1. 29.04.2009, 22:45 Mesaj #1396
    Cevap: #19 Harry Kewell

Skibbe ve Korkmaz yorumu

Cimbom'un yıldız oyuncusu Kewell, Michael Skibbe hakkında ilginç bir açıklamada bulundu.

Skibbe ve Korkmaz yorumu

29 Nisan 2009 22:43

Bülent Korkmaz'ın yerden yere vurulduğu günlerde, Harry Kewell'dan destek geldi.

Avustralyalı yıldız, sarı kırmızılı camia içindeki dostlarıyla yaptığı sohbette, Bülent Korkmaz'ın çalıştırıcılığından son derece memnun olduğunu söylediği öğrenildi.

Kewell yaptığı konuşmada, "Skibbe'den kimse çekinmiyordu bile. Hatta Skibbe bazı oyunculardan korkuyordu. Bülent Korkmaz gelir gelmez havayı değiştirdi. Takımda herkes ondan çekiniyor, ona saygı duyuyor. Yeni hocamız kaybolan otoriteyi yeni baştan oluşturdu" diyerek, Korkmaz'a destek verdiği ifade edildi.

Kaynak: Haber7
  2. 29.04.2009, 22:57 Mesaj #1397

ya bu adamı çok seviyorum ben...giderse yazık olur...uzun yıllar bizde kalmasını istiyorum..
  3. 02.05.2009, 08:20 Mesaj #1398

Yaserle ilgili yorumları okudum sonra buraya geldim.Anladım ki adın yabancıysa Türkiyede yaşadın.Kewell Hacettepe maçında ne oynadı?Önceki maçta ne oynadı?Ama tek bir eleştiri yok.Karşı karşıya topu kaleciye nişanlamadı mı?Yaserden ne farkı var?Ama yaser gitsin kewell kalsın.Sırf karşı karşıya atamadı diye.Yazık,yazık halen isimlerle oynanmadığını anlamamışız futbol denen basit oyunun.Yürek lazım önce,yüreğini ortaya koyamıyorsan teknik,taktik,kondisyon hepsi hikaye önce yürek lazım.
  4. 02.05.2009, 08:28 Mesaj #1399

ŞERİF VURAL, post: 189917 Nickli Üyeden Alıntı

Yaserle ilgili yorumları okudum sonra buraya geldim.Anladım ki adın yabancıysa Türkiyede yaşadın.Kewell Hacettepe maçında ne oynadı?Önceki maçta ne oynadı?Ama tek bir eleştiri yok.Karşı karşıya topu kaleciye nişanlamadı mı?Yaserden ne farkı var?Ama yaser gitsin kewell kalsın.Sırf karşı karşıya atamadı diye.Yazık,yazık halen isimlerle oynanmadığını anlamamışız futbol denen basit oyunun.Yürek lazım önce,yüreğini ortaya koyamıyorsan teknik,taktik,kondisyon hepsi hikaye önce yürek lazım.

Tamamen katılıyorum,kimse kusura bakmasın ama Kewell'da çok abartılıyo bu sene,bunun tek sebebide Lincoln'den beklenenin alınamaması sonucu ona karşı bi adamı savunma isteği,Kewell bu sene bazen iyi işler yapmış olabilir ama hiç bi zaman Arda gibi devamlı iyi bir performansı olmadı,Kewell'ı dün çıplak gözle izledim ve hiçde bu abartılı övgüleri haketmiyo,bana kalırsa Lincoln Kewell'dan çok iş yaptı bu sene kimse kendini kandırmasın.
  5. 02.05.2009, 10:46 Mesaj #1400

Kewell'ın bu sezon yaptıkları ortada. Son 2-3 maç kötü oynadı diye adamı silecek değiliz.

Ama Yaser Galatasaray adına bu sezon ne yapmış? Sürekli kötü, böyle adamı tabiiki eleştireceksin.
  6. 02.05.2009, 10:47 Mesaj #1401
  7. 02.05.2009, 11:18 Mesaj #1402
  8. 02.05.2009, 14:17 Mesaj #1403

kewell a laf söyleyenin futbol bilgisinden şüphe ederim..yaserle kıyaslıolar ya kewell i bu adama ölü dediler kaç maç fırtına gibi esti..yaser e yıldız doğuyo dediler girdiği maçların içine etti..saçmalamayın...yaser in takımdan direk kovulması gerek...hiç oynamasa bile kewell in dışarda yaptığı reklam yeter!!!
  9. 02.05.2009, 18:19 Mesaj #1404

Futbol yürekle filan oynanmıyor.Biz başka dünyada mı yaşıyoruz nedir.Kewell'a laf edeni Allah taş eder be.Adam 3 senedir doğru düzgün top oynayamamış sakatlık belası yüzünden.Ve bu seneki performansı ortada.Yeni yeni kendisini buluyor Kewell....
  10. 02.05.2009, 20:40 Mesaj #1405

Biraz önce havaalanındaki "rezilliği" izledim.Kewell "neredeyim ben" der gibiydi.Ayıp ya böyle adamı elimizden kaçıracağız.
  11. 03.05.2009, 05:31 Mesaj #1406

Arkadaslar gercekci olmak gereksirse bende Kewelli hic begenmiyorum 90 dakika'ya not vermek gerekirse 10 üzerinden 4 veririm. Kewell anlik oyuncu gibi bi cikiyo biraz birseyler yapip kayip oluyo.
  12. 03.05.2009, 12:05 Mesaj #1407

Özgür Kocer, post: 191248 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar gercekci olmak gereksirse bende Kewelli hic begenmiyorum 90 dakika'ya not vermek gerekirse 10 üzerinden 4 veririm. Kewell anlik oyuncu gibi bi cikiyo biraz birseyler yapip kayip oluyo.

hagi de 90 dk da 10 dk top oynardı ama o 10 dk bize yeterdi....kewell daha yeni yeni kendine geliyo..önümüzdeki sezon takımın en flaş ismi olacak bundan eminim...
  13. 03.05.2009, 12:23 Mesaj #1408

Hücum futbolcularının performansı düştü tıpkı Kewell gibi buda çok normal sürekli ayağa pas yapan takımdan düzgün sistemli bir oyundan dandun futbola dönersek çok normaldır Kewell ın formunun düşmesi...
  14. 03.05.2009, 12:29 Mesaj #1409

ayrıca uzaktan şut çekebilen tek futbolcumuz....açamadığımız defanslara karşı tek kozumuz kewell...takımın arda gibi vazgeçilmezi bence...ama kondisyonu hala tam değil.
  15. 03.05.2009, 12:44 Mesaj #1410

Fatih Kurt, post: 191354 Nickli Üyeden Alıntı

Hücum futbolcularının performansı düştü tıpkı Kewell gibi buda çok normal sürekli ayağa pas yapan takımdan düzgün sistemli bir oyundan dandun futbola dönersek çok normaldır Kewell ın formunun düşmesi...

Kesinlikle..Kewell'ın son haftalardaki formsuzluğunun sebeni tamamen budur..

Yukarı Git