1. 18.01.2009, 12:05 Mesaj #556
  2. 18.01.2009, 20:45 Mesaj #557
    Cevap: #19 Harry Kewell

Sinan Arslan, post: 72113 Nickli Üyeden Alıntı

Samiyende ki Bordo maçına yetişse süper olacak!

Bu doktorlarla çok zor.
  3. 19.01.2009, 01:13 Mesaj #558

Doruk Özyer, post: 72620 Nickli Üyeden Alıntı

Bu doktorlarla çok zor.

Aynen giden geri gelmiyor bir turlu anlamadim.Bunlar Turkiyenin en kaliteli doktorlari birde.Tedaviyi yanlis uyguluyorlar,teshismi yanlis anlamadim.Burhan Usluyu ozledim valla
  4. 19.01.2009, 01:50 Mesaj #559

david's fucking posh spice

he thinks he's very cool

but when she's doing beckham

she thinks of harry kewell

harry keeewell,

harry keeewell,

harry kewell harry kewell harry kewell,

harry keee-well harry keee-well

harry kewell harry kewell harry kewell!!!

süper beste yapmis Pool taraftarlari.
  5. 19.01.2009, 02:00 Mesaj #560

Fatih Tüfekci, post: 72848 Nickli Üyeden Alıntı

he thinks he's very cool

harry keeewell,

harry keeewell,

hahaha koptum vallahi...ama cok ayip heeee
  6. 19.01.2009, 17:13 Mesaj #561

Fatih Tüfekci, post: 72848 Nickli Üyeden Alıntı

he thinks he's very cool

harry keeewell,

harry keeewell,

7. 19.01.2009, 17:20 Mesaj #562

Egemen Uluerciyes, post: 72839 Nickli Üyeden Alıntı

Aynen giden geri gelmiyor bir turlu anlamadim.Bunlar Turkiyenin en kaliteli doktorlari birde.Tedaviyi yanlis uyguluyorlar,teshismi yanlis anlamadim.Burhan Usluyu ozledim valla

Uğur'a yanlış tedavi uygulandı.Normalde bu kadar uzun sürmezdi.
  8. 20.01.2009, 23:13 Mesaj #563

Kewell'ın hedefi büyük!

Avustralyalı yıldızımız Harry Kewell, 2010 Dünya Kupası'na bileniyor...

Galatasarayımızın Avustralyalı yıldızı Harry Kewell menajeri aracılığıyla yaptığı açıklamada, 2010 Dünya Kupası Finalleri'nde yarım kalan bir işlerini tamamlamak istediğini söyledi.

2006 Dünya Kupası Finalleri'nde Avustralya Milli Takımı'yla birlikte 2. tura çıkan ancak çeyrek final şansını İtalya karşısında son dakikalarda yediği penaltı golüyle kaybeden Avustralya Milli Takımı'nın aklı halen bu kupada. Galatasaray forması giyen ve 2006 Dünya Kupası'nda Avustralya Milli Takımı'yla boy gösteren Harry Kewell da bu düşüncesini menajeri aracılığıyla dile getirdi. Kewell'ın menajeri Bernie Mandic, Kewell'ın takımını 2010 Dünya Kupası Finalleri'ne taşımayı amaçladığını söyledi. Mandic, konuyla ilgili olarak 'The World Game'e yaptığı açıklamada, "Son Dünya Kupası Kewell'ın kariyerinde çok önemli bir yerde. Belki de en önemlisi. Onun için Dünya Kupası yarım kalmış bir iş. Harry, başka bir Dünya Kupası'nda oynamak hayaliyle yanıp tutuşuyor" dedi.

Kewell, Avustralya Milli Takımı'nın 2006'daki başarısında kilit oyunculardan birisi olmuş Hırvatistan maçında attığı golle takımını ikinci tura taşımıştı. Ancak Kewell, İtalya maçında sakatlığı nedeniyle forma giyememişti.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
  9. 20.01.2009, 23:17 Mesaj #564

Kewell kafasında böyle bir hedef koymuşsa Galatasaraya da çok olumlu yansıması olur, bu sene Uefada seneye Düny kupasında ilerlemek güzel bir hedef. ayrıca Kewell sakatlık sorunu yaşamazsa 2014 de bile oynar bence. Avustralya için bir efsane kendileri
  10. 20.01.2009, 23:21 Mesaj #565

Abdullah TAŞAN, post: 74357 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell'ın hedefi büyük!

Avustralyalı yıldızımız Harry Kewell, 2010 Dünya Kupası'na bileniyor...

Galatasarayımızın Avustralyalı yıldızı Harry Kewell menajeri aracılığıyla yaptığı açıklamada, 2010 Dünya Kupası Finalleri'nde yarım kalan bir işlerini tamamlamak istediğini söyledi.

2006 Dünya Kupası Finalleri'nde Avustralya Milli Takımı'yla birlikte 2. tura çıkan ancak çeyrek final şansını İtalya karşısında son dakikalarda yediği penaltı golüyle kaybeden Avustralya Milli Takımı'nın aklı halen bu kupada. Galatasaray forması giyen ve 2006 Dünya Kupası'nda Avustralya Milli Takımı'yla boy gösteren Harry Kewell da bu düşüncesini menajeri aracılığıyla dile getirdi. Kewell'ın menajeri Bernie Mandic, Kewell'ın takımını 2010 Dünya Kupası Finalleri'ne taşımayı amaçladığını söyledi. Mandic, konuyla ilgili olarak 'The World Game'e yaptığı açıklamada, "Son Dünya Kupası Kewell'ın kariyerinde çok önemli bir yerde. Belki de en önemlisi. Onun için Dünya Kupası yarım kalmış bir iş. Harry, başka bir Dünya Kupası'nda oynamak hayaliyle yanıp tutuşuyor" dedi.

Kewell, Avustralya Milli Takımı'nın 2006'daki başarısında kilit oyunculardan birisi olmuş Hırvatistan maçında attığı golle takımını ikinci tura taşımıştı. Ancak Kewell, İtalya maçında sakatlığı nedeniyle forma giyememişti.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Kendide çok büyük futbolcu.Seni seviyoruz Harry Kewell.
  11. 20.01.2009, 23:28 Mesaj #566

Bence tam bir futbolcu.Top ayağına çok yakışıyor.Farklı bir karizması var ya..

Hagi'nin yeri bir farklı,10'un yeri dolmaz ama sanki top Kewell'in ayağına daha çok yakışıyormuş gibi geliyor bana.Kontrol edişi,tek vuruşu,son vuruşu..
  12. 20.01.2009, 23:33 Mesaj #567
  13. 20.01.2009, 23:56 Mesaj #568
  14. 21.01.2009, 00:20 Mesaj #569

Harry'nin eksikliği çok hissediliyor en kısa zamanda dönmesi dileğiyle...!!!
  15. 21.01.2009, 00:35 Mesaj #570

Yukarı Git