnce, post: 1062135 Nickli Üyeden Alıntı

Hagi bile gitti Kewell'da gider elbet.

Hagi futbolu bıraktı bizden sonra biyerde oynamadı.. Neille beraber kalacaktır.. Eşi de açıkladı daha neyi tartışıyor bizim forum anlamadım..
  2. 10.04.2010, 08:47 Mesaj #4442

Harry'e elveda demek istemiyorum nedense.Türkiye'ye gelen ender savaşan yıldızlardan.

O da hep sakat
  3. 10.04.2010, 09:09 Mesaj #4443

Nonda niye gönderildi diyenler var.

Tekrar açıklıyorum Nonda dizinin sakatlığı yüzünden oynayamıyordu.

Yani ondan verim alamıyorduk.

Maçlardan sonra 2-3 gün buz tedavisi yapıyormuş diğer maçlara yetişmek için.

Adam antrenmanlara bile doğru dürüst katılamamış.

Şu anda zaten tedavi ediliyor.

Eğer oynamaya devam etseydi şu an belki çok kötü bir sakatlık geçirebilirdi.

Sizin düşündüğünüzü yönetimin düşünemediğini mi sanıyorsunuz ?
  4. 10.04.2010, 09:36 Mesaj #4444

Alper Önal, post: 1065708 Nickli Üyeden Alıntı

Yönetim neden bunu açıklamıyor,yanlış anlaşılmaya pay veriyor ki.
  5. 10.04.2010, 23:08 Mesaj #4445

Alper Önal, post: 1065708 Nickli Üyeden Alıntı

nonda hiç sakatlık geçirmemiş olsa 33-34 ten önce tsl de işi olmazdı zaten.her 2 dizinde de,geçirdiği ağır sakatlıklara bağlı problemi vardı ama idare ediyordu ve oynayabilecek durumdaydı,yeni bir şey değil,herkesin bildiği şeyler,neyi açıklıyorsun...nonda nın durumu ne olursa olsun kewell ın kalmasını haklı çıkarmaz,3-4 maç oynayabileceği bilindikten sonra...nonda gönderilmiş olsa bile mustafa nın banko olduğu bir orta sahamız varsa kewell gönderilir,adam gibi bir orta saha oyuncusu alınırdı ama çok güvendiğimiz FR böyle uygun gördü (o istese yönetim ne yapar yapar alırdı böyle birini),yapacak birşeyimiz yok!...benim yorumumdaki ana fikir;3-4 maç oynayabileceği bilinen bir adam için kontenjan harcanmamasıydı,leo-elano-baros dan da verim alınamıyorken ve şampiyonluk bu kadar önemliyken...haa siz ''ossun,harry nin birkaç maç oynaması şampiyonluktan da,kulüp menfaatlerinden de önemli'' diyorsanız benim için konu kapanmıştır....
  6. 11.04.2010, 02:03 Mesaj #4446

Burak Canaslan, post: 1067954 Nickli Üyeden Alıntı

nonda hiç sakatlık geçirmemiş olsa 33-34 ten önce tsl de işi olmazdı zaten.her 2 dizinde de,geçirdiği ağır sakatlıklara bağlı problemi vardı ama idare ediyordu ve oynayabilecek durumdaydı,yeni bir şey değil,herkesin bildiği şeyler,neyi açıklıyorsun...nonda nın durumu ne olursa olsun kewell ın kalmasını haklı çıkarmaz,3-4 maç oynayabileceği bilindikten sonra...nonda gönderilmiş olsa bile mustafa nın banko olduğu bir orta sahamız varsa kewell gönderilir,adam gibi bir orta saha oyuncusu alınırdı ama çok güvendiğimiz FR böyle uygun gördü (o istese yönetim ne yapar yapar alırdı böyle birini),yapacak birşeyimiz yok!...benim yorumumdaki ana fikir;3-4 maç oynayabileceği bilinen bir adam için kontenjan harcanmamasıydı,leo-elano-baros dan da verim alınamıyorken ve şampiyonluk bu kadar önemliyken...haa siz ''ossun,harry nin birkaç maç oynaması şampiyonluktan da,kulüp menfaatlerinden de önemli'' diyorsanız benim için konu kapanmıştır....

harry harry diyen aklı evveller bu yılın kayıp edilmesinin baş müsebbibleridir aynı gürüh önümüzdeki yılıda kayıp edelim diye cığlık cığlığa ortalığı velveleye veriyor, harry harrymiş, karaktermiş , yerim karakterini , sen sakatsın senin ücretinin 1 aylık kısımını kesintiye uğratıyoruz deyinde harry harrnin ne kadar karakterli olduğunu öğrenin ... karaktermiş ne karakteri günümüzde karakter krakere dönmüş ...
  7. 11.04.2010, 07:31 Mesaj #4447

Bazilari icin oyuncu fanatikligi GALATASARAY tutkusunun bile onune gecti. Gidecek oyuncu Kewell'ken, taraftarin; Harry giderse yuruyus yapariz, grev yapariz, cart yapariz, curt yapariz dalaverelerine gelen yonetim, takimin Avrupa'da oynayabilecek tek santraforunu gonderdi. Bu olayi gidin bi Arsenal forumunda falan yazin. Saka gibi.
  8. 11.04.2010, 08:27 Mesaj #4448

kewell efendi çok tan iyileşmiştir bence bu kadarda olmaz artık baroş un ayağı kırıldı iyileşti bir operasyon geşirdi 2 ay daha uzadı döndü gol attı kewell daha iyileşecek bu kadar sorumsuzluk olmaz
  9. 11.04.2010, 13:17 Mesaj #4449

Mete Alparslan, post: 1068709 Nickli Üyeden Alıntı

Bazilari icin oyuncu fanatikligi GALATASARAY tutkusunun bile onune gecti. Gidecek oyuncu Kewell'ken, taraftarin; Harry giderse yuruyus yapariz, grev yapariz, cart yapariz, curt yapariz dalaverelerine gelen yonetim, takimin Avrupa'da oynayabilecek tek santraforunu gonderdi. Bu olayi gidin bi Arsenal forumunda falan yazin. Saka gibi.

Nonda oynasaydı, Keita forvette nın oynamasından daha faydalı olur muydu?

Adam gitmeden önce son 2 ayda 10 maça çıktı, bir tane adam gibi maçı yoktu, bitmişti Nonda...

Yazmak için, yönetime sallamak için, yazmayın...
  10. 11.04.2010, 13:18 Mesaj #4450

Murat Altun, post: 1068712 Nickli Üyeden Alıntı

kewell efendi çok tan iyileşmiştir bence bu kadarda olmaz artık baroş un ayağı kırıldı iyileşti bir operasyon geşirdi 2 ay daha uzadı döndü gol attı kewell daha iyileşecek bu kadar sorumsuzluk olmaz

sorumsuz dediğin adam geçen sene 40 tane maç oynadı
  11. 11.04.2010, 13:20 Mesaj #4451

Murat Altun, post: 1068712 Nickli Üyeden Alıntı

E oha demek istiyorum artık, bu adama da bunu dediniz ya valla yazık .
  12. 11.04.2010, 13:22 Mesaj #4452

Berk Nalçacıoğlu, post: 1069088 Nickli Üyeden Alıntı

sorumsuz dediğin adam geçen sene 40 tane maç oynadı

yürüyelim sahada yürüyelim ...

ingilteredeki tempo sonrası türkiye cennet gibi geldi,harry yürüdü

sadece birazcık aklını calıştırdı , son vuruşlarını konuşturdu o kadar

ama oynadığı bütün maclarda arkası paspasa döndü, bu yıl buradaki temposuzlukda onu kurtaramadı ,yatmak durumunda kaldı halada yatıyor.. görmek isteyince o kadar şeyler varki görülesi...

harry istediği yerde yatabilir ama bizde artık değil ,varsa bir keriz 2,5 milyon verecek ,buyursun versin...
  13. 11.04.2010, 15:00 Mesaj #4453

Meyve veren ağaç taşlanır.. Takımda o kadar eleştirilmesi gereken adam varken Kewell'ı anlamsızca eleştirenler kendine macera arıyor..
  14. 11.04.2010, 15:04 Mesaj #4454
  15. 11.04.2010, 15:05 Mesaj #4455

Anlamıyorum ya.. Vallahi anlamıyorum...

Adam daha ne yapsın bu takımda poposuyla gol falan mı atmalı..

Eleştirenlere söylüyorum çıkın siz bakalım ne yapacaksınız sadece halı sahada.. O verdiğimiz paralara Messi istiyorsunuz siz galiba..

Yukarı Git