1. 16.02.2009, 21:46 Mesaj #781
  Cevap: #19 Harry Kewell  Gazetelere inanmamak lazım.Her kaynakta ayrı şey yazıyor.Biri oynayacak biri oynamayacak diyor.Maç günü gelir görürüz.İnşAllah oynar.
 2. 16.02.2009, 22:36 Mesaj #782
  Cevap: #19 Harry Kewell  Nerdeyse 3 aydır maça çıkmayan doğru dürüst antreman yapmayan bir adama zorluk derecesi yüksek bir maçta oynatmak çok mantıklı değil mi...
 3. 16.02.2009, 23:28 Mesaj #783
 4. 17.02.2009, 02:07 Mesaj #784
  Cevap: #19 Harry Kewell

  Dönüşüm muhteşem olacak  Avustralya’da yayın yapan bir spor dergisine konuşan Harry Kewell, "Sakatlığım tamamen geçti. Artık oynayacak düzeye geldim. İlk maçımda kendimi göstereceğim" dedi.  UZUN bir sakatlık döneminin ardından takımla çalışmalara başlayan Harry Kewell’ın oynama isteği teknik direktör Michael Skibbe’nin en büyük tesellisi oldu. Alman teknik adamın Bordeaux maçı öncesi özel bir görüşme yaptığı Avustralyalı futbolcu, ülkesinde yayın yapan bir spor dergisine verdiği demeçte, hem G.Saray’a, hem de Türkiye’ye övgüler yağdırdı.  Antalyaspor yenilgisinden sonra eleştiri oklarına hedef olan Skibbe de Kewell’ı "Bordeaux maçında sana ihtiyacım var. Bu karşılaşmada senden patlama bekliyorum" diyerek motive etti.  Hedeflerimiz bitmedi  Kewell ise ülkesinde yayın yapan bir spor dergisine verdiği demeçte, "Sakatlığım tamamen geçti. Artık oynayacak duruma geldim. İlk oynayacağımız maçta muhteşem bir dönüş yapacağım" dedi. G.Saray’ın çok kaliteli oyunculardan kurulu güçlü bir takım olduğunu ifade eden Harry Kewell, şöyle devam etti: "Takımımla uzun süreli bir sözleşme yaptım. Bu sözleşmemin arkasında duracağım. Futbol hayatımın sonuna kadar G.Saray’da olmak istiyorum. Beni en çok üzen ezeli rakibimiz F.Bahçe’ye yenilmek oldu. F.Bahçe’yi kendi sahamızda oynayacağımız maçta yeneceğiz.  Şampiyonlar Ligi ve Türkiye Kupası’ndan elendik ama hedeflerimiz bitmedi. UEFA Kupası’nda sonuna kadar gideceğiz."  Hürriyet.
 5. 17.02.2009, 02:09 Mesaj #785
  Cevap: #19 Harry Kewell  Cok özledim be harbiden özledim insanlıgı, futbolculugu, karakteri,liderlik özelligiyle yarından tezi yok takım kaptanı yapılmalı böylece bu kaptanlık mevzusuda kapanır bir daha acılmamak uzere.
 6. 17.02.2009, 02:24 Mesaj #786
  Cevap: #19 Harry Kewell  Futboluyla, karakteriyle, duruşuyla tam örnek alınacak insan.  Çok özledik gerçekten.
 7. 17.02.2009, 03:38 Mesaj #787
  Cevap: #19 Harry Kewell  Harry oyna şu bordeaux maçlarında başka bişey istemiyorum abi senden... bitanesin...
 8. 17.02.2009, 09:29 Mesaj #788
  Cevap: #19 Harry Kewell  "Sakatlığım geçti"  Avustralya’da yayın yapan bir spor dergisine konuşan Harry Kewell, "Sakatlığım tamamen geçti. İlk maçımda kendimi göstereceğim" dedi.  Uzun bir sakatlık döneminin ardından takımla çalışmalara başlayan Harry Kewell’ın oynama isteği teknik direktör Michael Skibbe’nin en büyük tesellisi oldu. Alman teknik adamın Bordeaux maçı öncesi özel bir görüşme yaptığı Avustralyalı futbolcu, ülkesinde yayın yapan bir spor dergisine verdiği demeçte, hem G.Saray’a, hem de Türkiye’ye övgüler yağdırdı.  Antalyaspor yenilgisinden sonra eleştiri oklarına hedef olan Skibbe de Kewell’ı "Bordeaux maçında sana ihtiyacım var. Bu karşılaşmada senden patlama bekliyorum" diyerek motive etti.  Hedeflerimiz bitmedi  Kewell ise ülkesinde yayın yapan bir spor dergisine verdiği demeçte, "Sakatlığım tamamen geçti. Artık oynayacak duruma geldim. İlk oynayacağımız maçta muhteşem bir dönüş yapacağım" dedi. G.Saray’ın çok kaliteli oyunculardan kurulu güçlü bir takım olduğunu ifade eden Harry Kewell, şöyle devam etti:  "Takımımla uzun süreli bir sözleşme yaptım. Bu sözleşmemin arkasında duracağım. Futbol hayatımın sonuna kadar G.Saray’da olmak istiyorum. Beni en çok üzen ezeli rakibimiz F.Bahçe’ye yenilmek oldu. F.Bahçe’yi kendi sahamızda oynayacağımız maçta yeneceğiz.  Şampiyonlar Ligi ve Türkiye Kupası’ndan elendik ama hedeflerimiz bitmedi. UEFA Kupası’nda sonuna kadar gideceğiz."  Kaynak: Hürriyet
 9. 17.02.2009, 09:56 Mesaj #789
 10. 17.02.2009, 13:33 Mesaj #790
  Cevap: #19 Harry Kewell  Kewell oynayınca müthiş top oynuyoruz ilk 11'de başlaması çok zor fakat 2.yarı mutlaka oyuna girmeli!
 11. 17.02.2009, 15:18 Mesaj #791
  Cevap: #19 Harry Kewell

  Harry Kewell: “Elimden Geleni Yapacağım”

  Harry Kewell sakatlıktan sonra ilk kez Galatasaray TV’ye konuştu. UEFA Kupası’nda oynanacak Bordeaux maçı öncesi Galatasaray TV muhabiri Yakup Çınar’ın sorularını cevaplandıran yıldız oyuncu, “Lakabın Oz Büyücüsü… Bordeaux maçında oynarsan sihir yapar mısın?” sorusuna “Takımdaki her oyuncu gibi o maçta ben de oynamak istiyorum, herkes emin olsun, elinden geleni yapacağım” dedi.  Kendisi bir ameliyat geçirdi. O ameliyat döneminin ardından çalışmalarına başladı. Şu anki durumu nedir?


  Ameliyat sonrası rehabilitasyonumu tamamlamam için hala çalışmaya devam ediyorum. Bence henüz rehabilitasyon sürecim tamamlanmadı. Ancak takımla çalışmaya devam ediyoruz. Diğer yandan da doktorla, fizyoterapistlerle çalışmaya devam ediyoruz. Henüz yüzde 100 değilim, benim gayretim yüzde 100’üme ulaşmak.  Fransa’ya gidecek mi? Bordeaux maçında oynama ihtimali var mı?

  Hocamızın ne düşündüğünü tabii ki bilemem, takıma koyacak mı koymayacak mı onun tasarrufunda olan bir şeydir. Fakat Bordeaux’ya gidiyorum. Bordeaux’ya giden her oyuncu tabii ki takımda da olmayı hayal ederek gider.  Kendisinin olmadığı dönemlerde Galatasaray’ı izleyebildi mi? İkinci yarıda nasıl buluyor Galatasaray’ı?

  Tüm maçları seyrettim ve söylemek gerekir ki şu son dönemde aslında pek şanslı değildik. Takımca hakemlerle bazı sorunlarımız oldu ama yine de bu bizim maç konsantrasyonumuzu etkilememeli. Bizim hedefe yönelik konsantrasyonumuz etkilenmedi diye düşünüyorum. Rakibimiz olan diğer takımlar da maçlar kazandılar, kaybettiler. Ve sonuç itibariyle şu anda bizim şampiyonluk şansımız hala devam ediyor. Biz başımıza gelen tüm şanssızlıklara rağmen hala liderin çok yakınındayız. Dolayısıyla henüz kaybedilmiş bir şey yok. Bizim yeniden konsantrasyonumuzu toplayıp tüm zorlukların üstesinden gelmemiz gerekiyor.  Bordeaux maçını soracağım… İlk maç deplasmanda, bu avantaj mı?

  Evet tabii ki ilk maçı dışarıda oynamak avantajlı çünkü skoru etkileme şansını kendi evinize bırakmış oluyorsunuz. Kendi evinizde kendi seyircinizin önünde oynadığınız durumlarda da kendinizi muhakkak daha iyi hissediyorsunuz. Fakat bunun yanı sıra bizim Bordeaux’ya karşı çok dikkatli olmamız gerekiyor. Çünkü bugün Avrupalı futbol takımlarının gerekten çok zekice kontrollü olarak bir kontratakla ya da anlık bir oyunla skoru değiştirebildiklerini görüyorsunuz. Dolayısıyla önde olmak avantaj olmayabiliyor. Buna dikkat etmemiz gerek. Ama tabii ilk maçı deplasmanda oynamak bizim için avantajdır.

  Şu görüşe katılır mı: Galatasaray Avrupa’da oynanan 4 maçın 3’ünü kazandı. Avrupa’daki maçlara daha konsantre, daha iyi çıkıyor diyebilir mi?


  Ligde oynanan futbolla Avrupa’da oynanan futbolu karşılaştıramazsınız. Gerçekten çok farklı karakterde oyunlar oynanır her iki kulvarda da. Bunun sebebi de çok basittir: Avrupa’da iki haftada bir oynadığınız maçı kazanmanız gerekir. Oysa ki ligde 5 maçta puan kaybetme şansı vardır, bunun telafisi vardır. Ama Avrupa’da bir tek maça çıkacağını bilirsiniz. Bilirsiniz ki o maçta iyi olmanız gerekir, başka türlü sonuca ulaşamazsınız.  Taraftardan uzun bir süre ayrı kaldı, onları özledi mi?

  Tabii ki özledim. Her şeyden önce benim gördüğüm en ateşli taraftarlardan biri Galatasaray taraftarı. Her zaman takımı destekliyor, her zaman takımın arkasında durması gerektiğini gösteriyor. Biz onların gösterdiği bu çabaya, bu sevgiye karşılık kendilerine ne kadar müteşekkir olduğumuzu bir tek şekilde gösterebiliriz: Oynayarak, iyi oynayarak, kazanarak… Biz de bunu yapmaya çalışıyoruz.  Lakabı “Oz Büyücüsü”… Bordeaux maçında oynarsa sihir yapacak mı?

  (Kewell gülerek cevap veriyor)

  Elimden geleninin en iyisini yapmaya gayret edeceğim.
 12. 17.02.2009, 15:30 Mesaj #792
  Cevap: #19 Harry Kewell  Kesinlikle ikinci yarıda oynasın.İlk yarıda eksi yönlerini arandığı için beklenen performansı veremeyebilir.
 13. 17.02.2009, 15:45 Mesaj #793
  Cevap: #19 Harry Kewell  james derim baska bisey demem  onun adı ne ? KEWELL ! JAMES KEWELL- 0019 !
 14. 17.02.2009, 15:52 Mesaj #794
  Cevap: #19 Harry Kewell  Üzücü ama bu sezon takım Kewell, Lincoln, Baros olmadığında sıradanlaştı.  G.Birliği deplasmanında bu 3 'lünün muhteşem gollerini hatırlıyorum da... Tadından yenmez.
 15. 17.02.2009, 16:33 Mesaj #795
  Cevap: #19 Harry Kewell  Abdullah TAŞAN, post: 104937 Nickli Üyeden Alıntı

  Üzücü ama bu sezon takım Kewell, Lincoln, Baros olmadığında sıradanlaştı.  G.Birliği deplasmanında bu 3 'lünün muhteşem gollerini hatırlıyorum da... Tadından yenmez.  Ankaragücü maçıydı heralde abi.

Yukarı Git