1. 18.05.2009, 01:24 Mesaj #1456
  2. 18.05.2009, 01:25 Mesaj #1457
    Cevap: #19 Harry Kewell

galatasaraya cristiano ronaldo gelse

o bile yedek bekler

cunku ronaldo dan iyi sabri var mesela!!!!!!!!!

tesekkurler bulent hoca!!!!!!!
  3. 18.05.2009, 01:33 Mesaj #1458

Tam bir profosyonel.Takımın durumunuda biliyor,dolayısı ile liderlik vasıflarınıda kullanarak takımı yarı yolda bırakmak istemez ancak yönetimle oturup gelecek sezon planlarını öğrenmek istemiş olabilir buda bu traz oyuncular için çok doğaldır.Benim kaanatim yeni sezon başlar,teknik adam ve transferlerin durumuna göre 30 ağustosa kadar kewellın kalıp kalmayacağı belli olur.Benim düşüncem takımın başına kim gelirse gelsin kewellı bırakmayacakdır.
  4. 18.05.2009, 08:58 Mesaj #1459

Kewell farkı

Harry Kewell mücadeleye damgasını vuran isim oldu.

Ankaragücü maçından sonra Gençlerbirliği karşısında da Teknik Direktörümüz Bülent Korkmaz tarafından yedek soyundurulan Harry Kewell mücadeleye damgasını vuran isim oldu.

Profesyonellik dersi veren Avustralyalı yıldızımız perdeyi açarken, ikinci golde de asist yaptı, kalitesini bir kez daha kanıtladı.

Pozisyonsuz geçen ilk yarıda Emre Güngör'ün dakikalar 35'i gösterdiğinde sakatlanması bir anda soğuk duş etkisi yarattı. Ancak o ana dek sahada hiçbir varlık gösteremeyen sarı-kırmızılılar, Kewell'la birlikte bambaşka bir kimliğe bürünerek galibiyete uzandı.

Kewell'a sevgi

Tribünler dün en büyük ilgiyi geçen hafta olduğu gibi yine yedek soyunan Avustralyalı yıldız Harry Kewell'a gösterdi. Taraftarlar başarılı futbolcuyu tribüne çağırarak yumruk şov yaptırdı. Bu arada taraftarlar saçlarını kazıtan Semih'i, Hasan Şaş sandı. Sarı-kırmızılılar, “Hasan Şaş buraya yumruk havaya” diyerek, genç Semih'e takıldılar.

Kaynak: Milliyet
  5. 18.05.2009, 09:44 Mesaj #1460

Kewell gibi her anlamda değerli bir futbolcuyu ve Lincoln'ü kaçırırsa Bülent'i ve yönetimi bu taraftar affetmez.
  6. 18.05.2009, 11:09 Mesaj #1461

Mehmet Vural, post: 213191 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell gibi her anlamda değerli bir futbolcuyu ve Lincoln'ü kaçırırsa Bülent'i ve yönetimi bu taraftar affetmez.

Lincoln değil de Kewell'ı kaçırırsa benim bile gözümden düşer.

Lincoln'ün Bülent hocayla alaksı yok.Feldkamla da sorun yaşadı,Schalke'de de.
  7. 18.05.2009, 11:13 Mesaj #1462

Bu adam sezon sonu takimdan ayrilirsa, uzun bir sure kizginliktan dolayi mac izleyemem heralde. Ornek bir futbolcu, ona Galatasaray formasi cok yakisiyor.
  8. 18.05.2009, 13:55 Mesaj #1463

Kewell’a saygıyla

...

G.Saray cephesi

G.Saray cephesindeyse dün gecenin kırılma anı, 35’inci dakikada mecburiyetten kalkan değişiklik tabelasıydı. Birbirimizi sevmediğimizden dem vururuz hep, ama esas problemimizin birbirimizi saymamak olduğunu düşünürüm ben... 2,5 yıllık kontratlarının mürekkebi kurumadan G.Saray’a yeni hoca arayan o takım elbiseli zengin fanatikler, “bir global futbol ikonu” olan B.Korkmaz’a karşı nasıl saygılı değillerse, aynı şekilde Korkmaz da geçen hafta maç sonrası demecinde o saygıyı çok gördü başka bir global futbol ikonuna, Kewell’a...

Ama Avustralyalı bu genç adam, vakur duruşu ve istekli oyunuyla hepimize bir ders verdi dün gece. Sana, bana, Korkmaz’a, takım arkadaşlarına ve de Lincoln’e... Onun geldiği yerlerde güzel bir laf var, “We don’t see things as they are, we see things as we are (etrafımızdakileri onlarmış gibi değil, biz gibi görürüz aslında.)” diye. Herkesin etrafına Kewell gibi baktığı bir dünya umuduyla...

Milliyet / Uğur Meleke
  9. 18.05.2009, 14:11 Mesaj #1464
  10. 18.05.2009, 16:08 Mesaj #1465

adam felaket karizma hele fanatikteki resmi fena... Adam clubber yaa
  11. 18.05.2009, 18:23 Mesaj #1466

Cüneyt Sertel, post: 213374 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell’a saygıyla

...

G.Saray cephesi

G.Saray cephesindeyse dün gecenin kırılma anı, 35’inci dakikada mecburiyetten kalkan değişiklik tabelasıydı. Birbirimizi sevmediğimizden dem vururuz hep, ama esas problemimizin birbirimizi saymamak olduğunu düşünürüm ben... 2,5 yıllık kontratlarının mürekkebi kurumadan G.Saray’a yeni hoca arayan o takım elbiseli zengin fanatikler, “bir global futbol ikonu” olan B.Korkmaz’a karşı nasıl saygılı değillerse, aynı şekilde Korkmaz da geçen hafta maç sonrası demecinde o saygıyı çok gördü başka bir global futbol ikonuna, Kewell’a...

Ama Avustralyalı bu genç adam, vakur duruşu ve istekli oyunuyla hepimize bir ders verdi dün gece. Sana, bana, Korkmaz’a, takım arkadaşlarına ve de Lincoln’e... Onun geldiği yerlerde güzel bir laf var, “We don’t see things as they are, we see things as we are (etrafımızdakileri onlarmış gibi değil, biz gibi görürüz aslında.)” diye. Herkesin etrafına Kewell gibi baktığı bir dünya umuduyla...

Milliyet / Uğur Meleke

Güzel yazı olmuş.

Sezon sonunu iple çekiyorum Bülent'in çekip gitmesi için.
  12. 19.05.2009, 01:44 Mesaj #1467
  13. 19.05.2009, 16:38 Mesaj #1468

Çağlar Çağlayan, post: 214344 Nickli Üyeden Alıntı

karizmana kurban kewell....

oynamasına bile gerek yok o formayı sırtına atsın şöyle yürüsün yeter
  14. 19.05.2009, 17:21 Mesaj #1469
  15. 19.05.2009, 17:37 Mesaj #1470

bu sezon takimin ve t.direktörün ne yaptigi belli degilki. oda takima göre oynuyor bazen.

ama takimda tutulamali.

Yukarı Git