1. 04.01.2009, 20:39 Mesaj #181
    Cevap: Beşiktaş Hakkındaki Tüm Konular [Lütfen Başka Başlık Açmayınız!]

Müberra Tülü, post: 57228 Nickli Üyeden Alıntı

Bugün fanatik Gazetesinde yer alan habere göre,BJK Yıldırıy Baştürkle anlaşmaya varmış..

Geleceğini zannetmiyorum ama;Kiralama yerine bonservisiyle alınabilirdi..

Gülmemek elde değil Müberra! Yıldıray - Beşiktaş kesinlikle olmaz kadrolarında adam gibi biri yok ve adam gibi futbollarıda yok, Yıldıray Türkiye'ye gelse Galatasaray'da oynar ancak! :p
  2. 04.01.2009, 21:18 Mesaj #182

Müberra Tülü, post: 57251 Nickli Üyeden Alıntı

Ne gülüyosun Caner.. Bozuk saat bile günde 2 kere doğruyu gösterirmiş belki bu sefer tuttururlar.. :p

bunların saatinin pili yok
  3. 06.01.2009, 15:14 Mesaj #183

Bugün çarşı tff ve hakemleri aynı zamanda licktv yi protesto etmek için kapalı tribünün üstünü tamamen siyahla kaplayacak ve üst tarafta kimse olmayacak türk futbol tarihinin en organize taraftar grubu ne de olsa onlara herşey yakışır
  4. 06.01.2009, 15:18 Mesaj #184

olcay öztürk, post: 59101 Nickli Üyeden Alıntı

Bugün çarşı tff ve hakemleri aynı zamanda licktv yi protesto etmek için kapalı tribünün üstünü tamamen siyahla kaplayacak ve üst tarafta kimse olmayacak türk futbol tarihinin en organize taraftar grubu ne de olsa onlara herşey yakışır

puahuah.. demirören'i kovalasınlar bide yakışır kartalıma..
  5. 06.01.2009, 15:20 Mesaj #185

Kesin öyledir :rolleyes:
  6. 06.01.2009, 15:26 Mesaj #186

lan kimse gitmiycek zaten kebapci alen de demis bari siyah carsafla kapatalim tribunu de bir ise yarasin
  7. 06.01.2009, 15:30 Mesaj #187

Hayri Cund, post: 59121 Nickli Üyeden Alıntı

lan kimse gitmiycek zaten kebapci alen de demis bari siyah carsafla kapatalim tribunu de bir ise yarasin

türk futbol tarihinin en organize taraftar grubu ne de olsa

:rolleyes:

Organize :p
  8. 06.01.2009, 16:04 Mesaj #188

Taraftar, takımın da birşey göremeyince ne yapsınlar, kendi kendilerine birşeyler bulup yapıyorlar ki, dikkat çekip gündemde kalabilsinler. Çarşı'da bu amaçlı kuruldu zaten. Hangi Beşiktaşlıya sorsam, takımından değil, renklerinden, taraftarından ve Çarşı'dan bahsediyor. Çarşı sadece kendilerinde var zannediyorlar. Aslında bizim burada da var bir çok çarşı. Sarraflar çarşısı, Saray çarşısı, Bedestenler çarşısı vs vs..
  9. 06.01.2009, 17:02 Mesaj #189

Kırın zincirlerinizi vazgeçin gururunuzdan dünya kabullenmiş sizde kabullenin türkiyenin en iyi taraftarı bizde tek eksik olan bitane başkan bu adama rağmen şampiyonluğa oynuyoruz... şu lan sözcüğüyle cümleye başlayan embesil akıllı konuş cund musun cundimisin
  10. 06.01.2009, 17:16 Mesaj #190

Oha ! organize taraftar kavramını Türkiye'ye getiren ve yerleştiren adam Alpaslan Dikmen'dir.Deplasman organizasyonu,yurtdışı organizasyonu,Amatör branş organizasyonlarında ilk adımları her zaman ultrAslan atmıştır.

İnönü'de kata go go go diye bağırınca en büyük taraftar Beşiktaş taraftarı mı pardon ÇARŞI mı oluyor ? :rolleyes:

Tribünde bir tane kareografiniz yok,burda deplasmanda bile kareografi yapan biz varız,sadece kata go go go,allah belamızı versin diye bağıran siz,Türkiye'nin en iyi taraftar mı oluyorsunuz ?

Allah aşkına kim kabullenmiş ayrıca ?

Maldini'nin,Deportivo teknik direktörünün,Edgar Davids'in ve daha aklıma gelmeyen nice isimlerin Ali Sami Yen ve de taraftar hakkında söylediklerini duymamışsın sanıyorum sen.

Senin dünyan neresi artık,bilemiyorum.

Başkan'a rağmen şampiyonluğa oynuyorlarmış,peh.Canaydın dönemindeki efsanevi şampiyonluğu hatırlatırım.Orda burda Beşiktaşlılık ruhu diye konuştuğunuz,yıllardır kendinizde var olduğunu sandığınız şeyin hası Galatasaray'da var.

Başkansız,teknik direktörsüz,parasız her türlü şampiyonluğa oynayan + şampiyon olan bir takım var karşınızda.

Neyse,kime konuşuyorum ki ben ..
  11. 06.01.2009, 17:24 Mesaj #191

olcay öztürk, post: 59241 Nickli Üyeden Alıntı

Kırın zincirlerinizi vazgeçin gururunuzdan dünya kabullenmiş sizde kabullenin türkiyenin en iyi taraftarı bizde tek eksik olan bitane başkan bu adama rağmen şampiyonluğa oynuyoruz... şu lan sözcüğüyle cümleye başlayan embesil akıllı konuş cund musun cundimisin

Dünyanın en iyi taraftarı sizdemi?.. Avaz çıktığı kadar çığırtmak ve döner bıçaklarıyla serserilik etmek en iyi taraftarlıksa, evet haklısın.. Çarşı çapulcu grubu en iyi taraftar ozaman... Ben bundan 8 sene evel, inönüye maça gittim, canımızı zor kurtardık, maç boyunca yapılan işkenceleri burada anlatmak dahi istemiyorum, kadıköyde bile böyle bir işkenceye maruz bırakılmamıştık... Besiktas taraftarından nefret ederim.. Sen önce git, o çarşı çarşı dediğin, beşiktaş çarşısı çapulcu topluluğunun gerçekte ne mal olduğunu öğren... Zaten gördüğüm kadarıyla onlar stada maç izlemeye falan gitmiyor ayrıca... Ayrıca maç esnasında çoğu arkası sahaya dönük avaz avaz bağırmaktan, stres atmaya çalışmaktan başka bir halt yapmaz...+ o başkan ve o menajerlerde size layık zaten... DEV TAKIM Besiktas'lı arkadaşım, yeterince anlatabildim mi ?.. zuhauha
  12. 06.01.2009, 17:38 Mesaj #192

olcay öztürk, post: 59241 Nickli Üyeden Alıntı

Lan cok konusma lan

Tribunde cocuk oldurmekte

Ustura bicak vb tasimakta

Her turlu pislikte

en organize sizsiniz

Zaten yok muydu optik mi ne adami bas taci yapmistiniz adam uyusturucudan mi fuhustan mi ne 10 sene hapis yatmis sonra cikip 1 hafta sonra olmustu. Iste carsi bu. Yoksa mal mal bagirmakla en iyi taraftar falan olunmaz. Murat'in dedigi gibi ne bir kareogreafi ne birsey sirf go go go.
  13. 06.01.2009, 18:06 Mesaj #193

8JK benim gözümde Antalyaspor gibi.Antalya'ya gol attığımızda daha çok sevinmiştim.Çarşı ise gözümde Bursa'nın Texas'ı gibi...Küçüktünüz, daha da küçüldünüz son yıllarda...
  14. 06.01.2009, 18:07 Mesaj #194

Ersin Eren, post: 59329 Nickli Üyeden Alıntı

8JK benim gözümde Antalyaspor gibi.Antalya'ya gol attığımızda daha çok sevinmiştim.Çarşı ise gözümde Bursa'nın Texas'ı gibi...Küçüktünüz, daha da küçüldünüz son yıllarda...

Bunu iyi oku olcay.. ol ondan sonra ister caaay ister çay...
  15. 06.01.2009, 20:38 Mesaj #195

Yaa bu adamın niye jimnastik logosunu avatarına koymasına izin veriliyor...

Ben aynısını forza da yapsam anında banlanırdım...(zaten küfür,hakaret serbest orda)

Buda bizim büyüklüğümüz heralde...