1. 03.02.2009, 13:10 Mesaj #646
    Cevap: #19 Harry Kewell

Ali Tekin, post: 88517 Nickli Üyeden Alıntı

müzmin sakat ifadesinin en doğru karşılığı

Yaptığın yoruma ilk önce kendini inandır da yorum yaparken inandırıcılık payı olsun ama bu yazdığına kendinde inanmadığın için kimse inanmıyor.Kewell ilk yarıda toplam 17 maça çıkmış sadece FB maçına 2.yarı girmiş.Toplam 1306 dakika oyunda kalmış 8 tanede gol atmış.Sende çıkıp diyosun müzmin sakat yokya sen kendini kandır.Merak etme senin gibilere herzaman cevabı var az kaldı 2 hafta daha sabır.Yaw bari Linderoth a desen anlıcam da Kewell deme be kardeşim.
  2. 03.02.2009, 13:17 Mesaj #647

Yahu bu ezikoğlu eziğin burada ne işi var???İşte attığı mesajlar;

***müzmin sakat ifadesinin en doğru karşılığı

***ikinci yarı 5 maça çıksın kafamı keserim

***emre transferi sizleri çok yaraladı biliyorum açıkçası bu yaranızın kapanacağını da sanmıyorum arkadaşlar

***Fenerbahçeliyim yoksa bi sakıncası mı var???*Tuncaya bile burun kıvırıyorsunuz Fenerbahçede oynadı diye.Maksat Fenerbahçeli olmasın kim olursa olsun....Ama boşuna heveslenmeyin Emre futbol oynadığı sürece milli takımın kaptanı olacaktır

***bence yalan haber ayrıca türk milli takımının en eski futbolcusu şu an emredir.Dolayısıyla kaptanlık hakkı da onundur
  3. 03.02.2009, 13:18 Mesaj #648

Sen git Josico'yla çubuklu tosuna bak sonra gel.
  4. 03.02.2009, 13:21 Mesaj #649

Ersin Eren, post: 88727 Nickli Üyeden Alıntı

Yahu bu ezikoğlu eziğin burada ne işi var ???İşte attığı mesajlar;

***müzmin sakat ifadesinin en doğru karşılığı

***ikinci yarı 5 maça çıksın kafamı keserim

***emre transferi sizleri çok yaraladı biliyorum açıkçası bu yaranızın kapanacağını da sanmıyorum arkadaşlar

***Fenerbahçeliyim yoksa bi sakıncası mı var???*Tuncaya bile burun kıvırıyorsunuz Fenerbahçede oynadı diye.Maksat Fenerbahçeli olmasın kim olursa olsun....Ama boşuna heveslenmeyin Emre futbol oynadığı sürece milli takımın kaptanı olacaktır

***bence yalan haber ayrıca türk milli takımının en eski futbolcusu şu an emredir.Dolayısıyla kaptanlık hakkı da onundur

5. 03.02.2009, 13:35 Mesaj #650
  6. 04.02.2009, 00:55 Mesaj #651

liverpool zaten sakat olsa bırakmazdı sizin kronik sakat dediğiniz,15 maç oynamaz dediğiniz Emre bu sezon toplam 21 maça çıktı daha ikinci yarının başındayız ayrıca.Ama kewell nerde yok neyi var ayağı mı sakat yoksa bacağı mı??Beni yanlış anlamışsınız ama dediklerimde haklıyım malesef
  7. 04.02.2009, 01:00 Mesaj #652

Haa sen futbolcuları maç oynama sayısına göre mi değerlendiriyorsun oda güzel

İsterse sizin emreciğiniz 100 küsür maça çıksın hatta o yetmesin gitsin paf takımınızlada maçlara cıksın yararı olmadıktan sonra neyleyim onu ben ?

Harry kewell 15 maça çıkmış olabilir. Fakat attığı goller verdiği asistler ve takıma katkısı ortada. Ayrıca ülkesine gittiğinde sizin muro güiza gibi kara çarşaflardan ve içindekilerden bahsetmiyor. Türkiye'nin ve takımının reklamını yapıyor iyi bir şekilde.

Sizin emre dediginiz adam 3 milyon euro yu görünce birden doğuştan fenerli olabilecek kadar gurursuz bir insan. Hadi şimdi kendi forumunda git eğlen
  8. 04.02.2009, 01:02 Mesaj #653

Ali Tekin, post: 90071 Nickli Üyeden Alıntı

liverpool zaten sakat olsa bırakmazdı sizin kronik sakat dediğiniz,15 maç oynamaz dediğiniz Emre bu sezon toplam 21 maça çıktı daha ikinci yarının başındayız ayrıca.Ama kewell nerde yok neyi var ayağı mı sakat yoksa bacağı mı??Beni yanlış anlamışsınız ama dediklerimde haklıyım malesef

Emre kim arkadaşım emre?Sen emre ile kewell'ı bir mi tutuyorsun..Emre size ne vermiş o oynadığı maçlarda bir söylesene bana..
  9. 04.02.2009, 01:06 Mesaj #654

He ayrıca şunuda söyliyim..Liverpool forumlarında Kewell bize transfer olduğu zaman bir sezonda 10 maçı geçemez diyorlardı..Ve kewell ilk yarıda sadece 5 maçta oynamadı geri kalan 15 maçtada oynadı..Tamam Çekemiyorsun bu futbolcuyu ama bukadar kıskançlık olmazki..
  10. 04.02.2009, 01:10 Mesaj #655

Olum bas git işine.Sen Kewell gibi futbolcuyu rüyanda göremezsin, allahın krosu, pis fenerli.Birde Galatasaraylı numarası yapmışsın ezik seni.Delikanlı olsan ilk baştan çıkıp fenerliyim derdin.Ezik kelimesi en çok sana yakışıyor...
  11. 04.02.2009, 01:11 Mesaj #656

Ha ayrıca Emre o kadar maça çıktı da ne oldu hıyar?1 golü var sadece.Guiza ile birlikte kafayı yedirdi bütün fenerlilere.Fener'i kazıklayana canım feda.Emre'yi de severim Guiza'yı da...
  12. 04.02.2009, 01:15 Mesaj #657

Emre ve Kewell ha? Komik olma yaa.Emre dediğin adam paranın köpeği olmuş.İsterse 500 maça çıksın size birşey katmıyo.Kewell'ın ne kattığı belli.Sen git arkadaşım yat uyu rüyanda sizin takımda Kewell'ı,Lincoln'ü,Baros'u,Arda'yı falan gör dicem rüyanda bile göremezsin gerçi.
  13. 04.02.2009, 01:16 Mesaj #658

Beyler sakin olalim. Yaptigimiz yorumlara dikkat lütfen. Burda her renge gönül vermis Taraftar´a kapimiz acik diyoruz ama böyle yorumlar yapiyoruz. Lütfen biraz daha dikkatli olalim.

Kewell´a gelince konu. Özledi bu gözler senin o sahada durusunu :rolleyes:
  14. 04.02.2009, 01:18 Mesaj #659

Fatih Bilir, post: 90098 Nickli Üyeden Alıntı

Beyler sakin olalim. Yaptigimiz yorumlara dikkat lütfen. Burda her renge gönül vermis Taraftar´a kapimiz acik diyoruz ama böyle yorumlar yapiyoruz. Lütfen biraz daha dikkatli olalim.

Kewell´a gelince konu. Özledi bu gözler senin o sahada durusunu :rolleyes:

Delikanlı gibi söylesin tuttuğu takımı o zaman.Galatasaray kimliği arkasına saklanıp, bizim takımın oyuncularına saldırmasın.
  15. 04.02.2009, 01:21 Mesaj #660

Doruk Özyer, post: 90096 Nickli Üyeden Alıntı

Emre ve Kewell ha? Komik olma yaa.Emre dediğin adam paranın köpeği olmuş.İsterse 500 maça çıksın size birşey katmıyo.Kewell'ın ne kattığı belli.Sen git arkadaşım yat uyu rüyanda sizin takımda Kewell'ı,Lincoln'ü,Baros'u,Arda'yı falan gör dicem rüyanda bile göremezsin gerçi.

Hayır onu bırak bu isimleri yanyana koymak..Fizik kurallarına aykırı..Kewell ile emre nedemek ya biri dünya yıldızı diğeri seninde belirttiğin gibi paranın köpeği olmuş,yıllardır avupada dikiş tutturamamış eziğin teki..

Yukarı Git