1. 04.02.2009, 01:21 Mesaj #661
    Cevap: #19 Harry Kewell

Bu forumda her takımın taraftarına saygım var fakat böyle gelip provakasyon edenleri istemiyorum. Mümkünse yöneticilerde bu konuda biraz hassaslık göstersinler. Sonucta buraya renkdaşlarla yorum yapmaya geliyoruz ama böyle tipleri gördükçe sinirim daha çok artıyo
  2. 04.02.2009, 01:22 Mesaj #662

Faruk Demirtas, post: 90105 Nickli Üyeden Alıntı

Hayır onu bırak bu isimleri yanyana koymak..Fizik kurallarına aykırı..Kewell ile emre nedemek ya biri dünya yıldızı diğeri seninde belirttiğin gibi paranın köpeği olmuş,yıllardır avupada dikiş tutturamamış eziğin teki..

Haklısın.İkisini karşılaştırmak ayıptır günahtır yahu.
  3. 04.02.2009, 01:25 Mesaj #663

Ersin Eren, post: 90101 Nickli Üyeden Alıntı

Delikanlı gibi söylesin tuttuğu takımı o zaman.Galatasaray kimliği arkasına saklanıp, bizim takımın oyuncularına saldırmasın.

Tabiki haklisin. Ama Hakarete gerek yok. Yöneticiler gerekeni yapacaklardir.
  4. 04.02.2009, 14:12 Mesaj #664

fatih bilir adlı arkadaş harici hepinizi kınıyorum benim mesajlarımda şu ana kadar hiçbir küfür veya hakaret yoktur sadece eleştiri vardır.Ama sizlere bakıyorum devamlı mesajlarınızda hakaret etmişsiniz umarım forum yöneticileri gereğini yapar.Ayrıca benim yazdıklarım provakasyon amaçlı değildir sizinle alakalı olumsuz şeyler yazdığım için size öyle geliyor.Bi de ben daha ilk mesajımda Fenerbahçeli olduğumu belirttim bilmeyen bu konuda saçmalamasın lütfen
  5. 04.02.2009, 14:18 Mesaj #665

Ali Tekin, post: 90369 Nickli Üyeden Alıntı

fatih bilir adlı arkadaş harici hepinizi kınıyorum benim mesajlarımda şu ana kadar hiçbir küfür veya hakaret yoktur sadece eleştiri vardır.Ama sizlere bakıyorum devamlı mesajlarınızda hakaret etmişsiniz umarım forum yöneticileri gereğini yapar.Ayrıca benim yazdıklarım provakasyon amaçlı değildir sizinle alakalı olumsuz şeyler yazdığım için size öyle geliyor.Bi de ben daha ilk mesajımda Fenerbahçeli olduğumu belirttim bilmeyen bu konuda saçmalamasın lütfen

Forum yönetiminin gereğini yapması lazım evet.Burada Harry Kewell ile ayı Emre'yi karşılaştırmazsın.Müzmin sakat, Liverpool yollamazdı gibi laflarla saçmalayamazsın.Senin haddin değil.Arda'nın özel hayatına hiç karışamazsın.Galatasaray'ın oyuncularına b.k atamazsın kısacası....
  6. 04.02.2009, 14:25 Mesaj #666

eğer bu ersin eren ceza almazsa diyecek sözüm yoktur.Ne şimdi bu galatasaraylı olan ağzına geleni söylemeye hakkı var ama benim yok.Eğer böyleyse bu forum gelişemez,büyüyemez
  7. 04.02.2009, 14:27 Mesaj #667

Yahu arkadaşlar biraz sakin olun.Tek tek tüm konuları kitlemem mi gerekiyor.

Ali Tekin provakasyon yapmana lüzum yok.Tabi ki eleştiriyoruz biz de ama yerinde eleştiriler yapıyoruz hakaret ve aşağılamaya varmadan.Dikkat et yazdıklarına mümkünse...
  8. 04.02.2009, 14:27 Mesaj #668

Ali Tekin, post: 90388 Nickli Üyeden Alıntı

eğer bu ersin eren ceza almazsa diyecek sözüm yoktur.Ne şimdi bu galatasaraylı olan ağzına geleni söylemeye hakkı var ama benim yok.Eğer böyleyse bu forum gelişemez,büyüyemez

Bu forum 2-3 tane fenerli ile büyüyüp gelişmeyecek efendi.Hadi bas git....
  9. 04.02.2009, 14:28 Mesaj #669

Kronik sakat dedigin adam bu sene sadece 5 maç kaçırdı olmayan şey için embesilce yorumlar yapıp herkezi tahrik edersen cezayı yersin
  10. 04.02.2009, 14:32 Mesaj #670

seda söylemez adlı moderatör çok yazık cidden her mesajında hakaret eden 18 yaşındaki bebeye uyarı yok ama sadece kendi düşüncelerini söyleyen birine uyarı var ayakta alkışlıyorum sizi.Sanırım anlama problemi çekiyorsunuz bu olayın başka bir açıklaması olmaz çünkü
  11. 04.02.2009, 14:33 Mesaj #671

Düşünce filan söyledigin yok olmayan şeyleri söyleyip milleti tahrik ediyorsun

5 maç kaçıran adama kronik sakat deme hakkı kimsenin yoktur
  12. 04.02.2009, 14:33 Mesaj #672

Ali Tekin, post: 90400 Nickli Üyeden Alıntı

seda söylemez adlı moderatör çok yazık cidden her mesajında hakaret eden 18 yaşındaki bebeye uyarı yok ama sadece kendi düşüncelerini söyleyen birine uyarı var ayakta alkışlıyorum sizi.Sanırım anlama problemi çekiyorsunuz bu olayın başka bir açıklaması olmaz çünkü

Bende seni ayakta............alkışlıyorum.
  13. 04.02.2009, 14:34 Mesaj #673

Evet anlama problemi çekiyorum.Ortalığı karıştırmaya çalışan insanları anlamada ve algılamada problemim var Allah vergisi ne yapalım...

En başından beri hepinize sakin olun diyorum ama sizin tüm mesajlarınız antu.com mesajlarından farkı olmayan mesajlar ile dolu.Burası da Galatasaray forumu olduğuna göre sizi uyarmak benim görevim.Bir düşünün bakalım antuda sizin yazdığınız mesajlar gibi bir mesaj yazabilir miyiz biz ?

Size verilmiş söz hakkına karşı saygılı olmanızı istiyoruz hepsi bu ...
  14. 04.02.2009, 14:35 Mesaj #674

Ali mesajlartını alt alta koyarım burada hepsi takımımızı kötüler nitelikte resmen tahrik ediyorsun insanları.Harry kewellın kariyeri belli bu sene oynadığı maç belli sizin josiconuz gibi yürürken sakatlanmıyor ayrıcza josicodan ucuza mal edildi.
  15. 04.02.2009, 14:40 Mesaj #675

belik ben biraz eleştrinin dozunu kaçırdım ama kusura bakmayın burda 4-5 arkadaş resmen hakaret ediyorlar ama kimsenin sesi çıkmıyor benim itirazım buna tarafsız davranılmamasına.Bu ersin denen çocuk hala niye ceza almadı arkadaş bana bunu açıklayın önce

Yukarı Git