1. 24.02.2009, 13:38 Mesaj #856
    Cevap: #19 Harry Kewell

Kondisyon eksiği var her maç üstüne koymalı Kewell'ın hep söylüyoruz varlığı yeter bu takıma,formasını koysan yere iki kişi pres yapar öyle bir adam!
  2. 24.02.2009, 17:51 Mesaj #857

Emir Satriani, post: 113162 Nickli Üyeden Alıntı

Penaltıyı Harry kullanacaktı.. kullandırtmadılar... ruhsuz adamlar... birde piskin piskin kacırdı penaltıyı o dünya yıldızı olacak adam..., kewell'a el kol isareti yapıyorlar sen çekil diye.. kimsiniz lan siz... Kewell ondan sonra bozuldu o sol çizgiden ayrılmadı, kullandığı korneri oyle salladı adamı bile küstürdüler maçta.. disiplinsizlik o seviye takımda, Skibbe gibi saf adamı bunlar harcadı... Adam genç tecrübesiz diye.. fatih terim'i sevmem ama bazı yönlerini takdir ediyorum futbolcuya nasıl davranacağını biliyor... bunlara mourinho lazım mourinho... falakaya yatırır hepsini serefsizim...

Bak maçı izledim ama buna dikkat etmemiştim,Baros bunu ikidir yapıyor galiba Kewell'a bi maçta daha attırmamıştı..Ama kaçırmamıştı bu kez penaltıyı,çingenelik yapıyolar ya..
  3. 24.02.2009, 19:10 Mesaj #858

Sakatlıktan çıkar çıkmaz 65 dakika ardından da 90 dakika forma giydi.Kondisyonsuz olduğu belli oluyordu ama artık düzelmiştir.
  4. 24.02.2009, 23:37 Mesaj #859

Emir Satriani, post: 113162 Nickli Üyeden Alıntı

Penaltıyı Harry kullanacaktı.. kullandırtmadılar... ruhsuz adamlar... birde piskin piskin kacırdı penaltıyı o dünya yıldızı olacak adam..., kewell'a el kol isareti yapıyorlar sen çekil diye.. kimsiniz lan siz... Kewell ondan sonra bozuldu o sol çizgiden ayrılmadı, kullandığı korneri oyle salladı adamı bile küstürdüler maçta.. disiplinsizlik o seviye takımda, Skibbe gibi saf adamı bunlar harcadı... Adam genç tecrübesiz diye.. fatih terim'i sevmem ama bazı yönlerini takdir ediyorum futbolcuya nasıl davranacağını biliyor... bunlara mourinho lazım mourinho... falakaya yatırır hepsini serefsizim...

Hocanın belirlediği bir penaltıcı var o da Baros, bu nedenle Kewell'ın atması bir anda Galatasaray'ı mahalle takımı yapar. Kısmet değilmiş atamadı.
  5. 25.02.2009, 00:03 Mesaj #860

Perşembe günü Oz Büyücüsünü özlediğimiz futboluyla sahada görmek istiyorum!
  6. 25.02.2009, 17:21 Mesaj #861
  7. 25.02.2009, 17:22 Mesaj #862

Biz bu kadro yapısıyla asla ama asla 3-5-2 oynayamayz.

Bizim oynayacağımız sisitemler

4-2-3-1

4-3-2-1
  8. 25.02.2009, 19:46 Mesaj #863

Halit GÖNÜL, post: 114925 Nickli Üyeden Alıntı

4-2-3-1

4-3-2-1

bu 4-3-2-1 oyun dizilisin bu sekilde ise --->

-----------------------Kaleci----------------------

-------------Stopper--------Stopper--------------

----Sag Bek----------------------------Sol Bek----

----------Orta Saha--Orta Saha--Orta Saha--------

-Sag Acik----------------------------------Sol Acik

----------------------Forvet----------------------

sana tamamen katiliyorum!

Kewell evet sakatliklar ile baya ugrasiyor, ama zaten kac yildir boyle durumu buna gore kafasi da hazirlikli ve sadece tek problemi her defa oyuncular ile ayni fiziki seviyeye gelmesi.

Arti Kewell hizini kullanmak icin biraz daha onunu bos birakmali. Son maclarda cok ilerde oldugu icin hizini kullanmasi icin yer kalmiyor. Ardanin tam ters kanat tipindeki kanat oyuncusu benim gozumde ve bu ikili muthis olmasi lazim.

Arda ne kadar ilerde topu alirsa ayagina o kadar tehlikeli,

Kewell ne kadar geriden bindirirse o kadar tehlikeli olur.
  9. 26.02.2009, 02:06 Mesaj #864
  10. 26.02.2009, 02:22 Mesaj #865

Halit GÖNÜL, post: 114925 Nickli Üyeden Alıntı

4-2-3-1

4-3-2-1

Sözün özü Kewell ya da benzeri oyuncuların kanatta oynadığı takımlarda mutlaka ve mutlaka 4'lü defans

uygulanmalı çünkü defansif yönleri sıfırdır.Bunu göremeyn teknik direktörün olunca 5'te yersin 10'da.Skibbe'nin

Kewell'a defansif görev vermeye çalıştığını İngiltere'de herhangi futbol severi yoldan çevirip söyleseler bunu

yapanın ya futbol katili ya da cahil zanneder ve neresiyle güleceğini şaşırır.Kewell solda %100 performansını

gösterebiliyor ama sağda %50'sinden azını verebiliyor.Arda ise her iki kanatta etkili bu durumda Kewell'ın

yeriyle oynanmamalı.Hasan'ı, Kewell'ı, Arda'yı sağ-sol bek oynatan zihniyeti kınıyorum.
  11. 26.02.2009, 08:10 Mesaj #866

hadi harryciğim sana çok güveniyorum bugün...
  12. 26.02.2009, 12:15 Mesaj #867

Mehmet Vural, post: 115448 Nickli Üyeden Alıntı

Sözün özü Kewell ya da benzeri oyuncuların kanatta oynadığı takımlarda mutlaka ve mutlaka 4'lü defans

uygulanmalı çünkü defansif yönleri sıfırdır.Bunu göremeyn teknik direktörün olunca 5'te yersin 10'da.Skibbe'nin

Kewell'a defansif görev vermeye çalıştığını İngiltere'de herhangi futbol severi yoldan çevirip söyleseler bunu

yapanın ya futbol katili ya da cahil zanneder ve neresiyle güleceğini şaşırır.Kewell solda %100 performansını

gösterebiliyor ama sağda %50'sinden azını verebiliyor.Arda ise her iki kanatta etkili bu durumda Kewell'ın

yeriyle oynanmamalı.Hasan'ı, Kewell'ı, Arda'yı sağ-sol bek oynatan zihniyeti kınıyorum.

kardeşim tamamaen sana katılıyorum.3-5-2 de winger back olarak oynattı great skibbe ardayıda kewellıda.arda en süper form tuttuğu haftalarda yorgunluktan bezdi.formunu uzun süre idare ettiremedi.

kewell yazık garibim bu yaşta adam savunuyor kademe yapıyoryani şimdi bunları yapan hocayı kim takardı allah aşkına...

bakalım bu akşam inşallah bülentte saçmalamaz...

bence kewell sol da second striker pozisyonunda olmalı hücumlarda.rakip atakta iken geri gelip içeriyi yada sol içi kapatmalı.arda hemen arkasında sol ağırlıklı orta saha oynamalıdır.böylece muhteşem sol kanat bindirmeleride izleriz.golde oradan gelebilir.hazır jurietti cezalıyken değerlendirilmelidir.

lincoln sağ tarafa yakın oynamalı ve ağırlığı oraya vermelidir.soldaki güç sağdada dengelenebilir.tabi arda zaman zaman sağ içitende deneyebilir.artık rütuşları hoca verecek oyunculara anlatacak.
  13. 26.02.2009, 12:59 Mesaj #868

Büyücü kaç maçtır kondisyonsuzluktan yokları oynadın bu maçta senden çok şey bekliyoruz!
  14. 26.02.2009, 18:54 Mesaj #869

Bu akşam maçın ilk 11'inde yok, teknik direktörün farklı düşünceleri olabilir Kewell'ı 2. yarıda dirençli bir biçimde oyuna sokmak gibi.
  15. 26.02.2009, 18:58 Mesaj #870

Bugün ilk 11 de yokmuş herhalde. Tamam kondisyon eksiği var ama onun yerine de Barış'ı tercih etmem yani. Aydın veya iyileştiyse Hasan'ın oynaması daha iyi olurdu. Ama bugün işler kötü giderse kurtarıcı olarak Kewell girecek. Yok işler iyi giderse Şov için girecek. İnşaallah ikinci şık olur.

Yukarı Git