1. 06.01.2009, 21:28 Mesaj #196
    Cevap: Beşiktaş Hakkındaki Tüm Konular [Lütfen Başka Başlık Açmayınız!]

Mesaj silinmiştir...

Admin notu provokasyona lütfen gelmeyin arkadaşlar...
  2. 06.01.2009, 21:37 Mesaj #197

Arkadaşlar sakin ve sukunet lütfen...
  3. 06.01.2009, 23:57 Mesaj #198

olcay öztürk, post: 59731 Nickli Üyeden Alıntı

Mesaj silinmiştir...

Admin notu provokasyona lütfen gelmeyin arkadaşlar...

Tüh göremedim yaa.Ne oldu kudurdu dimi bu ezik?
  4. 07.01.2009, 00:14 Mesaj #199

Çarşı kadar lanet grup mu var ya yakın bi akrabam şahit olmuş bi grup çarşı taraftarı yoldan geçen kızları kalabalığın içine alıp taciz etmişler.
  5. 07.01.2009, 01:09 Mesaj #200
  6. 07.01.2009, 01:27 Mesaj #201

6 ulan 7 ulan 8 ulan yeter ulan çarşı ulan...
  7. 07.01.2009, 01:53 Mesaj #202

Organize lafına çok güldüm

En büyük organize eylemleri taraftarın gelmedigi yere çarşaf sermeleri olsa gerek
  8. 11.01.2009, 12:07 Mesaj #203

"Bir yabancı transfer edeceğiz"

Fortis Türkiye Kupası A Grubu'nda Beşiktaş, deplasmanda Gaziantepspor'u Nobre'nin golüyle mağlup etti ve gruplarda 4'te 4 yaptı. Maçın ardından konuşan Beşiktaş teknik direktörü Mustafa Denizli, zor bir gruptan firesiz çıktıkları için mutlu olduklarını belirtti.

Mustafa Denizli, "Bizim için zor bir maçtı. Buraya avantajlı olarak geldik. Amacımıza ulaşmıştık ama Beşiktaş gibi büyük bir takım, mücadelesini her maçta göstermeliydi. Neticede burada iyi bir sonuça almamız gerektiğini biliyorduk. Fizik olarak her şey beklediğim gibiydi ama oyun olarak bölüm bölüm iyiydik. Fortis Türkiye Kupası'nda en zor gruptaydık ve bu gruptan firesiz çıkmayı başardık" şeklinde konuştu.

Teknik direktörlerin çaresiz kaldıkları anlardan birisinin de final paslarının ve gol pozisyonlarının değerlendirilememesinin olduğunu söyleyen Denizli, Serdar Özkan'ın insiyatif hakkını bu akşam iyi kullanamadığını ifade etti.

Ara transfer döneminde bir de yabancı transfer yapacaklarını söyleyen tecrübeli teknik adam, bu konuda çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.
  9. 11.01.2009, 12:08 Mesaj #204

İsterseniz 10 tane edin...

Bu kafa degişmedikten sonra size şampiyonluk yüzü göstermezler...
  10. 11.01.2009, 12:12 Mesaj #205

sekiztaş bu transfer politikasıyla seneye iNTERTOTO'ya
  11. 11.01.2009, 15:15 Mesaj #206

Şampiyonluk çok uzak Beşiktaş'a.
  12. 12.01.2009, 11:17 Mesaj #207

Beşiktaş'ın şerefli ikincilik lafına çok kılım.Tüpçü çıkıyor "20 yıldır bizi ezmeye çaışıyorlar" diyor.Ama kendi yanlışlarından haberi yok.Ben Beşiktaşlı olsaydım çatlardım heralde Özhan Canaydın'da kötüydü ama Yıldırım Demirören kadar değildi.Sen git saçma sapan transferler yap,ondan sonrasında 13 yılda 1 kere şampiyon ol,sonra hakemler bizim hakkımızı yiyor olsun.Tamam hadi 5 yılında şikeydi mikeydi,e geriye kalan 8 yıl var o ne olacak...
  13. 12.01.2009, 15:22 Mesaj #208

Batuhan: "Mustafa Denizli beni uygun görmedi"

Beşiktaş'ın Eskişehirspor'a kiraladığı milli golcü Batuhan Karadeniz, Mustafa Denizli döneminde neden forma giyemediğine anlam veremediğini belirterek, Siyah-beyazlı kulüpte yedek kalmaktansa başka kulüplerde forma giymeyi tercih edeceğini söyledi.

Beşiktaş'ın sezon sonuna kadar Eskişehirspor'a kiraladığı 17 yaşındaki milli golcü Batuhan Karadeniz, İHA'ya çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'tan neden ayrıldığını anlayamadığını ifade eden Batuhan Karadeniz, sürekli forma giyeceği bir kulüpte oynamak istediğini ve Eskişehirspor'a gelmekten dolayı memnun olduğunu söyledi.

Beşiktaş'ta oynamaya başladığı dönemde teknik direktörlük görevine Mustafa Denizli'nin geldiğini ve kendisinin forma giyememeye başladığını ifade eden Batuhan Karadeniz, "Beşiktaş'ta forma giymeye başlamıştım, Daha sonra teknik direktör değişikliği oldu ve Mustafa Denizli göreve geldi. Galiba ben onun futbol mantalitesine uygun değildim. Ya ben çok çalışmadım ya da Mustafa Denizli benim bir yaramazlığımı gördü. Benim hiçbir yaramazlığım olmadı. Antrenmanlarda da 1 saat erken gelip 2 saat geç çıkıyordum. Demek ki Mustafa Denizli beni uygun görmedi. Mustafa Denizli'ye birşey diyemem. Beşiktaş'tan kiralandığım için üzgün değilim. Beşiktaş'ın bir futbolcusu olarak, başarılı olmalarını istiyorum" diye konuştu.

Batuhan Karadeniz, Beşiktaş'ta yedek beklemeyi istemediğinin altını çizerek, "Beşiktaş'ta yedek bekleyeceğime oynayabileceğim. başka kulüpte forma giyerim. Eskişehirspor'da kalmaktan mutluluk duyarım" ifadelerini kullandı.

Batuhan, genç yaşta giydiği A Milli Takım formasını korumanın en büyük hedefi olduğunu vurgulayarak, "Milli takım formasını giydiğim için çok mutluyum. Milli takım formasını giymekten çok korumak daha önemli. Benim de önümde 15 yıllık bir futbol hayatı var. Genç yaşta giydiğim milli takım formasını futbol hayatım boyunca taşımak isterim. Bu konuda bana güvenerek milli takım formasını veren Fatih Terim'e çok teşekkür ediyorum. Milli takım formasını korumak için oynayabileceğim bir kulübe geçmeliydim ve bunun için Eskişehirspor'a geldim" dedi.

Batuhan Karadeniz, kendisi hakkında 'şımarık' yorumları yapanların, kendisini tanımayan kişiler olduğunu ve bu benzetmenin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Genç golcü, futbolun taraftarlarla güzel olduğunu belirterek, Eskişehirspor taraftarının çok büyük bir topluluk olduğunu belirtti ve onlarla buluşacağı günü iple çektiğini sözlerine ekledi.

Kaynak : İHA
  14. 15.01.2009, 02:30 Mesaj #209

KARTAL'A ZENGİN FUTBOLCU...

Beşiktaş, Yusuf'un ardından İsveç ekibi Hammarby'de forma giyen 23 yaşındaki sağ kanat oyuncuyu Erkan Zengin ile prensipte anlaştı. Genç oyuncu sezon sonuna kadar kiralanacak.

Habertürk Spor Servisi'nden Kartal Yiğit'in özel haberine göre, Beşiktaş, Hammarby'de forma giyen 23 yaşındaki sağ kanat oyuncuyu Erkan Zengin ile anlaştı.

Beşiktaş, Yusuf'un ardından İsveç ekibi Hammarby'de forma giyen 23 yaşındaki sağ kanat oyuncuyu Erkan Zengin ile prensipte anlaştı. Genç oyuncu sezon sonuna kadar kiralanacak.

Kartal transfere hız verdi Yusuf Şimşek'in ardından İsveç'te forma giyen Erkan Zengin'in de işini bitirdi. Transfer konusunda dün Antalya'da sıcak saatler yaşandı. Siyah-beyazlı kulübe önerilen Hammarby'li Erkan Zengin için menajerleri Doğan Ercan ve Derya Akkar ile görüşme yapıldı. Dün gece Mustafa Denizli ve başkan Yıldırım Demirören'in ikili zirvesi sonunda Erkan Zengin'in alınmasına karar verildi. Siyah-beyazlılar sezon sonuna kadar kiralayacağı Erkan için Hammarby Kulübü'ne 100 bin Euro verecek. Lig bitimi de satın alma opsiyonu bulunacak.

ERKAN ZENGİN KİMDİR?

İsveç ligi takımlarından Hammarby’de bu sezon oynadığı toplam 30 maçta 2197 dakika forma giyen Türk asıllı futbolcu, 2 gole imza attı. Hammarby altyapısında oynayan Erkan 2004 yılından beri İsveç Süper Ligi’nde mücadele ediyor. 18 Yaş Altı Türk Milli Takım forması da giyen sağ kanat oyuncusu daha sonra doğduğu ve vatandaşı olduğu İsveç Milli Takımı'nı tercih etti. İsveç U-21 Milli Takımı'nda ter döküyor. İsveç’in gelecek vaad eden oyuncuları arasında yer alıyor.
  15. 17.01.2009, 13:40 Mesaj #210

BEŞİKTAŞ'IN BAŞI DERTTE!..

Haberi yazdırın 17 Ocak 2009 11:58

Bosque´yle davalık olan ve yaklaşık 9 milyon Euro ödeyen Beşiktaş´ın başı dertte... Bu kez başrolde Jean Tigana var. FIFA´lık olan ise yine Siyah-Beyazlılar...

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, “FIFA ile herhangi bir davamız” yok diyor, ama FANATİK, Beşiktaş Kulübü ile eski teknik direktörleri Jean Tigana arasındaki mali sorunların FIFA tarafından dosyalandığını ortaya çıkardı.

Tarafların FIFA’lık olmasına neden olan gelişmeler şöyle yaşandı...

Fransız teknik adam, alacaklarının 15 gün gecikmeli ödenmesi üzerine sözleşmesinde yer alan çok özel bir maddeyi hayata geçirdi. Bu maddeye göre, alacakları geç ödendiği için, gelecek sezonun parasını da talep etme hakkına sahipti. Beşiktaş Kulübü, Tigana’nın bu girişimine karşı çıktı.

Hatta yaklaşık 3 hafta Beşiktaş Kulübü’nün temas kurmasını bekleyen Tigana, Siyah-Beyazlılar’ın tıpkı Del Bosque’ye yapıldığı gibi bu kez de kendisini mutattap kabul etmemesine öfkelendi ve gelişmeleri FIFA’ya bildirdi.

FIFA ilgilendi, ya Beşiktaş!

Tigana’nın avukatları aracılığıyla yaptığı bu başvuruyu dikkate alan FIFA, acilen Beşiktaş Kulübü’ne faks çekti ve “Bu konu nasıl gelişti, Bize anlatın” ifadelerine yer verdi. FIFA’nın istediği şey net olarak; Tigana’ya hangi tarihte ödeme yapılması gerektiği ve Beşiktaş Kulübü’nün hangi tarihte ödeme yaptığının belgelerle kendilerine iletilmesiydi.

Beşiktaş Kulübü, FIFA’nın bu faksına dönmedi ve bilgileri göndermedi. Bunun üzerine FIFA, gelişmeleri rapor ederek olayı dosyaladı.

Büyük ceza kapıda

Sonrasında Türkiye Futbol Federasyonu Genel Sekreteri Metin Kazancıoğlu’na da bir faks çekildi ve olay anlatılıp kendilerine bilgi verilmesi çağrısında bulunuldu. Ancak federasyonun da şu ana kadar FIFA’yı bu konuda bilgilendirmediği ortaya çıktı.

Olayın özeti aslında şu: Bu dosya, bir-iki sene içinde Beşiktaş Kulübü’nün karşısına ‘İkinci Vicente Del Bosque’ davası olarak çıkabilir ve Beşiktaş Kulübü bir kez daha maddi açıdan çok ciddi kayıplar verebilir.

İşte o belge!

FIFA tarafından, Türkiye Futbol Federasyonu’na gönderilen belgeyi FANATİK ele geçirdi. Beşiktaş ile yıllık 2.3 milyon Euro karşılığında anlaşan Tigana, bu bedelin yanı sıra avukat masraflarını ve faizi de Beşiktaş’tan almak istiyor.

Kaynak:Maraton

Forza Demirören....Büyük başkan