1. 07.02.2009, 10:03 Mesaj #256
    Cevap: Beşiktaş Hakkındaki Tüm Konular [Lütfen Başka Başlık Açmayınız!]

Rüştü Reçber yoğun bakımda

Kara Kartal´ın tecrübeli file bekçisi Rüştü Reçber, grip ve yüksek ateş nedeniyle yatağa düşmüştü

Kara Kartal’ın tecrübeli file bekçisi Rüştü Reçber, grip ve yüksek ateş nedeniyle yatağa düşmüştü. Dünkü antrenmana katılamayan Rüştü’ye serum tedavisi uygulandığı ve Konya’da oynaması için sağlık ekibinin seferber olduğu kaydedildi. Deneyimli eldiven, “Takım arkadaşlarımı yalnız bırakmak istemiyorum” dedi.
  2. 07.02.2009, 10:04 Mesaj #257

Fabian Ernst yine sahada

Yeni transfer Fabian Ernst Antalya maçının ardından, Konyaspor karşılaşmasında da ilk 11´de olacak. Ancak akıllarda bir soru var: Hangi yabancı yedek kalacak?

‘Sana inanıyorum’

Beşiktaş'ın Schalke’den transfer ettiği Fabian Ernst, Türkiye Kupası’ndaki Antalyaspor karşılaşmasında ayağının tozuyla forma giymişti. Sergilediği performansla beğeni toplayan Alman futbolcu, yarınki Konyaspor maçında da takımdaki yerini alacak. Teknik direktör Mustafa Denizli’nin, Fabian Ernst’le bir görüşme yaptığı ve “Lig bizim için çok önemli. Sana güveniyorum ve takıma katkı sağlayacağına inanıyorum” dediği öğrenildi.

Cisse & Bobo favori

Ancak Siyah-Beyazlılar’da tatlı bir sıkıntı var. Ernst’i ilk 11’de görevlendiremeye hazırlanan teknik direktör Mustafa Denizli’nin, hangi yabancısını kulübeye çekeceği büyük merak konusu... Cezası biten Zapo’nun yanı sıra Sivok’un da gözü formada... Ayrıca takımdan gönderilmesi düşünülen Cisse ile Bobo da performansıyla göz kamaştırıyor. Denizli’nin Cisse ya da Sivok’u kesip, Bobo’yu da kenarda oturtması bekleniyor.

Orhan YILDIRIM

Oda arkadaşı Uğur: Kısa sürede takıma ayak uyduran Ernst’le Uğur İnceman yakından ilgileniyor. Almanca konuşabilen Uğur ile Ernst’in, tesislerde aynı odayı paylaşacağı öğrenildi.

Sitesi hala ‘Schalke’ diyor!

Beşiktaş’a 8 milyon Euro maliyetle transfer olan Fabian Ernst Kartal’a imzayı attı, Siyah-Beyazlı formayla ilk maçına bile çıktı... Ancak Alman futbolcunun internet sitesi, Ernst’ün eski takımı Schalke’nin amblemiyle açılıyor. www.fabian-ernst.de adresinde, yıldız futbolcunun sadece oynadığı takım bölümünde Beşiktaş İstanbul yazıyor.
  3. 07.02.2009, 10:05 Mesaj #258

Beşiktaş günlüğü

Sezonun ikinci yarısına fırtına gibi başlayan Beşiktaş´ta Serdar Özkan iddialı konuştu.

‘Konyaspor’u da yeneceğiz’

Sezonun ikinci yarısına fırtına gibi başlayan Beşiktaş’ta Serdar Özkan iddialı konuştu. Konyaspor karşılaşmasından da galibiyetle ayrılacaklarını iddia eden genç yıldız, “Mustafa Denizli’nin gelişiyle büyük çıkış yakaladım. Kendime güvenim geldi. Takım olarak şampiyonluğa inanıyoruz. Konyaspor’u da devirip, Trabzonspor maçına daha da iddialı bir şekilde çıkacağız” ifadesini kullandı.

Milli Takım üzüntüsü

A Milli Takımımız’ın Fildişi’yle oynayacağı karşılaşmanın aday kadrosuna sadece Gökhan Zan’ın çağrılması, Beşiktaş’ta büyük üzüntü yarattı. Ekrem Dağ, Serdar Kurtuluş ve Serdar Özkan gibi futbolcuların A Milli Takım’a çağrılmasını bekleyen Siyah-Beyazlı yetkililer, teknik direktör Fatih Terim’in açıkladığı aday kadro sonrasında

büyük hayal kırıklığı yaşadılar.

Kartal Yuvası Tırı Amasya’da

Beşiktaş Kulübü’nün lisanslı ürünlerini, Anadolu’daki taraftarlarla buluşturan Kartal Yuvası Tırı, bugün ve yarın Amasya’ta futbolseverlerle buluşacak. Kartal Yuvası mobil mağazasının Amasya Cumhuriyet meydanında hizmet vereceği kaydedildi. Tüm ürünlerin bulunduğu Kartal Yuvası Tırı’na taraftarların büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

Bobo’dan ricaAntalyaspor maçında Kara Kartal’ın ilk golünü kaydeden Bobo, teknik heyete mesaj gönderdi. Nobre ile birlikte oynamaları durumunda daha etkili olacaklarını belirten Sambacı, “Bunu daha önce de gösterdik. Son karar hocanın... Daha fazla şans bekliyorum” dedi.

Yolculuk bugün

Denizlispor ile Antalyaspor’u devirip, ligin ikinci yarısına 6 puanla başlayan Beşiktaş, Konyaspor karşılaşması için bugün yola çıkıyor. Siyah-Beyazlılar’ın sabah antrenmanının sonrasında, öğleden sonra özel uçakla Konya’ya gideceği öğrenildi. Kartal, maç bitiminde yine özel uçakla İstanbul’a dönecek.

Hoşgeldin Kaptan!

Beşiktaş, Arjantinli yıldızı Matias Delgado’ya kavuşuyor. Uzun süredir İtalya’da sağ dizinden tedavi gören Kaptan Delgado, bugün İstanbul’a geliyor. Arjantinli futbolcunun yarından itibaren Ümraniye’de antrenmanlara başlayacağı ve Trabzonspor karşılaşmasına yetiştirilmeye çalışılacağı kaydedildi.
  4. 07.02.2009, 10:05 Mesaj #259

Beşiktaş yine sonuncu!

Türkiye Futbol Federasyonu ve Turkcell´in işbirliğiyle oluşturulan Turkcell Fair Play Ligi´nde 18. hafta kesin değerlendirme raporu açıklandı.

Karşılaşmalarda görülen kartlar, saha kapatma, seyircisiz oynama ve hak mahrumiyeti cezalarının, ceza puanı olarak işlendiği değerlendirmede, 50’şer ceza puanlı Ankaraspor ve Gaziantepspor zirvede yer alırken, Beşiktaş toplam 223 ceza puanıyla sonunculuğunu devam ettirdi.

223
  5. 07.02.2009, 14:52 Mesaj #260
    Batuhan: "Beşiktaş'la Eskişehir Arasında Fazla Fark Yok!"

Beşiktaş’tan, Eskişehirspor’a transfer olan Batuhan Karadeniz, kendisi hakkında tüm bilinmeyenleri çarpıcı bir şekilde gazeteniz FOTOSPOR’A açıkladı.

Türk futbolunun gelecek vaad eden ismi Batuhan Karadeniz, ikinci yarıda kırmızı-siyahlı forma altında büyük başarılara imza atacağını söyledi. Eskişehirspor’un Beşiktaş’tan sezon sonuna kadar kiralık olarak kadrosuna kattığı genç golcü arkadaşımız Akif Fındık’a önemli açıklamalarda bulundu. İşte noktasında dokunmadan genç yıldızın açıklamaları...

Rıza hoca ve taraftarlar gelmemde etkili oldu

İkinci yarıya Gaziantep ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi karşısında attığı gollerle giren, iki maçta üç gole imza atan Batuhan, “Eskişehirspor’a gelmemde teknik direktörümüz Rıza Çalımbay ve kırmızı siyahlı taraftarın büyük rolü oldu. Özellikle ateşli bir taraftar kitlesine sahip olmaları beni çok etkiledi. Seyirci tarafından sevildiğimi ve bunu başardığımı düşünüyorum. Benim de buradaki en büyük beklentim bu büyük taraftardı” dedi.

"Seneye de kırmızı-siyahlı formayı giymek isterim"

“Kırmızı siyahlı takım potansiyel bakımından da çok iyi durumda. Büyük bir kulüp. Önümüzdeki sene de Eskişehirspor forması giymek isterim. O günkü duruma göre burada yeniden kalabilirim ve kırmızı siyahlı takımın başarısı için çalışırım.”

“Eskişehirspor ile Beşiktaş arasında fazla bir fark yok. Sadece bütçe farkı var. Zamanla bunlar da başarılacak şeyler. Eskişehirspor iyi bir takım. İyi kişilerden oluşmuş bir takım. Burayı seçtiğim için çok mutluyum. Çok iyi bir arkadaşlık ortamı var.”

"Hakan ağabeyin veliahtı olmak herkese nasip olmaz"

“Hakan Şükür, Türk futbolu için önemli bir isim ve büyük bir golcü. Hakan ağabeyin veliahtı olmak herkese nasip olmaz. Ben de bu dalda gösterildiğim için çok mutluyum ve hak etmek için çalışıyorum. Hak edeceğimi de düşünüyorum.”

"Hedefim 50 kez A Milli olmak"

“17 yaşındayım. Erken yaşta yıldız oldum. Bu beni çok fazla etkilemedi. Zaten hedeflerimde vardı. 13 yaşından beri en büyük hayallerimden birine ulaşmış durumdayım. Şimdi sadece gerisini getirebilmek, en az 50 kez A Milli formayı giymek istiyorum. Bu doğrultuda da çok çalışıyorum.”

"Dönüşüm muhteşem olacak"

“Ben iyi bir Beşiktaşlıyım. Mustafa hocam hakkında konuşmak bana düşmez. Beşiktaş’la her ne kadar yollarımız ayrılsa da, dönüşümün iyi ve muhteşem olacağını düşünüyorum. Süper Ligde en genç golcü olmam, bana moral olarak büyük katkı sağlıyor.”

"Süper Ligin en genç golcüsüyüm"

“İnşallah benim yaşım da ilerleyince, benim yerime birisi çıkar da benim rekorumu egale eder. Şu an Süper Ligde en genç golcü olduğum için bu rekorun kırılmasını isterim.”

"İspanya ya da Almanya Liginde oynamak isterim"

“Hedeflerim arasında yurt dışında oynamak da var. İleride İspanya ya da Almanya liglerinde oynamak istiyorum. Kulüp ismi vermiyorum. Yurt dışında herhangi bir takımda da oynayabilirim. Sezon sonunda kafamda belirlediğim bir sayı var. Fakat bu sürpriz olsun. Ligin bitiminde herkes ne kadar gol attığımı bekleyip görecek.”

Kaynak: Fotospor
  6. 07.02.2009, 15:04 Mesaj #261
    Cevap: Batuhan: "Beşiktaş'la Eskişehir Arasında Fazla Fark Yok!"

Doğru bir fark yok..Hatta ESES daha büyük bile sayılabilir.. Taraftarımız yeter..
  7. 07.02.2009, 15:09 Mesaj #262

Bu gidişle pek Beşiktaş'a dönemeyecek gibi
  8. 07.02.2009, 15:10 Mesaj #263

Dengesiz Batuhan'dan yine çocukça bir söz. Yıllarca orada kalacağını sanıyor herhalde. Onun gibi nice topcular geldi ve şuan kimse onları hatırlamıyor bile. Batuhan'da onlardan biri olmaya aday. Aslında bu oyuncu hakkında konuşmak bile doğru değil bence..
  9. 07.02.2009, 15:15 Mesaj #264

Ne kadar çok konuşuyorsun Batuhan.Susup işine baksaydın bunlar olmazdı.
  10. 07.02.2009, 15:16 Mesaj #265

Aziz Karakuş, post: 93532 Nickli Üyeden Alıntı

Doğru bir fark yok..Hatta ESES daha büyük bile sayılabilir.. Taraftarımız yeter..

Valla doğru söylüyorsun renktaş.
  11. 07.02.2009, 15:18 Mesaj #266

Çok konustugu hatta bazen boyundan buyuk laflar ettigi dogru ama bu röportajda bişey dememiş delikanlı gibi içinden gelenleri söylemiş bir lafı cımbızla cekilerek manset yapılmıs hakan sukur'un veliahtı olabilir hatta onun kadar basarılıda olabilir ama onun kadar efendi olamaz.
  12. 07.02.2009, 15:23 Mesaj #267

Çoluk çocugu Fenerbahcede, Beşiktaşta, Galatasarayda oynatmadan önce bi tarihlerini okutmak lazım. Ne geldiyse cahillikten geldi başımıza.

Bence Batuhanla zır cahil biri arasında pek bi fark yok.
  13. 07.02.2009, 15:32 Mesaj #268

Murat KILIÇ, post: 93540 Nickli Üyeden Alıntı

Çok konustugu hatta bazen boyundan buyuk laflar ettigi dogru ama bu röportajda bişey dememiş delikanlı gibi içinden gelenleri söylemiş bir lafı cımbızla cekilerek manset yapılmıs hakan sukur'un veliahtı olabilir hatta onun kadar basarılıda olabilir ama onun kadar efendi olamaz.

Önce adam olsun.Susmayı öğrensin.Şimdi Batuhan mı önemlidir Beşiktaş mı ?

Aynı şey bizim için de geçerli.Mesela bizim bir futbolcumuz mu önemlidir Galatasaray mı.Önce çirkeflik yapmasın her yere konuşmasın.Biraz kafayı çalıştırıp düşünsün neler yapıyorum ben diye...
  14. 07.02.2009, 15:47 Mesaj #269

Bu arada Hacettepe maçında Batuhan ESES'in 2. golünü attı..Skor 2-2..
  15. 07.02.2009, 15:50 Mesaj #270

Seda Söylemez, post: 93561 Nickli Üyeden Alıntı

Önce adam olsun.Susmayı öğrensin.Şimdi Batuhan mı önemlidir Beşiktaş mı ?

Aynı şey bizim için de geçerli.Mesela bizim bir futbolcumuz mu önemlidir Galatasaray mı.Önce çirkeflik yapmasın her yere konuşmasın.Biraz kafayı çalıştırıp düşünsün neler yapıyorum ben diye...

Can cıkar huy cıkmaz onunda huyu bu oyle kabul edicekler ederlerse etmezlerse onların bilicegi bir iş bu arada gulizarla kafa kafayalar 3 mac 4 gol aferin batu pardon kafa kafaya degillermiş özür batu sen gecmişsin bejekede 1 golu varmıs helal olsun ulan sana